• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahoj holciny-pridavam se....pak napisu vice :wink:
7. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mě doktorka říkala při prvním těhu že když je vše ok tak se cvičit může.
El267: moje kamarádka jezdila na kole myslím ještě v 7 měsíci. Docela blázínek.
Alienka: zumbu je super. Hrozně mě to baví.
j.a.n.u.s. ahojky, vítej mezi námi.
7. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.a.n.u.s. vítej :slight_smile:

no, já teda do 7.měsíce jezdit nebudu :grinning: Ale taky se na to zeptám.Jinak já mám pohybu dost,až si říkám, že budu muset zvolnit. Stále někde s malou lítám. A když jsem doma , tak si neumím sednout. pořád něco musím dělat.
Ale na MK si čas udělám :wink: Lepší jak televize
:slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vitam nove prichozi..predstava cviceni me ted desi, jsem rada, ze preziju v praci, smekam pred vama :dizzy_face:

jinak jsem objevila,ze muzu jist parek, ale nemuzu videt cerealni pecivo, tak jsem po 2 letech dneska sezrala normalni rohlik, sileny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
imzadi já u prvního těhu mohla jen zmrzlinu :slight_smile: neboj bude líp :wink:
7. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek, aj ja sa k vam pravdepodobne coskoro pridam, nemam to este iste od Dr, teda este som u nej ani nebola, lebo sa bojim, niako sme druhe neplanovali, moj spunt bude mat 9 mesiacov .... Ale prve priznaky mam ako pri prvom, zaciatok bol taky ze ma napinalo zo zubnej pasty a uz dva dni si nemozem umyt zuby :grinning:
7. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 zmrzlina....to jsem jeste nezkousela:slight_smile: dnes jsem vysadila po tydnu nektarinky, jelikoz desne nadymaji :confused:
7. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítej luppito :slight_smile: tak to je už síla, nevolnost ze zubní pasty

Za chvíly vám ty nevolnosti začnu závidět :wink: Už aby byl čtvrtek a doktor mi řekl, že je vše ok.
Mě totiž skoro vůbec nic není :confused: Tak snad bude vše ok.
7. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí

imzadi - já mohla jen tu z kyselého ovoce. Já jím zase hodně ryby( Pepřenky, matejsy apod.)
7. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 neboj, bude, Ty sis to vybrala u prvniho prcka:slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kéžby to bylo i s ostatním. Já měla malou děsně uřvanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vůbec mi nechtěla spát.Nebylo to miminko, co se nakrmí a spí aspoň 3hod. Ta spala max.20minutovky :sweat_smile:
Nedávno mi to říkala i známá, že první bylo za trest a druhý za odměnu :slight_smile: (S nadsázkou)
7. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem do dneška používala zub.pastu paradontax a dneska ráno fůj, nešlo to.
Jinak mi vůbec nic není, ani nemám na nic chuť. Tedy mám, mám chuť se pořádně opít. :grinning:
Což opět nepujde.
Holky kojíte ještě nějaká? Já jo. Už to odbouráváme, ale co byla malá nemocná tak začala zase trošku víc.
7. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nekojim :frowning2: a ta pasta, ja som vyskusala strasne vela pri prvom, aj detske jahodove.... ale nepomohlo, len cista voda nakoniec, nastastie to netrvalo dlho :slight_smile:
el267 - no u nas je to presne naopak, moj syncek od naroddenia minimalne place, spava celu noc, zasava sam, len ho supnem do postielky, je mu fuk kde ho necham ci u babky alebo krsnej, stale sa na niecom rehoce....
Strasnu obavu mam, ze take super dietatko uz mat nebudem :frowning2: to by ma ten hore musel mat strasne rad ak by mi to doprial :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lotysku- mě přestal alkohol chutnat, ještě než jsem testovala :slight_smile:
A testování bylo vlastně taky náhoda, měla jsem týden zpoždění a chystala jsem se objednat na gyndu na provokačku.
Já totiž testovala asi 12DPO a nic. Tak jsem si celou cestu do lékárny, když jsem šla koupit test nadávala, že vyhodím zase peníze a budu zklamaná.Jo a tu noc se mi zdálo, že si dělám test a jsou tam //. Ráno jsem to vyprávěla manželovi a ten se mi smál, že už blázním :slight_smile:
Jinak tu pastu vám fakt nezávidím :wink:
S kojení neporadím, nám to dlouho nevydrželo.
7. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lotysek...ja chvalabohu prestala kojit uz pred rokem (mala ma ted 3), ale furt ma ve zvyku drzet bradavku jak jde spat...

el267... jezismarja :grinning: ...to jsem teda zvedava, pac Elishka byla extremne hodna...

imzadi...a ja se divila, ze furt prdim-ja zrala nektarinky na kila...

mimochodem, k tem chutim-minule tehu to byly jablka...ted jeste nejak nevim, mrkev zatim vede, a salam mi zachutnal....coz normalne vubec nejim(uzeniny a maso nemuzu kvuli zazivani)...

7. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luppito- takové děťátko je můj sen :slight_smile: Ale, jestli bude zlobit, taky se nezblázním, hlavně, aby mimís byl zdraví!!!!

Já uspávám dodnes :sweat_smile: V noci se zbudí minimálně 2x. Ale musím říct, že od doby (nedávno), kdy jsem jí zbavila dudlíka a flašky je zlatá :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě přestali chutnat všechny sladkosti :grinning: Hurá :grinning:
7. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267: Já jsem se těšila že si na narozeniny dám nějaký šňaps a ejhle už mi to nevyšlo. Ale nevadí, hlavně aby mimi bylo v pořádku. Zítra musím vyrazit koupit kyselinu listovou.
7. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se cpu babyplanem, tam snad je vse potrebne...jdu do perin devcata, dobrou noc :wink:
7. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lotysku.....ještě to doženeš :wink:

imzadi...dobrou noc a zítra lepší den, bez nevolností :wink:
7. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasne hlavne nech su tie nase ratolesti zdrave :slight_smile: Moj drahy by sa aj tesil, vravy ze trosku vzrusa by nam niako neuskodilo (mu to pripomeniem, ked sa mimco zobudi tak 5krat za noc s vreskotom) :grinning:
7. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to můj manžel se odstěhoval z ložnice krátce po narození malé :grinning:
takže se můj sen o samostatné ložnici splnil :wink:
7. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc :slight_smile:
7. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.Lupita,alebo ked budú na striedačku vrieskať obidvaja :grinning: :grinning:

No Matúško bol do jeho 10.mes. ukážkové dieťa,strašne zlatý,veľmi málo plakal,pekne papal,posluchal,akurát sme mali problémy s kojením,nechcel sa prisať,možno preto nám to tak málo vydržalo,a kedže sa hovorí,že druhé býva opakom prvého,trochu sa bojím,že pri tom druhom si to "vyžerem".ale ukľudnujem sa tým,že možno aspoň s tým kojením to bude lepšie.

inak,čo sa chutí týka,mám ich presne opačné ako pri malom-pri prvom tehu som fugovala na sladkom,v akejkoľvek podobe :grinning: ,teraz sladké nemôžem ani cítiť,kocečky horkej čokolády,ktorú,inak milujem,sa mi točí v ústach až ju nakoniec aj tak vypľujem,a strašne mi chutí slané, kyslé,pikantné apod.
7. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jeste dopracovavam a pujdu taky do hajan.
Kojeni nam vydrzelo presne 3 tydny a pak jsem jen odstrikavala - do 3 mesicu.
Do 5 mesice jsem trpela "bulimii", tak jsem zvedava, co mi bude ted. Taky uz se tesim na pristi stredu, abych mi Mudr potvrdil ze je vse v pohode. Jdu uplne k novymu, tak jsem z toho nejaka presla - necetla jsem moc dobry reference, tak uvidim.
7. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou.
7. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:

8. čer 2010 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja se pridavam...ale teda v 5.36:slight_smile: el se nudis? :grinning:
8. čer 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: néééé nenudím, jen už asi 14dní se budím v 5hod ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v poledne padám na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky...ako sa dnes máte?...ja úplne super....nič mi nie je :grinning: toto z prvého tehu nepoznám :grinning:
8. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek