• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahoj holky, tak jsem teď přišla z kontroly. Všechno je v pořádku, malý už má 3,30-3,40 kg, takže to nebude zrovna nejmenší miminko, ale je v pořádku a to je hlavní. S tou velikostí už se snad mamča při porodu nějak popere :slight_smile: Jenom jak jsem přišla domů, tak mě čekal celkem šok. Chtělo se mi čůrat, tak jsem šla na záchod a sotva jsem dosedla, vyteklo ze mě cosi žlutohnědého. Pak jsem se i trošku vyčůrala, ale spíš jen tak ucvrkla..Už včera se mi zdálo, že nějak častějc chodím čůrat a jde to hůř, tak jsem si teď radši udělala urologický čaj..Ke všemu jsem tento týden prodělala střevní chřipku, při níž jsem měla křeče v břiše jeden den šílené, poravidelně asi po 10 minutách zrhuba ve 4 sériích po 2 hodinách..Nevím, zda šlo o křeče nebo to mohli být poslíčci?..Je fakt, že jsem měla šílený průjem, tak to spíš bylo z toho asi, nebolelo to jako na měsíčky a bolest ani nebyla v podbřišku...Nicméně jsem teď docela zmatená z toho výtoku..Myslíte, že to může být odchod hlenové zátky?
20. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá,

kontrola dopadla fajn. Tlak som mala výborný 100/70, moč je negatívny, akurát som už otvorená na 1 prst a hlavička nalieha . Na sone všetko v poriadku - Dr. potvrdil chlapčeka. Ďalšia kontrola o týždeň.
20. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, super, ze kontroly dopadli dobre.
@verunka90 ja si myslim, ze by to uz mohla byt zatka...

20. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek No, jak si tak pročítám články na internetu, tak už jsem si tím taky téměř jistá :slight_smile: Akorát furt nevím, za jak dlouho bych mohla rodit...ale to asi nejde určit
20. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte žienky :wink: Ja mám termín pôrodu 2.2.2011 :wink: Je tu mamička s takym istym terminom? :slight_smile:
20. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 aj ja si myslím, že to bola hlienová zátka

baby s tým magnézkom, mne bruško netvrdne, ja som za celé tehu vypila len jedno balenie šumivého magnézia kvôli kŕčom v nohách, ale keď som ležala v nemocnici, tam dávali magnézium aj tým čo už čakali na pôrod, tá pani čo so mnou ležala na izbe si magnézium dala a o 30 minút jej odtiekla plodová voda, tak ono to asi tak veľmi neoddiaľuje pôrod

aj ja už mám poradňu za sebou, malému sa v brušku páči, má už asi 3,1 kg, krčok zmäkol, placenta jednička, zobral mi ster na streptokoka, v utorok idem na krv a ďalšia poradňa v stredu :dizzy_face:
20. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va ahoj, vitaj medzi nami, máme tabuľku, ak chceš, môžem ťa do nej pridať sú tam aj tehulky s takým termínom ako máš ty :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/6172695/
20. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Jasné,chcem a velmi :slight_smile: a Dakujem :slight_smile:
20. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va tak mi napíš koľko máš rokov a kde budeš rodiť :wink:
20. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pôrodnica-FNsP F. D. Roosevelta Banská Bystrica
34rokov :slight_smile:Ešte niečo treba?
20. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va nie, ostatné som si pozrela v tvojom pase :wink:
20. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Super :slight_smile: Tak sa mi ozvy,ked uz budem v tabulke :grinning:
20. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Krása dakujem :wink:
20. led 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 mne odisla zatka o 14.30. okolo 15.00 zacali kontrakcie. o 17.00 mi kazali prist do nemocky. bola som otvorena na 1,5 prsta, ale to som uz bola od 27tt. epi mi pychli asi o 19.00 a rodila som do 1.16h. u mna bol problem, ze koli kilam sa mi bali zvysit davku. mne ta nizka nezaberala. tak ju zvysili a to som stratila kontrakcie a takto to bolo dookola. ale nemam vobec traumu z porodu, bolo to OK. teraz by som chcela co najdlhsie vydrzat, pokial sa bude dat. ale to som uz pisala. nastastie nemusim si nic predplatit, objednavat, nahlasovat. proste sa mozem rozhodnut pocas porodu. este aj to ako chcem rodit. hold iny kraj iny mrav
20. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky Kosicanky a okolie, ide niektora z vas rodit do porodnice Kosice Saca?
20. led 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mne kazala brat lekarka do 38.tt ale ja idem sekciou, aj tak si myslim, ze pre babetko je najlepsie co najdlhsie ostat u mamky v brusku,dievcata vydrzte :wink:
20. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som sa od rana vratila z nemocnice az teraz, nie kvoli sebe,ale kvoli malemu, celu noc prevracal, rano uz bol chudacik taky dehydrovany, ze si ho nechali na infekcnom :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak malo papa a este aj to co zje .... vyplakala som sa,bol statocnejsi ako ja,nemohla som tam s nim samozrejme ostat,kedze som tehotna,aspon ze babka k nemu pride, hadam ho v sobotu pustia, berie infuzie :frowning2: v nemocnici sme zasli aj na ultrazvuk, tak urcite planovana sekcia kvoli jazve po sekcii, ktora sa stensuje, zato mala sa ma skvele, nechce sa mi ani verit ze po 2 tt. ma o 700g viac, vazi uz 3100g, uz teraz vazi viac ako moje slniecko pri narodeni,ale mozno je to nepresne, takze zajtra zase kolotoc u lekara, predoperacne vysetrenia, magnezko a zelezo beriem nadalej, och, nech uz je ten januar za nami :confused:
20. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra ahojki moja po čom stale patraš??? :wink: :wink: :wink:
20. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova @slavkav @sharlotta dakujem za nazor na tu dovolenku, tak teraz mam ine starosti, aspon viem, ze mozem si ja nieco planovat, dietatko to moze jednoducho zmenit
20. led 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí

@denne73 ze ci sa s niekym tam nestretnem nahodou ;) myslela som na teba...ako mas? este si 2v1? ;)
zajtra idem na poradnu....
20. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ach mojko všetko sa titak nakopilo . Neboj maličký sa z toho raz dva dostane na infekč.je pod dozorom. prajem mu skoré uzdravenie a ty mojko skus byť v pohode. ja viem je o ťažke , ale my ženy sme bojovničky a zvladneme to čo by židen chlap ani náznakom neuniesol .Držkajte sa. Pohladkaj bruško. :wink: :wink: :wink:
20. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra hehe zatial ano. V nedelu rodime jeminky už teraz beham z izby do izby a neviem čo zo sebou
20. led 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 vdaka za podporu,ano mas pravdu, ked sa sype,tak poriadne,ale myslim pozitivne, verim ze sa z toho dostane co najskor a zistia pricinu tych bolesti bruska, mava ich totiz castejsie :unamused: ako sa citis ty? pripravena na nedelu?
20. led 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ajajaaaaj...tak to uz mate stanoveny presny termin? budem mysliet..potom sa ozvi...inak zajtra idem este do KE pozriet na jednu bexu..taku ciernu so zltymi kruhmi ;) tak uvidime..nechala som to tak a nakoniec som chcela tu cez mk kupit zelenu , cakala som asi vyse mesiaca na nu..a dievcine sa nechce posielat kurierom..tak ma dostal..normalne som bola na nervy..ze naco dava na bazar ked nechce poslat..asi tak aj ine zaujjemkyne odradila..ale ta zajtra uvudim...

ja dufam ze vydrzim do terminu, beriem pravidelne magnezko..a uvidim co mi zajtra povedia v Saci. Inak u koho budes nakoniec sekciovat ;;) ?\
20. led 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va ahoj, termín síce nemáme presne rovnaký, ale sme tu aj Bystričanky :wink:
Aj my už máme kontrolu za sebou dnes, všetko v poriadku, zatiaľ som zatvorená, malinká sa má dobre. Takže ja sa zaraďujem medzi tie, ktoré dúfajú, že pred termínom neporodia :sweat_smile:
20. led 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Ja by som bola rada,keby sa Paulínka narodila presne na termín :slight_smile: Krasny datum 2.2.11 :grinning: Super ,lebo ja tu vela Bystričanok nevidim :wink:
20. led 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby....Nečítam všetko lebo zasa je tu toho neurekom..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dnes som mala pradnu....Hlavička nalieha,otvorená som na pol prsta ,už mam o tyzden poradnu v nemocnici.....Malá ma teraz nieco okolo 2780..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak lekár hovorí,že by som dva tyzdne este mala vydržať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aaach dnes som este ostružinu nepila idem si urobiť..... :wink: :wink: :wink:
A aj ja mam vonku pupok ,ale farba nezmenená a tehot.čiaru tiež mam dosť vyraznú..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va ja viem, že sme tu tri a ty si teraz štvrtá :wink: ktovie, či sa aj nepostretávame v pôrodnici. chodíš už do poradne v nemocnici, predpokladám. zazmluvnila si si lekára?
20. led 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko áno chodím :slight_smile: hej hej
20. led 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek