• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly som ti vravela, ze ked sa tak super citis, ze to bude ticho pred burkou :grinning:
16. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ste zlate baby, teraz som bola na sono a mala nakoniec nie je az taka velka ako sme cakali, ma vraj len 3200g a je tak o tyzden vacsia... a k tym bolestiam sa mi nevedia vyjadrit, kedze ich ctg ako kontrakcie nezaznamenalo, aj ked je pravda, ze od rana mi zosilneli a ja urcite s takymito bolestami domov ist nechcem :frowning2: uvidim, este ma snad natocia a budeme mudrejsi
16. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to budu posličkovia ked neukazuje kontrakcie. to radšej budeš ležať v nemocke??? ja ti prajem aby sa ti to rozbehlo, ale ak nie tak radšej domka v klude :wink: :wink: :wink:
16. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a este novsie spravy: na 3cm otvorena a pravidelne kontrakcie zaznamenane uz aj na ctg... zrejme idem rodit...
16. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly vaaaaaaau :astonished: drzim palce, silnoooooooooo :slight_smile: nech to mate co najskor za sebou :wink:
16. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly super, drž se holka :wink: :wink: :wink:
16. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem baby, priebezne sa ozvem
16. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drz sa bejbe :wink: :slight_smile:
16. led 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám foto mé rodinky:-*
16. led 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa jak fotka zo stuzkovej :grinning: pekne
16. led 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to jsme zrovna byli po maturitním plese:slight_smile:
16. led 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa este som sa skoro aj trafila... hmmm, aky je rozdiel medzi stuzkovou a maturitnym plesom?? :confused:
16. led 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 na stužkováku se jen předávají ty stužky, co se nosej na batohu a maturitní ples je o tom, že se dávají ty šerpy a každá třída ma nějaký nástup a pak se tam tancuje
16. led 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa tak neviem,ci len na mojej skole, ale my sme teda ziadny maturitny ples nemali, iba stuzkovu a potom banket po maturach, teda oslava, ze uz je po vsetkom...no, ale to uz je 8 rokov dozadu :confused:
16. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nojo..v dnešní době to má každá střední škola, je to pěkný, jsem ráda, že jsem na svém maturiťáku nebyla ještě těhule, tohle byl ples přítele
16. led 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa juuj, vy budete teda velmi mladuckí rodicia, skoro ako tí moji, no ja v tom vidim ako ich dieta iba vyhody :grinning:
16. led 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 my jsme rádi, za to, jak to je
16. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa u nas sa robi vsetko na stuzkovej :wink: Davaju sa aj stuzky, aj serpy, aj sa tancuje...
16. led 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.....nestiham čitat nebola som tuuuu od predvčera či ani neviem :wink: ale kočky vy mate ake krásne bruška....to moje sa neda porovnat mam ho o dost menšie...len nemam kedy hodit foto......mm som už povedala prekvapko ktore som mu nachystala a ak malinka vydrzi v brusku cez vikend co bude by som chcela ist dat spravit par spoločných foto na pamiatku :wink:
vcera som si bola prezriet porodnicu kde budem rodit.....sestrička nam poukazovala uplne všetky miestnosti , kde ako to bude prebiehat, je to tam prerobene, čiste......na 6nedeli je izba a 2 pacientky, sprcha a vecko spoločne ale to prežijem..... :slight_smile: stretla som tam kamaratku ktora porodila v 6 mesiaci dvojičky maju do 800 gramov, od včera na nu myslim museli ich odviest do NZ tam maju lepsie vybavenie pre nedonosene babatka..tak sa za ne modlim nech vsetko dobre dopadne....ma dvoch chlapčekov.....
.....aaa sestricka nam este rozpravala ohladom pupočnikovej krvi, tak este par info si chceme pozistovat, ale viac menej sme sa rozhodli aj po včerajšku že si ju dame odobrat, kedže pre cca dvoma týždnami darovanie krvy už v nemocniciach nerobia......
dostala som aj zoznam co mi treba do nemocky, mam vsetko nachystane, este kupit babu teplomer , poprav vecicky v com pojde domov a sme nachystaní.....ešte v utorok zvladnut poslednu skušku.... :grinning:

tak zatial sa tu majte pekny zvyšok víkendu prajem
16. led 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a vedela by si mi ten zoznam poslat??? :slight_smile: lebo ak by sa daco stalo, ze nestihneme az do ga, tiez budeme rodit v nitre :grinning: a este ked mm bude dakde odtatarený prec
inak mne sa to tam velmi paci, ako to tam prerobili, je to tam mile...
kamaratke drzim aj ja palce, nech sa z toho babulenka dostanu :frowning2:
16. led 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 alexis, tak ty si riadne akčné žieňa, klobúk dolu. Ako si sa dostala na takú exkurziu, sama? Len tak si prišla a oni ti to tam poukazovali? Aj ja by som mala záujem o ten zoznam vecí do nemocnice, ja som dostala u dokiho ale len taký stručný, môžem ho sem dať
16. led 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly drz sa!!! myslime na Teba!!
16. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja mám len takýto čo dávajú na predpôrodnom kurze:
pre mamičku: tehotenskú knižku, fotokópia sobášneho listu, občiansky, preukaz poistenca + 1x jeho fotokópia, osobné hygienické potreby, teplomer, župan, vložky, 2 plátené plienky, 2x nočná košeľa, papuče, žabky do sprchy

pre dieťatko: jednorázové plienky aspoň 30ks, ortopedické nohavičky, malá deka na zakrytie v postieľke, tenká bavlnená čiapočka, vatové tyčinky, čistý 60 lieh, krém na ošetrenie zadočka (tie posledné 3 veci mi kamoška povedala, že netreba), rukavičky tenké bavlnené

na cestu domov: dupky, košielka, kabátik, svetrík, čiapočka, jednorázová plienka, zavinovačka, deka, autosedačka
16. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca diky, inak ja stopro zabudnem sobasny list, furt si hovorim, ze ho treba dat prefotit, no vzdy zabudnem... dalsia otazka znie, kde vobec je :unamused:
16. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak my sme dnes mali krst synovca. prave to skoncilo. som unavena velmi po celom dni.... mate krasne bruska, ja mam o dost mensie, aj ked maly je dost velky. asi mam menej vody. pozajtra mam skusku, vobec nestiham, bolo toho vela v poslednych dnoch okolo toho krstu, potrebujem sa dnes ucit... ale ked mne sa chce taak spaat :frowning2:
16. led 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly myslim na teba intenzivne :wink: nech to uz mas rychlo za sebou :wink:
16. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to treba overenu kopiu?
16. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 nie stačí len normálna kopia
16. led 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ozik, k sobasnemu listu sme dostali take dve potvrdenia o tom, ze sme manzelia, asi nevies, ci by aj to stacilo, ze??? :slight_smile:
16. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.tak tu sa opäť rodí?parááááááda.
@isabella_fly moc ti držím palce,nech to máš rýchlo za sebou :slight_smile:
16. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek