• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 jéminečky otrasné.....Musela som to pocukriť lebo inač sa asi povraciam... :confused: :confused: :confused:
Idem si kupiť v :confused: výživu a piškoty...je mi blbo.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 jeeeej, gratulujeme!
18. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jááj Majka O7 držím im všetkým trom prsty....Chúda Majka hadam je jej lepšie už..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A deturence nech su zdravé.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 - blahozelam :dizzy_face: a tebe drzim palce, aby aj s tebou bolo vsetko ok , jaj takto o mesiac to uz budem mat aj ja za sebou :slight_smile:.
18. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tu sa uz rodi jak na beziacom pase :dizzy_face:
18. led 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@domigb no uz som to aj vypila. a ako si to robite? ja som dala velku lyzicu do salky, zaliala vriacou vodou a az ked to bolo vlazne som to scedila a vypila. mne to nic nerobilo, celkom dobre :slight_smile:
@imzadi jeeeeeeeeeej, dakujeme za infosky. a gratulujeeeeeeeeeeem :slight_smile:
18. led 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som to tiez zaliala tak že jedna čajová lyžica čaju a asi dva a pol decovy pohar... :unamused: :unamused: :unamused:
Mne je teraz ale blbo tak možno preto mi to nechutí.... :confounded: :confounded: :confounded:
18. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 a kto ti to kazal priniest? lebo co mam z porodnice zoznam tam nic take nie je a ani moj lekar mi nic take nehovoril. tak potom neviem.
18. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja sa zaoberam bylinkami, takze ja mam cele "nadobicko" (niekolko salok s roznymi sitkami) :slight_smile: Polievkovu lyzicu zalejem 2dcl vody do salky s keramickym sitkom, prikryjem,necham 15min. luhovat a potom sitko vyberiem. Takisto to pijem vlazne.
18. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no to je dost mozne. a ako ti je zle? aj od zaludka? zeby si ty bola na rade? :slight_smile:
@sharlotta tak ja take nadobicko nemam :unamused: ale nevadi, zvladla som to aj takto, hoci ty to mas asi jednoduchsie :slight_smile:
a kolkokrat denne to budete pit?
18. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 - gratulujem ku dievčatkám. Prajem čo najrýchlejše zotavenie po cisári.
18. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 raz staci
18. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes za nami dalsia poradna. malicka je v poriadku streptokoka nemame :slight_smile: co ma tesi inak baby co ste sa bavili o tlak ja ho mam cele tehu 135/80 alebo tak nejako. ja viem ze je vysoky ale aj predtym som ho mala vyssi takze je to asi v pohode lebo lekar s tym nic nerobi. baby ako casto vam robia prietoky lebo mne ich robil minuly tyzden a tento uz nie?
18. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin tak super :slight_smile: no ja som mala vzdy normal 120/80, to len teraz je bol trosku vyssi, ale asi je to v pohode, ked mi nikto nic nepovedal... mne robili prve prietoky v 31tt a dalsie budu az v 38tt :confounded: mam pocit, ze ma velmi neskoro objednali.
18. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej dalsie babatkaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratulujeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky no kto bude dalsi?? mozeme zacat tipovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 asi može byť že som na rade....No neviem taška zbalená....Hej tak od žaludka aj v noci mi bolo.....A stale beham na stolicu.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A ked sa o prietokoch bavite tak ja som objednana teraz vo stvrtok na poradnu po tri a pol tyzdni a ani nemam šajnu kedy mi chce robiť prietoky a vobec poslať ma do nemocnice.... :confounded: :confounded: :confounded:
18. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a ten caj si este dneska ai raz zalejem.....Takže ho budem piť dva krat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ty nechodis este kazdy tyzden do poradne?
18. led 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne ich robil prvy krat v 36tyzdni a teraz mam na kontrolu chodit kazdy tyzden tak neviem uvidime zasa o tyzden co mi povie inak ja tan caj pijem jeden dva krat za den a davam si do neho med je lepsi :slight_smile:
18. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no si vysoko podozriva :grinning: mozno tu poradnu ani nestihnes :grinning:
@mafynka no moj dr. ma vsetko v ambulancii a do nemocnice teda nemusim chodit. akurat, ze za kazde prietoky budem platit 5€, ale tak aspon sa nemusim nikam trepat. no a vidis, v sobotu zacinam 9. mesiac a aj tak ma objednali o dva tyzdne. naposledy som bola pred 4. tyzdnami. nechapem preco. ako som pisala, 1.2. budem mat ukonceny 37tt a 2.2. by som chcela rodit a oni mi dali na 1.2. poradnu s prietokmi. v 38tt !!!
ten caj budem pit 2x denne aj ja.
18. led 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@majka07 gratulujem k dvojičkám, prajem im všetko dobré do života, tebe veľa mliečka a skoré zotavenie, teeeda užila si si, držte sa
a tu máme 5. a 6. novú obyvateľku tabuľky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/6172698/
18. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka ahoooooojky, nebud z tej spravy smutna.......mna vcera tiez ,,potesila" moja zenska doktorka....ze mam toho streptokoka.......poznacila mi to do tehotenskej knizky (aby v nemocnici vedeli, ze mi maju dat pred porodom penicylin do zily ) a este mi povedala, ze v tehotenstve ho ma dost zien......takze hlavu hore a tes sa z babatka
18. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca inak v tabulke mas kocku s nickom myisiska1, snad som to dobre opisala a pokial viem, ona uz ma chlapca Jaromira :slight_smile:
18. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůů, balhopřeju moc Majce k holčičkám :slight_smile: Krásné míry mají :wink: Hlavně, aby se Majka brzy zotavila a byla v pořádku :slight_smile:

Holky mě ten maliník chutná. Ani si ho nesladím.
18. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a z coho sa zistuje ten streptokok? a v ktorom tt?
18. led 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja sa pripajam ku gratulaciam!!! majka prajem, nech sa cim skor zotavis!!! Dievcata maju krasne miery - modelky :wink:
18. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som čítala, že čaj z maliny ostružinovej (maliníka) sa má piť prvý týždeň 1x denne, druhý týždeň 2x denne a potom už 3x denne, ak sa zbadajú nejaké vyrážky na tele má sa jedna šálka denne ubrať, znamená to, že sa telo čistí
18. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 robi sa to cca 35tt -36tt z vyteru........nieco podobne ako pri cytologii......
18. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby čo to pijete jaky čaj? načo to je?
18. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek