• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@iwka123456 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rieka v Rusku :grinning:
21. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko aj zo mna asi hovoria hormony, ved uvidime ako to bude povedzme o mesiac :slight_smile: ja som sa prednedavnom natierala pred zrkadlom tak ako vzdy neh si to pekne vsetko rozotrem aj na spodku bruska kam si nevidim, a ako som zbadala tie strie som sa rozplakala ako male decko, ze som skareda a hnusna popraskana :grinning: , hormony su velmi nevyspitatelne :angry: :grinning:
21. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va my ked sme sa dozvedeli, ze to bude na 80% chlapcek neviem z akeho dovodu priatel zacal vymyslat dievcenske meno :grinning: tak sme mali hned vybratu Viktoriu :grinning: , lenze ono sa to potvrdilo, ze to bude chlapcek tak sme dlho vyberali a vyberali, a nakoniec sme sa nevedeli zhodnut, tak bude po ocinovy Andrej :slight_smile: aspon mame istotu ze sa hodi k priezvisku :grinning: ale keby je aj druhy chlapcek v buducnosti no tak to teda netusim, my sme sa absolutne ani na jednom nezhodli, teda az na toho andreja :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin @iwka123456 ja som tiež zvedavá na panvu, či sa vráti do pôvodného stavu. lebo to u mňa vyzerá byť väčší problém ako tuk na bokoch, hoci aj ten niečo spravil, ale zdaleka nie tolko ako rozsirena panva :rolling_eyes:
21. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 Chválim Vás :wink:Ja som za slov.mená :slight_smile: My sme chceli povodom Paulínu a teraz zase ,že Alicu ale mali sme v pláne aj Melindu či Julianu :wink:Tak neviem ešte ake na 100%dáme
21. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no to som si nejak nevsimla, ze ako sa panva rozsirila, ale je to dost smiesne ked vytiahnem sukne z obdobia pred tehotenstvom, ze ake mini rozemry maju, podla mna panva sa urcite o dajaky kus vrati do svojho povodneho stavu,ale tak bolo by dobre keby uplne....mne hrozne narastol zadok tak z toho mam dost obavy :pensive:
21. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va paulina je krasne :wink: tak drzim palce aby ste sa co najskor rozhodli :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 Dakujeme :wink:
21. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

@dijefcatko, @alexis13, @ev_va - ja som zatiaľ pribrala 14,5 kg. Mne tiež okolie hovorí, že to mám len v brušku a v prsiach, ale ja viem, že je to aj v stehnách. Tiež pripradám už ako taká malá veľryba, ale viem, že po prvom pôrode som v nemocnici nechala 7 kg a kojením som do 6-tich mesiacov schudla na svoju pôvodnú váhu a potom som chudla ešte ďalej - Romi zo mňa doslova vycical všetok tuk. :grinning: :grinning: :grinning: Tak len dúfam, že tak bude aj teraz po druhom dieťatku - lebo v skrini mám množstvo pekných vecí, ktoré by som veľmi rada nosila. :wink:
21. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va :wink:...ked si spomeniem ako rychlo ubehlo tych 9 mesiacov, ach aj mi bude to brusko chybat :slight_smile:...inak v nasej rodine si normalne davali stavky, ze kedy porodim :grinning: jeden tip uz padol to mao byt 18, ked dneska vydrzim pokope este, co si myslim ze urcite, tak aj dalsi tip bol nepsravny a potom uz len tipovali, ze to bude presne v den terminu, tak to by bolo fajn :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca dufam, ze aj ja budem mat doma takeho vyciciavaca tuku :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 Stávky :grinning: :grinning: VERU AJ JA BY SOM BOLA KEBY NA TERMIN :slight_smile:Lúčim sa ozvem sa :slight_smile:idem za Adamkom :dizzy_face:
21. led 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va tak ahoj :slight_smile: ja idem asi spat, alebo pozehlit posledne vecicky, ale na ten spanok to vidim realnejsie :grinning:
21. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 Kľudne spi :slight_smile: Práca počká :wink:
21. led 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ev_va
@iwka123456 ja už driemem tiež nejako :wink:
21. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja som taka prekvapena dnes rano ( teda rano ako rano o 10:00 :grinning: ) vstavala a vlastne som si uvedomila, ze posledne tri noci sa mi tak super spalo, jak za poslednych 9 mesiacov nie, zeby ticho pred burkou? :dizzy_face:
21. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no to dúfam nie, lebo ja tiež spím ako zabitá a my musíme tú kuchyňu dorobiť, ja ešte nemôžem rodiť! :sweat_smile:
21. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vidím,že hovoríte o váhe...Tak ja mám plus 10 kíl a myslím že už tonepojde hore :wink: :wink: :wink:
Všetko je v brusku a strie naštastie nemám.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ale dnes mi suseda čo rodila pred dvomi mesiacmi a pribrala 25 kil povedala že ...Oooch ako si pribrala!!! :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
Zatial prvá,ale to bude asi tým že je nevyrovnaná so sebou... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 aj ja som mala teraz pár takých nocí aj dní,že som hovorila,že za celé tehotenstvo som sa tak dobre necítila :grinning: teraz ma už 2hý deň bolí brucho,jak pri krámoch,ale nemyslím si,že to k čomusi povedie. :unamused:
21. led 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko to aj na mna svagrina vybehla predvcerom, ze uz mozem rodit ! pozeram na nu, ze a to uz preco a ona ze preto, ze uz ma hotove skusky tak sa moze venovat babetkovskym veciam, ale to ze ja som vtedy este mala akurat pred skuskou neriesila :grinning: ...jaj tak nakoneic som tie vecicky pozehlila, aby som mala pokoj,a ani to nebolelo :slight_smile:
21. led 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb suseda asi zavidi, ze si si tak pekne postavu ustrazila :wink: predsa len pribrat 25 a 10 je rozdiel, tak asi si potrebovala daco dokazat, alebo nemaju doma zrkadlo, a nevidela seba v 37tt :grinning:
21. led 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja na nestastie iba noci, potom tie dni uz vyzeraju horsie, niekedy mam pocit, ze dojdu Geenpeace a budu sa snazit a moj navrat do mora :grinning:
...inak ja mam pocit, ze sa mi vsetko zastavilo, poslickovia sa niekde zabudli, posledne dni sa vobec neozvali, aj kramybolenie ustupilo a predtym som myslela, ze uz kazdu chvilu porodim a zrazu nic....mozno to bude tym ze sa zas ochladilo tak drobec caka na teplo :grinning:
21. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,tak my uz doma :grinning:

mame streptokoka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale uz som riadne otvorena, tak doki vravel,ze ma v nedelu sluzbu,ze ak chcem,ta mozeme nieco poriesit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: juuuj,tak by som uz mohla mat drobca pri sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hrdlo uz mame spotrebovane, tak uz len cakat a cakat,,tak som zvedava ako to dopadne
21. led 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoj, tak boli sme dnes v Saci, hrozne dlho sme cakali..bola som objednana na pol deviatu, zobrali ma na ctg..ale lekari mali dajake operacie..tak som sla dnu o pol dvanastej, no neskutocne som bola vytocena...neviem ci je to normalne..ale na buduce sa asi tak pripravim...joj des ;) asi som uhyckana tym ze u svojho gyndosa som sla dovnutra na hodinu kedy som bola objednana ;)
bola som pozriet bexu u jednej holky, taku ciernu so zltymi kruhmi, dobre vyzerala len cosi mala s brzdou nefunkcnu, tak dufam ze ju opravi a buduci tyzden si ju zoberiem domov, lebo ju este potrebuje kym si kupi novy kocik :slight_smile:

to posielanie je na dobierku, podla mna je to tiez lepsie, lebo ak ide o paru eur tak pohoda aj vopred na ucet, ale ak ide o vela penazi, tak radsej istota gulomet, poslat balik dobierkou ..teda ak predavajuca posiela balik dava to dobierkou cize pri prevzati kupujuci vyplati, ak by nahodou neprevzal do urcieho casu, tak sa jej balik vrati..ale tusim je tam nejaky poplatok ..cize ona by mala kus riziko..ale myslim ze aj tak menie ako kupujuci..lebo ona tovar aj tak dostane spat ...

ako mas inak , deni? ;)
21. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ahoj, ja som pribrala zatial 17kil, pricom teraz za posledny mesiac malo co..vacsinou v druhom trimestri. dnes som bola na usg a drobec ma cca 2600 gramov...\ pribrala som dost na stehnach.celulitida ako oci :rolling_eyes:, prsia a boky..no aj brusko ;), v tvari maloco..
co sa tyka strii, tak zatial nemam, musim klop klop ale natieram sa dvakrat denne...
21. led 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to mi je luto ze mas streptokoka. notak teraz sa zacni hybat a drobca budes mat pri seba raz dva ani sa nenazdas:slight_smile: mozno uz aj v nedelu :slight_smile: ked si spomeniem ake si mala problemy aby ste sa udrzali tak je to skvele a rodit mozes aj hned a vsetko bude ok :slight_smile:
21. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no skoda toho streptokoka,,a este k tomu som na penicilin alergicka,co davaju pred porodom,,hadam sa drobcovi nic nestane,,veru zajtra sa chystam s mamou do mesta na kavicku,,tak sa tesim,,dufam,ze porod nebude komplikovany,,uz nechcem dalsie problemy
21. led 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra zrejme sa aj toto zaraďuje k výsostne individuálnym veciam. tiež som si myslela, že posledný trimester dám hore tak dve kilá, ale dala som ich za posledné dva týždne :unamused: viem, že si aj bábätko teraz berie dosť a priberá, ale dúfala som, že si potiahne zo mňa :sweat_smile: nevadí, nejak zvládneme, depka ma už prechádza :wink:
21. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no s tym penicilinom je to dobra smola a neboj podla mna si si problemov vybrala pocas tehotenstva teraz sa uz len tesit na drobca :slight_smile: nech vidi stastnu a spokojnu mamicku :slight_smile:
21. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no, asi zalezi ako si priberala doteraz... sa ti to vynahradza posledny mesiac.. :wink: ja uz mam plus 18kg.. tak ziadne stresy.. ale som priberala uz od zaciatku, teraz uz pomenej.. uz asi nie je kde :grinning:
21. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek