• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte, no ja mam zatial plus 17kg.. ale tiez myslim, ze to pojde na tych 20 este do konca. Ale uz to neriesim..
uz sa velmi tesime na drobca! Kila budeme riesit potom. :wink:
16. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
naozaj krasne bruuuska :slight_smile: :slight_smile:
@sigsauer a ake lieky beries? mne uz konecne nemusi zvysovat davky, konecne sa tie hormony ustalili. ale stalo ma to 10 kg na zaciatku tehu :frowning2: dufam, ze to dam do leta dolu, hlavne s liekmi to pojde dufam rychlejsie... ale som rada, ze mam vsetky testy ok a ze je mala v poriadku.

mate krasne bruska, ja sa stale hnevam, ze mi vsetci hovoria, ze mam male a asi to tak aj bude :grinning: vy mate podstatne vacsie :sweat_smile:
těhulky já snad ještě ani poslíčky nemám, břicho mě občas bolí jako když to mám dostat, ale nevim, zda se jedná o poslíčky...
16. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som pribrala od začiatku tehotenstva 22kg a som 35tt ale chutí mi hlavne slané jedlo poriadne masové a kyslé uhorky ktoré inak vôbec nelubim... (pri dcére som jedla viac sladkého a pribrala som 16kg :slight_smile:
16. led 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 veru je :slight_smile: ja som byvaa 8r v ba , muz je z ba a rozhodli sme sa byvat v mojom rodnom meste :grinning: , pre deti ako stvorene ...
16. led 2011 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som pribrala od zaciatku 14 kg, ale citim sa aj o desat viac...ledvaj chodim, kvoli brusenu sa mi zle sedi, stoji, lezi, proste nijaka poloha mi nevyhovuje,...a horsie je, ze mi vadia aj prsia, narastli tak, ze normalne rozmyslam ako to bude po porode, ked sa mi najelu...odkedy som tehu som musela 5 krat kupovat novu-vacsiu podprsenku...uz som vazne na nervy :angry:
16. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby
potrebujem poradit, moze byt ta hlienova zatka aj taka bleda a husta? skoro ako vytok ale ovela hustejsia? ci tam vzdy musi byt krv v tom?? taketo uz mam 3 dni, zajtra idem Doc. ale kedze som v IRL on ma tu nepozrie ci sa uz otvaram :unamused:
16. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka nemusi tam byt krv, no hlienova zatka ti moze odtekat aj niekolko tyzdnov pred porodom :slight_smile: ja uz ju nemam dlho a este stale sa drzime 2 v 1 :slight_smile: lekar mi povedal, ze to je v pohode, pokial neodteka plodova voda
16. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zistenie plodovej vody sa pouziva temesvaryho roztok. Ja som ho zohnala v lekarni v Medissime pri Drazdiaku. Nikde inde som ho nezohnala, ale skuste sa opytat.
16. led 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby chcela by som sa spytat ci ma niektora z vas problemy s hemeroidmy, ja som si nasla jednu dnes rano a som stoho dost vedla...nikdy som to totiz nemala. Neviete ci s tym mam ist k obvodnej lekarke alebo na gynekologiu??? Ak mate niekto skusenosti prosim poradte co by som mala asi brat alebo nejaky krem??? Dakujem
16. led 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 viem ze moze aj 2-3tyzdne pred, len ma to trosku vystrasilo ze uz. Ja to ani s terminom nemam iste, podla MC mam 4.2. ale podla UZG az 28.2. ked som bola na SR na kontrolu tak doktor nechapal ako mi mohli dat taky rozdiel, on mi urcil zasa 15.2. :unamused: takze v irsku ma beru ze som v 34tt a pritom uz mozem byt v 37tt a pomaly rodit :confounded:

sice uz by som to aj chcela mat za sebou a mat baby pri sebe :wink:
16. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny04 ahoj, no skusenost vlastnu nemam, ale starala som sa o pacientov, ktori to mali.. neprijemne, hlavne pre nich! Zevraj je to v tehotenstve dost bezne, tak neviem, ci by ti to teraz nejako liecili.. casto sa to objavuje aj po porode, potom s tym uz treba ist. Najlepsie je namastit to sudocreamom. A upravit stravu, aby stolica bola co najmaksia. Ono sa niekedy ukazu, a potom sa stratia a to moze ist tak dookola.
16. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny04 ja som to tiež schytala po pôrode pred 14rokmi. No a určite po tomto to vybehne znova . ja som si davala na to dubovu kôru to je masť, ale je aj sedaci kupel. taktiež masť faktu je dobra len neviem či môžeš aj teraz v tehu :wink:
16. led 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 dakujem za radu a nevies nahodou ci to mam spomenut mojmu porodnikovi???
16. led 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny04 no ano určite ano upozorniť na to . Aj ja budem musieť :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja by som mala ist rodit normalne ale nemoze sa stat ze by ma poslal na sekciu ak mam taky problem nevies nahodou? Mam este strach ze sa to zhorsi pri tlaceni baba von.....
16. led 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. pozeram v rychlosti, ze si porovnavate bruska a tiez kila. ja mam pus 10 kil. pri Simi som pribrala 14. uvidime co teraz. a toto je moj bruch. mam pocit, ze sa uz mala do neho nezmesti. stale kope a tlaci mi ritkou na zaludok... moja mala besnotka. lubkam ju. neviem sa dockat, ked sa narodi a ked ich budem mat so Simonkou spolu v naruci. moje princezne.

btw, niekedy mam pocit, ze si tu pisem sama, ale chapem, ze ked sa nezapajam, nemam na co cakat :grinning: .
16. led 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby, mate krasne bruska, kde to beriete take velke? mala mala pred par dnami 2500g, asi bude malinka a ja som pribrala 9kg a to si pripadam ako slonica...stale sme poloha KP a lekar mi povedal, ze to je velmi mala pravdepodobnost, aby sa otocila, tak sme sa dohodli na sekcii....
16. led 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ja mam plus 9 a pol kila ale citim sa akoby to bolo viac :wink: :wink: :wink:
Na zachod chodim azda kazdych paž minut..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@lenny04 urcite na to upozorni doktora :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. led 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaj kazdych 5 minut :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. led 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek krasne brusko. ja mam tiez take podobne, ale som sa nefotila, nejaka som prilis leniva na to :( aj ja to tu len citam a sem tam niecim prispejem. som zvedava kolko este stihnem pribrat do porodu, ale obcas mam riadne zravu nemoc :slight_smile:
16. led 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som predchvilou dostala zachvat zurivosti,lebo mi muž zjedol kinder bueno.... :angry: :angry: :angry:
16. led 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb :grinning: :grinning: :grinning:

@nostek zlatunké bruško :slight_smile:
16. led 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca krásna izbička, Adamkovi sa bude v postieľke super spinkať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@nostek krásne malinke bruško, ja mám už melón oproti tebe
@domigb :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
isabela-fly sa ešte trápi? :frowning2:
16. led 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabela-fly drzime palce, at jsou na tebe hodny a moc te nenicej!!! :wink:
16. led 2011 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly drzime palce, at jsou na tebe hodny a moc te nenicej!!! :wink:
16. led 2011 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 moj drobec je tiez KP. alesekciu este nemam dohodnutu. tiez mi bolo povedane, ze je uz mala pravdepodobnost, ze sa otoci. o kolko dni pred terminom si naplanovana?
ja mam stale +1kg :slight_smile: ale brucho mam poriadne :grinning: akoby som zjedla loptu :grinning:
16. led 2011 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek ahooooooj :grinning: krasne brusinko ...ja zacinam 38 a pribrala som tiez 10 kg a este to pojde hore , tak ako s malinkym predtym
@domigb za to ti musi minimalne hodinu hladkat chrbatik alebo nozicky !!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek