• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 len tak pre srandu som vygooglila, ze kolko asi teraz taka skodara stoji a by si sa cudovala, ze ani 10€ napriklad na jednej stranke autrobazaru som nasla aj nejaku za 165€ :grinning:

...inak som pohorsena :grinning: ...na jojke ide film nejaky, ani neviem ako sa vola a vzdy ked pozrem od notebooku na tv tak su tam holy bud uz sa to..alebo sa este len idu to :grinning: ...nechapem preco davaju take filmy cez den...to neni nahodou zakazane ?
15. led 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 to vazne?? taka draha?? :grinning:
ozaj, ma napadlo, ze teba scasny robi utz?? odkedy chodim na desinu, tak ma len posle na monitor, rucne vysetri a to je vsetko...ked som sa ho pytala, kedy pojdem na utz, tak mi povedal, ze to uz netreba, ze teraz uz len krcok kontroluje rukami... :confused:
15. led 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb na autosedačke,hovorí sa jej vajíčko alebo škrupinka,mám nánožník.Obliekať budem podľa počasia.Nachystané mám:bavlnenú košieľku,dupačky bez rukávikov,tenký bavlnený kabátik,ponožtičky,bavlnenú čiapočku,na to teplú čiapočku,teplý overal,na ktorom je na rukávikoch taký "prevlek" miesto rukavičiek.KeĎ bude mrznúť,v autosedačke budem mať deku,keď nebude,dám len overal.
Ono záleží aj na aute,v akom sa veziete.V novších autách máš teplo hneď,ale napr.v škodovkách,ako baby spomínajú, nejakú dobu trvá,kým je teplo,takže tam by som určite obliekla teplejšie.

Inak,k tomu snehu.Vôbec netuším,ako hlásia počasie,ale už dva roky po sebe bolo od Vianoc kopa snehu až do polky apríla.vôbec by som sa nenahnevala,keby už ostalo tak ako je teraz.

@marhulka13 môže sa aj v predu v tej autosedačke,len si ho dáš opačne,ako keby si ho mala vzdadu,čiže chrbátikom k sklu.pekne naň vidíš a je pripútané.
15. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 my sme sa zrovna dnes bavili s mojom mamou a susedou-dôchodkyňou o poradniach.a obidve boli prekvapené,že dr.ma vždy vyšetruje aj zo spodu,že kedysi to tak nebolo.len na začiatku,potom už len merali bruško a počúvali srdiečko.
15. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ja ked som tam bola prvy krat tak mi robil, teda vzal ma na UTZ aj este jedna baba bola, a jej nejaky problem nasiel kym ja som cakala, tak musel volat dr.Janicka a medzitym scasny odisiel a tak utz mi robil janicek, ale aj tak by mi ho robil bo mi to povedal, ze da mi taky darcek k vianociam, ze neh ho vidim, a janicek mi urobil taky utz, ze som pozerala s otvorenymi ustami vsetko pekne povysvetlovat, pomaly jak na 3D, este mi aj ukazal, ze kde ma presne zadocek kde chrbatik, ze aby som vedela, ze ked si budem hladkat brusko ze kde ho hladkam presne :slight_smile:...maly akurat spulil pery, aj to tam bolo pekne vidiet, no hovorim ze pomaly jak na 3d....inak odvtedy mi scasny nerobil, nabuduce mu asi poviem, ze ci by mi ho nemohol odvazit, lebo vtedy bol mensi ako mal byt tak chcem vediet ci uz dobehol zameskane :slight_smile:..teda chcela som uz v stredu, ale ked bol taky rozbehany, radsej som to nechala tak a vyskusam nabuduce :wink:
15. led 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
Aha jasne take skrupinka je autosedačka...O vajicku viem ale skrupinku som prvy krat pocula.... :wink: :wink: :wink:
Aj mna stale kontroluje zo spodu od začiatku kazdu poradnu.... :unamused: :unamused: :unamused:
15. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies a ty si kde?v pôrodnici? :fearful: :fearful: :fearful:
15. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no, teraz sa vsetko robi inak ako kedysi, no neviem, co je lepsie a horsie :slight_smile:
@iwka123456 no o janickovi som pocula, ze ten je v tomto precizny a vsetko vysvetluje do poslednej bodky, mohla by som aj ja naho natrafit :sweat_smile: som zvedava, co bude v stredu a aky bude
15. led 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 mna moj doktor zo spodu nekontroloval vobec. iba asi pred dvoma tyzdnami, ked robil vyter na toho streptokoka.
15. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zeničky,pridávam foto z 36 týždna..
15. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jeeeej aka kocka s bruskom :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Joj dakujem mafy :grinning:
15. led 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova mňa zo spodu pozerá na každej poradni.

@denisa287 krááááásne bruško,ohromne ti to pristane
15. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pridávam aj ja z 38tt
15. led 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 krásné bříško :wink: už ho máš i celkem dole, vid?
@denisa287 taky krásné bříško :wink:
15. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojki moje. Ako?? nerodime??? U nás jasne že nehrozi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ste nádherne tehulky :wink:
15. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ako prilozim fotky? Stale mi pise velky subor. :frowning2:
15. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 dakujem,aj ty máš kráááásne bruško :dizzy_face:
15. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova asi si je budeš muset zmenšit do jiného formátu. Ale neporadím jak, jsem na to taky antitalent :sweat_smile:
15. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 aj mne je jasne, ze to treba zmensit, ale vobec neviem ako a na aky subor :grinning: :grinning: :grinning:
ale som rada, ze nie som jedina, ktora to nevie.
:slight_smile: vdaka
15. led 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ak chcete zmenšit obrázky tak si stiahnite a nainštalujte tento program, je celkom jednoduchý a rýchly :slight_smile:
http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/prevody_a_optimalizace/faststone-photo-resizer/?g[hledano]=resizer&g[oz]=2.4
15. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za radu, uz to ide :grinning:
15. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova jééj,ďalšie krááásne bruško. :slight_smile:
keď to porovnám s tými "vypuklinkami",čo sme si fotili na začiatku... :grinning: :grinning: :grinning:

@el267 aj mne sa zdá,že ho mám trochu spadnuté,aj malé mi dosť nízko tlačí.keď sedím napr.na stoličke,mám pocit,že sedím na ňom.asi budem sedávať na vankúši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

dievčatá krásne brušká máte.

My pôjdeme z pôrodnice s dieťatkom určite vo vajíčku.

Čo sa týka postavy - ja som po prvom pôrode už z nemocnice prišla o 7,5 kg ľahšia - počas celého tehotenstva som pribrala 15 kg. Zvyšné kilá som dala dole do 6 mesiacov a potom som schudla ešte viac. Nerobila som nič akurát som Romiho kojila a chodila s ním na prechádzky. :slight_smile: Dúfam, že to takto dobre pôjde aj teraz. :grinning:
15. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my pojdeme vo vanicke. Mam Navettu, jasne, ze k nej ten autokit nemam, ale ked som to tak omrkla, vpohode sa bude dat zapnut pasom na zadnom sedadle a predne posunieme dozadu, takze bude zasprajcovana nadoraz. A z nemocnice to mame mozno takych 500 metrov.
Obleciem kosielku, tenky kabatik a svetrik, ciapocku a sup do perinky, do fusaka a ak do vanicky. Urcite jej zima nebude.
A co sa tyka chodenia von, moja starsia je novembrova - chodili sme kazducky den od jej asi dvoch tyzdnov na cca 3 hodiny, dieta sa vychrapalo v kociku a nebola mi chora ani raz za celu zimu. Takze takto sa chystam aj teraz. A navyse, teraz mam pred sebou vidinu jari, vtedy bola pred nami este cela zima, ale jedno ci mrzlo, ci snezilo, prsalo, von sme boli stale.
15. led 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Janicek si na tom dava fakt zalezat, preto ja som zostala az prekvapena, ze pomaly ako na tom 3d a ani som nemusela 4o€ minat :grinning:
....ja len dufam, ze si ma tam nenecha uz buduci tyzden, musim vydrzat pokope este aspon do soboty...to uz budem mat skolu z krku a mozem sa plne venovat porodu a veciam podobnym :grinning:
16. led 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky. po arett ziadne nove baby? my sme zacali dalsi tyzden, som rada, ze sa to takto krati. al uz by som brala aj 38tt.

my budeme mat malinku vo vajicku, i ked mame Jane a tam je vanicka prisposobena aj ako autosedacka. je do s vajcom jednoduchsie. a obliekat budem bodynko s kratkym rukavom, tenky overalik (cosi ako na spanie), papucky teple, ciapocka, hruby overal. ak bude traba, aj do fusaka. takto sme sli aj so Simi. ja naozaj nejdem kupovat nejake speci roby. :wink:

inak uz mam cosi aj zbalene. len si nemam co obliect do nemocky ako denne oblecko. mam 2teplakov a to su take domace, zozmolkavene gajdy. fajne sa to nosi, ale do nemocky nemozem v nich. musim si cosi kupit,
16. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,no ja zasa prebdena noc,,kazde dve hodiny som sa budila,ze mi ide panvu roztrhnut,,,ale neskutocne bolesti,,aj take mrchovske,,,

krasne bruska ste popridavali
16. led 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby . No jasom nachcipana jak čudo. Cele tehu sme sa smaličkou držali a teraz den pred poradnou toto. Teplotu nemám , ale škriabe ma v hrdle a nádcha kvalitná. neviete niekto rady ako z toho ?? napr. aky čaj mám do seba teraz v tehu liať??? myslím že lipovy sa môže či???. Joj
16. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek