• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mirka0044 jejda tak to si teda neviem predstavit, ze by som tak cvicila :grinning: ledvaj si najdem dobru polohu na zaspanie a nie este hentak spavat
19. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ja planujem kvoli starsej dcere - ale zatial v cisto teoretickej rovine a len niekam, kde mozem ist autom - teda asi sever Talianska. Ale ci realne pojdem - to este netusim :slight_smile:
19. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 mne to financie nedovolia, ale urcite by som isla. ked budes kojit, nemas s drobcom skoro ziadne starosti. Este ho nebude treba ani nahanat :grinning:
19. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 do Bulharska by som nesla, skor do nejakej "vyspelejsej" krajiny s malym babom a tak, aby sa dalo autom co najrychlejsie dostat domov, pre pripad. My sa chystame do Chorvatska, ale tiez je to zatial len v teoretickej rovine.
19. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes je tu nejak mrtvo :slight_smile: pozerate seherezadu ? :grinning:
19. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 tá tabuľka je v tej časti, kde ti na každej kontrole zapisuje údaje, hmotnosť, moč. úplne naľavo sú týždne tt a úplne napravo je hore malá tabuľka o krčku, či je pevný, zatvorený atď a pod ňou tá maximálna tolerancia. ale tvoje CS je určite v poriadku :slight_smile:
19. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, bola som v poradni doktor mi kazal stale brat magnerot 4krat denne. Vsade citam, ze len do 36tt sa to ma brat.Teraz neviem ci brat alebo nie. Este, ze som otvorena na 1,5 prsta a krcok je skrateny a este nieco povedal, co si nepametam (nieco o tuhosti), ale ze najblizsie dni by som este namala porodit. Mam planovanu sekciu, tak dufam, ze vydrzime. A este otazka. Ako casto vam tvrdne brusko? Lebo mne bezne cca 5 krat za hodinu a niekedy aj castejsie a uz som z toho riadne unavena.
20. led 2011 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

tak ja zasa dlha noc za mnou,,,krize, chrbat, brucho,,vseeeetko ma bolelo,,maly si z mojho brucha robi riadny bordel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bo co ten tam vecer vyvadza,neskutocne,ze ma este tolko miesta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zajtra idem k dokimu,tak som zvedava,ze co mi povie,,lebo,ze este mam brat vsetky lieky,ze zajtra mi znizi davku,,lenze ja som ich uz vysadila,,uz ani magneziu nepijem,,,to takto neporodim ani do 43tt,,,juuuuj uz by sa fakt mohol narodit...baby poradte,co mam robit,,ja viem,ze sme sa dlho prehovarali,aby este ostal v brusku,,ale tak zas nie donekonecna,,vsak uz by som aj mohla rodit,no nie?...ako tomu pomoct a urychlit to??....vsak takto mi pomaly taha aj na 80 kilo,,a to mi uz panva fakt rupne,uz teraz ju ledva za sebou vlacim

inak ja v poslednej dobe nemam chut nic jest,,ale za sladke by som aj vrazdila,,ranajky,obed, vecera,,to je u mna ciniminis s mliekom,,straaaasne sladke,,,cokoladu si kazdy den neodpustim,,o horalkach ani nehovorim,,a teraz len co som vstala uz som do seba tlacila snikers,,,,,nemoze to nejak malemu uskodit?.,ja si nemozem pomoct,stale mam pocit,ze mi chyba cukor,,a potom jasne,ze kila idu hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

@slavkav - mne brala sestrička u ženského krv na poradni 20. 12. - robili mi krvný obraz, žltačku a asi aj sifilis - všetko som mala v poriadku.

Riešili ste dovolenku - my budeme chodiť v lete na výlety po Slovensku a ak bude slniečko tak aj na kúpaliská. Do zahraničia pôjdeme najskôr, keď bude mať dieťatko nad 2 roky a bude už trochu samostatné. Samozrejme je to vec názoru.

Ja idem dnes na kontrolu do nemocnice, tak som zvedavá, že ako to u mňa vyzerá. :slight_smile:
20. led 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka magnezko by si uz asi ozaj nemala. ale vsak uvidis co povie lekar. a neboj vaha pojde dole jedna radost ked budes behat okolo maleho futbalistu :grinning: :grinning: :grinning: a mozno sa tvoje telo pripravuje uz na porod ked mas chut na sladke aby sa zasobilo energiu.
ja tu moju tiez zacnem od buduceho tyzdna prehovarat nech sa zacne chystat na svet :grinning: ale na sladke mam chut aj viac a viac :grinning: :grinning:
moja mama mi zo srandy dala datum kedy by sa mala malicka narodit aby ma pustili z nemocnice vtedy ked ona bude mat dovolenku aby mohla byt pri nas. :grinning: tak som zvedava ci sa mi to podari (dost o tom pochybujem) :grinning: uz teraz to male ma svoj vlastny rozum :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Majke zo srdca blahozelam ku krasnym disvcatkam - na dvojicky pefektna vahaa dufam, ze uz sa maju vsetky tri dobre.
Ostatnym k uspesnam poradniam.
Aj my sme boli vcera - mala sazatial von nechysta, otvorena na spicku prsta, hlavicka nalieha.Ak sa nevyberie skor, tak 31.1. som objednana na sekciu. Ale uz by som brala aj skor, lebo chuda uz ani kopnut nevie, co nema miesto, iba tu hrca a tam hrca sa mi na bruchu vypuca. A nozky ma vylozene na mojom zlcniku a z mechury si urobla vankusik. Uz sa na nu tak tesime!
20. led 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:

Gratuluju k úspěšným kontrolám, i těm, které to dnes čeká :wink:
Já jsem stále 2v1 :slight_smile: Dnes mám možná poslední den :wink: Zítra mám nástup do nemocnice. Jestli se tady během víkendu neobjevím, tak už budu mít malou u sebe :slight_smile:
Tak dnes budu mít hektickej den. Vše tady připravit a chci se taky hodně věnovat Elišce. Jdeme cvičit a pak si spolu dojdeme na oběd a do cukrárny :slight_smile: Zatím se mějte pěkně :slight_smile:
20. led 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak drzim palce!! Uzi si to dnes a zajtra nech vsetko dobre dopadne!!
20. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimia no ved ja uz neberiem nic,,ani magnezko,,,vysadila som uz aj vodu magneziu,,bo drahy mi len tu kupoval na kartony,,,mna mama zasa provokuje,ze sa narodi na moje narodky,bo budem mat okruhle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze to by som nebola ja,aby som narodky nestravila v nemke,,,no tak som zvedava,ci sa podari,,ma este 5 dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
20. led 2011 v 09:24 • megee
@el267 držim paste nech vsetko dobre dopadne
@zuzimia peknu rímovačku si hodila =D
@mafynka no u mna sa zas mamina stavila so spolužiačkou ze mala pride o pol noci z 26 na 27.1 lebo jedna ma vtedy narodky a jedna vtedy...=D.....ale tak malinka sama vie kedy ma prist ...len nech vsetko dobre dopadne a sme obe zdrave =D......

uz som pustila 4 pracku, ešte jednu s bielymi vecami......vcera som ozehlila dve pračky upratala vecicky....s tym je ale piplačka =D.....a kupili sme plienky do zasoby su teraz v akci v tescu pamerst to mega balenie 150 ks

20. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no, ani nevrav, ja som tiez minuly tyzden prala a zehlila vecicky 2 dni.. makacka.. uz mame skoro vsetko hoove, akurat postielka sa doraba..
20. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby ja som chcela otvorit novu temu ale admin mi to zavrela ze uz taka je ale nedocitala som sa vela...ja som 35tt a pupok mam vonku vypukly ale co ma trapi je ze je tmavy mate to aj vy takto ci mam zajst k lekarke?dakujem
20. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak drzim palce a zavidim, ze jdes na vyvolani uz ted...me to ceka "AZ" pristi patek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kedy mam vysadit magnezko? dnes som zacala 36tt
20. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 budem ti zajtra drzat palce, nech uz mas malicku pri sebe :wink:
20. led 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanja61 ja pupok vonku nemam....ale ked sa kuknem do vnutra tak je tam tmavý :grinning: a mam tu ciaru tmavu cez brusko..myslim ze s tym netreba ist k doktorke.... teda nie som si ista
20. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanja61 ja pupok vonku nemam....ale ked sa kuknem do vnutra tak je tam tmavý :grinning: a mam tu ciaru tmavu cez brusko..myslim ze s tym netreba ist k doktorke.... teda nie som si ista
20. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 praveze ja nemam ciaru takze to tomu ani nepripisujem ze ide cez pupok tak preto :slight_smile: chcem si byt len ista ci ma niekto take :wink:
20. led 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam tiet pupok vo vnutri tmavy a tiez aj ciaru tmavu. Som citala, ze pupok byva niekedy vo vnutri a niekedy vypukly. Je to normalne. :slight_smile:
20. led 2011 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanja61 ahoj, ja sice mam vypukly pupok a nemam ho tmavy ale kamoška to tiež mala a nebolo to nič važne tak sa neboj :slight_smile: niektore ženy to maju, ine nie.
20. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Ja som tiez v podstate zacala 36tt, ale magnezko berem stale. Doki hovoril, ze to nevadi.
20. led 2011 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ahoj, ja som uz magnezko vysadila a pijem caj z malinika..
20. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka @mirka0044 no mne ho dokonca kazal zvysit pred tyzdnom, lebo mi tvrdne velmi casto brucho. len sa mi to nejako nezda, ved za nejaky tyzden dva by nevadilo keby porodim. lebo maly je velky dost. caj inak pijem uz aj ja, uz tyzden, dnes som zvysila na 2 salky denne a o tyzden zas dam tri
20. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek