• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@moniciak no tak touto temou som sa zaoberala cely minuly tyzden. v piatok som si zafarbila a moja farba obsahuje aj amoniak aj peroxid. presvedcilo ma, ze na farbach v pribalovych letakoch nie je taketo upozornenie, hoci ich je tam dost a citala som dost reakcii lekarov na tuto otazku a vyjadrili sa, ze volakedy boli farby velmi drasticke, ale teraz su uz v pohode. ked si davate make-up, kremy, spiralu, laky atd. tak to je to iste.

@bambulka0406 take som este nemala. neprechladla si od noh?
27. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak strasneeeeeee :confounded: no tento dnesny bol super, ale ten pred vcerom. porodila som do sacku dvojicky, chlapca a dievcatko a ani som ich nekukla, len zabalila a vyhodila. :confounded: cely den som sa z toho nevedal spamatat. ale kamoska hovorila, ze to je normlane, ze jej sa tiez v tehu taketo snivalo a aj horsie.
27. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 neviem o tom...tu bolest som citila ked som si lahla na brucho akoby mi ta maternica v tej polohe tlacila este viac na mechur, sla som na zachod a odvtedy je vsetko ok. mozno je to tym, ze som mavala caste zapaly moc. ciest a mam citlivejsi mechur. ale nachladnuta nie som.... doverne poznam ten pocit :slight_smile:
27. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 do sacku??? :grinning:
27. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja som v 7tt a farbim si na tmavo,,skoro az cierno
27. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak to bolo tym, ze si si lahla na brucho.

pre mna je utrpenie stale spat na chrbte, ale neviem si lahnut na brucho kvoli prsiam :angry: a vcera co sa mi stalo. je u nas priatelova mala a zaspavala medzi nami. strasne v noci kope, tak ju musime vzdy prelozit do detskej. lenze vcera zaspal aj priatel a ona je uz tazka, tak som ju nechcela prenasat ja. tak som zadriemala a mala ma kopla s patou presne do laveho prsa. taky sok som dostala, neskutocne ma boli len tak a predstavte si, aka to bola bolest :confounded:
27. čer 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tvoj priatel ma dceru???
27. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj mne sa snívajú strašné bludy, kedysi to bolo len keď som zjedla niečo pred spaním a nevytrávilo mi to kým som šla spať, ale teraz už dve noci za sebou som sa zobudila a musela som predýchať, že to je len sen, našťastie
27. čer 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata,
@bambulka0406 ja tiez mavam silne bolesti, krce ma niekedy uplne paralyzuju.
A v noci byvaju take silne, ze uz som myslela ze budem naposledy volat doktora.
Potom po 10 minutach to odrazu samo prejde a je pokoj.
....A to s tym mechurom som mala vcera tiez, brutal tlaky a cik takmer ziaden. :confused:

Baby a sny , no tie moje tiez stoja za to. Ja snivam o zvieratach a mrtvych. :confounded: otrasne nieco.
27. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky doufám,že se k Vám můžu přidat.Doma mám chlapečka Ríšu a teď čekáme 24.2.2011 2miminko
27. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak hej aj syna. ale on je uz velky, on nezaspava s nami :grinning:

@sykorova66 vitam ta a gratulujem :slight_smile:
27. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 blahozelam maly sa asi tesi na suodenca:slight_smile:
27. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sykorova66 ahoj :slight_smile: mame rovnaky termin :slight_smile:
27. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky tak aj na koniec mesiaca je nas neurekom :dizzy_face: :dizzy_face:

Chcem sa vas spytat, boli ste uz na prvom sone niektora co ste 6TT ?
Ja som po IVF a prve sono mam mat az 14.7. :frowning2:
27. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony80 ja som nebola este na sone ..zajtra idem k doktorke ale neviem co mi bude robit asi len predpise duphaston a mozno este raz vezme krv...na to hcg :unamused: :unamused:
27. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,no ja dnes asi umriem,,od rana mi je tazko na zaludok,,a nic nedokazem zjest,,,jedine tie ciniminis s mlieckom som si rano dala,,a aj to som teraz vygrckala,,a trpnu mi nohy, mam pocit, ze odpadnem,,tak len lezim a lezim :frowning2:
27. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a baby k tomu farbeniu vlasou!! tiez neviem co stym mam dlhe blond vlasy a uz potrebujem farbit no poviem vam nikdy viac farbu bez amoniaku!!!!!!!!!!!tento rok som si ju dala na ples kde som chcela vyzerat no a ona mi vobec nechytila,su to nanic farby radsej si dam len farbiaci sampon ale farbu bez amoniaku uz nikdy!
27. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma to zalezi asi na znacke,,ja som si posledne farbenia kupila tu palette bez amoniaku,,take tie ruzove,,a aj som menila odtiene a chytili super,,,len teraz som si kupila normalnu, bo som sa nechala nahovorit na inu farbu,,,ale tie bez amoniaku, ja mam dobru skusenost,,a navyse tak nesmrdia
27. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
...mozno mas pravdu ja som mala schwarskopf ale aj tak by som si uz nikdy nekupila farbu bez amoniaku no a vies ako ma palila hlava???ja nechapem ved take farby by mali byt setrne a hov.. len oje......ludi!!
27. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma tak to si musela narazit fakt na blbu znacku,,,ja mam aj ranky na hlave a nepalila ma,,ani som nic necitila
27. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby spominali ste tu nejake lizatka na nevolnosti,,neviete nieco poradit?
27. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka skus nieco zazvorove trosku, alebo si nasyp trocha zazvoru do vody a sup do seba ( aj ked neviem ci nepobezis ... )
Mne pomaha ked si dam len trosicku niecoho aby som nemala prazny zaludok, napr. kusok bananu, detska vyziva, husty dzusik - ale tiez len troska. A na krce asi jedine magnezium, studene sprchy na lytka a nozky hore.

Ja som dnes znovuobjavila chut leca, mnaaaam .........
27. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma ja sa nemozem dockat toho sona, zda sa mi to strasne dlho :frowning2:
Kym sa tam dostanem to budem uz 8+1.
K tomu HCG. Ja som mala na 10. den 191 a na 15. to bolo 3058 - tak neviem ci je jedno velmi usilovne, alebo je ich tam viacej :confused: :confused:
27. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 to sa nevyznam v tom hcg, kamoska ked bola v rovnakom tt tak mala hcg 2300 a ja 6906,,,ved to trojnasobne,,,ja idem vo stvrtok na potvrdenie srdiecka,,,a desneeeee sa neviem dockaat a este viac sa bojim
27. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony80 fiha ty budes mat hadam aj 2miminka :wink: :wink: :wink: ja som mala hcg na 34dc 230 no a o 4dni som mala raz tolko tak mi dufame ze sa nam podari aspon jedno!!!!
27. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma ked nad tym rozmyslam, na hcg som bola aj ja na nejaky 35DC, v piatok na 32DC som si robila test a v pondelok mi brali krv
27. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka gravipop sa volaju tie lizatka sa mi zda a vraj to aj pomaha.... neviem ja som to este nemala
27. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 mne robil vaginalne sono na zaciatku 5tt a videl rastuci vacok. tento stvrtok idem znovu, to budem zacinat 7tt
27. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka na nohy pomaha aj chladivy gel... take tie klasicke co sa predavaju na krize alebo tak. a ja mam aj lioton doma kupeny, ten je tiez celkom dobry.... ale ten gel mi pomaha uplne najviac :slight_smile:
27. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. :slight_smile: Ja od piatku vediem akysi tajny rekord v jedeni veci, ktore nemozem. Vzdy , ked nieco zjem, zistim, ze to vlastne nemozem. Uz som jedla francuzsku pecenovuu pomazanku, jogurt s biokulturou, arasidy, hubovu omacku k masu...Prave som dojedla palacinky, tak snad sa nedozviem, ze ani to nemozem. :sweat_smile: A mam strsnu chut na bryndzove halusky.(Kde je trpiaci smajlik?) Ale nasla som na internete tzv. termizovanu bryndzu, ktora je z pasterizovaneho mlieka a je "mrtva", cize bez biokultury. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek