• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mirka0044 celý čas tak zvláštne, týždeň-dva nič a potom bum, kilo hore za dva dni. posledne tyzdne rovnako, dlho a nic a teraz bum :D akurat teraz som si myslela, ze uz to bum nebude :D no ale nevadi, už som depku vyspala, už je to ok :dizzy_face:
21. led 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no, k tym striam, ja sa natieram uz od 2mes. a stiedam rozne kremy plus detsky olej pocas dna, vzdy ked ma svrbi pokozka, tak sa natriem. No, a strie sa mi spravili na prsiach, tie sa zvacsili asi najviac.. :wink: , myslim, ze je to aj zalezitost genetiky, niekedy ani kremy nepomozu. Aj ked ktohovie, ako by som vyzerala, keby sa nekremujem vobec.. :confused:
21. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko depka chyta aj mna obcas.. teraz viac ako som na MD, len rozmyslam co a ako bude.. aj strach do toho a hormony.., no, ale treba sa drzat!! Na babatko sa vsetko prenasa, tak si vravim, ze ked chcem mat spokojne babo, musim byt aj ja spokojna..
21. led 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja patrím k tým šťastnejším bez strií, bruško natieram len olivovým olejom z lekárne, tak ako mi to na začiatku poradili v nemocnici, neviem či to je také bombastické, ale mamina aj sestra mali strie všade :slight_smile:
21. led 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja kebyze nekremujem tak by som mala strie asi aj na cele :grinning: je tak isto aj genetika, aj to ci sa kremuje alebo nie, a podla mna to zalezi aj podla kvality pokozky, ja mam velmi citlivu, tak podla mna to je aj tym, ze nieje taka odolna ako maju inaksie zeny, mne prave na prsiach ani jedna jedina a to sa mi zvacsili tiez dost, ja mam hlavne pod pupkom a na stehnach z vnutornej strane :unamused: no nevadi ved krem budem pozivat aj po porode, je tam pisane ze sa ma este 3 mes. po porode, aby zlepsilo hojenie a blednutie. tak dufam ze to pomoze, inak este rozmyslam ze by opalenie mohlo pomoct dajak k blednutiu, uvidime v lete :slight_smile:
21. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra mojko ako 2 dni pred pôrodom :wink: :wink: :wink:
21. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin kiezby si mala pravdu :grinning: :grinning: :grinning:

hovorite o kilach,,,nooo ja uz 20 navyse :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 a ty moja kedy ides rodit?? este nic ta nechyta?
21. led 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievky moj mm kuchti cestovinyso syrom . Môžem ja teraz nivu???? asi nie čo???
21. led 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ježiš ani sa nepýtaj neviem či nepojdeme dnes. Cely den mi tvrdne bruško už chytam paniku. A take tlaky dole . ja viem čo toje?? posličkovia ?? či rodime
21. led 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvrdne mi teda dosť pravidelne asi po 15 min a potom povoli ale bolesti minimalne len tlak dole
21. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 tak to sa dnes asi velmi nevyspis :unamused:
21. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no to nie ale ani neviem či čakať doma či isť či čo robiť
21. led 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim hodiť foto či mi padlo brucho ja to juž ani neviem posudiť
21. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 daj si sprchu, teplú vodu, možno sú to len poslíčkovia, ak to neprejde, vieš na čom si :wink:
21. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby padlo mi to brucho či nie??
21. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 hihi,,to sa pytas ty??? skusena rodicka?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaj no sup sup rodit,,,ja idem az po tebe,akoby to vyzeralo,keby som sa predbehla :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denne73 ty kokos, vsak zachvilu ho budes vlacit po zemi,,,,jasne,ze ti kleslo,,,to oproti tebe ho mam ja pri krku :grinning: :grinning: :grinning:
@denne73 no nejsom profik na padnute bruska, ale mne sa zda ze ano :wink:
21. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som rodila pred 15rokmi ja nepamätam ako som vtedy mala bruško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja by som si teda dala, podľa mňa ti to určite neublíži :wink: veď na cestovinách nemôže byť tej nivy veľa. ja som tieto "papacie" veci riešila na začiatku, ale nakoniec som jedla úplne všetko, vrátane pečienky. všetko samozrejme s mierou, nie každý deň. takže aj nivu, aj pečienku, aj hríby, jeden čas som všetko jedla štipľavé, lebo mi to neskutočne chutilo. a malinká je zdravučká. ale s tou nivou si mi narobila riadne chute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja som práve pred chvíľkou telefonovala so svojou pôrodnou asistentkou, tá mi hovorila, že ak ma to chytí, mám skúsiť vydržať doma čo najdlhšie, ak to pôjde. že fakt stačí ísť, ak budú kontrakcie každých 5 minút. hlavne kvôli psychike, že doma mi skôr prejde čas ako v nemocnici, známe prostredie a nie biele steny ako stvorené na strach...
21. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 akurat vcera som mala pizzu kde boli 4 druhy syra z toho aj Niva, podla mna by si musela inaksie mnozstvo pojest,aby to ublizilo, tusim ze som zostala haldna ked o jedle pisem
21. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,

vidno, že už ste doma - normálne nestíham čítať - toľko ste od obeda popísali.

Ja nemám strie nikde ani na brušku, ani na prsiach ani na stehnách - tak som veľmi rada.

@denne73 - jasné, že Ti už riadne padlo bruško. :slight_smile:

@mafynka - mne včera tiež brali ster, tak som zvedavá, aký budem mať výsledok
21. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - to áno, ale len keď budeš mať kontrakcie bez odtečenia plodovej vody. V prípade, že Ti odtečie plodová voda, treba ísť hneď do nemocnice.
21. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 a na bolesti si nepamatas ake boli??
21. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna asi slahne...cely den som sa takpovediac nudila, upratane, porobene vsetko tak som bola na nete, pozerala film, dala kupel, jedine uzitocne bolo zehlenie veciciek a predchvilkou som si nasla mail, ze sa mi skuska prehodila uz na buduci tyzden na utorok! tak teraz budem mat krasny vikend ucenia, to mi mohla uz rano napisat riaditelka, aspon by som mala co robit cely den :angry:
21. led 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja by som nivu nejedla je to plesnovy syr a ja tvrdim ze ked som sa im vyhybala doteraz naco pokusat nieco ale zas to je len moj pohlad :wink:
21. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ty to zvladnes
21. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek