• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte dievčatá. Gratulujem k dvojičkám. Ja som bola dnes na poradni a vybrali mi steh čo nás držal pokope :unamused: .Hlavička vraj nalieha a bránka otvorená na prst. Tak som zvedavá dokedy to ešte vydržíme 2v1. Od včera mám také dosť silné bolesti dole tak možno sa to už rozbehne :sweat_smile:
19. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja homeopatiká tiež radšej nie, ale epidurálku si dám pichnúť určite....... nikdy nezabudnem nato, ako sa mi uľavilo, keď mi ju pichli .... tiež odporúčam ........ jedine mi to spomalilo pôrod, ale bolo mi to vtedy jedno :slight_smile:
@adui tak držíme palce, nech to všetko dobre dopadne .... :wink:
19. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby. prisla som nakuknut, kolko deticiek uz mame. a medzi riadkami citam, ze uz 5. gratulujem maminam a detickam prajem vela zdravia. my po starom. teraz zacala sim chodit do jasli, tak mam strasny stres. aj mi viac tvrdne brusko, ale magnezko zabera.

a co sa epi tyka, tak mne to velmi spomalilo porod. bolo to komplikovane, lebo mi raz pridavali a raz uberali, tak ma to dost vycerpalo. teraz sa budem snazit co najdlhsie vydrzat, ale isto chcem epi po ruke, ked sa rozhodnem, ze ju chcem, nech mi ju pichnu. uvidime ako to pojde. neveim sa dockat. vcera som bola na tomto filme, uzasne, odporucam vidiet.
http://www.img.biz/de/landingpages/babys/?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&u...
19. led 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek ten som minule pozerala, fakt skvely :slight_smile:
19. led 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ahoj alexis, ja som sila kriziky na vysacky:slight_smile: trochu piplacka, pro tolkych veiach,ale aspon viem, ze nezabudnem nikomu nic vratit:slight_smile:
19. led 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no dnes sa do toho pustim pred zehlenim krížik :grinning:
19. led 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 a zabudla som ze berem maminu akože na kavičku ku mne a potom že mamiiii nepomožeš mi :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 :grinning: :grinning: :grinning: a k tym vitaminom atd: ja este sem-tam zoberiem calibrum a ked mi velmi a casto tvrdne brusko, tak si dam aj to magnezko, ale nie kazdy den, len preto, aby som to brala
19. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja uz neberiem nic calibrum som dopapala.....pijem cajik na tvorbu mlieka ale to tak 3-4 krat do týždna ked si spomenem :grinning: po porode zacnem brat ked tak vitaminy pre dojčiace ak budem kojit...dufam ze ano.... :grinning:
19. led 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.CS5 je malo alebo vela alebo tak akurat ?dnes. som bola u dr. povedal, ze sa mi vsetko pekne pomalicky pripravuje na porod, ale nic viac, mam prist zas o tyzden a ked som dobre precitala tie carbanice tak mam v knizke napisane CS5, placenta 2-3,hlavickou 2 neviete co to znamena vsetko?
19. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby chcem sa spytat - brali vam v 3 trimestri krv? nemyslim na protilatky. mne nebrali a pozeram vysetrenia na nete, tak niekde to je v povinnych je a niekde nie .. tak si len chcem porovnat. asi sa na to na najblizsej poradni spytam. mne brali krv vlastne len na zaciatku.
19. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 to je samozrejme ked nemas s homeopatikami skusenosti tak je lespie nepokusat a nebrat ich. ja som pocula na epi skor negativnejsie veci a to spomalovanie porodu a podobne veci ako pisu aj baby. pripadne ze je zle pichnuta a potom neucinna alebo ze to moze prejst aj na dieta a to je potom otapene takze pre mna radsej nie. :slight_smile:
19. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mne brali v 32. tyzdni
19. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, tak hlasim aj ja poradnu za sebou.. v podstate celkom dobre, maly ma 2500g, akurat trombocyty stale nizke (120), tak mi povedali, ze s epiduralkou sa mozem rovno rozlucit.. :frowning2: tak som z toho trochu v strese.. musim sa nejako teraz narychlo pripravit, ze idem bez.. som s takouto variantou neratala.. no, ale lepsie je to zistit teraz, ako priamo pri porode.. no a to CS mam stale 0, takze u mna to vyzera, ze sa maly moc nebude ponahlat..
19. led 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mne brali na prelome 36./37. tt
19. led 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za odpovede, tak sa na to spytam nabuduce.
19. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no, brali, aj v 2.trimestri, aj teraz v 3., a este ma aj na hematologiu poslali, lebo boli vysledky zle..
19. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mne nebrali
19. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav vtedy mi brali 2 ampulky, jednu som zaniesla na mikrobiologiu a druhu na hematologiu.

...inak ked vas dr. vysetruje zo spodu boli vas to?? lebo mne za posledny mesiac na kazdej ko pozera aj zo spodu a zakazdym ma to boli vzdy viac...je to v poriadku? :unamused:
19. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na hemato chodim cele tehu a picham aj inj - cize som sledovana aj tam. ale vsak ja sa na to spytam na poradni :slight_smile: vsak odber navyse - co to je pri mojom pocte odberov za cele tehu :slight_smile: a to neratam denne inj :slight_smile:
krvny obraz mi az tak nevadi - kedze na tej hemato mi to robia. zaujala ma skor ta zltacka - ale tu keby mam - asi by som si vsimla :slight_smile:
19. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 aj mna pozera zakazdym zo spodu - ale neboli ma to
@iwka123456 mna pri kazdej kontrole vysetruje aj zo spodu ale nemam pocit ze by ma to bolelo. skus mu to povedat co on na to lebo podla mna nie je dovod aby ta to bolelo ale mozno aj nejaky je
@potokin možno ťa vyšetruje trochu necitlivo.mňa keď vyšetruje doktorka,tiež mám pocit,že pri tom vyleziem na plafon.,teraz ako ju zastupoval ten starý pán,tak úplne jemnučko.

@slavkav mne tiež brali v 3.timestri krv,okolo 32tt,
19. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no, mna tiez pozera na kazdej kontrole aj zo spodu, je to dost neprijemne.. a dnes, ked ma pozerala, som jojkala a mi doktorka povedala, ze nech si to nacvicujem, ze to nemozem na sale tak vzdychat, ze to lekari nemaju radi.. no, co, narobim?
19. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin
@slavkav
...noo ked vydrzim do dalsej poradne 2v1 tak sa ho radsej spytam
...a inak to CS5 je teda moc ci ani nie? ked mne dr. poradne nic nepovie
19. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 CS5 je na toto štádium úplne normálne, v knižke si mrkni tú tabuľku Maxim. tolerancia, je tam uvedené ku každému týždňu, koľko to môže byť. V čase pôrodu budeš mať približne 8-9 (tak mi hovorila pôrodná asistentka). Ďalšie je dozrievanie placenty, to hlavičkou 2 neviem. Ak by bolo niečo nie v poriadku, doky ti to povie. Ja sa tiež nestihnem vždy popýtať, čo čo znamená, ale vždy si poviem, ak by bolo niečo mimo normy, lekár to povie :wink:
19. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 to aj ja som pocula, ze dr. to nemaju radi, ale tak na druhej strane vysilit sa jojkanim a kricanim nie je najlepsi napad...a ako to mam nacvicovat?
19. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko neviem tu tabulku najst :sweat_smile: ja mam taky chaos v tej knizke, ze az...vacsinu veci neviem precitat, take carbance, ze az :grinning: uz 3 krat som bola svedkom, ked za mojim dr. dosla nejaka pani a so sestrickou sa bavila o tom, ze zas ju posielaju aby upozornila, ze moj dr. skaredo pise a nevedia po nom citat v spravach o porodoch a operaciach, ze ma pisat radsej tlacenim :grinning:
19. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no, ved to.. povedala mi, ze si mam cvicit taku polohu ako na tej koze a zvykat si, ze mi tam budu vysetrovat.. takze neviem.. asi mam spat v polohe ako na koze.. a manzel sa bude hrat na gynekologa.. :slight_smile:
19. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata mam otazku? planujete dovolenku s drobcom? ak ano kam? neboli sme minuleho roku kvoli tehu a teraz ma vola kamoska letecky do Bulharska, aspon starsie deti by sa vyhrali spolu :slight_smile:
19. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek