• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte dievcata, dakujem za to ako krasne ste mi drzali palce... isla som si vtedy na radu sestricky pospat, ale akosi sa to pri 5minutovych intervaloch celkom silnych kontrakcii nedalo, uz o piatej som bola na 5cm, tak sa islo pomaly rodit, dala som si pichnut epi kedze som po celodennych kontrakciach a dvoch hodinach spanku bola ko a dobre som spravila... rychlo som sa otvorila, malickej hlavicka krasne zostupila ako som si skackala na fit lopte a presne o 21:00 sa nam narodila nasa martinka... mame 50cm a 3400g... a je naaaaaadhernaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teraz sedim s nou na kolenach a pozorujem ju a nedokazem uverit, ze je moja :dizzy_face:
inak robili mi aj nastrih, tak som pozasivana a stipe to ako sto certov, ale musim povedat, ze ho nerobili automaticky, v com ma nasa porodnica velke +, inak uz ku koncu ako som tlacila som normalne videla hviezdicky :grinning:
neskor vam napisem viac, teraz si ideme s malickou troska polezkat
17. led 2011 v 05:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly super si to zvládla, srdečne ti gratulujem, Martinke prajem veľa, veľa zdravia a šťastia do života a tebe veľa mliečka a krásnych dní prežitých v rodinnom kruhu. Je to nádherný pocit, už si naozajstná maminka a mi ostatné, ti trošičku závidíme. Držte sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2011 v 05:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže dievčatá, tu je zaktualizovaná tabuľka s jej 4. novou obyvateľkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/6165472/
17. led 2011 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly - gratulujem k dcérke. :slight_smile:
17. led 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Ahoj. Gratulujem k dcerke a želám vám veľa šťastíčka a zdravíčka. :slight_smile:
17. led 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly BLAHOZELAME!!!!! :dizzy_face: Mala ma krasne miry!
Me to vzdycky tak nabudi, kdyz se narodi novy tvorecek.. to uz bychtaky tlacila az bych hvezdicky videla :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca krasne nam ta tabulka roste..
Az ji budes zase aktualizovat, muzes tam nasemu Markovi napsat 2 roky, prosim? Vsak uz je to velky chlap! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly blahozelam! :slight_smile:
17. led 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly zo srdiečka gratulujeme! :dizzy_face: zvládla si to úplne nádherne! :slight_smile:
17. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly vidis, dockala si sa! tesim sa s tebou a prajem malej len to najlepsie v zivote :slight_smile:
17. led 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly gratulujem prajem vam obom vela zdravicka :slight_smile:
17. led 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Jeeej, velmi gratulujem!!! Si to tak napisala, akoze idem do obchodu a sup nakupim a mam babo!!! Velmi pohodovo! Nech ste obe zdrave a cim skor doma!!!
17. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly
úžasné, tak si to plnými dúškami užívaj...
17. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly gratulujeme a želáme vela zdravíčka a mliečka :slight_smile:
17. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly také moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka, ať Vám dělá jen samou radost.

U nás žádná změna, stále 3v1 :grinning:
17. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@isabella_fly srdečne gratulujem a prajem moc,moc zdravíčka a radosti z malinkej Martinky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@majka07 teba tie tvoje detičky ale naťahujú :grinning:

Baby,ja sa taaaak teším,keď tu pribudne nejaký nový človiečik :slight_smile:
ja mám malého na prázdninách u rodičov,tak sa to snažím trochu urýchliť.včera som celý deň makala doma,dneska sa chystám umývať okná,skáčem na lopte jak šalená a drobček si v kľude spí.Kamarátka ma spradla,že keď upratujem,just nepôjde von,nech idem niekam na flám,alebo spať,že deti von nechodia,keď je nablízku robota a metla :grinning:
17. led 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no tak na tom zozname je: občiansky preukaz,preuk.poistenca, tehu knižka, sobačny kopia, hygienicke potreby pre teba /mydlo,papier,uterak,sampon..../, porodnicke vlozky, župan, 2 nočne košele bud tehotenske alebo na gombiky, papuče, ja berem aj žapky do sprchy, materska podprsenka, tampony do podprsenky, berem aj odsavacku preistotu, 30ks plienok pampers alebo ine najmensie, 2 látkove plienky, teplomer, lieh, do uška na čistenie, deka, mineralka neperliva /Lucka alebo Drobček 6 fliaš/, balzam na pery, jednorazove podložky 4 ks....to je asi všetko co si berem..teda ešte take že časaky,fotak, mp3, berem si aj pribor keby mi nieco donesu papat na izbu.....hadam som na nic nezabudla....a pre babo nic netreba na oblecko iba potom ked pojde domov plus vajičko v čom ho zobereš :slight_smile:
@natalca exkurziu sme mali vybavenu, mame tam znamu sestričku :wink:
17. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly velka gratulka k malinkej..vela vela zdravička....

niekto sa pytal na nastih tak v NR porodnici mi sestricka povedala ze je len malinke % ze ho robit nebudu, to by musel doki videt ze koza ma vysoku elasticitu, preto na 90% s nastrihom cakam, robia ho....lepsie ako sa roztrhnut
17. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pridavam foto aktualne :wink: koniec 38.týždna
17. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ty este nic nemas dohodnute? tak sup sup je najvyssi cas, aby ti aj predoperacne stihli spravit. presny termin nemam.budem ho mozno vediet v stredu, ale doktor hovorili, ze okolo 1.2. len moja mala je trosku malinka, tak sa bude to snazit dat co najneskor. ale co viem cca 10 dni pred TP planuju sekciu. chodis do porodnice do poradni? tak sa skus na najblizsej dohodnut a daj vediet ako....
17. led 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojte kocky

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @isabella_fly jeeeeeej co to tu vidim,,,dalsie babatko,,,gratulujem ti z celeho srdiecka,,,,zvladla si to, sikovnica,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a malickej zelam vela vela zdravicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja dnes zasa strasna noc,,dve hodiny v kuse som mala tvrde brusko,,a bolesti,ze az,,teraz zatial v pohode,,ale mam daky zlty vytok,,neviete,co to moze byt?
17. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky.
Tak som sa konecne dostala na PC. Dasa ma dnes presne tyzden. Sme od piatku doma a velmi sa vytesujeme a uzivame si to. Je strasne dobrucka. Napapa sa a spinka 3-4 hodinky. Cez den aj v noci. ripajam foto nasej Dasky. Daska sa krasne koji a ja mliecko odsavam aj pre Simonka, ktory ho s radostou pije.

@isabella_fly Z celeho srdiecka gratulujem a zelam rychle zotavenie a vela mliecka.
17. led 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett je krasna, velmi sa podoba na Simona :wink:
17. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett máš nádherné detičky, podarili sa vám :wink:
17. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mala je rozkosna :slight_smile: nech len nadalej pekne spinka a papa :slight_smile:
17. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Nadherna je!!! Gratulujem!!!
17. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka cize ty mas termin cely februar, kokso, take rozdiely, potom ani nevies, na com si
17. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 dakujem za zoznam, a konecne niekto s podobnym bruskom ako mam ja :grinning:
@arrett koksoooo, jakapodoba so starsim bratoooom :grinning:
17. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett júuuj krááásnučka je.... :wink: vela vela zdravička prajem....obom detičkám a je super že Simonkovi opat zachutilo mliečko :wink:
@marhulka13 xixi....no aspon tak nezavadzá :grinning:
17. led 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly moja zvladla si to uplne super, obdivujem ta :wink: tak a teraz kto bude dalsi baby :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek