• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies cca 14 kil
22. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no ale ty si vysoka. brusko mas krasne malinke :slight_smile: aspon sa ti s nim lahsie zije. nie jak s mojim :frowning2:
@pepies ahoj, nepribudlo zatial ziadne baby. nooo, zaujimave, mozno si to krpata rozmyslela a pojde von az v lete :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no, keby som nemala tie caste tvrdnutie brucha tak ani neviem, ze som tehotna, to je pravda, ale ja mam vkuse bolesti, tlaky, zavrate, slabe kontrakcie, aspon, ze to brusko je male, inac by to bolo este o moc tazsie
22. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ďakovam :wink:
22. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tie 3 kg by stacili aj mne :slight_smile: my uz mame 3,5 kg a do porodu dva tyzdne. Dufam, ze nebude mat viac ako 4 kg.
22. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera jsme byli na kontrole. Všechno je v pořádku, první monitor byl super. Paní doktorka nás taky změřila na přesnějším přístroji a ejhle vážíme 2,7-2,8 kg. Takže velicí nejsme :slight_smile: A jsem otevřená na jeden prst...To je asi dobré, že? :slight_smile:
22. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 ahojky Veru! také jsem Verča, také jsem 38. týden a také jsem byla poprve na monitoru - ve středu :slight_smile: . Čekáme kloučka,. Říkala okolo 3 kg, takže nevím kolik to je a bojim bojim, příští středu se musím zeptat, abych to věděla přesněji!
Také jsem otevřená na 1 prst. Říkala mi : procházky a nechráněný sex, abychom to trochu rozpohybovali, co tobě říkali?
22. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to je pěkná náhoda :slight_smile: Mě řekla, že na 37.tt je všechno pěkně nachystané..Já v tom totiž mám trochu zmatek. 10.2.mám termín a v poradně mi počítá 37.tt a tady na koníku 38.tt tak nevim :slight_smile: Nechráněný sex bych ráda, ale partner už je posránek :unamused:
22. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ Jinak taky čekáme chlapečka, Michaela...Mě pořád strašila moje doktorka, že je obřík. V pondělí mi řekla že má 3,4 kg a teď v pátek po monitoru už jsem byla u jiné doktorky v porodnici přímo a tam mají přesnější přístroj, tak to uvedla na pravou míru :slight_smile:
22. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ja uz by som aj brala keby sa malinka zacala pytat von...bojim sa ze bude moc velka,ked 1 syn mal 3500 a 2syn 4100..obaja samozrejme po termine..dievcatka sa zevraj pytaju skor ako chlapci,tak dufam ta moja nesklame :slight_smile:) pridavam aj ja brusko,myslim ze uz aj spadnute :slight_smile:)
22. led 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinessa2 už je padnuté :wink: krásne veľké bruško
22. led 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca :wink: a to sa pysim ze nemam az tak velke :grinning: pri chalanoch som mala raz take skoro..aj vaha navyse bola raz taka skoro..teraz mam 14kg navrch a pri nich som pribrala po 25kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinessa2 :grinning: ani strie nemáš, krása :dizzy_face:
mne ešte nekleslo, ale už je veľké
22. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto sme my :slight_smile:
22. led 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca mam po bokoch,asi nevidno na foto..to mi ale ostali este po chalanoch,aj na nohach :cry: krasne brusko,take akurat :wink:
22. led 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinessa2 :grinning: vdaka, mne sa zda obrovske
22. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby, tak ja som bola v piatok na kontrolu, som uplne zatvorena takže maly sa asi ešte voooobec nechystaaa, asi mu je dobre ta kde je :slight_smile: doktor mu meral priemer hlavičky, sedí na 37tt,takže asi o kusok večši bude... :sweat_smile:
poslal ma aj na pôrodnú sálu na monitor, maly tam tancoval a kopal do toho kružku čo mu zaznamenavalo srdiečko tak len buchot tam bolo počut a kopance :grinning: tvrdnutie bruška mi namerali len slabe, 2x mi stvrdlo za 10min čo mi to natáčali ale doktor povedal že to je ok.. takže znovu o tyžden, uvidime či bude nejaka zmena... pytala som sa doktora či je dobre alebo zle že som ešte zatvorená, povedal že sa žena zvykne otvarat tak 2tyzdne pred pôrodom, tak pomaličky už by som sa aj mohla čo poviete ? :slight_smile: ako travite vikend?
22. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehule.
Rozmyslam, že provokativne odfotim moje bruško:slight_smile: Mam už 10 kg dole. Ešte aspoň nejakých 8 by sa zišlo. Čítam, čítam že poniektore už máte predporodne príznaky tak ako ja. Bolestivy poslickovia, prehánky... Už sa Vám to blíži. Juuj, ja sa tak veľmi teším:grinning: :grinning:
Ja si zatiaľ druhé materstvo naplno užívam. Trosku sa nám pokazil spánok, ale stále je to v pohode. Dáša je úžasná. V pondelok bude mat 2 týždne:slight_smile: ten čas letí...
22. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett zaaavidim:slight_smile: ja mam termin zitra a zatim nic...zadne naznaky, ach jo :confounded: v patek me ceka nastup do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 - podľa toho, čo si popisovala to boli určite kontrakcie - teda poslíčkovia. Také to bude aj počas prvej a druhej doby pôrodnej.

Dievčatá - máte krásne brušká, už sa to tu určite pomaly rozbehne a o chvíľu budú na svete ďalší malí človiečikovia. :slight_smile:
22. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - tak nám odfoť bruško po pôrode, aby sme vedeli na čo sa máme tešiť. :grinning:
22. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - no mne pri Romankovi odtiekla plodová voda tak, že mi naraz odtiekli asi 2 litre vody naraz. Detičky vedia, kedy majú ísť von - pripravené už sme. :slight_smile:
22. led 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005
chcela som, ale nikde som ho nemohla zohnať a keď bola jedna lekárnička ochotná mi ho objednať - povedala, že sa spýta na cenu a ja jej poviem či chcem. Takže cena : 97 eur - sila.
Takže som sa tušim rozhodla rodiť bez neho. to je príliš veľká pálka sa mi nechce na to toľko minúť.
Ale už som tu čítala, že je to ďalší marketingový ťah.
takže papam ľanové semiačka :slight_smile:
22. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby, citala som s o porode kliestami alebo vakuumextraktorom :frowning2: az mi prislo zle, dufam, ze bude vsetko v poriadku a nebudu ziadne komplikacie
22. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo.
@minnehaha2005 ja som tiez chvilu o Dianatal geli uvazovala, ale nakoniec som sa rozhodla, ze nie. vraj to nema ten esfekt aky by malo mat a tie peniaze co to stoji :confounded: mozno by som radsej skusila nejake homeopatika, pocula som na to chvalu
22. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak @el267 uz asi aj porodila, vcera mala mat ten cisarsky a pisala, ze ak sa neojavi, tak uz bude mat malinku pri sebe. tak je dost mozne, ze uz mame dalsie miminko na svete :dizzy_face:
22. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 necitaj take veci ... skor ta zoberu na sekciu ako by tahali kliestami ...
22. led 2011 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no len som chcela vediet ci s tym suhlasit keby nahodou, ale ina moznost asi neni. a vraj to robia ked uz je hlavicka v porodnych cestach. urcite by som brala radsej sekciu
22. led 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 neboj ty nic take sa nestane :slight_smile:
22. led 2011 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte krasavice, ako sa vam dari? ktora najblizsie rodite? :slight_smile:
22. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek