• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@jenny_fer ostružina malinová- na přípravu porodních cest :wink:
18. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@juzanka77 a ja som bola vcera na poradni a ziaden vyter mi nerobil. iba ma kukol a zobrala mi sestricka krv na pecenove testy. na dalsiu poradnu idem az na zaciatku 38tt... budem sa modlit, nech neporodim skor, co keby som mala tu hnusobu?
18. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 a vieš aj podrobnosti, by som to tam doplnila :wink:
@lubinka26 streptokoky sa zisťujú zo sterov v 36.tt

ja idem na prietoky zajtra 1.x a potom už každý týždeň a platím za to 50€ u môjho dokiho
18. led 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 to ti mali zobrat ten ster. aj ma prekvapilo, ze mas prist az o 2t. co viem ja, tak posledny mesiac sa chodi kazdy tyzden.
18. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 ja som bola vcera tiez a merali mi tlak, kontrola mocu, skontrolovali uzv - ale to nieje povinne, zobral ster a robli prietoky
18. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Zavisi to asi od ambulancie........niektore to robia, ine nie......dozvie co je lepsie? :wink: :wink: Ked ma rodicka tu hnusobu, tak styri hodky pred porodom by mali pichnut do zily penicylin..........aby nahodou babo nechytilo nejaku tu infekciu.....ale vo vela pripadoch sa stane, ze mamina ma streptokoka a babo je v pohodke a zdrave.........ten penycilin davaju preventivne... :wink:
18. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
baby skusala som pisat do jednej temy a konkretne v danom probleme ale nikto sa tam nehlasi tak skusim sa vas opytat...na bruchu sa mi vyhodili cervene vyrazky ktore strasne svrbia citala som o tom ze je to mozne aj ked cakam chlapceka nemali ste nikto taky problem ku konci tehotenstva?vdaka bola som u lekarky a aj na krvne testy zatial nemam vysledky a na toho streptokoka sa tu v UK nerobia vysetrenia asi sa objednam cisto na vyter :wink:
18. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tehulky, neviete, ci sa treba objednat do prvej poradne - do nemocnice (konkretne na Antolsku?), alebo staci prist do cakarne a hotovo? :slight_smile:
18. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca tusim sa narodil 6.1. a viac neviem, iba ze je to Jaromir :slight_smile: patrila potom k januarovkam :slight_smile:
18. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanja61 ja som to mala pri prvom tehu v druhom trim. , ale objavovali sa len podvecer a do rana mizli :confused: :sweat_smile:
18. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 Veru aj mne hovorila sestricka, ze v 36tt mam prist na lacno koli krvy a este mi budu tiez robit ten ster. A sa cudujem, ze ti nekazal prist kazdy tyzden uz.
18. led 2011 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@juzanka77 staci tam prist, neobjednavaju :wink:
18. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@juzanka77 myslim si, ze sa netreba objednavat. ze prides pred amb a hotovo. ale presne to tusim zistovala @labudka . ak sa nemylim. chces ist aj ku niekomu konkretnemu?
18. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi Dakujeme za info a majke vela sily. Uffff tak po tom co si napisala radsej prezijem ten spinal po 3x. Ja mam panicky strach z. Ihiel a to teda hlavne tej dlhej bleeee, vzdy odpadnem na sale. Ak budes mat nieco nove o majke hod info. Dik
18. led 2011 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki ty ides sekciou?
18. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
cele to je nejake divneeeee... kurnik, dufam, ze bude vsetko ok... dakujem baby za infosky.
18. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta diky za info.....
18. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavetka ja som ani nevedela, ze mi budu brat krv. esteze som prisla na lacno... aj to bola nahoda, lebo som sa neskroo zobudila a nestihla som si nic dat :unamused:
18. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
gratuluju všem maminkám, co mají miminka už u sebe:slight_smile:
18. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Rozmyslam na ambulanciou c.22 kde je MUDr.Rastislav Sysak.......... :slight_smile: ty sa tusim tiez chystas rodit na Antolskej, pokial si pamatam? :slight_smile:
18. led 2011 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 dakujem, a aj to pomáha?
18. led 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca prosim ta čo su to tie prietoky? ja som sice už raz rodila ale sorry netuším čo to je, to bolo davno :slight_smile:
18. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@juzanka77 ja som si tiez myslela, ze mozem prist na Antolsku do poradne bez objednania. Vybrala som si Dr. Havaldu a pre istotu som mu zavolala - a on objednava. Niekde som citala, ze aj Dr. Bertoldova objednava. Mozno to maju nejaku novinku od Noveho roka:grinning:
18. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenny_fer volá sa to aj pásy a sleduje sa tým funkcia a kvalita placenty v posledných týždňoch, aspoň tak som pochopila dokiho
18. led 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 vďaka, tak to tam potom dopíšem :wink:
18. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenny_fer no prý jo. Doporučuje se to pít.
Ale u mě to nezabralo ani jednou. Ale stejně jsem to pila.
Aha........super....dalsia dobra infoska.... :slight_smile: ....ja to asi tak urobim, ze si pre istotu tam radsej brnknem.....zato nic nedam....bud ma sestricka odbije, alebo nabehnem normalne do cakarne.... :slight_smile:
18. led 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky na ty pásy se chodí kvůli miminku. Jestli se mu v bříšku daří. Jsou to dva pásy, který se upínají na břicho.
Sleduje se srdeční akce miminka a akce dělohy. V průběhu porodu můžete být na ně napojené i několik hodin.
Zaznamenávají se s tím i kontrakce :wink:
18. led 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek