• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly heheh asi ja :grinning:
22. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 tak veľa šťastia, drž sa a skoro sa ozvi :wink: :dizzy_face: aj ti trošku závidím, že vieš termín :wink:
22. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 jeeeejda, ty si este stale pokope? tak drzim palce, nech je to cim skor :wink:
22. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ako sa cítiš mamina?
22. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca je to super, ale po nociach aj vycerpavajuce, keby ma aspon nebolela zasivana hradza bolo by to o poznanie lepsie, ale inak sa tesime z malickej :dizzy_face:
22. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly blahozelam k malej Matke,prajem vela zdravicka vam obom :sweat_smile:
dievcata,nejak blbo sa citim a prave ma prehnalo, kolko mi este ostava casu? :dizzy_face:
22. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly malicka je krasna, neboj, hradza sa rychlo zahoji. uz ste doma? aky mate rezim?
22. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 tazko povedat.... ty mas ale planovanu sekciu, nie?
22. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ano mam,ale este neviem presny termin,az v piatok som objednana na monitor, v stvrtok som mala este aj placentu aj plodovku v pohode
22. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ono sa to asi moze rychlo menit. ved uvidis aka bude noc, prinajhorsom budes bezat do nemocnice :wink: ved cisarak by spravili aj tak. ale uz si 38tt, zaujimave ze este nemas termin sekcie naplanovany
22. led 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ahoj :slight_smile: tak ti zavidim, ze to uz mate za sebou... :sweat_smile: a ako sa mate? uz si tu popisovala ako sa to spustilo, ake to bolo atd.?
baby, mna zasa zacina tahat lava strana, teda krize. moze mi mala blokovat nejaky organ alebo preco ma stale boli podbrusko len na lavej strane a krize tiez? uz vidim, ze sa zasa tuto noc nevyspim. preco mam bolesti len v noci??? :angry: :frowning2:
22. led 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no lebo mi vravela lekarka ze cakame co najdlhsie na odtecenie plodovky a kontrakcie, najneskor tyzden pred terminom, toto som pri malom nezazila :sunglasses:
22. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 rezim je a la Martinka :grinning: :grinning: :grinning: budime sa kazdu chvilu na papanie, alebo na cokolvek ine, ale nejak to zatial zvladame, aj ked je to naozaj vesele, ale neda sa povedat, ze by sme mali nejaky pravidelny rezim, to asi este nejaky cas potrva kym sa aj s malickou zladime...
este pridavam fotku hrdeho tatina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mm je z malej uplne uneseny :dizzy_face:
22. led 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no mozem vam skopcit priebeh mojho porodu, som to jednej kamoske uz pisala a potom dalsej len skopcila, tak mozem aj vam, ale je to dost dlhe, mohla by som to dat skor do clanku asi :confused:
22. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ako chces, rada si to precitam :slight_smile:
22. led 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 tak potom je asi najlepsie, ked ta to chyti samo, nie?
22. led 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to asi treba cas, kym si malicka najde rezim. dolezite, ze je uz s vami :wink: a kojite? ja budem tiez rada, ked nam to skopirujes
22. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 uz to tam je :wink: mne to inak zacalo kontrakciami rovno a potom ma este aj prehanalo zoparkrat
22. led 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 kojime, najprv bolo len kolostrum, potom sa mliecko rozbehlo, ale nejak asi na moje telo rychlo lebo mi zacali tvrdnut zlazy v prsnikoch, ale sestricka mi davala nejake kvapky dva dni a uplne to preslo, teraz mliecko krasne tecie :slight_smile:
22. led 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no uz som si precitala. mas to za sebou, krasne si to zvladla :wink: robili to aj klistir? a otecko bol pri porode? je to inak super, ze kojis, tym stvrdnutym prsnikom sa vyhne malokto asi. ja som si vcera akurat citala kadeco o kojeni, je to komplikovanejsie ako som si myslela, tak dufam, ze budeme mat take stastie ako ty a tiez nam to tak pojde :slight_smile:
22. led 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 cakaaaaaam :grinning:
@isabella_fly aj ja som to precitala, si statocna, klobuk dole :wink:
@denne73 zajtra drzim palce :wink:
22. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 klistir v nasej porodnici ani nerobia, davaju glycerinove cipky, no mne nestihli, bo mi neverili, ze rodim :grinning: :grinning: :grinning: ale moje telo to poriesilo za nich, doobeda ma 4krat paradne prehnalo, takze "nehoda" sa pri porode nekonala... a otecko pri porode nebol, on to nechcel vidiet, velmi sa toho bal a okrem toho aj tak bol zrovna vtedy v cechach a aj tak by to nestihol, ale bola so mnou svokra, chuda ta tlacila normalne so mnou :sweat_smile:
22. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly gratulujem k malej princeznej je nadherna. :slight_smile: neboj urcite sa cochvila zladite. je skvele ze kojis. :slight_smile: drzim palce nech sa vam tak krasne dari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 a dufam, ze jedno nebudete mat tak ako ja, ze pristroj kontrakcie nezaznamena, lebo to som potom aj sama rozmyslala ci si tie kontrakcie nenahovaram :grinning: ale vzdy ma nejaka dalsia presvedcila o tom, ze asi nie :grinning:
22. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no esteze ta doobeda prakrat prehnalo :grinning: :grinning: :grinning: dolezite, ze si mala niekoho pri sebe. mne ide mm, ale ak by nesiel, sla by asi svokra, kedze moja mamina zomrela. sama by som to tam asi nezvladla. tak ocino sa teda musel rychlo ponahlat z ciech :grinning:
22. led 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tak je to asi rozdiel od poslickov, nie?
22. led 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no som zvedava :dizzy_face: ale mozno je to len falosny poplach.... este stale ti je tak blbo, ci to uz ustupilo?
22. led 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 drzim palce zajtra, potom sa nam ozvi :wink:
22. led 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som ratala s tym, ze budem pri porode sama a v tom sa tam zjavila svokra, ona totiz v nemocnici robi a tak sa spytala, ze ci mi nebude vadit ak tam aj zostane, ale ja som to uvitala, bola aj prijemnejsia atmosfera kym sme cakali aby som mohla tlacit, lebo ona sa s tymi sestrickami tam aj poznala, tak sme sa vsetky rozpravali a bolo to uplne fajn :dizzy_face: no a rozdiel od poslickov to je a riadny, teda aspon u mna to tak bolo
22. led 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakovam jasne že sa ozvem, :wink: :wink:
22. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek