• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@jenny_fer krásne bruško, tuším už je fakt poklesnuté, ale to je dobre ... :wink:
19. led 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem, tak hadam to už dlho trvat nebude... :slight_smile:
19. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova minule mi tu baby vraveli že tehu vitaminy uz nemame brať.lebo bába sa može narodiť privelké :unamused: :unamused: :unamused:
Ach ženy ja som od polnoci necitila pohyby az do jedenastej tak som sal do sprchy,že pojdem možno k doktorovi a malá sa začala hýbať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Strašné stresy.... :confounded: :confounded: :confounded:
Ked clovek hovorí ako to bolí ked kope tak radšej nech ma kope...aspon viem že je o.k....Ja zajtra poradna.....este stale u mojho gyndoša,tak verím ža ma už pošle do nemocnice......Mne inač minule moj doktoror povedal že podla noveho zakona ma može až do porodu kontrolovať aj on ak teda nemam vybrateho porodnika... :confounded: :confounded: :confounded:
Ja sa ale zajtra budem pytať už do nemky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer no veru že ti kleslo...A vobec nevyzeráš že si pribrala vyše 20 kg :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no aj doki sa cuduje,ze sme vydrzali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akurat mi pisali z roboty,ze od ktoreho februara nastupim,a ja este neporodena :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uz sa to hadam rozhybe,,zacnem trochu viac chodit, tak dufam,ze sa poberieme spravnym smerom
19. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja som tiež vitamíny vysadila, aby nebola Jasminka veľká ....... odporúča sa to .........ale niektoré ženy berú vitamíny stále, ešte aj potom počas kojenia ........ záleží to aj od veľkosti dieťatka ....... :wink:
ak ta nekopka, skus si trosku postlacat brusko tam, kde si citila pohyby :slight_smile: najcastejsie, mna vcera cely den tiez nekopala,som sa zlakla, lebo som si to uvedomila az podvecer, tak som trosku pochytala brucho na mieste, kde ma zvykne kopat nozickou a hned sa trosku zahmyrila ...... tak som sa ukludnila :wink:
19. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka je to super........ teraz uz mozes byt kludna - babo je donosene, takze kludne mozes ist rodit ........
ja som si dala vcera dokopy vsetky doklady aj tasku do porodnice,este pojdeme kupit dnes s muzom nejake veci, nech mam pokoj a uz zacinam byt poriadne nervozna - v noci rozmyslam nad porodom, mam stresy, hlavne kvoli tomu, ze ak to bude v noci, co s Jakubkom ......... dohodla som sa s nasimi, nech maju v noci zapnute mobily a tak 5 dni pred terminom bude Jakubko spavat u nich, aby sme boli vsetci kludnejsi ......... no mam taky pocit, ze urcite budem zasa prenasat - mame to totizto v rodine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no uz som kludnejsia,,uz som sa aj dohodla,ze od februara vezmem jeden kurz,,takze aj peniazky dake zarobime,,snad sa zasa nic nepokasle
19. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer presne ako moje,uz je dole :wink:
19. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer pekne brusko,,ja ho mam potom este doooost hore
19. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no vidis, super, to som rada ............... :wink:
19. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,mne prave prisla prva materska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 gratulujem k materskej,,tak si v baliku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja som zvedava vo feb na tu moju,,,mne prisla pn, ale ziadna slava,,dufam,ze materska bude lepsia,,ale pochybujem
19. led 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja som niekde citala, ze to je dane aj geneticky. ja musim drzat dietu tak tie vitaminy beriem. brala som aj v prvom tehu a v pohode. Babatka si beru z nasho tela to, co potrebuju. Moj drobcek pekne spracoval moje sadlo :grinning: :grinning: :grinning: . ma asi 3,5 kg s ja som len +1kg.
19. led 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja tiez chodim len ku svojmu gynekologovi. v nemocnici som bola len na prietokoch a aj to neviem preco, ked to iste mi urobil aj u seba v ambulancii. a po dnesnom kontrolnom ultrazvuku sa uz do nemocnice nechystam. Iba rodit :grinning:
19. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ta obdivujem :slight_smile: ja som povedala, ze vo februari si dam pauzu a zacinam robit az v marci :slight_smile: ale do porodu musim makat :slight_smile:
19. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vdaka, prezamestnala som sa s vyssim prijmom a vyslo to, bude aspon na najom :slight_smile:
19. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer no vidis, mne prave antikoncepcia nerobila dobre. ale zas mala som len dva druhy. neviem ako to budem riesit po porode..... mozno zas nejaku vyskusam
19. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeej sneziiiiiiiiiiiii
19. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj u nas s :wink: n :wink: e :wink: ž :wink: í :wink:
19. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mam chut ist von :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja mam chut zaliezt do postele a lenosit, no musim vyuzit cas, kym som sama a cosi porobit ....
19. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vsak neroooooob
19. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehule
ako sa Vám darí? Mame už piate bábätko? Sup sup, nech sú už drobcekovia na svete:slight_smile: Ako sa cítite? Určite by ste to už mali najradšej za sebou. Ak Vám mám pravdu povedať, trosku mi chyba to bruško a kopanceky. U nás nič nové. Včera sme boli u pediatra, všetko v poriadku. Daska sa dojci, mliecko odsavam aj pre simiho. Krásne spinkame, v noci sme hore iba 2x, takze paradne sa vydpime. Lochie pomalicky odchádzajú, stehy sa hoja, ešte nevypadali. Keď deti spua, tak sa nudim:grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vsak nic nerobim, furt som tu :wink: jedine pradlo som vyvesila a idem si uvarit kafco :grinning:
19. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahojky, super, ze sa dobre drzkate :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aj ja by som sa chcela nudiť, no neviem, kde mi hlava stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - presne ako píšeš, myslím, že každá z nás by už mala pôrod za sebou a dieťatko vedľa seba.
19. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ak sa smiem spytat peco sa bojis homeopatie? mna to len tak zaujima:slight_smile: ja sa viacej bojim epiduralu takze snim ani neratam:slight_smile: ja som sa pre nu rozhodla po odporucani kamaratok co boli prvprodicky a tvrdia ze im to pomohlo porodili do 6 hodin a podobne :slight_smile: a plus predtym mi homeopatia pomohla tam kde ine lieky nie. ale zas kazdy verime niecomu inemu :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ani nie že bojim , len by som nechcela nič pokaziť. nokdy som homeopatika nebrala vieš. joj ale nad tym jedným fakt rozmýšlam. Lebo ja určite bez epi a to bolesti jak šlak
19. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja mam s homeopatikami len same dobre skusenosti. pouzivam ich ja a aj dcera.
19. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja som mala epi pred rokom je to super vec odporučam. ja ju nebudem mať len z finančných dôvodov
19. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek