• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte baby :slight_smile:
uz som to tu viackrat pisala, ale mna tu nikto vahou netrompfne :cry: ja mam na sebe 30 kg, ale nastastie posledne 2 tt som nepribrala... co je zaujimave, ze nemam na bruchu ziadne strie. par bledych na prsiach a strasne vela na stehnach z bokov :angry:
denne, jaaaaaaaaj, drzim palce... si vysoko podozriva a to brusko mas fakt dole. citala som, ze sa pod prsia musi zmestit dlan tou uzsou stranou a vtedy uz nie je o com.
aj ja chcem rodit 2.2. :grinning: moj nebohy dedko sa vtedy narodil, bolo by to pekne... a je to streda a vtedy ma sluzbu moj gynekolog... no som zvedava, od 31.1. idem skusat vsetky moznosti ako malu dostat von :sunglasses:
21. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoj moja, plesnovy syr nevadi, pokial je tepelne upraveny :slight_smile: ja som dokonca jedla aj pocas tehu a tepelne neupraveny, som netusila, ze sa nemoze.
ja uz cakam sms, ze mala je na svete a ty stale 2v1.
mne teraz velmi casto tvrdne brusko, je to take, ze riadne a ovela viac ako volakedy neprijemne a trosku pocitujem bolesti ako pri mrche, ale nie je to nic hrozne. dufam, ze to neznaci porod...neviem ci je to pravidelne lebo to nestopujem, ale sa to opakuje a dost dlho to trva pokial to odzneje
21. led 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 jéééj mám konkurentku vo veľkosti :slight_smile: ale máš ho kráááásne hladučké. :slight_smile:
21. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja si myslim, ze uz teraz niva nevadi. ja som jedla v tretom trimestri aj vyprazany camembert a nie raz... ale vyprazala som ho dlhooooooooo. a to som si davala od zaciatku fakt velky pozor.
21. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 :grinning: no zatial je hladke, ale to sa este moze zmenit :sweat_smile: teda dufam, ze nie, ale ja nenatieram... tak sa bojim :unamused:
21. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby prosim poradte, nejako casto tvrdne brusko a nejako nie a nie prestat a neviem co s tym? to tvrdnutie je take viac bolestivejsie ako volakedy, ale nic neznesitelne a bolesti ako pred mrchou ale velmi slabulinke a to mam uz tak 2-3dni.
21. led 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mňa tiež už druhý deň boli brucho,ako pri mrche,teraz večer už riadne.asi si pôjdem dať sprchu,čo to spraví.
Bábo sa tam tuším rozcvičuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam take bolesti ako pred mrchou uz dva tyzdne. bola som kvoli tomu u dr. a zevraj si malicka moc tlaci hlavicku dolu. ale neotvraram sa, tak je to zatial ok. to pracuje maternica a pripravuje sa.
ja zas mavam take zlastne stavy, hocikedy sa mi zacne zle dychat, normalne ma to nuti zhlboka sa nadychnut a vydychovat ako vo filme :grinning: ... skoro na odpadnutie mi je, neviete od coho?
a ako casto sa vasim drobcom v brusku stikuta? mojej v poslednom case velmi casto, hlavne teraz vecer. aj 3x za hodinu. z coho to je?
21. led 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 to tvoje brisko vypada, ze jestli neporodis co nejdriv, budes ho za chvilku tahat po zemi :slight_smile:
21. led 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhulku som tu uz dlhsie nevidela, neporodila uz? :slight_smile:
21. led 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, termín mám 31.1. a druhý 6.2. - ten je podle UTZ, nevíte kterej je jako ten správnej? A holky, na kolik prstů jste otevřené? díky a držte se veve
21. led 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Ahoooj,krásne bruško a bez strií a aj pupček je pekny.
21. led 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Aj moja v poslednom čase velmi štikuta,ja som počula,zevraj z toho,ze sa velmi napije z vody.Asi nejako hltavo,či ako :sweat_smile:
21. led 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahoj aj ja mam termin 02.02.2011 tak uvidime ci to vydrzim do vtedy a mas pravdu datum je to pekny...a aky caj z lekarne pijes???
21. led 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
@lubinka26 dakujem. mala je hlavickou hore, tak nemam cim velmi tlacit. som sa dnes trosku rozculila a rozladila...aj som sa vyplasila lebo som sama doma :frowning2: niekto si chodi s kamaratmi, ale mi bolo povedane, ze on nepije, keby daco....
tie stavy zo zlym dychanim mam aj ja,ale vraj to kvoli tomu, ze mala hlavickou hore tlaci...akokeby na odpadnutie a ledva sa viem nadychnut. no uz len vydrzat.
ja mam ist na cisarak okolo 2.2., tak mala by sa moc ponahlat nemusela
22. led 2011 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ahoki moja šak čitaj čo ja tu včera mala . malička so mnou riadne cviči už odteraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ranečko všetkým :wink: :wink:
22. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja som vcera bola na poradni a nasa mala ma podla vypoctov 2300g :frowning2: Hlavicka zodpoveda, ale brusko a stehennu kost ma mensie...Tak dufam, ze sa nam podari za ten mesiac aspon do tych 3kg dotiahnut.
22. led 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jasne neboj dorastiete :wink: :wink: :wink:
22. led 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera som si nakupila same "tucne" veci, aby mala odkial brat tuk, lebo zo mna toho vela nenaberie :unamused: Tak som si kupila smotanove jogurty, obycajne maslo, plnotucne mlieko a dnes na obed budu bryndzove pirohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dufam, ze trosku pomoze. Aj maso sa musim snazit jest, hlavne bravcove, co skoro cele tehotenstvo nemozem, lebo mi smrdi. :sweat_smile:
22. led 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vcera dokina spominala ked som bola na monitore, ze sono sa moze seknut az o 450gramov,,,ze pred porodom jednej povedali,ze maly vazi 2300gramov a narodil sa 3400,,,takze az taku obavu by som nemala,,,aj v nemke ked som bola, tak jedej vraveli,ze ake male babo bude mat,,,a mal cez 3 kila
22. led 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
tak ja som bola do pol4 hore,čo ma tak bruško bolelo,po sprche to bolo ešte horšie,ale neboli to nejaké pravidelné bolesti,len ma v kuse bolelo podbruško,ako pri silnom menzese a sem tam mi vystrelila bolesť hore a tvrdlo mi.potom to prešlo,ale ku koncu už som rozmýšľala,či nezbehneme na pohotovosť.som zvedavá na dnešok. :unamused:
22. led 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to je pravda,monitor nevypočíta presnú váhu.mne pri malom týždeň pred pôrodom vyrátali,že má 3300g +/- 300g a nakoniec mal 3050g.
22. led 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 vsak jasne,ze nie presne,,vsak je to stroj a ten len hodnoti,,takze
@sharlotta nestresuj :grinning: :grinning:
22. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287
Tak ten môj musí veľmi často hltavo piť... mne je ho vždy ľúto, keď cítim ako ho natriasa.
22. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
@mafynka ja viem, aj doktorka mi sama povedala, ze to meranie bruska je najmenej presne, lebo ze brusko je makke a ze ked nanho zatlaci ultrazvukom, tak sa moze zmensit, ale aj tak ma stehennu kost kratsiu, ako priemer, takze vysoka nebude. Asi bude po mne, ja mam 158cm a moja mama tiez...Inak aj brucho mam ja male, takze tomu aj celkom verim, ze mala je mensia, ako ine deti. No, tie 3kg by mi stacili...
22. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 joj, nerob si starosti kvoli vahe.. moja spoluziacka, co ma asi 160cm, ma dve dievcata a pri kazdej pribrala 30kg.. (mala nejako vysoky tlak, ci co), no a po porode je to postupne islo dolu.. tak bude v pohode.
22. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ze ranecko? tak si stale kinderko :slight_smile: ale ta nedela ta uz asi neminie
my si konecne ideme pre prcka do nemocnice, velmi sa tesim
@sharlotta moja vazila pred dvoma tyzdnami presne ako tvoja a za 2 tt uz 3100g, neboj dobehnete, a ked je mensia aspon porod bude lahsi :wink:
22. led 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ak mate chut pridite sa pozriet na workshop o modernych latkovych plienkach vo stvrtok 3.2. o 10.00 alebo o noseni deti v ergonomickych nosicoch a baby-satkach v stredu 9.2. o 10.00 v MC Rybka v Bratislave - Vrakuni.
Viac na www.webareal.sk/mcrybka alebo www.latkovky.sk/prezentacie
http://www.sdetmi.com/2011/01/workshopy-o-latkovych-plienkach-a-nosicoch-v-mc-rybka/
22. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 jej tak sa tešim
22. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek