• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin to vsetko mas pokupene??? si mozes otvorit vlastnu homeolekaren :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin noto je super a vieš aj spravne davkovanie mojko lebo ja som čitala že to je veeelmi dôležite spravne nadavkovať.
18. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pekny zvysok vecera baby, ja idem na stretko s kamoskami...idem mrknut do sveta "pracujucich":slight_smile:)) ale inak nebyvam casto skodoradostna:slight_smile: cafte zajtra
18. led 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13
@denne73 mne vsetko davkovanie poradila lekarnicka, bola strasne zlata vsetko mi vysvetlovala a pisala aby som nezabudla:slight_smile: . viem ze je dolezite aj riedenie homeopatik takze verim ze vsetko bude v pohode a marhulka to by ich mohlo byt etse viacej som si vybrala len tie najzakladnejsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja si pojdem kupiť aspon toto CAULOPHYLLUM 5CH to je tiez pred porodom 8-9dni a uvolnuje stuhnuty krcok a znizuje bolesti pri stahoch maternicesnad to ešte zaberie kedže rodime v nedelu :grinning: pošli mi prosim spravne davkovanie a kolko o stalo.ďakovam
18. led 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin som rada, že si to sem napísala, mne to tiež poradila jedna kamoška, tie homeopatiká sú na lekársky predpis?
18. led 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 dakujem ale asi ma nevysle na kozne ja som v UK :unamused: no pockam na krvne testy a uvidi sa :slight_smile:
18. led 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanja61 oki každopadne prajem skore uzdravenie :wink: :wink: :wink: :wink:
18. led 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 kazde z tych homeopatik stalo 3eura a toho caulophyllum 5ch sa berie ako pises 8dni pre porodom a 2krat denne sa berie 5guliciek . mne kamosky nezavisle na sebe tvrdili ze im to zabralo a ako prvorodicky porodili za 6 hodin alebo tak :slight_smile:
@natalca nie homeopatika nie su na lekarsky predpis len je lepsie ak ti ma kto poradit ale aj tu na konikovi su temy kde sa tomu venuju u nas je dobra lekaren kde je lekarnicka co sa tomu venuje takze vedela poradit
18. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin vďaka, pôjdem si to asi ja ja kúpiť, veľa som už o tom od kamošky počula, ona si to pochvaľovala a bolesti vraj boli ako pri silnejšej mrche a to že rodila prirodzene, pozriem v starých mailoch ktoré brala ona, ona má sesternicu lekárničku a tá bola na tom s pôrodnými bolesťami pri užívaní týchto homeopatík podobne :wink:
18. led 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no tak to su potom dalsie dve osobky na ktore to fungovalo co ma tesi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kde davate poistit babatka ? ktora je podla vas naj poistovna????dakujem za radu
18. led 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my dáme malému farbičku v allianzi a ak myslíš zdravotnú poisťovňu tak všeobecnú zdravotnú :wink:
18. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my vo VŠZP, aj ja som, tak aj male, to je jedno inak mne :slight_smile:
18. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin tak som to našla, toto obe brali
„ACTEA RACEMOSA 5 CH s CAULOPHYLUM 5 CH…sluzi to na znizenie tuhosti a spazmu krcka maternice, takze na lahsie otvaranie…
na znizenie krvacania a opuchu by mala tyzden pred porodom uzivat "ARNICA MONTANA 9 CH" a to 2 x denne 5 guliciek“
18. led 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca presne tak ono je to pisane dvoma sposobmi bud brat to CAULOPHYLUM 5 CH dopredu pred porodom a potom uz nie iba pri silnych bolestioach alebo sa beru obe dve striedavo pocas porodu kazdych 10min 5guliciek a tu arnicu mam pisanu len raz za den pre porodom a potom 2xdenne po porode
18. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnesna poradna bola super. vobec som necaka. zastupujuca doktorka bola velmi mila a urobila mi dokladny ultrazvuk. stale sme KP :angry: maly je uz dost velky. nedalo sa mu velmi zmerat brusko, co je vraj podstatne pri urcovani hmotnosti, ale predpoklad je 3524g. viac by to momentalne nemalo byt.
zajtra musim este do diabetologickej a do nemocnice na kontrolu. som zvedava, co mi povedia tam.
18. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj ja som chcela v lekarni malinikovy caj a nevedeli, co chcem. musim si zapamatat ten cely nazov :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja v ING a zdravotna asi vseobecna
18. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak ja som tiez dnes uspesne dokoncila semester poslednou skuskou, takze uz sa mozem intenzivne venovat priprave na porod :wink:
malinovnik som uz aj ja zacala pit, zatial jednu salku denne, od 36tt zvysim na dve.
18. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
majke gratulujem k babatkam :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 blahozelam k dievcatkam :wink: az mi presiel mraz po chrbte, ked som si precitala, ze ta nemohli prebrat. prajem rychle zotavenie :wink:
18. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 blahozelam ku skuske, nakoniec sme to zvladli obe :wink:
18. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 @alexis13 dievčatá, gratulujem vám k úspešnému ukončeniu semestra :dizzy_face:
18. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
7-10 dni pred porodom: ARNICA MONTANA 9CH 5 granul 2x denne - proti bolesti, krvacaniu, opuchu a tromboembolii
GELSENIUM 15CH 5 granul denne - pri strachu z porodu ( to dufam nepotrebujes )

pocas porodnych bolesti:
CAOULOPHYLLUM 5CH 5 granul kazdych 10 minut striedat s nasledujucim preparatom. Uvolnujem svalovinu jrcka maternice ( pri otvarani porodnych ciest), zmiernuje bolesti slabin a stehien, ulavuje pri prudkych nepravidelnych krcovitych stahoch

ACTAEA RACEMOSA 5CH 5 granul kazdych 10 minut striedat s predchadzajucicm preparatom. ucinne pri silnych nepravidelnych bolestiach, intenzivnych bolestiach bedier, spazmy krcka maternice

po porode pocas 7 dni:
ARNICA MONTANA 30CH 5 granul 2y denne urychlenie poporodeho hojenia ran

STAPHYSAGRIA 5CH 5 granul 2x denne hojenie reznych ran ( nastrih hradze)
a este riccinus na mliecko

@potokin ja mam takyto zoznam. je to velmi podobne ako co si pisala ty. aj ja si urcite kupim nejake homeopatika
18. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 gratulujem k uspesnej skuske a skonceniu semestra :slight_smile: mam napisane aj to homeopatikum proti strachu z porodu ale ja sa nejako nebojim aspon zatial :slight_smile: ono najma pri tom na mliecko treba davat pozor na riedenie lebo 15-30CH uz mliecko zastavuju
18. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano kočky...dakujem za info ohladom zdravotky....asi necham aj ja VSZP i ked ma teraz nejake finan.problem ja som s nou nijaky problem nemala...este chvalia Doveru a Union tak sa este popýtam.....
vcera sme s mm zacali prat dve pracky plny susiak...dnes budem zehlit.....nakolko mam veci viac menej pozicane chcela som si ich oznacit aby somvedela koho je co....kupila som si text.fixku ale nejako mi to zislo tak nemate niektora iný napad ako si mam vecickyo oznacit??? =D =D
prave sa chystam k dokimu na dalsiu kontrolu tak idem este do sprchy a sup sup pozriet sa na malinku ako sa ma
citala som ze majka porodila tak aj ja sa pripajam k gratulaciam.......mne zacal 39 týžden tak uvidime dokedy malinka vydrzi...este by mohla tyzden mam nejake plany este =D =D........pekny dnik prajem
19. led 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to každa beriete nejake lieky,teda homeopatika ci uz pred alebo po porode??? lebo ja absolutne a ani sa nejak nechystam.....
19. led 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aj tebe gratulka k skúškam....možeme sa chystať na detičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@natalca dakujem :wink:
19. led 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek