• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 to asi nestačí
16. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ja mam otazku.. masirujete si hradzu?? myslite, ze to pomoze? V porodnici, kde idem rodit ja robia ten nastrih kazdej prvorodicke, tak uvazujem, ze to ani nemusim masirovat..
16. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 no ja by som si aj rada robila masaz hradze ale akosi tam pre to moje brusko nedociahnem :slight_smile: ale ked robia nastrih uplne kazdej prvorodicke tak je to asi zbytocne. u nas ho totiz robia len ked musia
16. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no, ved mozes aj partnera zamestnat.. :wink:
16. led 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly - tak držím palce, aby si to už mala za sebou.

Bruško rastie zo dňa na deň - pridávam aj ja aktuálnu fotku je to 35 tt aj s kočíkom. Fotka z 36 tt je ešte vo foťáku a ja si to neviem stiahnuť do PC.
16. led 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja si nemasírujem len z času načas robím tie kegelove cviky alebo ako sa to volá a po ukončení 36.tt budem piť maliník
16. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca krásne bruško a super kočiarik :wink:
16. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca pekne!! aj kocik je super!
16. led 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2011 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, koľko ste pribrali? lebo ja som na začiatku skoro nič, a od 20. týždňa mám na sebe 17 kíl...to je moooc
16. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer ja 6 kg od zaciatku doteraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no to som si myslela aj ja že priberiem toľko...mala som 54 kíl pri výške 172 cm a teraz vyzerám ako hroch..:slight_smile: skriňa plná úzkych sukničiek a puzdrových šiat a ja len na to pozerám....Tak ty tých 6 kíl necháš v pôrodnici:slight_smile:
16. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer ja zas dufam, ze mi ostanu, tiez mam asi 172 cm a teraz vazim 55 kg, v 37 tt :grinning:
16. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :slight_smile: vieš čo by som ja za to dala? mne bolo 8 mesiacov zle takmer každý deň, vracala som ale jedlu som neodolala a samozrejme tu mám výsledok, A môj manžel je taký super kuchár, že len varí samé dobré veci a ja to pekne všetko papkám..aj dnes že palacinky s bielou nutelou, šlahačkou, brusnicami a čokoládou...
16. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer tak teraz som poslintala cely monitor...no ja som nevolnostami vobec netrpela, jedla som vsetko doradu, no ked mi zistili cukrovku a vysadili v podstate sladkosti, podarilo sa mi schudnut... a teraz mi zas velmi nechuti jest, iba hluposti, no poriadne jedlo ee
16. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja sa obávam aby som sa do pôrodu nedostala na 20 kíl...ja si užívam tehotenstvo od nového roka, lebo odvtedy nevraciam a nie je mi zle. predtým som len po záchodoch chodila, v robote utekala z porady, od hocikiaľ ako ma napínalo a aj tak mám toľko kíl. Taraz sa ale cítim v pohode, je mi fajn, až na to že mám bolestivo opuchnuté prsty, len aby som ešte neprenášala.
16. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer fuha, to si si riadne "uzivala", tolko zle.... to si ani predstavit neviem...hlavne, ze uz je po tom...no, toho prenasania sa asi kazda z nas boji :slight_smile:
16. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak tak. ešte minulý týždeň som si myslela že porodím skôr, ale doki povedala že času dosť a nič sa nedeje, ja nemám žiadnych poslíčkov, len ten hnusný výtok... sa bojím že ani nebudem vedieť kedy mi odtečie plodová voda alebo tá zátka či čo to je keď mám stále výtok.
16. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly drzim moc palce. nech to mas za sebou rychlo :slight_smile:
16. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer ja som pribrala uz 30kg :frowning2: som zvedava, ake bude konecne cislo. a pritom jem menej ako pred tehu. je pravda, ze mi na zaciatku zistili znizenu funkciu stitnej zlazy, ale uz je to ok, tak nechapem :angry:
16. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer hlienova zatka mne odisla u dokiho :grinning: no dnes som toto riesila, ze mam brutalne vytoky a ze ako mam rozoznat, ked zacne odtekat plodova voda...no proste ze nevytece cela, to by som si vsimla, ale takto :confused: som z toho debil
16. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 zníženú funkciu štítnej žľazy mám aj ja, viem to už 6 rokov, ale pred tehu som mala 54 kíl a jedla som všetko. Ale čo už, sa nezabijem, len ma to trošku trápi a bojím sa že to nezhodím a nezmestím sa do šiat svojho obľúbeného vkusu. Ja si myslím že moje konečné číslo do pôrodu bude 20 kíl, lebo sa ukladá aj voda ku koncu.
16. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte tak ja zatial 11kg , ale ku koncu to narastie este, hlavne voda. dnes bolo tak krasne mne brusko zpredu moc vidno neni ale z bokuuuuu to hej :slight_smile:
16. led 2011 v 19:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no veď toho sa aj ja bojím, že keď bude odtekať postupne, ale šak hádam sa k tomu pridružia aj bolesti a pôjdem do pôrodnice. Doki mi dal nejaký macmiror, ale to som myslela ža ma natiahne z toho, celú vložku som mala od toho čípku žltú a aj jedny gaťky som si zničila.
16. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 , @natalca - vďaka za komplimenty. S kočíkom som veľmi spokojná, už sa teším, keď budem kočíkovať. :grinning:

Aj postieľku už máme nachystanú - pridávam foto:
16. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer mne pocas tehu macmiror predpisal asi 4 ci 5krat, to bol humus, ani jedno balenie som nedobrala, ved uz som vsetko videla zlte :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, snad po tehu ho uz vidiet nebudem...
16. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki z boku to vyzera zaujimavo.... :grinning: to nie je nahodou fotene v piestanoch?? to zabradlie mi je povedome :slight_smile:
16. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer cau. ja som pribrala asi 15 kg...takze tiez dost a to sa mi voda zacala zadrziavat az teraz. no ja si za to mozem sama. jest mi chutilo a cvicenia pomenej....
16. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki velmi pekne foto aj brusko :slight_smile: ja ked som bola na matrike mi povedala teta uradnicka ze ako mi ma verit v kolkom tyzdni som ze mi pod bundou nie je vidno brusko tak som sa jej ukazala z boku ze ci mi uz veri. moje brusko je tiez riadne dopredu :slight_smile:
16. led 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridávam aktualne moje bruško :slight_smile:
16. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek