• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lenochka Gratulujem!!! Nech ste obaja zdravi, maly nech poslucha, pekne spinka a papa!! :slight_smile:
23. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenochka blahozelam! :dizzy_face:
23. led 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenochka gratulujem srdečne a želám všetko dobré pre teba aj pre Martinka :dizzy_face:
23. led 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ty to máš premyslené :slight_smile: mne sa páči ten moj termín 22.2. aj ked tiež nemám pocit, že dovtedy vydržím
23. led 2011 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to skor sestricky mi neverili, dr tam pri tom ani nebol, ale jemu ked som povedala ma potom vysetril a uz to bolo jasne, len neviem ako by to bral on, ze mam bolesti a pristroj nic, ale snad by sa na to aj tak pozrel, ze ked sa stazujem ci sa naozaj nieco nedeje, ved od toho je lekar :slight_smile:
23. led 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky,aj Vy ste posledné dni také unavené?Ja strašne,nevládzem nič robit ,musim si velmi často sadnut. Dnes sme boli aj vonku a musela som postát a oddychnut si,Idu niekedy na mna aj také mdloby .Práve teraz by som mala byt plná energie a sily,pokial by na mna prišiel porod aby som vládala aj tlacit,ale takto ako to bude?
23. led 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcem sa poradiť, vo štvrtok mi sa ma lekárka na monitore pýtala, čo mi často tvrdne bruško a nejako zvláštne sa pozerala na ten graf, neviete čo to môže znamenať? V utorok idem opäť, ale som dosť nervozna.
23. led 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka a co je na tom grafe?
23. led 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslela som ten graf z CTG....vždy mi to vložia do tehotenskej knižky a keď to porovnávam, vždy je to približne rovnaké, tak neviem čo sa jej teraz nezdalo...
23. led 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenochka gratulujem k babatku :slight_smile:
23. led 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete či danne73 už porodila?
23. led 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka horna linia by mala byt frekvencia uderov srdiecka babatka a dolna je cinnost maternice, ak je ta dolna viac menej vyrovnana a horna sa pohybuje medzi 110 a 160 tak by malo byt vsetko v norme a ziaden dovod na paniku, takze ani ja netusim co dr riesila :confused:
23. led 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka mozno sa len informativne pytala :wink:
23. led 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano tehulky, tak vam oznamujem, ze uz aj denne73 to ma stastne za sebou, kopirujem sms: Ahoj, volam sa Nela, maminku som dlho netrapila, no porod bol velmi bolestivy.Som aj sita.Mam 3300g a 50cm. Narodila som sa o 20.35 :slight_smile: tak blahozelame denny, prajeme vela zdravicka, nech ste cim skor doma cela rodinka :sweat_smile: :wink:
24. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 aj ja som velmi unavena, cez vikend som zaspala niekolkokrat cez den, mozno aj preto ze zacalo snezit, tiez som si vravela ze hadam teraz neochoriem, ale dnes sa uz citim zase v pohode, zatial :slight_smile:
24. led 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no parada, postupne tu babatiek pribuda :wink:
24. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 blahozelam a malej Nelke prajem len to najlepsie v zivote. velmi sa s tebou tesim :dizzy_face:
24. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 uz je cas, februar je predo dvermi :grinning: ale super,dlho sa netrapila,mala ist na 18. a Nelinka sa narodila uz od 2 a pol hodinky neskor :sunglasses:
24. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...tak konečne som vas dočitala =D
gratulujem novopečeným maminkam a babatkam a vela vela zdravia prajem......
Ja sa mam dobre, malinkej sa este nechce von...tak uvidime este mam 10 dni do terminu....prave som pustila poslednu pracku s vecickami, este sa na 100% dobalit do porodnice =D
domigb ja spim na chrbte, ale snazim sa menit polohy, na boku sa mi velmi neda malinka sa cela otoci a neni to nejak prijemne tak dost sa prehadzujem v noci
co sa tyka napuchnutych noh alebo ruk tak to vobec.......len sem tam mi brusko tvrdne =D
martinessa2 krasne brusko mas....aspon uz viem ako bude vyzerat ked uz brusko klesne ja ho mam stale hore =D
isabella_fly velka gratulka k babatku vela zdravicka prajem obom

mam este par otazociek na vas......
spinkanie babatka......v akej polohe na chrbatiku? alebo susedka davala spavat maleho v zavinovacke prve tyzdne a naboku opreteho o ochranne hniezdo tak ze co je lepsie?????
dalsia vec este mi chyba odsavacka na sopliky..velmi chvalia kocky tu na vysavac??? neublizim babu nejako? je to dobra vecicka???
aaaa budem potrebovat ci mam dokupit ohrievac na flasky??? vyuzili ste to ak ste to mali? a tiez termoobal tiez som nekupovala mam dokupit??? DAKUJEM ZA RADU =D
24. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a otazočka ešte jedna....stále nie sme rozhodnuty ake meno dame malinkej pribudlo nam nove do zoznamu tak že ktore sa vam paci =D
ALEXANDRA / to by mala meno po mne =D /NINA alebo EMILY
24. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...nepisala som tu, lebo ja mma v januari termin, ale ako vidim asi to potiahnem az k vam...malej sa vobec nechce vonku, a uz som z toho poriadne na nervy, a este ked tu citam, ze uz niektore mate deturencce "zoci - voci" len ticho zavidim. :frowning2:
trpnu mi ruky, boli ma panva, tvrdne mi brucho a aj obcas pobolieva...a nie a nie sa rozbehnut... uf....sorry ze sa stazujem, ale potrebovala som to :slight_smile:
24. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anavila jeeej, dalsia Presovcanka :dizzy_face: A neskusala si to nejak posurit?
24. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 blahozelam!!!! :dizzy_face: Krasne miery!

Inak nasa mala vcera tak vystrajala, ze som normalne rozmyslala, ci neskocime na pohotovost, alebo co. Som mala pocit, ze o chvilu rozrazi kozu na bruchu a vylezie von. A nie a nie sa upokojit. Vacsinou zaspi, ked si lahnem na bok a nehybem sa, ale vcera vystrajala do polnoci. :confounded: Dufam, ze sa nejak nepomotala do pupocnej snury... :sweat_smile:
24. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no ja by som dala Alexandra alebo Emily. Nina sa mi nepaci vobec. ale tie dve su obe krasne, bolo by mile, keby sa volala po mamine :wink:
ja mam odsavacku aj taku klasicku hadickovu aj tu na vysavac. ta na vysavac je vraj dobra, budem pouzivat asi tu. minule sme aj malemu synovcovi nou vytahovali sopliky :slight_smile:
termoobal na flase a ohrievac zatial nekupujem. flasky som kupila tommee tippee, ale dufam, ze budem kojit, tak to ostalo len pri tych flaskach. dufam, ze ani tie nebudem potrebovat. pripadne neni problem dokupit, ak by mi to potom chybalo. a takisto ani odsavacku som zatial nekupila, mam vybratu a potom dokupim. v nemocnici mi pozicaju.
co sa tyka polohy tak asi nabok a opriet o hniezdo, tak davali aj synovca aj neter na zaciatku. keby nahodou babo grckalo, tak aby sa nezadusilo
24. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 mne sa najviac paci Emily.. to ste mali aj od zaciatku, nie? ak si ju uz nejako oslovovala v brusku, tak si mozno na to meno aj zvykla..
24. led 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no parada, no ja som jej pisala v sobotu, ze ktovie ci to malinka stihne do polnoci este :grinning: a Nelinka sa takto poponahlala :grinning: j to neuveritelne ako rychlo to ubehlo, myslim to tehotenstvo. si neviem ani predstavit, ze o chvilu uz bude drobec pri mne. vzdy to bolo este tak daleko :slight_smile:
24. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja budem tiez davat spavat na bok v zavinovacke na noc, cez den bude bez zavinovacky, nech moze kopkat, tu odsavacku na sopliky s vysavacom mam aj ja,je to vyborna vec, jasne ze to babetku neublizi,je tam taka redukcia do vysavaca, vzduch si vezme lek kolko treba a perfektne to odsava, vrelo odporucam, ohrievacka flias je podla mna zbytocna ak budes kojit,ak nie, je to dobra vec,lebo vstavat v noci,ist do kuchyne a prihrievat , tak by si to mala hned pri posteli pripravene,mozes dokupit az potom, uvidis ako sa zadari prsiam, verim ze budes kojit a termoobal je najmenej,tiez dobra vec aj na cajik ked pojdete vonku :wink:
z mien u mna stale vedie Emily, lebo je neokukane :sunglasses:
24. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne ta poloha naboku pride tiez najbezpecnejsia. Ja som tiez kupovala len flasky tommee tippee, termoobal a ohrievac nie, dufam, ze budem kojit, tak ho treba nebude.. :wink: , ak by ano, dokupim neskor. No a odsavacku mam od sestry.
24. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anavila :grinning: vitaj medzi nami,tak to mame uz asi vsetky podobne pocity, vydrz, urcite to bude uz coskoro :wink: prave vcera vecer tu porodila presovcanka denne73,ale rodila v Kosiciach - Saci :slight_smile:
24. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek