• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@ev_va ahoj :slight_smile: aj ja mam TP 2.2. :wink:
21. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin mne je to tiez jedno :slight_smile: datum este nemam urceny 2,2 iden na kontrolne sono a tam sa rozhodne ... stella sa mi narodila necakane este sme islo len planovat 13,10,2003 a oliver 9,11,2009 a to pretoze chlapci mali v pondelok oslavu, tak zavolali dokimu ci mi nepspravi 9 aby mohli rovno zapit aj jeho ... inak by siel o 3 dni neskor :slight_smile:))))
21. led 2011 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki moj ma vtedy meninky, mladsia mozno narodeninky. ja som narodena na olivera a 20.2. budeme mat s prckou meniny spolu :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatá, ako priberáte v poslednom trimestri? Ja úplne brutálne, čo týždeň, to kilo hore :frowning2: po dlhšom čase som sa odvážila a skoro ma porazilo. ja viem, že zajtra sa na tom budem smiať, ale dnes ma to hnevá :angry: hore mám 15 kíl, ja viem, že to nie je nič strašné, ale myslela som si, že v poslednom trimestri to už nepôjde tak hore, aspoň tak som teda čítala, že v poslednom mesiaci sa už ani nepriberá a dokonca niektoré ženy chudnú...
21. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja som tiez z toho na nervy, mamina mi stale hovori ze by som mala uz chudnut a ja stale priberam
21. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ahoj :slight_smile: A ja mám :grinning: Juj uz sa tesime na malu :slight_smile: Ake mas tehotenstvo? :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 Super...sme dve co ako prezivas tehu ? :wink:
21. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Ahoj aj ja dufam,že naše dievčatko sa narodí 2.2.11 :wink: :wink: Teraz mame dilemu z mien :grinning: mali sme Paulínu-teraz Alicu a doporodu sa mozno aj zmeni :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va ahoj no prezivam ako-tak uz je toho na mna dost, aj chrbat ma bolieva, aj poslickov mavam, aj cely spodok ma niekedy bolieva, citim sa ako velryba :grinning: najradsej by som to uz mala aj za sebou asi, ale ked ten datum 2.2 je taky pekny :dizzy_face: a ty ako?
21. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no ja som najviac pribrala v 2.trimestri teraz uz nepriberam...aj som kilo schudla co som bola chora....ale tak max.0,5 týždene možno :grinning: potom zhodime :grinning:
@ev_va musim si zaklopat ale uplne bezproblemove.....jedine co ma par krat potrapilo boli krce v nohach, sem tam tvrdnutie bruska...ale inak vobec nic, ziadne chute, vracanie, zapchy.....keby sa malinka nevrti v brusku ani nejak neviem ze som tehotna :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 našťastie mám okolo seba milých ľudí, ktorí mi s láskou klamú do očí, že to mám všetko v brušku, že vyzerám rovnako ako predtým :grinning: ako keby som to nevedela porovnať... ale tak dobre mi to padne, hlavne ked ma chytajú taketo depky :sweat_smile: hoci sestrička na príprave nám hovorila, že ten tuk na zadku a stehnách sa potom premieta do lepšieho mliečka. takže aspon nejaká útecha :dizzy_face:

@ev_va tak už ste zmenili meno??? vidím, že ste na tom podobne ako my, raz tak, raz onak :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 Ja v poriadku,všetky moje tehotenstva som mala krasne,bez ziadnych bolesti ci komplikacii :slight_smile:Len mi je luto,ze som sa nedala s bruskom pofotit fotografovi ako to tu ma jedna zena fotky postupne to sa mi mox paci :slight_smile:Ale malinku si pofotit tak dáme :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ved to teraz me zase vymysleli Alicu aby islo meno k Adamkovi,kedze je najm ensi :grinning: :grinning: že Alica a Adam :grinning: Ale ako sa poznam este sa to zmeni :grinning: a vy?
21. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jasne aj ja mala vsetky tehotenstva bezproblemove a toto tiez :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 veď toto ma trápi najviac, či to potom dám dole :unamused: lebo ja si všeobecne musím dávať pozor na váhu, mám tendenciu priberať a stále sa musím strážiť. preto mi tá váha naháňa strach :frowning2:
21. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko nič si z toho nerob.....i ked aj mna to trošku štve chcela som pribrať tak max.10 ale už je to vyše 14 kg....... v porodnici nechame tak 6-8 kg a pri detickach to rýchlo zhodime uvidis ani nebudes vediet ako a budeme na svojej vahe alebo aj chudšie :grinning:
21. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va dufam ze bezproblemove budu potom aj detičky :grinning:
21. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va no my sme stále na tom striedaní, čo som spomínala. dnes je to Simonka, zajtra to bude Lenka :grinning: ale asi muža od tohto spôsobu odradím a bude Simonka, nejak mi to viac ide od srdca, hoci Lenka by bola po starkej, ktorá umrela, ked sme malu splodili. stale si hovorime, ze nam ju priniesla ona. v manzelovej rodine je to vzdy tak, niekto odide a niekto pride...
21. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak zatial moje 3 sú ,ale či im to vydrží,dufam,ze ano :grinning:
21. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja by som chcela začať cvičiť čo najskôr, kvôli vlastnej spokojnosti. ako skoro po pôrode sa môže? ovplyvňuje to kojenie?
21. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no ja s cvičenim nezačnem urcite ked budem kojit.....mozes prist o mliečko tak som teda počula....to pojde samo uvidis
21. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko :slight_smile: Natom pravdy moze byt :slight_smile: nechcete dve mena? :slight_smile: mne by sa pacilo toto: Simona Lena :slight_smile: Nie Lenka :grinning: to je krasne a vy by ste boli spokojny so Simonkou a mala by meno aj po starkej :pensive:
21. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no mna tiez sa snazi utesovat aj priatel, ze na to ze som tehotna tak to neni az take strasne, ze si myslel ze budem ovela vacsia :grinning: ale tak potom ked sa vidim v zrkadle nejak mne sa to nezda v pohode...nasi mi zas hovoria, ze nato ze som v 9 mesiaci mam malinkate brusko, a este ma mama strasi tym ze ked zapracuje genetika tak sa mozem tesit na to ze este po porode naberem dalsie kila, lebo ona priberala aj pri kojeni :angry: ....ale tak modlim sa aby som v porodke nechala aspon 10 kg....jaj a tie strie....to je uz inaksia pesnicka,...neviem co s nimi porobim, ja som urobila velku chybu, velmi mi pomahala krem z dm taky obycajny za 3 eura a kamoska mi doniesla taky specialny za pomaly 15 tak som presla na ten , ze aky uzasny to je, no a taky "uzasny" bol ze som cela dopraskana a vratila som sa k tomu povodnemu, lenze co mi to pomoze ked mam cele brusko a hlavne stehna jazvickove :confounded:

@ev_va inak to aj ja som nad tym rozmyslala, ze ved som chcela fotky kazdy tyzden robit ako rastieme pekne spolu a mam dve fotky a to su este z 12 tt takze to mi moc nepomoze, asi si urobim fotky teraz cez vikend , neh mam aspon pamiatku, fotografa je uz neskoro vybavovat tak to budu iba take amaterske no nevadi
21. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 Ved hej :grinning: Ale malinkú si dám pofotit ,ak to vyjde :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som niekde čítala, že strata mlieka kvôli cvičeniu je len povera, ale na druhej strane tá musela na základe niečoho vzniknúť. skúsim sa na to opýtať laktačnej poradkyne, ktorá vedie naše tehu cvičenia. no že mi to doteraz ešte nenapadlo?! :slight_smile:

@ev_va už som rozmýšľala aj nad dvomi menami, no my by sme určite nedali Lenu :sweat_smile: to je také akoby tvrdé oslovenie. ja som fakt zvedavá, ako to nakoniec dopadne :dizzy_face:
21. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va to ja urcite este ked bude uplne malinkaty, aby sme mali krasne fotecky...ja som na vianoce dostala novy fotak pekne so vsetkym co k nhemu patri, tak budem robit fotky casto, ale chcem aj take od profesionala :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 aj manžel mi hovorí, že vyzerám len tak pekne tehuľkovsky, sama nechápem, prečo to tak riešim. asi sú to hormony alebo čo :sweat_smile: mne našťastie bruško nepopraskalo, klop-klop-klop a dúfam, že už ani nepopraská. ja som však od začiatku odmietala drahé krémy na strie, podľa mňa je to len marketing. v časopise zdravie či mama a ja, už neviem presne, som čítala, že stačí premasťovať niečím obyčajným. takže som si kúpila detský olejček, obyčajný z Nivey a natierame sa tým, ešte stále. neminuli sme z neho ani tretinu, tak aj pre malinkú zostane :dizzy_face:
21. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va
@dijefcatko ked sa povie Lena mne sa hned vybavi nejaka siroka rozburacana rieka, to bude asi tou riekou Lenou v Rusku :grinning:
21. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Ked sa nad tym zamyslim tak je to tvrde :grinning: Ved do porodu casu dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aj my este mozno zmenime :dizzy_face: :dizzy_face:
@iwka123456 :slight_smile: Potom sa kuknem :slight_smile: Ana mene ste 100% dohodnuty ci? ako my,ze stale vymiename :grinning:
21. led 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko mlieko meni chut ked cvicis lebo sa do neho vyplavuje kyselina mliecna zo svlaov a potom drobec nemusi chciet pit a potom sa mlieko straca. to som citala ja. ale tiez som citala ze pri kojeni chudnes samovolne. ono podla mna by sme sa tym ani teraz nemali zaoberat do leta to pri nahanacke o drobcov aj tak bude samovolne dole:slight_smile: ja som pribrala nejakych 13kil.moc sa mi to nepaci ale co uz kazdy sice hovori ze to na mne nie je moc vidiet tak uvidim ako rychlo sa zmestim do povodnych rifli :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek