• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
lubinka26.....já mám takové bolesti taky už dlouho a tak týden už mě hrozně několikrát denně bolí hodně dole v podbřišku, mívám takové křeče, doktorka mi říkala, že je to tím, že je malý už hodně dole a jak už tlačí na to hrdlo, tak mi vznikají tyto bolesti. Ale zatím nejsem taky vůbec otevřená.
22. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
posílám své bříško, foceno cca ve 36 týdnu
22. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahoj denka, dakujem :slight_smile: mate sa? aj tvoja tak cka? sa smejem, ze uz odmalicka chlasta :grinning:
@kwetinka1 aha, nevedela som, ze je tvoja mala zle otocena. uz asi nie je sanca, ze sa pretoci, co? jaj tiii chlapi :angry: moj sa zas vcera opil, mali sme navstevu, ale hlavne, ze ma chcel o tretej rano brat do nemocnice :sweat_smile: :grinning:
@denne73 dobre ranko, no ides teda zajtra,ci?
@sharlotta urcite krpata este dorastie, teraz priberaju deti strasne rychlo a za kratky cas :slight_smile:
@mirka0044 no ja si az taku hlavu z toho nerobim, keby sa mi tak so sebou zle nezilo :grinning: je to nieco strasne, neviem si predstavit, ze ma niekto 100 kg a normalne tak zije. mna boli uplne vsetko, ale hlavne, ze je mala v poriadku a aj zatial vsetky vysledky boli. klop klop. dakujem ti za povzbudenie :slight_smile:
@cinamon7 kam idete? ty ides dnes rodit???

a teraz vam opisem dnesnu noc. prosim, co to mohlo byt? :astonished:
po jedenastej som si lahla a nie a nie zaspat. zacalo ma zasa strasne boliet dole v podbrusku na lavej strane a aj krize na lavej strane, skor ako ladviny.... nieco strasne to bolo, aj nohy ma strasne boleli, pomahalo mi chodit po dome a dychat. no a o 3tej rano som to nevydrzala, uz som nevedela ani chodit, ani sediet, tak som si supla teplu sprchu. cely bojler som vypustila a potom ma dobre prehnalo. ale nastastie som po pol stvrtej zaspala, aj ked som sa nemohla ani pohnut. dnes rano sa citim uz ako tak ok.
22. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa no tak vidim, ze nie som sama. pred dvomi tyzdnami som bola aj ja u dr. Tiez ma v noci chytil strasny krc a vlastne aj odvtedy to trva. len potom som brala tabletky, magnezium, guajacuran a duphaston, tak sa to dalo. ale uz ich neberiem od pondelka a pijem ten malinikovy caj od utorka. a zasa sa mi tie bolesti vratili :unamused: dufam, ze ma mala nebude dlho trapit a hned po ukonceni 37tt pojde von. zacinam buduci tyzden s roznymi pomockami :grinning: som zvedava, ci sa mi to podari.
mas krasne brusko :slight_smile: a nie je take velikanske :slight_smile:
22. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa krasne brusko, to je spravodlive ze sme vsetky bruskate :slight_smile: ja by som tiez nechcela byt nikdy tucna, nikdy som nemala 63kg, pekny narast zo 46 co poviete?vadi mi ta moja nemotornost :dizzy_face:
@lubinka26 dufam ze este nie dnes :grinning: chcela by som este 2 tyzdne vydrzat, dnes ideme pre synceka na infekcne,lezal tam s babkou od stvrtku, asi si chcel vyskusat ako bude lezat v nemocnici mamka :wink:
aj mojej sa posledne dni stikutka velmi casto,ved aj teraz, zrejme jej pomaranc s horalkou chutil, sladka vodicka,mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: inac v noci si mala rusno, ja som tak asi na novy rok, nakoniec som zistila ze to bolo z kapustnice, inac aj vam tvrdne brusko ked zjete nieco co nafukuje? vcera som navarila fajnu sosovicovu polievku a do vecera brucho tvrde :unamused:
22. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahojky, mozem sa ta opytat, kde si kupila ten caj z ostruziny malinovej?? pozeram, ze si z nz, ze ci nie tam nahodou...v lekarni sa to akosik neda zohnat... dakujem :slight_smile:
22. led 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj, baby, inak vam nezavidim tie pocity, bolenie bruska a pod. nas take nic natrapi, iba ten podvozok boli, no ja to mam vraj z toho, ze som mala panvu dolamanu a tak sa nedokaze tak prisposobit babatku...
no v poslednej dobe aj dobre spim, teda posledny tyzden, idem spat o 21.00 a vstavam aj o desiatej, co sa mi este hadam za zivot nestalo :slight_smile:
22. led 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 aha, nevedela som. a co mu bolo? moje male zlate, no to si teda fakt vyskusal...
no vcera som nic take mimoriadne nejedla, tak neviem...
no ja mam 92 kg, ale dnes som sa stavila od dovolenku s priatelom, ze do roka a dna odo dna narodenia malej budem mat 60 kg :grinning: tak som zvedava :grinning:
@marhulka13 kupila som ho v NZ. v lekarnach na mna kukali ako puci, ale nakoniec som ho kupila v eko obchode. ked poznas NZ, tak je to pod pizzeriou Lucinka :slight_smile:
22. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 fakt nemas co zavidiet. za to, ja ti zavidim ten spanok. milujem spat a toto, co sa v poslednom case deje je nieco neskutocne. a potom som zla na ludi okolo seba. esteze mam chapave okolie :sweat_smile:
22. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to je tam, ako sa ide z podzamskej na trznicu, ze?? :slight_smile: no, poznam uz dobre zamky aj teraz som tu, tak reku kde to asi je :slight_smile: velice pekne dakujem :slight_smile:
no, mna jedine, co trapi, ze mam male brusko a tak pri spanku sa hocikedy nanho prevalim a ani to nezistim...zobudim sa az na to, ked asi moc tlacim maleho a ten akoby sa vzpieral, potom sa bojim, nech ho nepridusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi si zacnem vypchavat brucho, nech mi pri spanku zavadzia :grinning:
ale nervozna som aj ja, no nechapem preco :confused:
22. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 presne ako opisujes, ta budova zacina kvetinarstvom a konci matysakom a pokracuje hore do mesta :slight_smile:
budes v NZ aj po narodeni maleho? kde budes rodit?
to mas naozaj take male brusko, ze si vies bez problemov lahnut nanho a nic? ale maly ma urcite dostatok miesta. mam kamosku, ktora sice bola pevna pred tehu, ale ked som ju videla s pozitivnym testom a potom 3 dni pred porodom, tak brucho mala rovnake. nechapali sme, kde ta krpata je, ale bola tam :grinning: troska som sa zlakla, ze mozno ani ja nebudem mat brusko a do 20tt som sa stale sledovala a chcela tehu brucho a teraz sa nanho stazujem :grinning: no hrozna som... davaj si nanho pozor, aj ked chapem, v spanku to ide tazko. hlavne, ked tak dobre spis.
22. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa jeeej tak to hej a ja som myslela ze len ja som tak velka a gulata:D
22. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 za cele tehu som pribrala 6 kg a teraz vazim 55 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: anorekticka mama, a asi aj babo :grinning: ja som sa tiez tesila n abrusko, no teraz ked am stretavaju znami a pytaju sa, kde mam brucho, ze co poriadne nejem, tak nervy chytam, ze ved jedavam pravidelne, len proste za ten svet neviem pribrat.... :angry:
ja chcem rodit v galante, tam mam gyn uz 15 rokov, ja mam len manzela od zamkov a teraz sme tu na navsteve u jeho rodiny... inak my byvame v nitre, no ja by som nedbala aj hned ist byvat do zamkov, tam mame celu manzelovu rodinu a mne sa tam strasne paci...
22. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá spite aj na chrbte??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Lebo ja čítam,že sa to nemá :unamused: :unamused: :unamused:
Ale občas si musím lahnuť aj na chrbát,lebo ma malá z každej strany tlačí..... :unamused: :unamused: :unamused:
22. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja som sa na to pytala priamo aj doktora on povedal, ze mozem spat aj na chrbte, no nech menim polohy... a ja sa vrtim jak ventilator, takze ich menim :slight_smile: aj ja som to citala, vraj sa moze upchat dajaka zila ci take daco
22. led 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no tak to si stiiihlunka tehula a aj budes krasna mamina :slight_smile: kazda sme ina, nechapem tie reci okolo :unamused: no tak to si pekne rozbehana :grinning: okupujes cely nitriansky kraj :slight_smile: no ja som priamo z NZ, ale pred 2,5 rokmi sme sa prestahovali do Palarikova, neviem, ci poznas :slight_smile:

@domigb ahoj, uz som sa parkrat zobudila na chrbte... a cez den vacsinou lezim na chrbte, ale velmi zle sa mi dycha. nemyslim, ze to skodi babatku, skor nam. v poslednom case sa ale zobudzam na lavom boku, ani na pravom uz neviem spat. neviem, dokedy to moje rebra vydrzia, niekedy mam neznesitelne bolesti na tej lavej strane. ani sa necudujem, tolko kil :sweat_smile:
22. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 poznam, tadial prechadza vlacik z galanty do zamkov :slight_smile: u nas je to tak, ze ja som zo seredi, manzel zo zamkov, studovali sme v nitre a tu sme aj ostali byvat, no urcite nie navzdy...chceli by sme blizsie k tym zamkom... ja okupujem vsetky mesta, furt dakde inde :grinning:
22. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ano ideme zajtra . To boli posličkovia
22. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning:
@denne73 a ako sa citis? pripravena? tisko zavidim :slight_smile: ked to boli poslickovia, tak nechcem v zivote rodit. normalne kontrakcie neprezijem :sweat_smile:
22. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby ja uz som tyzden a pol v nemocnici, a uz tu nemozem vylezat, cakaju na koniec 35 tt, tak dufam, ze ma uz pustia a ze potom ako budem doma stihnem dojst do porodnice, som na 1,5 cm otvorena a krcok skrateny na 2 cm, prikladam brusko 35 ttt v nemocnici.
22. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 neboj prežiješ . No ja po včerajšku si myslím že je to už lepšie. takže predpriprava bola a ideme na to. Aj ja sa bojim tej bolesti a to ešte idem bez epi ale verim maličkej že sa bude ponahlať
22. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 a preco si v nemke???
22. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mala som pravidelne slabe kontrakcie kazdych 10 min a az do minuleho tyzdna som vobec nebola otvorena, az teraz som sa... tak sa snazia ma dostat do 36. tyzden a potom ma poslu domov... stale beriem tolko liekov....
22. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby uz sa nam cas krati, ja sice mam este jeden mesiac, a som rada ze som dosla daleko ako som dosla, mam pravidelne tvrdnutie brucha, niekedy je to aj 6 krat za hodinu, najprv ma obleje horucava, potom mi vystupi pot, tazko sa mi dycha a musim to predychavat a potom mam brucho tvrde ako kamen, no ak k tomu to aj trosku boli a ale ta bolest sa zacina zintenzivnovat... ja si to neviem predstavit, ze to este budem takto mesiac... ja uz chcem mat to male babo v rukach, som sebecka? ved vo vnutri je mu najlepsie....
22. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 nie si sebecka, len uz mas toho asi dost ako vacsina báb tu :confounded:
22. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 neviem, ci je to sebecke, ale citim to presne tak isto. aj preto este chcem vydrzat do konca mesiaca a od 1.2. idem malu dostavat von. po ukonceni 37tt sa dieta povazuje za donosene a to moje bolo vzdy vacsie,. no ale uvidime, mozno sa jej nebude chciet.
22. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, zasa nestíham, tak ani neviem, či pribudlo nejaké bábätko :slight_smile:
Ja si zaklopem - na počudovanie sa cítim 100x lepšie ako minulý a predminulý týždeň, tlaky dole pominuli a ja môžem normálne chodiť, sedieť, šoférovať a dokonca sme boli dnes s Kubkom v meste na prechádzke a bolo to ok, tak neviem, čo sa stalo ....
@minnehaha2005 to je prirodzené, že chceš mať maličké pri sebe. a mimochodom krásna fotka, musíš byť riadne štíhlučká, veď nemáš žiadne bruško :slight_smile:
@denne73 budeme na VÁS myslieť a moc moc držať palce, nech to všetko výborne zvládnete .......

no ja idem žehliť, každý deň operiem 2 práčky, musím kúpiť ešte jednu komodu, lebo už nemáme kam tie veci dávať. v Tescu majú teraz super zľavy, pokúpila som pekné overalčeky na spanie najmenšiu veľkosť za 2,50eur za kus :slight_smile:
22. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no, ved to, ja tiez cakam na 37 tyzden, ja si neviem tie kontrakcie predstavit este mesiac....ufff, inac baby ja velmi zvazujem ten dianatal gel....nechcem sa moc potrhat, je tu niektora, ktora chce rodit s dianatal gelom?
22. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies praveze, nie teraz mam 77 kil....
22. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 a koľko si pribrala dohromady? ja chvalabohu tentokrát len 10 ale 22kg dohromady mám navyše, takže je to jedno ........... :unamused:
22. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek