TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
mafynka
20. led 2011
@ev_va aj ja som z BB 😃 😃 😃 termin mam 14teho,,alebo kazdym dnom 😃 😃 😃 😎
domigb
20. led 2011
@kkiki tak to mas uplnu pravdu.....Ja inac milujem Taliansko....tak aj podla toho som vyberala malej meno.... 🙂 🙂 🙂
Aaaa priezvisko mám Geci-Borová síce 🙂 ruského povodu,ale myslím,že sa hodí Stella Geci-Borová... 🙂 🙂 🙂
A pre chlapceka som vybrala. meno Sasha ....Sasha Geci-Borov... 🙂 🙂 🙂 Vieme sice že je to slečinka,ale do buduc 🙂 na sa zíde... 🙂 🙂 🙂
A ináč pozeram že aké krasne umelecké fotky.....To je tým povolaním... 🙂 🙂 🙂
sunny1112
20. led 2011
@kkiki ked budem vyrovnana s tretim chlapcom, tak treti dam 🙂 ale az za sto rokov 🙂 a Ty mas fakt krasne mena deticiek, jedno asi budeme mat spolocne 🙂 a Ty sa takto venujes fotografii? 🙂
katarinasifrova
20. led 2011
@dijefcatko ja som tiez chcela Petka, ale sestra mi to zatrhla. tak sa vraj bude volat jej syn 🙂
kkiki
20. led 2011
@sunny1112 ano ale akurat dnes sme sa bavili ze fotka uz nie je fotka, vsetko je umele a retusovane, uz zanikla podstata vyuzivania, prirodzeneho svetla a pod .... no a mam stastie ze sa tym aj uzivim, ale viac menej je to graf. design a foto to musi mat ten clovek rad moju pracu .... ja vlastne nedokazem fotit na povel 🙂)) takze atelierove robim len nezivi objekt 🙂)) a tak mozno sa to raz zmeni 🙂)) inak vsetko prirodzene 🙂
janette4
20. led 2011
@kkiki stella je kráááásne meno.Inak,k tým zdrobneninám v dospelosti,môj muž je Michal a jeho sestra Michaela.a ich rodičia im nepovedia inak ako Miša a Mišo.takže všade inak. :-p
kkiki
20. led 2011
@janette4 no vidis a take pekne mena maju a cely zivot, miso misa ... ked je raz MAJKL tak by mal byt MAJKL 😃 😃 😃 😃
matiniki5
21. led 2011
Ahojte tehulky, gratulujem vsetkym maminam k detickam 🙂 ako vidim zatial sa rodia len dievcatka 🙂
Som zvedava kedy pojdu chlapci 😉

Baby prosim poradte niekto. Pit caj z ostruziny malinovej mozem pit od ukonceneho 36 tyzdna alebo uz od beziaceho?
nostek
21. led 2011
@kkiki chodis aj na nejake forum o foteni? my sa teda stretame na roznych temach 😃 .

bambulka0406
21. led 2011
@matiniki5 ja uz ho pijem od ukonceneho 34tt
jenny_fer
21. led 2011
@matiniki5 chlapci pojdu vo februari 😉
bambulka0406
21. led 2011
@jenny_fer hej, chlapci maju este cas 😃
alexis13
21. led 2011
@ev_va ahoj 😃....ja mam termin 2.2 😃
jenny_fer
21. led 2011
@bambulka0406 ved chlapci byvaju najviac maminkini miláčikovia tak sa im nebude chcet asi skorej z brušiek 😉
bambulka0406
21. led 2011
@jenny_fer no to som zvedava kedy to pride na nas.... mame podobne terminy 😉
jenny_fer
21. led 2011
@bambulka0406 no veru, ja už by som prijala keby to aj prišlo 🙂 už si nevladzem ani poupratovat doma, včera bol pokus ale kym som sa nachystala vysavat tak som sa tak unavila že som si musela lahnut a hned som aj zaspala a to bolo rano... :-N
matiniki5
21. led 2011
@bambulka0406 ja som si prave zaliala prvu salku 🙂 len som sa bala ci uz mozem, lebo este 2 tyzdne chcem vydrzat 🙂 prosim ta ako dlho sa ma vyluhovat? na tej krabici to nepisu....
potokin
21. led 2011
@matiniki5 ja ho pijem od 35tyzdna a mala je stale pekne v brusku ani sa neotvaram ani nic.🙂 a luhujem ho 15min.
matiniki5
21. led 2011
@potokin super dakujem 🙂 a pijes 1 salku denne?
bambulka0406
21. led 2011
@matiniki5 ja mam na krabici napisane 3 min a zakryt salkou. neboj, z toho sa nezacnes otvarat. ja som pila tyzden jednu salku denne a od vcera si davam dve denne. tiez by som rada vydrzala este aspon dva tyzdne
matiniki5
21. led 2011
@bambulka0406 no prave ho pijem. Ale asi som ho moc preluhovala, lebo ma dost nechutnu chut 😞 ved hadam sa nic nespusti, lebo doki ma 2 tyzdne dovolenku a mm ma prizabije, lebo chcel nech ho pijem az od 38 tyzdna 🙂 🙂 ale on tomu nerozumie 😃
matiniki5
21. led 2011
Baby neviem ako to je v inych mestach, ale zevraj v bratislave vo vsetkych nemocniciach zdvihli cenu epiduralky na 150,- EUR, co sa mi zda uz dost...
potokin
21. led 2011
@matiniki5 teraz uz pijem 2 ako kedy stiham a ked ti nechuti daj si do neho med tak je omnoho lepsi 🙂 a epi stoji u nas v tn 100eur aj to sa mi uz zda vela nie to150
matiniki5
21. led 2011
@potokin tu doteraz tiez stala 106 a ze od noveho roka zdvihli cenu.... dufam, ze mi ju nestihnu ani pichnut 🙂
bambulka0406
21. led 2011
@matiniki5
@potokin idete si dat obe epi?
matiniki5
21. led 2011
@bambulka0406 ak mi ju stihnu pichnut, tak ano 🙂 ale mne aj prvy porod isiel velmi rychlo a ak to pojde aj teraz tak, tak asi nestihnu 🙂
bambulka0406
21. led 2011
@matiniki5 no tak dufam, ze to pojde tak rychlo, ze to ani nebudes potrebovat 😉 a si druhorodicka, tak by to malo byt rychlejsie ako prvy 🙂
matiniki5
21. led 2011
@bambulka0406 snad hej. Ale pri prvom tehu som sa otvarala od 7 mesiaca aj dlho bol zostupeny a naliehal. Teraz este nic... 🙂
bambulka0406
21. led 2011
@matiniki5 ono to moze prist z nicoho nic, niekedy to ide rychlo aj ked nie su ziadne problemy so skorym otvaranim sa
matiniki5
21. led 2011
@bambulka0406 ved nato sa spolieham 😉 a aj ze to je dost kratka doba od prveho porodu 🙂 uz by som aj prijala porodit, len je este malinky 😞

Začni psát odpověď...

Odešli