TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
j.a.n.u.s.
7. čer 2010
Ahoj holciny-pridavam se....pak napisu vice 😉
lotysek
7. čer 2010
Ahojky, mě doktorka říkala při prvním těhu že když je vše ok tak se cvičit může.
El267: moje kamarádka jezdila na kole myslím ještě v 7 měsíci. Docela blázínek.
Alienka: zumbu je super. Hrozně mě to baví.
j.a.n.u.s. ahojky, vítej mezi námi.
el267
7. čer 2010
j.a.n.u.s. vítej 🙂

no, já teda do 7.měsíce jezdit nebudu 😃 Ale taky se na to zeptám.Jinak já mám pohybu dost,až si říkám, že budu muset zvolnit. Stále někde s malou lítám. A když jsem doma , tak si neumím sednout. pořád něco musím dělat.
Ale na MK si čas udělám 😉 Lepší jak televize
🙂
imzadi
7. čer 2010
ahojky, vitam nove prichozi..predstava cviceni me ted desi, jsem rada, ze preziju v praci, smekam pred vama x-)

jinak jsem objevila,ze muzu jist parek, ale nemuzu videt cerealni pecivo, tak jsem po 2 letech dneska sezrala normalni rohlik, sileny :-p
el267
7. čer 2010
imzadi já u prvního těhu mohla jen zmrzlinu 🙂 neboj bude líp 😉
luppita
7. čer 2010
ahojcek, aj ja sa k vam pravdepodobne coskoro pridam, nemam to este iste od Dr, teda este som u nej ani nebola, lebo sa bojim, niako sme druhe neplanovali, moj spunt bude mat 9 mesiacov .... Ale prve priznaky mam ako pri prvom, zaciatok bol taky ze ma napinalo zo zubnej pasty a uz dva dni si nemozem umyt zuby 😃
imzadi
7. čer 2010
@el267 zmrzlina....to jsem jeste nezkousela🙂 dnes jsem vysadila po tydnu nektarinky, jelikoz desne nadymaji =-)
el267
7. čer 2010
vítej luppito 🙂 tak to je už síla, nevolnost ze zubní pasty

Za chvíly vám ty nevolnosti začnu závidět 😉 Už aby byl čtvrtek a doktor mi řekl, že je vše ok.
Mě totiž skoro vůbec nic není =-) Tak snad bude vše ok.
el267
7. čer 2010

imzadi - já mohla jen tu z kyselého ovoce. Já jím zase hodně ryby( Pepřenky, matejsy apod.)
imzadi
7. čer 2010
@el267 neboj, bude, Ty sis to vybrala u prvniho prcka🙂
el267
7. čer 2010
Kéžby to bylo i s ostatním. Já měla malou děsně uřvanou :-p a vůbec mi nechtěla spát.Nebylo to miminko, co se nakrmí a spí aspoň 3hod. Ta spala max.20minutovky :-N
Nedávno mi to říkala i známá, že první bylo za trest a druhý za odměnu 🙂 (S nadsázkou)
lotysek
7. čer 2010
Tak já jsem do dneška používala zub.pastu paradontax a dneska ráno fůj, nešlo to.
Jinak mi vůbec nic není, ani nemám na nic chuť. Tedy mám, mám chuť se pořádně opít. 😃
Což opět nepujde.
Holky kojíte ještě nějaká? Já jo. Už to odbouráváme, ale co byla malá nemocná tak začala zase trošku víc.
luppita
7. čer 2010
ja nekojim 😞 a ta pasta, ja som vyskusala strasne vela pri prvom, aj detske jahodove.... ale nepomohlo, len cista voda nakoniec, nastastie to netrvalo dlho 🙂
el267 - no u nas je to presne naopak, moj syncek od naroddenia minimalne place, spava celu noc, zasava sam, len ho supnem do postielky, je mu fuk kde ho necham ci u babky alebo krsnej, stale sa na niecom rehoce....
Strasnu obavu mam, ze take super dietatko uz mat nebudem 😞 to by ma ten hore musel mat strasne rad ak by mi to doprial 🙂
el267
7. čer 2010
lotysku- mě přestal alkohol chutnat, ještě než jsem testovala 🙂
A testování bylo vlastně taky náhoda, měla jsem týden zpoždění a chystala jsem se objednat na gyndu na provokačku.
Já totiž testovala asi 12DPO a nic. Tak jsem si celou cestu do lékárny, když jsem šla koupit test nadávala, že vyhodím zase peníze a budu zklamaná.Jo a tu noc se mi zdálo, že si dělám test a jsou tam //. Ráno jsem to vyprávěla manželovi a ten se mi smál, že už blázním 🙂
Jinak tu pastu vám fakt nezávidím 😉
S kojení neporadím, nám to dlouho nevydrželo.
j.a.n.u.s.
7. čer 2010
lotysek...ja chvalabohu prestala kojit uz pred rokem (mala ma ted 3), ale furt ma ve zvyku drzet bradavku jak jde spat...

el267... jezismarja 😃 ...to jsem teda zvedava, pac Elishka byla extremne hodna...

imzadi...a ja se divila, ze furt prdim-ja zrala nektarinky na kila...

mimochodem, k tem chutim-minule tehu to byly jablka...ted jeste nejak nevim, mrkev zatim vede, a salam mi zachutnal....coz normalne vubec nejim(uzeniny a maso nemuzu kvuli zazivani)...

el267
7. čer 2010
Luppito- takové děťátko je můj sen 🙂 Ale, jestli bude zlobit, taky se nezblázním, hlavně, aby mimís byl zdraví!!!!

Já uspávám dodnes :-N V noci se zbudí minimálně 2x. Ale musím říct, že od doby (nedávno), kdy jsem jí zbavila dudlíka a flašky je zlatá 🙂
el267
7. čer 2010
Mě přestali chutnat všechny sladkosti 😃 Hurá 😃
lotysek
7. čer 2010
el267: Já jsem se těšila že si na narozeniny dám nějaký šňaps a ejhle už mi to nevyšlo. Ale nevadí, hlavně aby mimi bylo v pořádku. Zítra musím vyrazit koupit kyselinu listovou.
imzadi
7. čer 2010
ja se cpu babyplanem, tam snad je vse potrebne...jdu do perin devcata, dobrou noc 😉
el267
7. čer 2010
lotysku.....ještě to doženeš 😉

imzadi...dobrou noc a zítra lepší den, bez nevolností 😉
luppita
7. čer 2010
No jasne hlavne nech su tie nase ratolesti zdrave 🙂 Moj drahy by sa aj tesil, vravy ze trosku vzrusa by nam niako neuskodilo (mu to pripomeniem, ked sa mimco zobudi tak 5krat za noc s vreskotom) 😃
el267
7. čer 2010
to můj manžel se odstěhoval z ložnice krátce po narození malé 😃
takže se můj sen o samostatné ložnici splnil 😉
el267
7. čer 2010
Dobrou noc 🙂
janette4
7. čer 2010
ahojte.Lupita,alebo ked budú na striedačku vrieskať obidvaja 😃 😃

No Matúško bol do jeho 10.mes. ukážkové dieťa,strašne zlatý,veľmi málo plakal,pekne papal,posluchal,akurát sme mali problémy s kojením,nechcel sa prisať,možno preto nám to tak málo vydržalo,a kedže sa hovorí,že druhé býva opakom prvého,trochu sa bojím,že pri tom druhom si to "vyžerem".ale ukľudnujem sa tým,že možno aspoň s tým kojením to bude lepšie.

inak,čo sa chutí týka,mám ich presne opačné ako pri malom-pri prvom tehu som fugovala na sladkom,v akejkoľvek podobe 😃 ,teraz sladké nemôžem ani cítiť,kocečky horkej čokolády,ktorú,inak milujem,sa mi točí v ústach až ju nakoniec aj tak vypľujem,a strašne mi chutí slané, kyslé,pikantné apod.
ma12
7. čer 2010
Ja jeste dopracovavam a pujdu taky do hajan.
Kojeni nam vydrzelo presne 3 tydny a pak jsem jen odstrikavala - do 3 mesicu.
Do 5 mesice jsem trpela "bulimii", tak jsem zvedava, co mi bude ted. Taky uz se tesim na pristi stredu, abych mi Mudr potvrdil ze je vse v pohode. Jdu uplne k novymu, tak jsem z toho nejaka presla - necetla jsem moc dobry reference, tak uvidim.
lotysek
7. čer 2010
Dobrou.
el267
8. čer 2010
Dobré ráno všem 🙂

imzadi
8. čer 2010
i ja se pridavam...ale teda v 5.36🙂 el se nudis? 😃
el267
8. čer 2010
😃 néééé nenudím, jen už asi 14dní se budím v 5hod ráno :-p a v poledne padám na hubu :-p
janette4
8. čer 2010
ahojte kočky...ako sa dnes máte?...ja úplne super....nič mi nie je 😃 toto z prvého tehu nepoznám 😃

Začni psát odpověď...

Odešli