• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@ev_va aj ja som z BB :grinning: :grinning: :grinning: termin mam 14teho,,alebo kazdym dnom :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
20. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki tak to mas uplnu pravdu.....Ja inac milujem Taliansko....tak aj podla toho som vyberala malej meno.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aaaa priezvisko mám Geci-Borová síce :slight_smile: ruského povodu,ale myslím,že sa hodí Stella Geci-Borová... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A pre chlapceka som vybrala. meno Sasha ....Sasha Geci-Borov... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vieme sice že je to slečinka,ale do buduc :slight_smile: na sa zíde... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A ináč pozeram že aké krasne umelecké fotky.....To je tým povolaním... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ked budem vyrovnana s tretim chlapcom, tak treti dam :slight_smile: ale az za sto rokov :slight_smile: a Ty mas fakt krasne mena deticiek, jedno asi budeme mat spolocne :slight_smile: a Ty sa takto venujes fotografii? :slight_smile:
20. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja som tiez chcela Petka, ale sestra mi to zatrhla. tak sa vraj bude volat jej syn :slight_smile:
20. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 ano ale akurat dnes sme sa bavili ze fotka uz nie je fotka, vsetko je umele a retusovane, uz zanikla podstata vyuzivania, prirodzeneho svetla a pod .... no a mam stastie ze sa tym aj uzivim, ale viac menej je to graf. design a foto to musi mat ten clovek rad moju pracu .... ja vlastne nedokazem fotit na povel :slight_smile:)) takze atelierove robim len nezivi objekt :slight_smile:)) a tak mozno sa to raz zmeni :slight_smile:)) inak vsetko prirodzene :slight_smile:
20. led 2011 ve 21:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki stella je kráááásne meno.Inak,k tým zdrobneninám v dospelosti,môj muž je Michal a jeho sestra Michaela.a ich rodičia im nepovedia inak ako Miša a Mišo.takže všade inak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no vidis a take pekne mena maju a cely zivot, miso misa ... ked je raz MAJKL tak by mal byt MAJKL :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky, gratulujem vsetkym maminam k detickam :slight_smile: ako vidim zatial sa rodia len dievcatka :slight_smile:
Som zvedava kedy pojdu chlapci :wink:

Baby prosim poradte niekto. Pit caj z ostruziny malinovej mozem pit od ukonceneho 36 tyzdna alebo uz od beziaceho?
21. led 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki chodis aj na nejake forum o foteni? my sa teda stretame na roznych temach :grinning: .

21. led 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja uz ho pijem od ukonceneho 34tt
21. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 chlapci pojdu vo februari :wink:
21. led 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer hej, chlapci maju este cas :grinning:
21. led 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va ahoj =D....ja mam termin 2.2 =D
21. led 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ved chlapci byvaju najviac maminkini miláčikovia tak sa im nebude chcet asi skorej z brušiek :wink:
21. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer no to som zvedava kedy to pride na nas.... mame podobne terminy :wink:
21. led 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no veru, ja už by som prijala keby to aj prišlo :slight_smile: už si nevladzem ani poupratovat doma, včera bol pokus ale kym som sa nachystala vysavat tak som sa tak unavila že som si musela lahnut a hned som aj zaspala a to bolo rano... :sweat_smile:
21. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som si prave zaliala prvu salku :slight_smile: len som sa bala ci uz mozem, lebo este 2 tyzdne chcem vydrzat :slight_smile: prosim ta ako dlho sa ma vyluhovat? na tej krabici to nepisu....
21. led 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja ho pijem od 35tyzdna a mala je stale pekne v brusku ani sa neotvaram ani nic.:slight_smile: a luhujem ho 15min.
21. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin super dakujem :slight_smile: a pijes 1 salku denne?
21. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja mam na krabici napisane 3 min a zakryt salkou. neboj, z toho sa nezacnes otvarat. ja som pila tyzden jednu salku denne a od vcera si davam dve denne. tiez by som rada vydrzala este aspon dva tyzdne
21. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no prave ho pijem. Ale asi som ho moc preluhovala, lebo ma dost nechutnu chut :frowning2: ved hadam sa nic nespusti, lebo doki ma 2 tyzdne dovolenku a mm ma prizabije, lebo chcel nech ho pijem az od 38 tyzdna :slight_smile: :slight_smile: ale on tomu nerozumie :grinning:
21. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby neviem ako to je v inych mestach, ale zevraj v bratislave vo vsetkych nemocniciach zdvihli cenu epiduralky na 150,- EUR, co sa mi zda uz dost...
21. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 teraz uz pijem 2 ako kedy stiham a ked ti nechuti daj si do neho med tak je omnoho lepsi :slight_smile: a epi stoji u nas v tn 100eur aj to sa mi uz zda vela nie to150
21. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin tu doteraz tiez stala 106 a ze od noveho roka zdvihli cenu.... dufam, ze mi ju nestihnu ani pichnut :slight_smile:
21. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5
@potokin idete si dat obe epi?
21. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ak mi ju stihnu pichnut, tak ano :slight_smile: ale mne aj prvy porod isiel velmi rychlo a ak to pojde aj teraz tak, tak asi nestihnu :slight_smile:
21. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 no tak dufam, ze to pojde tak rychlo, ze to ani nebudes potrebovat :wink: a si druhorodicka, tak by to malo byt rychlejsie ako prvy :slight_smile:
21. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 snad hej. Ale pri prvom tehu som sa otvarala od 7 mesiaca aj dlho bol zostupeny a naliehal. Teraz este nic... :slight_smile:
21. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ono to moze prist z nicoho nic, niekedy to ide rychlo aj ked nie su ziadne problemy so skorym otvaranim sa
21. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ved nato sa spolieham :wink: a aj ze to je dost kratka doba od prveho porodu :slight_smile: uz by som aj prijala porodit, len je este malinky :frowning2:
21. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek