• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte bruska :slight_smile: tak ja nastastie spavam celkom ok teda zavisi od noci a ci ma mala vylozene nozky na mojom zaludku :slight_smile: dnes nam zas odisiel tatino tak snad vydrzime pokope kym sa zasa vrati :slight_smile: ale bolo nam dobre ked mi mal kto obuvat ponozky :grinning: prajem krasnu nedelu
@mafynka este chvilu vydrzat a bude to v pohode este taky tyzden dva a uz mozeme smelo rodit :slight_smile:
16. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 skus si spravit citron s medom ja ked mam takyto problem vytlacim cely citron zmiesam s velkou lyzicou medu a trochou horucej vody a vypijem to pomaha :slight_smile:
16. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 moja,,ja sa trapim s tym istym,,,brala som paralen a vypotila sa,,,najprv na kasel som brala stodal,,,nezabral,,potom mucoplant,,tiez nezabral,,,a nakoniec silnejsi sinupret,,ten uz zabral,,aj ked kasla som sa nezbavila doteraz,,ale aspon sa uz v noci nebudim,ze sa dusim
16. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a toto sme my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda baby, vy mate oproti mne priam oooooobrovske brusenda, ja nemam hadam ani polovicne...no co, male babo, amlo vody, nemalo mi preco take narast,a j ked som si to chcela vyskusat, ake je to mat velke brusino, nech mozem nadavat, ze mi zavadzia :grinning: ja sa viem dokonca v pohode rukami dotknut prstov na nohach :grinning:
@mafynka juuuj, no ta bolest panvy je hrozna, ja spavam s tromi vankusmi medzi nohami, lebo spojit ich je priam zalostne... no uvidime, co bude...
@denne73 ja som mala teraz 2 tyzdne chripku a mne dali v lekarni caj na to, neviem nazov :unamused: a na cmulanie propolki, co mozu aj tehotne, to bolo dobre na hrdlo a este aj posilnuje imunitu, aby to neprepuklo do este horsej chripky, lebo teploty som tiez nemala
16. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no to máš pravdu ja už nosim pred sebou kotol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vidím, že riešite brušká, tak pridám aj ja svoje :slight_smile:
u nás včera prví poslíčkovia, auuuu, ale hádam ešte vydržíme aspoň dva týždne, prerábame kuchyňu a musíme to stihnúť...
16. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko jej tiež si taká chudučka ako ja . to ti ešte za 2t vybehne tak ako u mna :wink: :wink: :wink: :wink:
16. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja ked pockam do maja, mozno budem tiez mat take :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ale ved to je fajn že nie je velke neboj babenko ma dosť miesta aj v malom brušku , ono si vie nájsť. :wink: :wink: :wink: :wink:
16. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ved nema na vyber, no my mame ja tak malinke babenko, lahucke a kratucke :slight_smile: a aj malo vody, nejak sa jej pomaly zastavuje proces vyroby :grinning:
16. led 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 že chudučká! no dávno som sa tak nezasmiala :grinning: ale ďakujem :dizzy_face: ja mám takú zvláštnu spološtenú postavu, že z boku to aj vyzerá v pohode, ale spredu som strašne široká a mám strašne silné nohy, ale z toho si už nič nerobím :stuck_out_tongue_closed_eyes: pred tehotenstvom 70kg, teraz 84, stačí? :grinning: hoci tých 70 mi nikdy nikto nechcel veriť...
myslíš, že to za dva týždne ešte tak vybehne? no to som teda zvedavá. aspoň si budem ľahšie raziť cestu :grinning: a nezapnem už žiadnu bundu :grinning:
16. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@marhulka13 neboj,do mája nebudeš ťahať,do by si bola jak slonica :grinning: :grinning: :grinning:
@denne73 waaauuuu,kráááásne a veľké bruško.
@mafynka možno to už boli poslíčkovia

@arett ako?už vás pustili domov?
16. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 aspon raz v zivote by som nevyzerala jak prudko podvyzivena :grinning: navyse si este mozem uzivat, ze mam doma ticho, potom to uz asi nebude take :grinning:
16. led 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 zo začiatku ešte bude,keď bude väčšinou len spinkať,papať a kakať.po pár mesiacoch ale už dá o sebe jasne vedieť. :grinning:
16. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no dufam, ze bude dovtedy vykonavat len tieto cinnosti, lebo neter naopak do 6 tyzdnov len revala, potom uz bola pokojna, ta mala tak vybrusene pluca
16. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj denne73 skus recept od mojej svokry, teplé mlieko s medom a kúskom masla, mojej malej to chutí a občas si to aj ja spravím ked som nachladnutá a skús morskú soľ v spreji do nosa, nám pomáha a môže sa používat aj ked nemáš nádchu. prajem skoré vyzdravenie aby si nemusela ist v takomto stave rodit :wink:
16. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer to mlieko s medom je skutočne vynikajúce :wink: mne to síce na hrdlo nepomôže, ale zbozňujem to, keď som unavená, ale cítim, že nebudem vedieť zaspať, tak si toto spravím a hneď som ako bábo :dizzy_face: mňam! no neviem, či si to nejdem urobiť...
16. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak obdobou je aj karamelove mlieko, nechas skaramelizovat cukor, zaliat mliekom, pridat maslo, je to super upokojujuce na hrdlo a aj to chuti, takze sa to da pit kedykolvek...a aj pred spanim je to fajn
16. led 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, konecne som sa dostala po net :sweat_smile: od stredy som v nemocke... v utorok mi zacala odchadzat ta hlienova zatka vecer(to trvalo tak este 2 nasledujuce dni, nez sa to ukoncilo), lenze moja obvodna hned paniku a pisala mi vymenny listok na ctg a tak som sla do nemocnice, na natacani samozrejme ani tuk, no namerali mi vysoky tlak, tak ma hned nechali lezat a infuzka a potom magnerot aby to stiahli... mala som ist aj na kontrolne sono, no doteraz cakam, dnes uz by ho mali spravit a dufala som, ze ma v pondelok pustia domov, no ale to som dostala dnes rano o stvrtej kontrakcie, zatial sa pohybuju v rozmedzi 5-10 min, ale na ctg to nejak velmi nevidno ako silne kontrakcie, ale odvtedy zosilneli, zatial ma dr nevysetril a stale cakam na to sono len s tym, ze teraz sa uz miestami zvyjam v bolestiach a medzitym zaspavam, bo v noci som spala len dve hodky... som zvedava kolko to vsetko bude trvat, dufam, ze nebudem s niekolkodnovym porodom nasledovat arrett :frowning2:
16. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly drzim palce aby to vsetko dobre dopadlo. odpocivaj ked mozes aby si nabrala sily. ani sa nenazdas a budes mat malinku pri sebe :slight_smile:
16. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly drz sa a prajem ti nech už to máte čím skôr za sebou, hlavne nech to ide rýchlo, ľahko a bezbolestne :wink:
16. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte jedna fotečka
16. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin
@natalca no uplne bezbolestne to ako vidim nebude, ale nejak to zvladneme, dakujem baby
16. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mate krásne brušká :dizzy_face:
16. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly přeju ti, aby se ti porod rychle rozběhl a měla jsi malou brzy u sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chválím též všechny fotky domečků pro mimíse :wink:
já si ho nafotím naposledy na památku v pátek :slight_smile:
16. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly drzim silno palceky,aby vsetko prebehlo tak ako ma :wink: ja mam tiez povodny termin 2.2. ale pochybujem , ze dovtedy sa budem este gulat, ved uvidime,ty sa hlavne drz a dufam, ze vase dievcatko budes mat coskoro pri sebe zdrave, pekne, vonavucke :slight_smile:
16. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly aj ja sa pridávam a prajem aby ti to rýchlo ubehlo a aby všetko dopadlo dobre :wink:
16. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek