• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 neviem, zatial nemam ziadne pocity co sa tyka pohlavia a ani neviem co viacej chcem.... nemam este ziadne dieta, tak je uplne jedno cim zacnem :slight_smile: taka mala princezna by ma potesila, by som si ju vzdy vyobliekala :slight_smile: ale ked si predstavim chlapceka ktory by vyzeral ako jeho ocino ked bol dieta..... :slight_smile:
27. čer 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby co ste v 5-6tt mate nejake priznaky???ak ano ake??ja by som mala byt priblizne v 5-6tt a nic nepocitujem nieje to zvlastne?? :frowning2:
27. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma nie je to zvlastne, kazdy to preziva inak :slight_smile: mna akurat posledne dni dost bolia prsia a casto chodim cikat. a co sa tyka jedla, chuti mi menej, uz som aj schudla :slight_smile: bud len rada, ze ti nic nie je, vzdy lepsie ako stala zvracat alebo sa umarat v bolestiach :slight_smile:
27. čer 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka to je sice pravda ze je lepsie ked ti nic nieje ale ja sa necitim vobec tehu..ach jaj keby som to uz mala aspon potvrdene sonom alebo tak... :unamused: :unamused:
27. čer 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apoloma ja mavam nevolnosti - zatial bez zvracania, prsia su vacsie, menej jem ( ..co je super, lebo ma je ozaj dost ..), nechuti mi sladke, mam priserne zhorsenu dermatitidu a najnovsie aj zapchu :angry: a ozaj este krce a bolesti v podbrusku, ale to nie sustavne.
....celkom fajn zoznam na 5+5 , ale inak sa citim fajn v podstate ako keby som ani tehu nebola.
27. čer 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem som z toho nejaka zmetena...zajtra idem k doktorke tak uvidim rada by som bola keby mi uz urobila sono ale asi mi povie ze je este cas a ze by tam aj tak nebolo nic vidiet...a zo spodu sa zatial nechcem dat vysetrovat!!
27. čer 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.ste sa pekne rozpísali :grinning:

no k tým snom:ja som sa celá vyplašená zobudila v sobotu.snívalo sa mi,že som bola na tom prvom sone,čo sa chodí medzi 10-13tt a tam sa im čosi nezdalo,tak mi ho spravili ešte raz a povedali,že tam niečo nie je dobré,že tam musím ostať a budú mi dávať nejaké injekcie.jasné,že som nechcela ostať,že mám doma malé decko,a že oni dobre,ale na vlastnú zodpovednosť a že budem chodiť na tie injekcie a musím len ležať.no išla som odtiaľ úplne nešťastná,čo spravím doma s malý.Ešteže sa v tom momente zobudil a začal plakať,chvíľu mi trvalo,než som to predýchala,že to bol len blbý sen. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby,a to kedy vám merali to HCG?Moja dr.sa s tým neunúvala,len mi sondou pozrela dovnútra,povedala,že je tam dutinka a že mám prísť o mesiac.Tak to asi máte nejakých dobrých doktorov.....alebo ja takú hroznú :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@apoloma pri každej kontrole sa vyšetruje zospodu,takže ťa to neminie.takisto prvé sono sa robí zospodu cez pošvu,lebo cez brucho by to ešte nebolo vidieť.až okolo 20tt sa robí normálne na bruchu.
27. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma neboj dockame sa aj my nasej machulky :wink:
27. čer 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky tak kedy sa teda robi to prve sono ?? ja som z toho jelen ........
27. čer 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 medzi 10-13tt
27. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mezi vás zas nakouknu, koukám že se to tady pěkně rozrostlo :wink:
27. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 nie je to niako neskoro ?
to si mozem este blahozelat ze mam termin v 8T :confused:
27. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 Možno u vás je to inak.Tu sa chodí v 10tt,20tt a 30tt a potom nejako v 36tt sa robia aj prietoky.
27. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
janette4 takze doktorka vezme na seba zodpovednost a po vsetkych mojich komplikaciach co som mavala ma bude vysetrovat hned zospodu???tak to k nej radsej ani nejdem!!!!!!!! :zipper_mouth:
27. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono hodně záleží na doktorovi, mě dělali utz asi týden po zpoždění a byla v děloze vidět jen nějaká tečka a to mi brala krev a měla jsem hcg 922, pak o týden později už byla vidět dutinka s plodem a minulý týden mi dělala utz už přes břicho a bylo vidět pidi mimi (fotka v albu) a další kontrolu mám za tři týdny
27. čer 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma bezne sa vysetruje zospodu, myslim si, ze sa nema co stat, oni viac vidia takto
27. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 všetci vyšetrujú zospodu.oni musia skontrolovať aj krčok maternice a tiež,či sa maternica zväčšuje,a ten inak nevyšetrí,len zospodu.
27. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 zle som napísala.to mala byť odpoveď pre apolomu
27. čer 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka krasne mimi :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak fajn zajtra sa uvidi no ale radsej sa k doktorke pytat nebudem radsej nech mi vezme sestricka este 3x tu krv... :unamused:
27. čer 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
apoloma.... a ty nějak krvácíš nebo špiníš nebo proč je ti to tak proti srsti nechat si udělat vaginální utz?
27. čer 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo po vyse 4rokoch snazenia v ktore sme uz poviem na rovinu ani neverili sa zda ze sa konecne usmialo to velke stastie aj na nas po vsetkych mojich problemoch(zenskych) by sme neradi prisli o tuto nasu velku radost!!!!!tak preto mi je to proti srsti..
27. čer 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
apoloma....já jsem otěhotněla po třech letech snažení a všelijakých vyšetření, hormonů a pak i přírodníma metodama takže asi chápu co tím myslíš, ale pokud nijak nešpiníš ani nekrvácíš tak není důvod se toho takhle bát, to se ani s manželem nebudeš už milovat po čas těhotenství? přeci to že se to povedlo je asi známka toho že to tak má být ne?
27. čer 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pokud jsi měla tolik problémů tak bych s doktorem moc neotálela aby ti eventuelně mohl nasadit léky na podporu těhotenství :wink:
27. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka mas pravdu no a urcite sa milovat budeme vlastne sme sa uz aj... :grinning: :grinning: :grinning: ale ja mam zobraty jeden cely vajecnik a z druheho polovicu takze keby sa nedaj boze nieco stalo no neviem ci by sme este mohli mat babo.... :cry: :cry: :cry: chapes..???
27. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ked idem vo stvrtok na sono a to bude zaciatok 7tt, myslite, ze by mohlo byt pocut aj srdiecko?
27. čer 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápu...ale ted už s tím nic neuděláš, musíš věřit že je to v pořádku a že se na vás usmálo štěstí a užívat si to a ne se zabývat tím co bude kdyby.... :wink: povedlo se to tak to příroda tak asi chce :wink:
27. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma hlavne zachovaj klud, vsetko dobre dopdne, len musis tomu sama verit... a lekar urcite vie co robi a nerobil by ti vysetrenia, ktore by ti mohli uskodit :wink:
27. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambulka....no mohlo by, ale když nebude tak se ještě vůbec nic neděje
27. čer 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
apoloma....ale chápu tě, ten strach tady prostě je a bude, aby bylo vše v pořádku, ale bohužel jinou radu než věřit že to bude dobrý a snažit se nenervovat je jediná rada kterou mám
27. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek