• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahoj, přícházím tu pouze pozdravit a popřát všem hladké porody se šťastným koncem. Nejvíce ale přejeme těm, kteří se narodí 25. února, protože tak se nám před rokem narodila naše Klárka :dizzy_face: Pospíšila si tedy o 3 týdny spíš, takže mít sbalenou tašku opravdu doporučuju :wink: nebo aspoň to co jde sbalit předem plus nahoře seznam, co zbývá ještě přidat před odjezdem :wink:
24. led 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nemate nekdo zpravu o @el267?
24. led 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb nočnú košeľu až na izbu, pretože na sálu musím mať erárnu, svoju mi nedovolia .... :grinning: a ani by som svoju nechcela - načo si ju špiniť .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies fiiha ja mam toto vsetko zbalene v klasickej taske,nevedela som ze to treba uz na sale mat :sweat_smile: Asi nieco poprehadzujem aj ja do osobitnej tasky :slight_smile:
24. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 daj si to radšej osobitne, aby si sa potom nemusela v taške prehrabovať a hľadať, že čo kde máš, ja som to tak hľadala v kontrakciách so sestričkou ...... takto si to len zo svojej tašky preložíš do igelitového vreca, ktoré Ti dá sestrička a máš pokoj .... :wink:
24. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no veru tá sa dlho neozvala, dúfam, že sú v poriadku .....
24. led 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ok tak dakujem za radu, zajtra si to poprekladam do osobitnej tasky, lebo v mojej by som to isto dlho hladala, vlozky mam dokonca zbalene uplne na spodku :sweat_smile:
24. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no oni meli v patek nastup do porodnice, tak ja se ptam, jestli nedala treba nekomu vedet :grinning:
24. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi aha, to som nevedela, lebo tiez som tu dlhsie nebola. tak dufam, ze su ok .......
@yasminee212 ja som si to teraz vsetko pripravila a mam pokoj, ked ma to chyti, hodim do tasky uz len hreben, fen a nabijacky na telefon a mozeme vyrazit :wink:
24. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin kde kupim ten ricinovy olej a kolko to stoji?dakujem
24. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby este ked sa mozem spytat, tie ktore uz chodite kazdy tyzden na poradnu, beru vam stale aj krv? lebo mne urobi porodnik len vysetrenie zdola, vysetri moc, idem na monitor a to je vsetko. pytam sa len preto lebo kamaratke bral vraj na kazdej poradni aj krv.
24. led 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby...já už chci tak moooc rodit, kdybych už byla aspoň otevřená.....
24. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 krv nie, vzdy len klasicka poradna - moc a tlak a naposledy mi bral kultivaciu ......... ja sa cudujem, lebo dnes som mala poradnu a najblizsiu mam o 2 tyzdne - takze ja nechodim ani kazdy tyzden .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim, ze zdola ma už ani nebude vysetrovat - chvalabohu .......... a ozaj, este tie pasy ma cakaju bud. tyzden v nemocke....
24. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja este nechceeeeeeeem
24. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies proč ne?
24. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa momentálne sa cítim celkom dobre, tak radšej nech maličká čo najdlhšie vydrží v brušku, tam jej je najlepšie....... a potrebujeme si dokončiť nejaké úpravy v byte, tak aby sme to stihli do polovice februára ....
24. led 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak to jo :slight_smile: no já už to mám všechno nachystané,tak by mě to teda už těďka vůbec nevadilo
24. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anavila ja som ho kupila normalne v lekarni naliali mi ho da flasticky. kolko stoji presne neviem lebo som kupovala vtedy vela inych veci ale myslim ze to bolo do 1.50eura alebo este menej. len s nim treba opatrne lebo vraj po nom riadne prehana :slight_smile:
24. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ja chodim do poradne kazdy tyzden od 36teho tyzdna ale skontroluju mi len moc tlak a lekar ma pozrie zdola a skontroluje ako malej bije srdiecko krv mi nebrali uz dobre dlho.
24. led 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no, mne sa najviac paci meno Alexandra, lebo ja keby mam dceru, tak sa tak urcite vola, pride mi to take vznesene meno :slight_smile: na druhom mieste Nina a na tretom Emily, to je tiez krasne meno, len ci jej nebudu hovorit Milka a to uz sa mi nepaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vsetky tri mena su pekne :slight_smile:
24. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja uz som mesiac na tri cm a furt nic, prave naopak, ze je to teraz krasne okojne vsetko :slight_smile: no ja si pockam, ved s velkou pravdepodobnostou som tehotna poslednykrat, tak si to "uzívam" :grinning:
24. led 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ano presne to iste robi aj mne, tlak som zabudla napisat, ale ten mi tiez kontroluje. Tak potom som kludnejsia, lebo kamaratka ma vystrasila s tou krvou :unamused:
24. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 mne tiez neberie krv, iba raz na tie protilatky, lebo mame s mm opacne krvne skupiny a to je vsetko...inak tiez ma len zdola skontroluje, moc, tlak a monitor urobi na srdiecko, to je vsetko... a neviem, naco by mi mal brat tolko krvi
24. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja som si tašku do pôrodnice zbalila už na Silvestra pre istotu - a naozaj ledva som to zmestila do veľkej cestovnej tašky. :slight_smile:

Ja idem na ďalšiu kontrolu vo štvrtok - tak som zvedavá, že čo a ako.
24. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 takže ty si myslíš, že rychleji za sebou to mají ty co ještě otevřené nejsou?
24. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kesulkarenka dnes rano porodila, pozrite jej fotoblog :dizzy_face: :dizzy_face: mame tu dalsie babo, malu Nelku
24. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku ci pana!! Tak to je iny macher!! asi fakt nevedela, ze to su uz kontrakcie, ked to prislo tak zavcasu.. na mna keby to teraz pride, tak tiez si asi myslim, ze len poslickovia.. ale klobuk dolu.. moj manzel by asi odpadol.. :grinning:
24. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 gratulujem k Nelke a prajem veľa,veľa zdravíčka a veľa radosti z malinkej. Kiežby všetky mali taký rýchly pôrod :slight_smile:
24. led 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi a nevies ako sa dari majke a dvojkam ?
24. led 2011 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka tak blahozelam, dalsia Nelka v skupine, len to najlepsie prajem, vela vela zdravia :sweat_smile:
24. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek