• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte, pridavam sa k vam, podla dokyho mame termin 24/02 a podla tehu kalkulacky mi vysiel termin 20/02, co sa mi paci viac:slight_smile:...a srdiecko sme na ultrazvuku este nevideli, ale doky povedal, ze je to ok, ze som prisla este dost skoro...tak myslim pozitivne a viem, ze bude vsetko OK:slight_smile: pozeram, ze vela z vas uz caka druhe babo...tak sa tesim,ze mi bude mat kto radit:slight_smile: Z vitaminov beriem iba kyselinu listovu a snazim sa jest viac zeleniny a ovocia...
27. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 vítej mezi náma :slight_smile:
27. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem:slight_smile: neviete mi poradit, co okrem cigariet, alkoholu a kavy nemozem jest/pit? A drzim palce byvalym fajciarkam, ja som tiez bola,ale odkedy som tehu, ani na to nepomyslim...a tom som sa predtym pokusala prestat aspon 10x:slight_smile: a ani mi to nechyba:slight_smile: Citala som, ze ani fast foody a zmrzlinu...:(
27. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 neměla by jsi syrové maso, paštiky, zrající sýry, vnitřnosti, ted v létě asi i majonézové saláty.
A zmrzlina?? já jí včera měla! A ani mě nenapadlo, že se nesmí. Točená asi ne, z obchodu balená jo.
27. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Ahoj, gratulujem a vitaj. Ja som v prvom tehu jedla všetko okrem nepasterizovanej bryndze, pečene (pasteta, vnutornosti). Neskôr som si dala aj decko vinka, aj kávu keď má bolela hlava. No všetko s mierou. Samozrejme že som nepila každý deň, len keď mal manžel, alebo ja narodky. Ja som jedla aj foody aj zmrzlinu abudem to jesť aj teraz. Nevidím v tom žiaden problém. Ak by som sa mala riadiť všetkým čo by sa v tehu nemalo tak dovi dopo. Syn je zdavy, narodil sa dosť veľký, krásne prospieva. Takze jedlo neriesim. V malom mnozstve nemôže nič uskodit. Ani med, ani jahody ani citrusy.
27. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett souhlasím s tebou. Taky se podle toho řídím. Já kafe piju i ted, ale slabí a s mlíkem.
Mě dokonce doktor zakázal hroznový víno a džusy, abych prý nepřibrala. Pche, včera jsem ho snědla půl kila.
Pamatuju si při malý, jak jsem se hlídala a omezovala a pak přišel měsíc a já přibrala 4kg, tak jsem si řekla a dost! A od tý doby jsem jedla, co si tělo žádalo. :grinning:
27. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ste ma potesili:slight_smile: to vsetko, co ste napisali mi chybat vobec nebude a tiez som toho nazoru, ze vsetko,ale s mierou:slight_smile: Lebo ma vcera kamoska nastrasila, ze nemozem matovy caj...a ja ho pijem kazdy den, min. jednu salku:slight_smile:)) tak som uz trochu stresovala:slight_smile: lebo som dlho nemohla otehotniet a nerada by som to teraz nejako z nevedomosti pokazila:slight_smile: a je normalne, ze mi nie je vobec zle, nemam ziadne chute ani nekonecnu chut jest?
27. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 každé těhu je individuální. já nezvracela ani u jednoho těhu, jen nevolnosti a únava. A chutě nějaké výrazně nemám.
Anebo to taky ještě přijde.
27. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja ťa nechcem strašiť,ale s tým mätovým čajom fakt opatrne,niektoré bylinky nie sú v tehu moc vhodné. :unamused:

a zmrzlina?ja som si pri prvom tehu kupovala 2litrové balenia a to som nemala ani na týždeň,bola som na nej doslova závislá,aj na rajčinách a melone.
27. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vařit, aby mi rodina neumřela hlady :wink:
27. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

@leonard2002 gratulujem :slight_smile: citala som, ze matove caje nie :confounded:

baby, aj vam sa snivaju divne sny? mne sa predvcerom snivalo, ze som potratila dvojicky, neskutocne zly a zivy sen to bol :zipper_mouth: :frowning2: dnes v noci, ze cakam stvorcata :grinning: co bude dalej???

hlasim 5ty den bez cigarety (akurat vo stvrtok som mala jednu :confounded: )

27. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 zevraj nanuky ano, zmrzlina nie.
27. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to vazne? no dobre, tak matovy caj vylucim:( takze biely a ovocny je dufam ok:slight_smile: lebo nepijem vsetko, co lubim: pivo, kavu a teraz este aj ten matovy caj:( ale pre krpca vsetko:slight_smile: dakujem, fakt si cenim vase rady...
27. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a blahozelam k nefajceniu, ja mam za sebou tyzden, pretoze presne pred tyzdnom v nedelu sme sa dozvedeli, ze budeme tata a mama:slight_smile: este som si slavnostne dala poslednu, ked som cakala na vysledok testu a odvtedy nic:slight_smile: akurat mam take zamestnanie, kde som to povazovala za nevyhnutnost, lebo je tam dost stres a tak,ale teraz mam vsetko v trubke a nestresujem:slight_smile: tych par mesiacov tam nejako vydrzim bez odburavaca stresu:slight_smile:
27. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 rooibos je dobrý v tehu :wink:
27. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 super, len tak ďalej, posielam veľa pozitívnej energie aby si aj naďalej odolala cigaretám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, super...rooibos moooooooooooozem...plno vela:slight_smile:
27. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 aj mne veľmi chutí a má milión kombinácii, tak sa teším, je lahodný a mne robí dobre na žalúdok :slight_smile:
inak sme rovnaký tt, teším sa :wink:
27. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem aj ja variť, dnes bude rybka :slight_smile:
tak nech sa vám obedík vydarí :wink: a dobrú chuť :dizzy_face:
27. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tu mi vyratalo 7tt,ale som v 6tt+6dni:slight_smile: ale super, tesim sa...kamosky sa tesia so mnou,ale s nimi sa nemozem tak rozpravat ako s vami tu,lebo oni nemaju babo:slight_smile:)) a aj ak to vedia iba tie naj naj kamosky, lebo trochu povercivosti vo mne predsa len je a nechcem to nikomu hovorit pre koncom prveho trimestra...vlastne tym mojim som to ani nemusela hovorit...vedeli to hned, ked som si namiesto oblubeneho martini objednala kamilkovy caj a odmietla cigaretu...:slight_smile: tak som musela s farbou von:slight_smile:
27. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som varila vcera, dnes idem na obed k maminke...budem mat co robit, aby som sa nepreriekla:slight_smile: dobru chut a krasnu, aj ked uprsanu nedelu vsetkym...:slight_smile:
27. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cawes aky mate nazor na farbenie vlasov v tehotenstve??? :wink:
27. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ahoj,,to teraz riesim aj ja,,ja myslim,ze ta bez amoniaku by mohla byt v pohode
27. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak to ti zavidim, pre mna je to velmi tazke :unamused: a gratulujem ti aj k tomu
@natalca dakujem Ti velmi pekne :dizzy_face:

ja dnes varim kura na smotane a mame pecene stehienka a nove zemiaky s petrzlenovou vnatkou a maslom.

k tym snom, aj vam sa take blbosti snivaju, ci len mne? :frowning2:
27. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som sa dnes zobudila na silnu bolest mechura, ale cikat sa mi vobec nedalo.... sla som teda na zachod a uplne pomalicky a slabym prudom som sa trochu vycikala a bolest prestala. asi mi maternica tlaci na mechur a drazdi ho :slight_smile: ale ta bolest ma zarazila a aj to ze tohu mocu vela nebolo.... stava sa vam to?
@lubinka26 mne sa tiez snivaju hluposti stale, ale nastastie rano si ledva pamatam co to bolo :grinning:
27. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka v ktorom si tyzdni a na aku farbu si farbis???lebo ja mam cierne a nwm ci bude bez amoniaku... :unamused:
27. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak
@mafynka citajte pár strán dozadu. Už sa preberala tá téma. Je to čisto otázka, na ktorú si musíte nájsť same odpovede. Ja som farbila a budem. To je ako s tým ci jesť zmrzlinu, alebo nejest.
27. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj, vitam ta tu :slight_smile: keby si si nechala toho 24.2, mali by sme rovnaky termin.... aj ked ten moj je zatial vypocitany len mnou :slight_smile:
27. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 keby si videla co sa snivalo mne...ze som porodila v piatom mesiaci a bolo to strasne male a na dalsi den som prisla za nim a uz bolo jak keby malo 3 roky:slight_smile:
27. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak kup si casting creme gloss od loreal, tam maju vsetky mozne odtiene, ja pouzivam tmavohnedu a su bez amoniaku :slight_smile:
27. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek