TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
lubinka26
27. čer 2010
@moniciak no tak touto temou som sa zaoberala cely minuly tyzden. v piatok som si zafarbila a moja farba obsahuje aj amoniak aj peroxid. presvedcilo ma, ze na farbach v pribalovych letakoch nie je taketo upozornenie, hoci ich je tam dost a citala som dost reakcii lekarov na tuto otazku a vyjadrili sa, ze volakedy boli farby velmi drasticke, ale teraz su uz v pohode. ked si davate make-up, kremy, spiralu, laky atd. tak to je to iste.

@bambulka0406 take som este nemala. neprechladla si od noh?
lubinka26
27. čer 2010
@moniciak strasneeeeeee :-S no tento dnesny bol super, ale ten pred vcerom. porodila som do sacku dvojicky, chlapca a dievcatko a ani som ich nekukla, len zabalila a vyhodila. :-S cely den som sa z toho nevedal spamatat. ale kamoska hovorila, ze to je normlane, ze jej sa tiez v tehu taketo snivalo a aj horsie.
bambulka0406
27. čer 2010
@lubinka26 neviem o tom...tu bolest som citila ked som si lahla na brucho akoby mi ta maternica v tej polohe tlacila este viac na mechur, sla som na zachod a odvtedy je vsetko ok. mozno je to tym, ze som mavala caste zapaly moc. ciest a mam citlivejsi mechur. ale nachladnuta nie som.... doverne poznam ten pocit 🙂
bambulka0406
27. čer 2010
@lubinka26 do sacku??? 😃
mafynka
27. čer 2010
@moniciak ja som v 7tt a farbim si na tmavo,,skoro az cierno
lubinka26
27. čer 2010
@bambulka0406 tak to bolo tym, ze si si lahla na brucho.

pre mna je utrpenie stale spat na chrbte, ale neviem si lahnut na brucho kvoli prsiam ]-( a vcera co sa mi stalo. je u nas priatelova mala a zaspavala medzi nami. strasne v noci kope, tak ju musime vzdy prelozit do detskej. lenze vcera zaspal aj priatel a ona je uz tazka, tak som ju nechcela prenasat ja. tak som zadriemala a mala ma kopla s patou presne do laveho prsa. taky sok som dostala, neskutocne ma boli len tak a predstavte si, aka to bola bolest :-S
moniciak
27. čer 2010
@lubinka26 tvoj priatel ma dceru???
natalca
27. čer 2010
@lubinka26 aj mne sa snívajú strašné bludy, kedysi to bolo len keď som zjedla niečo pred spaním a nevytrávilo mi to kým som šla spať, ale teraz už dve noci za sebou som sa zobudila a musela som predýchať, že to je len sen, našťastie
mony80
27. čer 2010
Ahojte dievcata,
@bambulka0406 ja tiez mavam silne bolesti, krce ma niekedy uplne paralyzuju.
A v noci byvaju take silne, ze uz som myslela ze budem naposledy volat doktora.
Potom po 10 minutach to odrazu samo prejde a je pokoj.
....A to s tym mechurom som mala vcera tiez, brutal tlaky a cik takmer ziaden. =-)

Baby a sny , no tie moje tiez stoja za to. Ja snivam o zvieratach a mrtvych. :-S otrasne nieco.
sykorova66
27. čer 2010
Ahojky doufám,že se k Vám můžu přidat.Doma mám chlapečka Ríšu a teď čekáme 24.2.2011 2miminko
lubinka26
27. čer 2010
@moniciak hej aj syna. ale on je uz velky, on nezaspava s nami 😃

@sykorova66 vitam ta a gratulujem 🙂
moniciak
27. čer 2010
@sykorova66 blahozelam maly sa asi tesi na suodenca🙂
bambulka0406
27. čer 2010
@sykorova66 ahoj 🙂 mame rovnaky termin 🙂
mony80
27. čer 2010
zienky tak aj na koniec mesiaca je nas neurekom x-) x-)

Chcem sa vas spytat, boli ste uz na prvom sone niektora co ste 6TT ?
Ja som po IVF a prve sono mam mat az 14.7. 😞
apoloma
27. čer 2010
mony80 ja som nebola este na sone ..zajtra idem k doktorke ale neviem co mi bude robit asi len predpise duphaston a mozno este raz vezme krv...na to hcg :-| :-|
mafynka
27. čer 2010
ahojte kocky,,no ja dnes asi umriem,,od rana mi je tazko na zaludok,,a nic nedokazem zjest,,,jedine tie ciniminis s mlieckom som si rano dala,,a aj to som teraz vygrckala,,a trpnu mi nohy, mam pocit, ze odpadnem,,tak len lezim a lezim 😞
apoloma
27. čer 2010
..a baby k tomu farbeniu vlasou!! tiez neviem co stym mam dlhe blond vlasy a uz potrebujem farbit no poviem vam nikdy viac farbu bez amoniaku!!!!!!!!!!!tento rok som si ju dala na ples kde som chcela vyzerat no a ona mi vobec nechytila,su to nanic farby radsej si dam len farbiaci sampon ale farbu bez amoniaku uz nikdy!
mafynka
27. čer 2010
@apoloma to zalezi asi na znacke,,ja som si posledne farbenia kupila tu palette bez amoniaku,,take tie ruzove,,a aj som menila odtiene a chytili super,,,len teraz som si kupila normalnu, bo som sa nechala nahovorit na inu farbu,,,ale tie bez amoniaku, ja mam dobru skusenost,,a navyse tak nesmrdia
apoloma
27. čer 2010
...mozno mas pravdu ja som mala schwarskopf ale aj tak by som si uz nikdy nekupila farbu bez amoniaku no a vies ako ma palila hlava???ja nechapem ved take farby by mali byt setrne a hov.. len oje......ludi!!
mafynka
27. čer 2010
@apoloma tak to si musela narazit fakt na blbu znacku,,,ja mam aj ranky na hlave a nepalila ma,,ani som nic necitila
mafynka
27. čer 2010
baby spominali ste tu nejake lizatka na nevolnosti,,neviete nieco poradit?
mony80
27. čer 2010
@mafynka skus nieco zazvorove trosku, alebo si nasyp trocha zazvoru do vody a sup do seba ( aj ked neviem ci nepobezis ... )
Mne pomaha ked si dam len trosicku niecoho aby som nemala prazny zaludok, napr. kusok bananu, detska vyziva, husty dzusik - ale tiez len troska. A na krce asi jedine magnezium, studene sprchy na lytka a nozky hore.

Ja som dnes znovuobjavila chut leca, mnaaaam .........
mony80
27. čer 2010
@apoloma ja sa nemozem dockat toho sona, zda sa mi to strasne dlho 😞
Kym sa tam dostanem to budem uz 8+1.
K tomu HCG. Ja som mala na 10. den 191 a na 15. to bolo 3058 - tak neviem ci je jedno velmi usilovne, alebo je ich tam viacej =-) =-)
mafynka
27. čer 2010
@mony80 to sa nevyznam v tom hcg, kamoska ked bola v rovnakom tt tak mala hcg 2300 a ja 6906,,,ved to trojnasobne,,,ja idem vo stvrtok na potvrdenie srdiecka,,,a desneeeee sa neviem dockaat a este viac sa bojim
apoloma
27. čer 2010
mony80 fiha ty budes mat hadam aj 2miminka 😉 😉 😉 ja som mala hcg na 34dc 230 no a o 4dni som mala raz tolko tak mi dufame ze sa nam podari aspon jedno!!!!
mafynka
27. čer 2010
@apoloma ked nad tym rozmyslam, na hcg som bola aj ja na nejaky 35DC, v piatok na 32DC som si robila test a v pondelok mi brali krv
bambulka0406
27. čer 2010
@mafynka gravipop sa volaju tie lizatka sa mi zda a vraj to aj pomaha.... neviem ja som to este nemala
bambulka0406
27. čer 2010
@mony80 mne robil vaginalne sono na zaciatku 5tt a videl rastuci vacok. tento stvrtok idem znovu, to budem zacinat 7tt
bambulka0406
27. čer 2010
@mafynka na nohy pomaha aj chladivy gel... take tie klasicke co sa predavaju na krize alebo tak. a ja mam aj lioton doma kupeny, ten je tiez celkom dobry.... ale ten gel mi pomaha uplne najviac 🙂
sharlotta
27. čer 2010
Ahojte. 🙂 Ja od piatku vediem akysi tajny rekord v jedeni veci, ktore nemozem. Vzdy , ked nieco zjem, zistim, ze to vlastne nemozem. Uz som jedla francuzsku pecenovuu pomazanku, jogurt s biokulturou, arasidy, hubovu omacku k masu...Prave som dojedla palacinky, tak snad sa nedozviem, ze ani to nemozem. :-N A mam strsnu chut na bryndzove halusky.(Kde je trpiaci smajlik?) Ale nasla som na internete tzv. termizovanu bryndzu, ktora je z pasterizovaneho mlieka a je "mrtva", cize bez biokultury. :-p