• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@ev_va a môžem vedieť, ktorého? ja som zazmluvnením nepočítam, len som zvedavá, ktorého lekára vychytám k pôrodu, tak sa pýtam. zatiaľ som mala na poradni v nemocnici Schwarza a Jenča, obaja sa mi zdali v pohode, super názor som počula na Masarykovú. Inak ich nepoznám, preto som ani nezazmluvňovala, lebo by som nevedela, koho si vybrať. Zvolila som teda len pôrodnú asistentku.
20. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja mam MuDr.Masarykovu :slight_smile:
20. led 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va super, takže to bude asi pravda, že je šikovná a má skvelú budúcnosť. ak som si dnes dobre všimla rozpis, tak na budúcej poradni by som mala mať ju, už som zvedavá :slight_smile:
20. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Ona je uplne uzastna aj ako Dr aj ako zena :slight_smile:inak som si všimla,ze este nieste rozhodnuty na mene ci? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va no, nie sme :frowning2: uvidí sa asi až na pôrodnej sále. hoci predvčerom už manžel vymyslel aj ten postup, že každému dňu teraz priradíme jedno z mien a nech si malá vyberie, kedy sa narodí :grinning:
20. led 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko velmi sa mi paci system ktory vymyslel tvoj manzel:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja mam pocit aj pri mojej malej ze uz ma svoju vlastnu hlavu teraz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby, ja idem na kontrolu zajtra. snad mi ta krava povie, ako sme na tom..
a teraz si idem trochu zazumbovat, zozrala som asi polku balenia keksov a kavu s megadavkou slahacky :D ozaj, uz som na materskej, takze len co spravim nejake poriadky v byte, budem tu aj castejsie :D
20. led 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no pripravena ako pripravena :wink: . Psychicky určite nie. verim , že to pôjde rychlo :wink:
20. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Dobry system :slight_smile:Ake mate v plane? My sme po dlhom boji vybrali Paulínku,aj z toho dovodu,ze sme chceli slovenske a zaroven aby ho vela deti nemalo :wink:
20. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra ano ja bexičku odporučam ako som ti pisala mi mame bexu 3 som velmi spokojná. No jednoducho tej kočke napíš primerane hodnotenie k tomu ako sa k tebe zachovala. ja som mala šťastie na super holku poslala to kurierom a predstav si , že sme sa dohodli a ja som ju vyplatila až kurierovi,.Nie najprv jej na učet čo je tu na Mk zvykom a ja to neviem pochopiť . pretože ja pošlem peniaze a nikdy nemusim tovar vidieť???? toto je čoi za blbosť. To do akeho rizika idem. Predavajuca do žiadneho jej sa tovar predsa vrati ak ho nepreberiem.
20. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky a maminky..pamatuju si, jak jsem se dozvěděla, že jsem těhule a vy jste na tom byly stejně a dneska se tu rodí jako o závod:slight_smile: To to strašně uteklo....no mě čeká zítra monitor, ale chtěla jsem se vás zeptat, zda vás už hodně bolí úplně dole v podbřišku? Jakobych cítila, jak se tlačí hlavička. Doktorka říkala, že už je malý hodně dole a že už vidí změny na placentě. Myslíte, že vydržím do termínu (13.2.) nebo že to bude dřív....? Já vím, že to nemůžete vědět, ale tak určitě máte větší zkušenosti než já. Ještě cca před týdnem mě vůbec v podbřišku nebolelo a teď to cítím stále více a více...
20. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va rozhodujeme sa medzi Simonkou a Lenkou. Tiež sme chceli také mená, skôr obyčajné, žiadna Lara či Zara či Chloe, ale tiež také, ktoré sa teraz nedávajú každému druhému dievčatku, hoci sú veľmi pekné. Keď si predstavím, že o pár rokov zakričí mamička na námestí na dieťatko: "Nelinka" tak sa otočí polovica dievčat :grinning: tak to som nechcela. To ako keď sa teraz povie Peter, tak je každý druhý. Nehovorím, že Simonka s Lenkou sú zriedkavé, ale teraz nepatria medzi najpopulárnejšie :wink:
20. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Mne sa najviac páči Simonka,aj sme nad menom uvažovali :wink: A takisto sa mi páči slovenske meno Melinda alebo Linda,Juliana čo ty nato? :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va Linda a Juliana, to ano, tie sú veľmi pekné, hoci nad nimi sme neuvažovali, vyberali sme totiž aj k priezvisku. Melinda, to už asi nie, nepríde mi to ani slovenské, skôr maďarské, tam sa to vyskytuje veľmi často, hoci pôvod mena nepoznám, ale patrí medzi Maďarmi k najobľúbenejším :slight_smile:
20. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko sa vyznas :grinning: porozmyslajte :slight_smile:napr.mne sa paci aj Nataša len muz ani pocut :grinning:
20. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som dnes vypisovala ten papier do nemocnice mena, tak chlapec bol jasny Alan a teraz a co dam baba keby ? ani raz sme nad tym nerozmyslali a obaja ze Alica :slight_smile:)))
20. led 2011 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va že vyznám? :grinning: ani nie, len pochádzam z Rimavskej Soboty :grinning: mne sa veľmi páči aj meno, čo ste vybrali, tiež som zvažovala, ale u muža neprešlo. My sme začali vyberať takto: do hajzlíka nalepili kalendár a začali škrtať. Okrum sa rýchlo zúžil, problém začal, keď sme začali škrtať mená, ktoré tam ten druhý nechal, ale bola to riadna sranda. Manžel škrtol Líviu a ja šup som mu hneď Katarínu :grinning: no čo už, pomsta je sladká... ale aj tak nám zostalo asi desať mien, ktoré sme zvažovali a k týmto dvom sme sa dostali veľmi obtiažne :sweat_smile:
20. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Alicka je krásne! Ja budem nahlasovať chlapca po manželovi, že ak by náhodou, ale hádam sa to už nezmení :sweat_smile: tam som si na rozdiel od dievčenského mena úplne istá. hoci ktovie, ako by to bolo, ak by sme čakali chlapca. či by som tiež dala jednoznačne Peťka alebo tiež takto špekulovala :grinning:
20. led 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko tak ja dufam, ze to ostane Alan vzdy mal pipika :slight_smile: ale Alica je supis, ked si predtavis take male trdlo strapate copate Alicu :slight_smile:
20. led 2011 v 19:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko :grinning: Lívia je celkom OK :grinning: Alebo ja som rozmyslala nad menom Alica :slight_smile: myslis ,ze lepsie alica ked aj maly je adam? :slight_smile:
20. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va meno natasa sa mi tiez velmi paci. asi preto ze ho mam spojene s jednou malou uzasnou kockou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: u nas nastastie problem s menami problem nebol dohodnuti sme boli este predtym ako vobec bolo brusko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@kkiki alan je velmi zaujimave meno a myslim ze sa hodi aj k ostatnym menam co maju tvoje deticky :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj te..Vidím že hovoríte o vybratých menách...Tak mi budeme mať Stellu....Dlho to mala byť Barbara ale teraz je to uz Stella... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A aké mate kočiky....Kupovali ste niekto peg perego??? :wink: :wink: :wink:
20. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb pekné meno páči sa mi ale u nás neprešlo. my čakame Nelu :wink: :wink: :wink:
20. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no stellu mam doma a teda hviezdi poriadne :slight_smile: je to krasne meno a ked bude velka je to take dostojne ... ze Stella
20. led 2011 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,no dnes pisete,ako by vam zato platili,,,kto to ma citaaat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby inak mam pocit,ze tie kontrakcie ustupuju,,som zvedava,co zajtra v nemke doki povie,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co sa tyka mena,,tak my ideme mat tobiasa :sunglasses:
20. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki .Tak to máš pravdu,že sú to jednoznačné hviezdy.....A tvoja už má sedem rokov????No vtedy to muselo byť duplom nezvyčajné meno... :wink: :wink: :wink:
A ozaj dieťa je dieťaťom krátko a potom je treba myslieť na to aby aj v dospelosti malo pekné meno... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A ozaj aj Oliver sa mi velmi páči.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb tak ja strasne nemam rada ked dospelakom hovoria v zdrobneninach .. este sa aj potom urazaju :slight_smile: ked im povies bez ... napriklad Michaela no kolky rodicia hovoria dcere michaela, uz je to do konca zivota Miska ... mne nikto nevravi Katarina, furt len Katka ... a ked budu velkaci pochybujem, ze ich budu volat Stelinka, Oliverko a Alanko :grinning: my sme taka rodina ze muz je vytvarnik ja robim graf.design a fotografiu, spolu sa venujeme designu tak aj viac menej detom davame mena aby potom ak by nieco pochytali sedeli aj k priezvisku aj k osobe ... stella je sice talianskeho povodu, ale ved aj u nas je Stela tak je to oka, ale mne sa nepaci ani ked davaju po dve mena a este aj ked obe zahranicne co ja viem ... take divne napriklad mathias vrbovsky a pod :slight_smile: co ja viem ....
20. led 2011 ve 20:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va - vitaj. Ja som tiež Bystričanka - ja mám termín 12. 2., ale bola by som rada, keby sa Adamko narodil 2. 2. 2011 - to je krásny dátum - aj keď hlavné je aby to všetko dobre dopadlo. Ja si nazazmluvňujem ani lekára ani pôrodnú asistentku - môj prvý pôrod trval 24 hodín - chcem akurát manžela pri pôrode.
20. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
vidiet, ze sme uz vacsina na materskej, ani docitat nestiham :slight_smile: ja uz mavam take bolesti kazdy den, ze mam pocit, ze uz to je tu, ale moj krpec si pocka na februar :slight_smile:
a k menam..Alica je teda aj moj favorit :slight_smile: ale nemam ho komu dat :grinning:
20. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 :grinning: :grinning: :grinning: no ty este mozes dat pokus, ale ja uz teda ani za ostrov v karibiku :slight_smile:
20. led 2011 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek