• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
a tuto pridavam foto 38tt :wink:
17. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ta je tak kraaaaasnaaaaaa..... !!!!!!!
ja uz chci taky miminkooooo!!! :slight_smile: :dizzy_face:
17. led 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @medunka1 moja coskoro
17. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,som taká rada,že už máme dalšie babatko na svete.Zatial máme 3 dievčence a jedného chlapčeka.Dievčatám sa chce skor von nejako :slight_smile: Aj Dáška aj Martinka sa narodili v 38 týždni,nie?Takže ešte tyžden a dufam,že už aj na mna to príde. Izabela gratulujem , vela zdravia a krásnych spoločnych chvíl Vám želám. Arret Dáška je nádherná,ako Ti je dobre,už ste aj doma z nemocnice. Ako Ti ubiehaju dni s dvomi detičkami?Máš u seba teraz maminu? Dievčatá,ktoré máte problém s pálením,tak mne velmi pomáha popcorn.Pár večerov som si dala pri telke a velmi dobre som spala,akoby popcorn nasiakol žaludočnu kyselinu.
17. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ešte mám otázočku. Ked má žena kontrakcie alebo uz priamo pri porode,vtedy cítit pohyby babatka?
17. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krasna princeznicka :slight_smile:
17. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett prekrasna ...aj ja sceeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, bud som zasa posahala ranajky,,alebo ma prehana,,,a mam stale bolesti na kramy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ej Ej,žeby si bola na rade teraz ty? To je zlé,že máš stále bolesti :unamused:
17. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne na tie bolesti pomaha vzdy daco teple...vacsinou sa cela zahrabem pod hruby paplon alebo si ohrejem vankusik vyhrevny trosku a prikladam, ale nie zas moc teple, ale tak prijemne....mna dnes pre zmenu hrozne bolia rebra,..mam pocit ako keby mi ich maly obkusoval, ale nechapem preco ved on je uz dost nizko, a takto ma to netlacilo ani ked som mala brusko este hore ... :unamused:
17. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no neviem,,pesar mam von,,a uz druhu noc som nespala,co pravidelne bolesti,,v sobotu kazde dve hodiny,,,,a vcera brusko stale tvrde,nech som sa akokolvek otocila,,,,dneska ma trochu prehana,,,
@iwka123456 no ja vzdy,ked uz zmierena,ze idem do nemky,,dam si teplu sprchu a ono to prejde
17. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja by som na tvojom mieste bola happy :slight_smile: ved malinky uz moze ist kludne von, inak by ti nedali von pesar, tak skus neskor tu sprchu ci ti to prejde a ked nie tak sup sup chystat sa do nemky :slight_smile:
17. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ale ja taaaaak bojiiiiiim
17. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahoj, no z mojich skúseností ti odpoviem že v tej prvej fáze čiže ked začali kontrakcie som nejaké pohyby cítila ale velmi sa na to nedalo sústredit pri tych kontrakciach, čiže ked sa aj malá hýbala náhodou tak ja som to nevnímala a pri pôrode už vôbec nie, to už si akokeby v inom svete :wink:
17. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Srdečná gratulácia k dcérenke a užívajte si spolu :wink: a ked bude velmi plakat, nenechaj sa vyviest z miery aj ked teraz si rozcitlivená, ja som si aj poplakala v pôrodnici kym som sa naučila ako čo mám robit s malou a hlavne ked som tam musela trčat 10dní....vtedy si treba uvedomit že to babatenko plače pretože bolo skoro 9mesiacov v tvojom brušku kde sa cítilo v bezpečí a zrazu sa musí naučit že musí samo dýchat, že ho občas bude boliet bruško, že mu je niekedy zima ale bohužial ti to nevie dat inak najavo iba plačom, je iba vystrašené a potrebuje iba teba, svoju mamičku, pri ktorej sa cíti najbezpečnejšie :wink: držím palce aby ste si rýchlo na seba zvykli :slight_smile:
17. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ale nebooooj :wink: pekne to zvladnes,snaz sa sustredit na to ze budes mat malickeho konecne v naruci a nie na bolest :slight_smile: ja viem, ze sa mi to lahko hovori, ked ja nemam zatial strach, ale tak nemoze to byt az take strasne, ved tooolkeee to zvladli, urcite nebudes vynimka
17. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, nebojte, ešte nerodím, len neviem, kde mi hlava stojí, každý deň periem, žehlím, upratujem a ešte k tomu, mám strašné bolesti - spodok ma stále bolí, nie zvnútra ale zvonku, nemôžem sedieť, ani nohu zodvihnúť, v piatok som prišla k našim aj s Jakubkom s plačom, ledva som došla, čo som ani spojku nevládala stlačiť, sú to strašné bolesti, aj ked sa otáčam v posteli ........ no ževraj je to normálne ku koncu tehu ........ tak neviem ....... magnezium som vysadila a niekedy dostavam take krce do noh, ze az ....... no poviem VAM - najradsej by som to mala uz za sebou.
Teraz som volala o vysledky z kultivacie, tak chvalabohu je to ok, tak aspon nieco ..........
A čo má kto nové? Ziadny dalsi porod sa neuskutocnil? :slight_smile:
17. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies veru uskutocnil :slight_smile: isabella_fly ma dcerku uz
17. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 to ? jeeej, to je super, nestihla som vsetko este precitat, uz teraz ledva sedim, co ma vsetko boli........ viem, ze boli hospitalizovane v nemocke, tak uz aj porodila, dufam, ze su ok ........................
a malicka sa sama pytala na svet alebo jej museli vyvolat porod?
17. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies sama sa vypytala :slight_smile:...podla toho co pisala, mali by byt obe v poriadku takze parada :slight_smile: mna tiez vsetko boli, ledvaj najdem nejaku polohu vhodnu, akurat ta sa nepaci malemu a zacne sa pregulovat...na predchadzajucej stranke aj arrett pridala fotky Dasky :wink:
17. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby už dali tú reláciu o MD a RP do archívu - tak dávam aktuálny link - môj názor je v prvých 5-tich minútach: http://www.stv.sk/online/archiv/fokus
17. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly blahoželáme k dcérke a hlavne veľa zdravíčka a mliečka ......... držte sa :slight_smile:
@arrett Dáška je prekrásna, som rada, že sa držíte........ a aj Simonkovi chutí mliečko, to je super ........ ako zvládaš 2 deti? je to zatial v pohode?
17. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
denne este nerodi?
17. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - Dáška je úplne nádherná - je to riadny zázrak - ešte nedávno bola v Tvojom brušku a už ju máš doma. Ja už teraz každý deň rozmýšľam ako sa tam dieťatko zmestí.
17. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 uz som to nasla, dakujem ......
boze, ked to citam, ze skackala na fitlopte - to je super.. ja som bola pri prvom porode taka vyburana, prijali ma o polnoci a maly sa narodil az o 12,36 poobede ........ ja som cely ten cas lezala na chrbte pripojena na pasy, a ked uz som nevladala lezat na chrbte a trosku som sa otocila nabok, hned prisla sestricka, ze si musim lahnut na chrbat, lebo pristroj nezaznamenava kontrakcie..... niet sa co cudovat, ze maly nezostupoval dole a hrozila mi sekcia, ved mi nedovolili ani poprechadzat sa, boze, aka som bola blba, sa cudujem sama sebe ......... mozno keby som sa len trosku poprechadzala alebo poskackala, porod by netrval 13 hodin ale mozno 3 :angry:
17. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca chudiatka tie nase babatka - ake musia byt v tom bruchu poskrucane .........
nikdy by som neverila, ze to vyslovim - ale uz by som to chcela mat za sebou, v prvom tehu som ziadne bolesti nemala a teraz ked si predstavim, ze este min. 3 tyzdne a ak budem prenasat, no koniec .......
17. led 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vďaka baby!!
Tí dvaja sa na seba veľmi podobajú. Ako by ich jedna mater mala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je u mna maminka, takze úplne v pohode. Je to zábava:slight_smile: Dasa je hrozne zlata a dobrucka. Iba papa, kaka a spinka. Simonkovi sa tiež páči. Zatiaľ nevarim a neupratujem, len si naplno užívam deticky. Keď obe spinkaju, tak sa nudim. Leží a vetram stehy, alebo odsavam mliecko, alebo kecam s mamkou. Uvidíme aké to bude, keď pôjde mamina preč:slight_smile: Ale ak Dasa bude taká dobrá, tak Sa snáď nezblaznim:slight_smile: :slight_smile:
Simonko reaguje na plač placom. Suciti s Daskou, hehe. Skúšala som ho prisat na cecok, ale nevedel. Tak pije z poharika a chuti mu. Mňam, sladké mliecko. V noci sa Dáša budí 2,3x a to iba nakojim a drichme ďalej.
Poporodne bolesti druhorodicky ešte pretrvávajúcou. Už nie maternica, ale teraz lonova spona. Takze druhorodicky, naozaj sa pripravte na to sťahovanie mayernice. Je to naozaj nepríjemne. Veľmi. Ja som si myslela, že to bude boliet, no neratala som, že to budem musieť predychavat.
17. led 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach Baby. Takto pred týždňom mi dali malú na izbu. Neuveriteľný pocit. Želám Vam krásne a rýchle pôrody. Podľa toho čo tu píšete, zacinate mat príznaky. Veď viete, že ja som "rodila" týždeň tu moju sibalku. Poslickovia, hnacky, bolesti... Telo sa chystá na ten najväčší a najkrajšii zážitok vo vesmíre. Pôrod babatka. Vášho babatka. Ten pocit, keď vyklzne von z bruska.. Môžete mat hociake bolesti, v sekunde na ne zabudnete a cely svet bude iba o vás a vašom uzlicku. A keď prvý krát zaplace, zaplacete s ním.
17. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - ja som na tom úplne rovnako - už by to najradšej mala za sebou. Pri prvom tehotenstve mi nebolo absolútne nič a teraz mi puchnú nohy, v noci mi vždy opuchnú aj ruky, páli ma záha. No nezostáva nič iné - už to len pretrpieť - teším sa už na ten krásny, voňavý batôžtek.
17. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca to mi je luto, ze Ti je tiez nanic .......... mna strasne boli spodok, citim sa, ako keby som uz rodila, to pri prvom tehu som bola aktivna dokonca, ziadne bolesti, nic ......... no nejako to musime vydrzat.....
ani ja sa uz nemozem dockat toho vonaveho batozka - krasne si to nazvala :slight_smile:
@arrett krásne si to napísala, normálne Ti závidím, že už to máš za sebou
17. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek