• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 no ja sa cítim ešte celkom dobre, nevládzem už veľmi, ale zasa mi ani to bruško veľmi neprekáža, takže ja by som ešte rada ten mesiac vydržala a išla do pôrodnice s tým, že je byt v poriadku :slight_smile: fakt si neviem predstaviť byť s malou zatvorená v spálni, lebo stolár bude montovať kuchyňu. a ten prach z toho.. :frowning2: blbo nám to vyšlo s dodávateľmi, čo už...
17. led 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko magnezko sa berie kvôli tomu,aby nenastal predčasný pôrod.preto sa berie len do nejakého 36tt,lebo potom by to mohlo byť "kľudné" až moc a mohla by si prenášať.ja si občas dávam šumivé magnézium,keď mávam kŕče v nohe,ale až pri nejakom treťom kŕči,keď ma už bolí celá noha a celú noc sa prechádzam po byte,aby som to rozchodila.
17. led 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko tak pekne malej dohovaraj, nech je tam kde je a ked vydrzi, za odmenu sa bude pozerat na peknu novu kuchynu :grinning: ale celkovo je dobre, nech tam pobudne aspon do toho 38 tt
17. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ale na to ti treba aj ten aplikator, inak jak si to "tam" das ? :grinning: ja mam krabicu a v nich je uz 5 zarobenych, ono to je v takych flastickach z PVC a namiesto uzaveru maju taku rurku ako keby a to tade pojde tam kam ma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...je to take divne, ale tak ked to treba prezijem...len ono ta kazda flasticka ma 140ml a kedze ich je 5 budem trepat so sebou pomaly 3/4 l tak preto sa pytam ze kolko asik treba, neh neberem zbytocne, ci nahodu nevies
17. led 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 veď to ja veľmi dobre viem a dúfam, že to vie aj ona :grinning:
17. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly gratulujem k malickej a prajem vela krasnych chvil :slight_smile:
@arrett mala je krasnucka :dizzy_face: aj ja by som chcela mat to nase babo pri sebe :slight_smile:
17. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 hihi, ved tiez neviem, ako sa to tam da bez aplikatora, asi nijak, ten treba dokupit, no stoji okolo 5 €... vsetko by som nebrala, mozno 1-2, ak bude treba, niekto ti prinesie, no vsetko urcite nie...
17. led 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly moc blahopřeju k narození Martinky :slight_smile: Přeju hlavně hodně zdravíčka :wink:
@arrett malá je krásná :slight_smile:
17. led 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ono to vyzera asi takto,teda aspon co mam ja....(neviem ci to tam je dobre videt, narychlo som fotila mobilom)..tak ja neviem...kazda mame inakse, ked ty mas iba prasok iba hm...
17. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly taky se připojuju ke gratulacím a přeju hlavně zdravíčko a aby vás brzo pustili domů

A nejnovější zprávy o nás: byla jsem dnes v porodnici, aby mi určili termín na císaře, protože při poslední kontrole u naší dr. bylo jedno mimi příčně. A ono nic. Děti jsou zase obě hlavičkama dolu :slight_smile: , takže na přirozený porod :slight_smile: :slight_smile: . Jsou to pěkný šídla. Divím se, že tam mají ještě tolik místa na takovéhle manévry. :fearful: :sweat_smile: :slight_smile: Pokud se teda nebude nic dít a děti nepolezou tento týden ven, tak opět v pondělí ko. v porodnici na určení poloh a už i určení ukončení těhotenství. U dvojčat to prý ukončují na 38 týdnu. Doufám ale, že půjdou dřív. Poslíčků mám nepočítaně a i v pravidelných intervalech a třeba i celé odpoledne. Tak by se to jednoho krásnýho dne mohlo už rozjet konečně naostro. :slight_smile: :slight_smile:

Jinak v porovnávání bříšek a váhy nijak nevybočuju :sweat_smile: (kupodivu) přibrala jsem 13 kg a bříško mám asi tak jako denne73 nebo Janette4.
17. led 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova já mám podobný problém s KP. Říká se, že čím blíž k porodu, tím menší šance na přetočení. Záleží kolik má mimčo místa. A taky se stává, že se mimčo přetočí před porodem.

Já měla malou KP ještě v 37tt, pak za týden podélnou polohu hlavou dolů a při dnešní kontrole opět KP.
Já mám vybavenou sekci tento pátek.Mám hotový i předoperační vyšetření. Jdu do nemocnice s tím, že poloha mimča je nestálá. Je to 50% na 50%.
Může se stát, že se otočí hlavou a mě pošlou domů.
Jsem z toho dost nervozní. Hlavně proto, že se můžu stavět na uši. Uklízet, běhat po schodech atd. a jsem stále zavřená a bojím se, že mě nechají zase přenášet :pensive:
17. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - to netuším - musíš sa opýtať konkrétneho pediatra
17. led 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 tohle znám. Kdysi jsem to používala. Ale musela jsem ve vaně, protože to hned vytejkalo :sweat_smile:
Lepší zkušenost mám s gelem v aplikátoru. To jsem dala na noc a bylo to :wink:
17. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no, ale toto je to, co si mam dokupit, to mas lepsie... alebo sa spytaj scasneho, kolko treba, az ti normalne odpovie :grinning:
17. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tento piatok sekciu?? hihi, predsa bude tvoja mala moje dvojca??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 vedprave preto netusim ako si to budem davat v nemocnici, lebo to moj dr. nakazal ze mam dokupit do vybavy do porodnice, ze lepsie sa potom rany hoja...a neviem si to predstavit v nemocnici v sprche jak to tam budem davat. :sweat_smile:
17. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja si zoberem asi len 2 na tom letaciku je aj tak pisane, ze denne 2 ampule pouzit a ma to trvat tyzden ta kuura, tak este si aj tak budem muset dalsie balenie kupit ked to budem muset celych 7 dni pouzivat, ach hovadiny vymyslaju.... :angry:
17. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ved treba trosku povytiahnut evrička z vackov.... ja ich tam ma desat tych sackov, no uvidim, kolko bude treba...budem si to zarabat do pohara a pit :grinning:
17. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj .takže nás opäť vratili :grinning: :grinning: :grinning: . definitívny prijem do nemocky máme 24.1 2011 o 17.30h . :wink: :wink: :wink: Takže bude to asi nedela heh vtedy sa rodia paradnice :wink: :wink:
17. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby gatulujem vam k babatkam..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pocujte hnacky su azda priznakom že sa to blíži??Ja od vcera mam....A chytila som poriadneho poslíčka vo vani..... :confused: :confused: :confused: No ale necitim žeby som už isla rodiť.... :wink: :wink: :wink:
17. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to ještě uvidíme :wink:
@iwka123456 no, co si pamatuju, tak to mělo takový postraní otvoty a právě nejlepší poloha je v leže. Protože tu baňku stlačuješ a ono ti to tam vytýká :sweat_smile: Nebo si budeš muset pod sebe něco dát :wink:

@domigb říká se, že před porodem se tělo samo čistí a běhá se na záchod :wink:
17. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata na co si kupujete rosalgin??? :unamused: :unamused: :unamused:
Ja idem baliť tašku!!!Najvyšší čas.... :astonished: :astonished: :astonished:
17. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 jo a lahvičku jsem měla určitě na 3 použití :wink:
17. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb rosalgin mi predpisal doktor, ze to treba na vyplach po porode, inak by som si to nekupovala
17. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 zajtra idem do poradne, takze sa dozviem v akej polohe drobec je. a ked sa neotocil, tak v stredu nemocnica a dohoda sekcie. tiez uz bol otoceny hlavickou dole ale rozmyslel si to :grinning:
17. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 vdaka tak to sa asi ozaj blíži...Dnes som hnačkovala už tri krat a mala som sučastne aj poslíčkov som nevedela čo skor či utekať na wc alebo lahnuť :confounded: :confounded: :confounded:
Pocujte a malinovy caj už pijete niektorá???Ja som ho dnes kupila ...mam už zacat??? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
17. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aha tak o.k ja som si ho este davnejsie kupila ked som nebola tehu na mykozy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A to ho možem aplikovat aj ked sa budem čistiť či az potom...????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova máme asi nějaké divoké dětičky :wink:
17. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb už začni pít :wink:
17. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb mne to kazal vziat do porodnice, tak neviem :confused:
17. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek