• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@juzanka77
@lubena76 ja som volala v pondelok rano a sestricka mi povedala, ze sa neobjednava, ale ze sa im menia ordinacne hodiny a pravdepodobne aj ambulancie
18. led 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prietoky a pasy su rozdielne vysetrenia
18. led 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mozno zavisi od konkretneho doktora:grinning:
18. led 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze ty si uz absolvovala poradnu v nemocnici? Ako to prebiehalo? Ja sa tam chystam tento tyzden..... :slight_smile: lebo na dverach ordinacie,kde chcem ist bol oznam, ze 24.1. od 12.30 bude nejaka predporodna priprava(alebo nieco s tym spojene), tak sa tam chcem ist kuknut...... :wink:
@sharlotta docitala som sa, ze ides k dr. Bertoldovej. moja dr buduci tyzden neordinuje, bude ju akurat zastupovat tato "tvoja". ty tam kedy ides?
@tanja61 možno si len niečo pojedla a je to reakcia . napr.mandarinky?? :wink: :wink: :wink:
18. led 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ano uz 3x. Prve dva koli ociam a tento uz musi byt tak ci tak, je 3 a len 15mesiacov od druhej sekcie.
18. led 2011 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja este neviem, sestricka mi povedala, ze si mam zavolat vo stvrtok, ze mozno bude mudrejsia, ze kto kedy a kde ordinuje :confused: :sweat_smile: Ja zajtra este idem naposledy k mojej Dr., ona mi bude robit aj monitor, ale zajtra uz zacinam 37tt, tak uz som taka nervozna, uz by som to najradnsej mala vsetko vybavene.
18. led 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki a nevies od coho zavisi, ci bude spinal alebo celkova anesteza? ja som sa na to mojej dr este nestihla spytat. ja pojdem tiez sekciou a rada by som spinal, tak preto ma to zaujima
18. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak drzim palce, aby si to vsetko dobre vybavila :wink:
18. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som bola vcera posledny krat u svojej gynekologicky......dala mi do ruky kufrik Pronatal......a povedala mi, ze sa mam prist ukazat po dvoch mesiacoch - po porode.... :slight_smile:
18. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som taky typ cloveka, co ma rad vsetko na poriadku, inak som nervozna a cely cas rozmyslam, ako to bude... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to poznam, ja som tiez taka :wink: ja som vcera uz aj zmluvu podpisala
18. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a to hned na prvej poradni? Ja sa to chystam na nu tiez rono vybalit, tak dufam, ze mi nepovie, ze mame este cas, alebo ze tu nebude, alebo co... :confused: A ako sa to vybavuje? Doktorka ti dala nejake papiere? A plati sa v ambulancii, ci v pokladni?
18. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj ja zajtra zacinam 37 TT a mam pocit že ten moj doktor sa tentokrat na mna vykaslal objednal ma skoro po mesiaci ale vo štvrtok už idem na poradnu tak uvidím... :wink: :wink: :wink:
@lubinka26 ja fakt neviem či su to už priznaky alebo čo no posličkov dnes nemam tak hadam este nie este nie som pripravená....Hnačka bola od rana už tretia.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: A tri krat som bola v sprche....Vidím že do porodu asi miniem cely Stellin sudocrem :confused: :confused: :confused:
18. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb :grinning: inak aj mne byva(lo) zle, najma v noci, ale odkedy mi brusko kleslo trosku dole (teda neviem, ale zda sa mi, ze kleslo) nemam ani kyselinu, ani mi nebyva uz konecne zle.
18. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer @natalca eee pásy nie sú to,čo prietoky.Pásmi sa robia kvôli bábu,či sú neni kontrakcie,ako písala
@el267 ,prietoky sa robia na sone,pozerajú,či je dosť plodovej vody a či je bábätko vyživované.

@majka07 srdečne gratulujem k dievčatká,prajem veľa zdravíčka a nech vám robia samú radosť a tebe skoré zotavenie.
18. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no ja k nej chodim uz od 30tt - takze nebola som vcera u nej 1x. Ja som jej vtedy volala, ze chcem u nej rodit a pod - tak mi povedala, ze mam prist rovno na velky uzv a odvtedy tam uz chodim. a minule som jej spomenula, ze chcem u nej rodit, vcera mi doniesla zmluvu - ktoru som zatial podpisala len ja - nabuduce mi prinesie uz podpisanu aj z ich strany. Platit som este neplatila, ale tusim sa to neplati priamo v amb.
18. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no a ja prave tiez mam uz brusko dole .....Dokonca predtym som ho mala velmi vysoko cele tehotenstvo..Som behala stale za neurologom kvoli chrbtici,lebo mi malá tlacila aj na rebrá a hrudnu kosť a neskutocne to boleleo...Tak teraz nechapem rebro ma uz nebolí brusko je dole a mne je blbo.... :cry: :cry: :cry:
Takže ty mas vyratany tiez 16 februar???
18. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola dnes na poradni po týždni,ale išla som odtiaľ znechutená.nebola tam moja dr.,zastupoval ju jej otec,starý pán,hádam min.70ročný,a nič mi nepovedal,jediné,čím sa zaoberal bol PC,lebo s tým nevedel robiť.akurát ma vyšetril veľmi jemne.hovorila som mu,že mávam sem tam poslíčkov,keď ma vyšetril,pýtala som sa,či je to všetko v poriadku,či je to zavreté,alebo je tam nejaká zmena,ale povedal,len,že už sa to tam pomaličky pripravuje.z toho usudzujem,že sa otváram,ale koľko netuším.
Baby,to čo dr.do knižky vedľa tlaku a váhy píše skratku BS a číslo,neviete,čo to znamená?doteraz mi písala BS:0 a dnes BS:4.Inak bruško mi za týždeň narástlo o 3cm a streptokok bol negatívny.
18. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin hovorili nám to na predpôrodnej príprave, že je to dobrá vec, ktorá pomôže liečeniu nástrihu... robia sa z toho obklady, ktoré sa len prikladajú. Ale to vôbec nemusíš mať, je to každého vec... ja to mám:slight_smile:
18. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby. Ako tu tak citam, zacinate pomalicky pit caj z listov malinika. Ja som si ho tiez kupila minuly tyzden, ale rozhodla som ho nakoniec nepit z toho dovodu, ze zvysuje krvny tlak, obsahuje kofein, nadmerne sa z neho tvoria zaludocne stavy a a jeho pitie zapricinuje castejsie chodenie na WC. Toto mi o nom povedala znama v lekarni, ja len pre info :wink:
18. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 nie je to nahodou skratka CS? (cervix score) oznacenie krcka maternice?Ja som mala stale CS 0 a minuly tyzden uz CS 2............
18. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juzanka77 nie nie,je tam BS-v tehotenskej knižke,ako je ten dlhý riadok,že :vaginalny nález.ale na tom grafe,čo sa označuje veľkosť bruška som našla to,čo ty píšeš to CS a tam mám samé 1ky a v poslednom riadku tú 4. :unamused:
18. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam napisanu jednu skratku GBS pozitiv a to mam toho ,,betara" streptokoka... :slight_smile: :wink:
18. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 zaujimave ja som bola minuly tyzden vo stvrtok v porodnici co maju tu pripravu a ukazku sal a tam nam nic k tomu nepovedala. treba na to predpis? ze by som si to zohnala
18. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoj mozno som nieco pojedla ale to uz mam vyse mesiaca cez den ma to ani tak nesvrbi ale vecer zacne :frowning2: cudne
18. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ahoj netreba ti predpis, prides do lekarne povies nazov a tam ti ukazu ze ake selijake balenia maju, ja mam uz zarobeny vo flaskach-tak som ho kupila, marhulka ma iba prasok, ktory este musi zarobit, a sak ked dojdes do lekarne ti poukazuju
18. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja nemam nic take v knizke napisane neviem co to je. mne totiz doktor nepise takmer nic do knizky ale vsetko tlaci na papiery co mam vlozeny v knizke. chcem sa spytat ty ides rodit v trencine vsak? ak tebe vraveli o tom rosalgine ze je vhodny po porode?
@lebonka k tomu caju ja neviem ale mne sa po nom tlak nezvysil a mam doknca pocit ze mi aj lepsie travi ale to je asi subjektivny pocit. podla mna keby obsahoval kofein co sa mi zda divne kedze je to caj z listov maliny nebol by odporucany pre tehotne ako priprava na porod ale samozrejme sa s tbeou nehadam :slight_smile:
@juzanka77 ja mam skratku gbs neg. a nemam strptokoka takze ty bohuzial asi ano
18. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 vdaka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes som uz v lekarni nechala riadne prachy som si nakupila homeopatika tak sa tam zas na buduci tyzden zastavim :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek