• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@domigb @el267 dík za názor, kúpili sme jej také krásnučké náušničky, teda bude ich mať od krstnej mamy, dáme ich teda pri odchode z pôrodnice :slight_smile:
14. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
taky je už máme koupené :slight_smile:
14. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 u nás bol ale dosť problém vybrať, veľmi slabý výber bol, ale nakoniec sme našli úplne krásne, malinký kvietok z kamienkov :slight_smile:
14. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko u nás vybírat bylo z čeho. Ale horší to bylo na domluvě s mm. Každýmu se líbilo něco jinýho, tak to bylo pak o kompromisu.
První, Elišce kupovala moje mamka. Ted taky chtěla, ale mm si to nechtěl nechat ujít jako poprví :wink:
14. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 a co chces obliect na odchod z nemky??? :slight_smile:
14. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 ved aj ja, uz v pondelok tam zajdem
14. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb to ja by som nemohla mat na noc podprdu, ten moj vymyselnik neznasa nic polozene na brusku, proste hned sa jako keby hneva a kope silno-presilno :grinning: minule som si polozila obycajne servitky, pekne ich na dva kopy dal dole, a ked mam podprsenku ide mu to este lepsie, kedze to ma blizsie k nozkam, tak sa hned cini :grinning: tak musim mat tu taku latkovu, to vyzera ako polovicne tielko
...jaj a poslickov ani nespominaj...au :confounded:
14. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
zatial mam pripravenu taku supravicku, tam je bodynko, dupky, kabatik..ked bude zima dam aj pancusky, samozrejme rukavicky, tenku capicku, na to hrubu...a pekne sup do perinky a fusaku :wink: ...budeme brat drobusika asi vo vanicke, ja viem ze autosedacka je na to urcena a isto bezpecnejsia a vsetko okolo toho, uz som si vypocula nazory tolkych pohorsenych mamiciek, ze az-az...ale zda sa mi prirodzenejsie, ked bude pekne lezat vo vanicke a nemocnicu nemame az tak daleko... :slight_smile:
14. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ja som dala dcere prepichnut uska hned v porodnici a bola som velmi spokojna. urobila by som tak znova.
14. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja dam malej nausnice po mne, uz sme ich dali vycistit. :slight_smile: Z osobnej skusenosti dam nausnice radsej nastrelit. Nastrelene mam 3 nausnice, prepichnutu jednu (ked neratam tie dve od narodenia) a prepichnutie sa s nastrelenim neda porovnat.Okrem toho mi nastrelenie nehnisalo vobec, kdezto prepichnutie asi 3 mesiace.
14. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta a dáš ich teda nastreľovať až neskôr?
14. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko dam nastrelit neskor, kedze viem, ako prepichutie boli :wink:
14. led 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta myslíš teda, že to nie je tak, že také malinké ešte tak bolesť necíti? kamoška mi hovorila, že malú jej sestričku zobrali spiacu, ušká prepichli a vrátili spiacu, absolútne si to nevšimla :grinning:
14. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko neviem, mne prepichovala kamaratka, ked som mala 18 sterilnou ihlou uplne hornu dierku, lebo tak vysoko mi uz nechceli nastrelit, ale nebolo to do chrupavky, este do toho makkeho a bolelo to dost. Nastrelovanie som citila len ako take strpnutie a nic viac.
14. led 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no podla mna nemoze vcera som bola na priprave a tam nam porodna asistentka povedala zekontrakcie mozu trvat aj minuty a to ku koncu porodu takze asi tak :slight_smile:
14. led 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvika18 chodí tam alexis, ja som tam bola raz na 3D sono, bola som veľmi spokojná, tiež som nečakala, ale bola som objednaná
14. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 super. dakujem
14. led 2011 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ja som si tiez davala nastrelovat nausnice. jedna bola ok, ale druha mi neskutocne zahnisala. nastrelenie tiez nie je zarukov, ze ti to nebude hnisat.
14. led 2011 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko aj ja som dala dceru sestrickam, ale musela dost plakat. ale aj tak si myslim, ze je to lepsie, ked je babo malicke lebo si to nepamata. neskor si to pamatame :slight_smile:
14. led 2011 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě si malou na naušnice sestry odnesly. Ale já šla poslouchat na chodbu. Samozřejmně, že její pláč jsem bezpečně poznala, ale jen na chvilku. Pak mi jí donesly a ona spokojeně usla. A jak jsem už psala , naušnice jsem popotahovala a mazala několik dní. A brzy se jí to zahojilo. Jestli to půjde i ted, tak jí je nechám píchnout zase při odchodu z nemocnice :slight_smile:
14. led 2011 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 tak dufam že to neni aj naopak lahke tehotenstvo tažký porod :unamused: :grinning:
15. led 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvika18 ty asi myslis na chrenovu do medicinskeho centra tak ja tam chodim, mam tam aj doktora
15. led 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kinderká! Ako sa máte dnes? My prerábame kuchyňu, takže hluk a kopa prachu. Ale ja ležím vystretá na gauči, to upratovanie potom mi bude úplne stačiť :slight_smile: teraz nech sa činia majstri a drahý :grinning:
15. led 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
a ešte jedna otázka, neviem, či som sa už tu na to pýtala. vráti sa panva po pôrode do pôvodného stavu? v tejto časti mám obvod väčší o 10 cm, ani nie pribratím ale rozšírením panvy a obávam sa, že ak aj po pôrode schudnem, už sa nezmestím do pôvodných vecí, čo by bola riadna škoda a záťaž pre peňaženku kvôli novému šatníku. tie, čo už máte detičky, vráti sa panva do pôvodných rozmerov?
15. led 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 :grinning: tak v tvojom pripade dufam v opak, nech je vsetko lahke :grinning:
15. led 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ahoj, ja som po pôrode dokonca schudla na váhe o nejaké 3kg, ale hneď som sa do pôvodných nohavíc nevmestila...možno to trvalo nejaký týždeň, dva....ale potom pohoda. Záleží to asi aj od postavy, niektorá si naozaj šatník musí komplet vymeniť, na inú to nemá vôbec dopad.......ja som mala teraz, aj mám, také malé bruško, že do siedmeho tt som nosila veci aj nohavice, akoby som nebola ani tehu. Veď uvidíš.......
15. led 2011 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka ja som tiež veľmi zvedavá, ako dopadnem. bola som zvyknutá na obtiahnuté veci a teraz sa mi to vypomstí. mne ešte nedávno chýbalo pre zapnutie nohavíc iba pár centimetrov, ale boli úzke v bokoch. aj na stehnách pohoda, len tie boky sú rozšírené. no uvidím, trošku sadielka dáme dole, ak sa podarí, ale panvu asi neovplyvním. pracujem s ľuďmi, takže garderóba dosť slušná, som zvedavá, čo s ňou potom urobím :sweat_smile:
15. led 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
otazočka.....aka ma byt teplota kde bude babo spat v miestnosti?? lebo v spalni mame teraz 22stupnov =D......aaaa malinke babatka treba nejak otuzovat? otvorene okno? prechádzky vonku ? ako casto? dakujem
15. led 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.
ja dam malej prepichnut uska pri odchode z nemocnice. mam pre nu nausnicky, ktore dostala moja mamka pri narodeni, potom ja a teraz ich dame krpatej :slight_smile: dali sme ich vycistit a su ako nove. uz sa krpatej neviem dockat, nech je tu uz den porodu...
15. led 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kočky...Este sa chcem spytať na tie naušnice myslíte že bude problém ked dám malej naušnice z bieleho zlata???Mne kupil manžel minuly rok take malinke,ale ja male nenosím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A pocujte mne celé tehu neskutočne hnisaju dierky,nemožem nosiť ani naušnice... :unamused: :unamused: :unamused:
Aj ja beriem malú z porodnice vo vaničke....Dokonca naša primárka pediatrie kričí ked vidí že deti dávaju mamičky do autosedačky...Tak neviem kazdy ma iny nazor......
A mam pripravené dupačky ,teplú supravičku ako kabatik a nohavičky čiapočka tenká a rukavičky plus na bundičke je tepla kapucna dám ju do zavinovacky a potom do vaničky..... :wink: :wink: :wink:
Myslíte že je to dosť alebo dať este fusak popripade body navyse???
Ja som z toho vrstvenia mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek