• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly urcite blizky clovek pomoze, trosku to tam odlahci atmosferu a upokoji ta. a aj doktori som pocula, ze sa chovaju lepsie ako ked je rodicka sama
22. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 nastupujes uz rano? lebo si spominala, ze tvoj lekar ma az nocnu
22. led 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jej ste nádherne s maličkou :wink:
22. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 nie na prijem máme prisť okolo17.30,h no kym to rozbehnu počítam tak okolo 19???
22. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no mozno to rozbehnutie bude trvat aj dlhsie... aby sa nakoniec mala nenarodila az v pondelok..... tak zajtra sa tu este mozno uvidime :wink:
22. led 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jeminky no to dufam že to pôjde skôr.
22. led 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 :grinning: dufam aj ja. ale po troch porodoch, uz ta mala dufam nebude tak trapit :wink:
22. led 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak tomu chcem aj ja veriť :wink:
22. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 neboj nic, do polnoci je casu dost.... budem mysliet na teba, aby ste to zajtra stihli, aby bolo co najmenej bolesti a hlavne aby vsetko bolo v poriadku :wink:
baby, ideme s mm pozerat film, tak bezim :slight_smile: dobru nocku prajem
22. led 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Martinka je nádherná, podarila sa Vám, ste šťastní a hrdí rodičia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja už to chcem mať za sebou :slight_smile:
22. led 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly obrovska gratulacia :slight_smile: babulka je prekrasna ..ty sa maaaas :dizzy_face: a klobuk dole pred tak svokrou , super !
@denne73 ja stale nakukujem ze ci uz :grinning: drzim palceky a nehc vsetko prebehne ako v rozpravke ..drzkaj sa :dizzy_face:
22. led 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 drzim palce, nech to prebehne rychlo a ste zdrave!!!
22. led 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja spim vacsinou na chrbte, alebo na lavom boku.. Mam ale asi 4 vankuse, tak je to tak v polosede, a nepali ma tak velmi zaha, ked spim vyssie.
22. led 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@henri001 dakujeme :dizzy_face:
baby, dneska to vidim na dlhu noc, mala nam akosi nechce vydrzat sama spat ani chvilocku, ufff, bude veselo :confused:
22. led 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly vidim to na fit loptu :grinning: mas doma vibracne lehatko :sweat_smile: ...drkaj sa :wink:
@mirka0044 mna pali zaha zo vsetkeho :confounded: a ked mam vysoko vankus boli ma rano chrbat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly juj no vidis a uz mas uzlik doma :slight_smile: a v nemocke setko oka ? natali pisala ze ta stretla :slight_smile:
22. led 2011 ve 23:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
o mesiac uz by som si mohla lahnuť na brucho :wink:
22. led 2011 ve 23:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 uz tomu doktor neveri, ze sa otoci a ja som psychicky pripravena na sekciu, len termin este nemame.

@sharlotta neboj, moja mala mala pred tyzdnom aj nieco 2400g a o 2 dni na to robil ultrazvuk moj porodnik a to mala vahu 2600g nie je sanca, aby za dva dni pribrala 200g. Neboj to dobehnu a ten ultrazvuk je naozaj orientacny. kamoske hovorili, ze bude mat 4000g a nakoniec maly mal 4900g.
23. led 2011 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 fitlopta by bola super, ale mna este boli dost zasivane, tak sa neodvazim, ale inak bola tato noc doteraz asi najlepsia aj krd to tak spociatku nrvyzeralo, mala dobre tvrdo zaspala este na mne a v noci sa mi zobudila len raz a potom az teraz o siedmej rano na papanie :dizzy_face:
@kkiki v nemocke super, len som bola nestastna z toho, ze som tam bola tak dlho este pred porodom kvoli tlaku, jj s natali sme sa stretli, ma krasneho chlappceka a ja som tam stretla este potom tu co ma malicku menom zara amy, neviem teraz z hlavy jej nick, ale robili jej sekciu v piatok a vsetko super dopadlo :slight_smile:
23. led 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly izi , ale ved drahy nie je zosivany :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tesim ze tak krasne spinka a nechala ta odpocinut :dizzy_face: ja cakam na poslednu zasielku s vibralehatkom , nas malinky ho miloval a ja samozrejme tiez :grinning: :dizzy_face: vcerra v noci som myslela ze mne vodvezou, take bolesti :zipper_mouth: tak reku vlasy si uz umyt nestihnem, aspon si nalakujem nechty ..a kym uschol lak bolo po seckom :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly - maličká je nádherná - gratulujem :grinning: :grinning: :grinning:

Ja by som to tiež už mala veľmi rada za sebou, ale musím si ešte počkať.

Pridávam aktuálne foto môjho bruška.
23. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 :grinning: :grinning: :grinning:

@leginca peknunké bruško :slight_smile:

@isabella_fly malinká je krááááásna :slight_smile:
23. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby. ja som tuto noc tak dobre spala :astonished: neuveritelneeeeee :slight_smile:

denne jaaaaaaaaj, myslim na teba odkedy som sa zobudila a teraz citam, ze az vecer idete na to :sweat_smile: drziiiim palce :slight_smile:
@leginca jeeeeej, ty mas ake male a krasne brusko, na to, ze si druhorodicka :slight_smile:

@isabella_fly no tak si to teda supersky zvladla a to, ze ten pristroj nezaznamenaval kontrakcie som uz parkrat pocula. dr. by mali verit zenam a nie hlupym pristrojom. si si vytrpela mojka, ale nakoniec to islo rychlo :slight_smile: mala je krasna a aj mamina a ocko. vidiet, ze ste novopeceni rodicia. take svetielko v ockach mate :slight_smile:
@miselka22 ani nevies, ako po tom tuzim :grinning: na bruchu som zaspavala cely zivot a teraz uz od juna vobec :cry:

23. led 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ešte mesiac vydržíme :wink: ja som mala túto noc strašnu, celý čas som sa prehadzovala z jedneho boku na druhy :confounded:
23. led 2011 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miselka22 ziaden mesiac :grinning: ja chcem o tyzden max. 2 rodit :grinning:
23. led 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly gratulujem ku krásnej princezničke, zo srdiečka!!! :dizzy_face:
dievčatá, ja mám akýsi čudný strach o našu malinkú. od včera akoby ani nespinkala, stále sa hýbe a na jednej strane bruška sú pohyby pravidelné, akoby dychčala. bruško sa pravidelne nadvihuje a neprestáva. štikútka to nie je, určite, to sú také trhavé pohyby. aj tieto sú pravidelné, ale jemné a vôbec neprestávajú. vo štvrtok bolo všetko ok, myslíte, že sa zbytočne obávam? čo tak môže tieto pohyby vyvolávať? :unamused:
23. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly blahozelam k malickej:slight_smile:))
23. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aha :slight_smile: a s malou už to máš vybavené? :grinning:
23. led 2011 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Ahoj, ja mam nieco podobne, akurat som dnes drahemu hovorila, ze krpec akoby vobec cez den nespal, vcera sa hybal s mensimi prestavkami skoro cely den a zacal uz o 3-ej rano:slight_smile: Nemam tie pravidelne pohyby ako ty, len take klasicke, ale skoro cely den...A dnes pokracuje..dufam,ze ked sa narodi, bude spat dlhsie ako teraz v brusku:slight_smile: POdla mna, ked mas pochybnosti, tak zavolaj zajtra rano dokymu, on bude asi vediet najlepsie, ci to nieco znamena alebo je to uplne normalne...
23. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek