• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@domigb ja ten caj pijem uz tyzden alebo aj dva. a ten rosalgin maju tusim len marhulka a iwka nikto iny ho tu nespominal ja ho nemam napisany ze ho treba do porodnice.
17. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak mame tu dalsie babatko? :slight_smile: @isabella_fly gratulujeeeem :slight_smile: prajem vsetko len to najlepsie :slight_smile:
@arrett mala je krasna :slight_smile: a hlavne super, ze je dobrucka, aspon si mozes teraz poriadne oddychnut :slight_smile: a som teda zvedava, co to bude za "bolest" druhorodiciek....brrrr....

inac ja mam dnes prvu poradnu za sebou, zatial sa nic nedeje, ja si pockam na ten februar :slight_smile:
@domigb uz zacni pit :slight_smile: ja som si ho akurat teraz cez vikend kupila, ale zatial nespravila :slight_smile: ale chystam sa :grinning:
17. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 hovorí sa,že deti narodené v nedeľu sú šťastní ľudia,takže pekný deň ti vybrali :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 tak to potom nemáš moc veľké bruško,na to,že ty tam máš o jedno miminko viac,ako my :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridávam svoje brusko baby aktualna fotka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267
@katarinasifrova a to aj nejako citite, ze sa vam tocia v brusku? mne sa od 22tt vobec neprevratila, stale hlavicka hore, keby tak pod rebrami netlacila, ani mi to nevadi
18. led 2011 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, chvili tady clovek neni a uz je venku dalsi mimco:slight_smile: @isabella_fly velka gratulace!!!

u nas porad nic, dnes budu myt okna, tak snad neco postouchnu :grinning:
18. led 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin nám do TN nemocnice tiež kázali priniesť Rosalgin na obklady...
18. led 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly gratulujem, vela zdravicka obom prajem :slight_smile:
krasne bruska, idem vas docitat, nebola som tu cez vikend,ale ste toho zase popisali :grinning:
18. led 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja idem na kontrolu vo štvrtok, tak som riadne zvedavá.
18. led 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko sa praje!
Teda ako dobre, lebo práve som volala dokimu a mám streptokoka, tak som s toho taká oničom, ale idem dnes prvýkrát na poradňu do nemocnice, tak verím že bude aj utz a uvidím malinku.

Máte ešte niektorá pozitívneho streptokoka???

18. led 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca aj ja mam kontrolu vo stvrtok.. :slight_smile:
18. led 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
poradňa za nami - cez Vianoce +4 kg :(, tlak mi namerala 130/70 (ale nechápem ako môžu ten tlakomer používať, vždy mi tlak meria dva krát - lebo vedia, že je pokazený tlakomer a ja si preventívne meriam tlak doma a mám vždy okolo 115/ 68 - čiže nízky), som zvedavá ako dopadne výter na streptokoka.
18. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jeeeeej, ty to mas uz za sebou. velmi som na teba myslela :slight_smile: prajem vam vela vela vela zdravicka a ostatne uz prijde samo :slight_smile:
arett mas velmi krasnu babiku. pfuj pfuj pfuj, vela zdravicka vam prajem a som rada, ze je dobrucka :slight_smile:
18. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby.
bola som vcera na poradni, prietoky mi nerobili iba ma kukol a povedal, ze je vsetko ok. tlak som mala 130/90 a uderov 107/min. no a co je pre mna najvacsi sok, tak mam prist na dalsiu poradnu o dva tt, 1.2. :sweat_smile: , ked budem zacinat 38tt!!! potom budu aj prietoky.ale ja chcem 2.2. rodit !!! vsak ja ich prekvapim :grinning: vcera sme s maminou dokupili vsestko, chyba mi uz len sudocrem, rychlobezka a caj na kojenie z lekarne. a este sme nekupili prebalovaciu podlozku, len tie jednorazove. no a neviem, co spravim s koliskou. mal by ist do nej matrac 90x40 a najmensie predavaju 120x90. neviete poradit?
a zlomil sa mi vcera zub 4 spodny, no pekne. to mam z a to, ze som nebola u zubara uz 3 roky
no a tato noc bola strasna, zaspala som asi o tretej, zase som mala troska krce v tom lavom podbrusku .
a kupila som si ten malinikovy caj a od dnes ho zacinam pit, kedze sa neotvaram a vecer som studovala vela tem, takze neurychluje porod urcite, akurat by mal ulahcit :slight_smile:
18. led 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja mam len pocit, ze mam z brucha boxovaci ring :slight_smile:
18. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to si mala dost vysoky tlak :unamused: ja teraz vidim vyhodu v tom, ze som sa otvarala uz od 20 tt, no nech to pekne ide dalej, nie ze sa to zastavi :grinning: ech, moje zuby su jak po svetovych vojnach :confounded:
18. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
odchadzam do poradne. som zvedava kolko casu tam stravim. ale podla mojich subjektivnych pocitov sa drobec asi neotocil. kope stale na to iste miesto.
18. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
malina ostružinová okrem toho, že čistí telo od jedov - čiže aj plodovú vodu, je veľmi dobrá na posilnenie maternice. Ja som si ju pýtala u nás v lekárni a milá pani mi doniesla obyč. malinový čaj- tak som ju vyviedla z omylu - takže nemali a nemali ani olej na masáž hrádze, ani pôrodnícky gél Dianatal - takže pekne ... skúsim Žilinu :slight_smile:
18. led 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi a prisla mi prva materska :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. a aky caj treba pytat?? aj ja ho chcem slopkat, no nechcem, aby mi predala iba ovocny caj...
18. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 hej? myslis, ze bol vysoky? nic mi nikto nepovedal... asi je to teraz na konci uz normalne... no nechcem ta strasit, ale co som citala, ze sa skoro zacali otvarat, tak nakoniec prenasali :grinning: ale to nebude tvoj pripad, neboj :sunglasses:
@katarinasifrova drzim palce, nech si co najskor spat s dobrymi spravami :slight_smile:
@ka.jo. no ja som bola v dvoch lekarnach a kukali na mna ako puci. nakoniec som vbehla do bio obchodu a tam to nebol problem :slight_smile: kupila som sypany caj ostruzina malinova a stalo to 1,11€ :slight_smile:
18. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin
ja ho ešte nemám ale určite si ho kúpim - pre lepšie zotavenie pôrod. ciest.
18. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13
ostružinu malinovú po česky maliník - ale napr. u nás len v lekárni vytreštila oči ale pani vedľa vedela o čo ide, ale nemájú ho - tak skúsim v ZA dnes idem na skúšku.
18. led 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som minule mala 120/80 a povedal, ze je vysoky, no mozno aj petro, ze vzdy mam max. 90/60, no ked som mu povedala, ze som isla po schodoch, tak to bolo jasne, ze je vyssi
inak to hej, zvycajne, ked sa strasi predcasnymi porodmi, su z toho prenasacky, nejak si na to zacinam zvykat :grinning:
@lubinka26
no aj to je riešenie - aj ja to asi tak urobím.
Dobré ránko ... :wink: :wink: :wink:
Ráno som sa opať zobudila na to že potrebujem súrne hnačkovať... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A v noci mi bolo zle tak nejak od žalúdka... :confounded: :confounded: :confounded:
Jááj pijem ostružinu!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja som si ju prave zaliala :grinning: ake to je?
18. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja pijem ostruzinu, kupila som v lekarni.

@lubinka26 mne to nejak extra nechuti, ale vypijem...
18. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, mame dva dalsi prirustky :slight_smile: cerstva novinka: Leti zprava z porodnice od @majka07, ze je jich od 17.1. o dva vice:slight_smile: S poradovym cislem jedna, Terezku pan doktor v case 23.41 z briska vyndal. Vaha 2100g a 43 cm. S cislem 2, hlasi se na svet dalsi clen, v case 23.44 vykoukla Karolinka s vahou 2900g a mirou 47 cm.

Jinak ted Majka lezi na Aru, nemohli ji probrat, moc toho nevi, ale uz je ji lepe...

takze gratulace!!!
18. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek