• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@imzadi taky na ni myslim, jestli uz to ma za sebou a jak to nakonec dopadlo.. doufam, ze ji moc netrapili.. :fearful:
24. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki mam nejake zpravy, vetsi z dvojcat uz ma Majka u sebe a koji, mensi je jeste v inkubatoru a nosi ji jenom na kojeni...
@medunka1 doufam tez :wink: no me to ceka tez v patek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi dakujem a majka je oka ?
25. led 2011 v 08:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki vypada to zatim jo:slight_smile: budu ji pozdravovat :wink:
25. led 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá :slight_smile:
zo srdiečka gratulujem všetkým novým bábätkám a prajem im zdravíčka najväčší kopec :dizzy_face:
ako sa máte? Ja mám za sebou zláštnu noc, najprv som sa potila ako myš a potom nad ránom som mala zimnicu, ale chorá nie som. Že by to bola predzvesť niečoho? :sweat_smile:
25. led 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko dobre rano, ja som to presne zazila cez vikend, k tomu este hnacky a chora nie som,takze asi ano :sweat_smile:
25. led 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby ako sa mate? ja už posledné noci nespím, ešte som aj prechladla :frowning2: tak dufam že to na mna nepríde lebo neviem ako by som vládala tlačiť.. idem ja do postele radšej nech to vyležím..majte sa tu zatial a držte sa :slight_smile:
25. led 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a ako vás preháňa? mňa tiež trochu začalo ale mám nejakú moc tmavú stolicu, je to normálne alebo sa už malý chystá? alebo to môže byt zo železa? beriem jednu tabletku denne.. diky
25. led 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...Aj ja gratulujem všetkým mamičkám a tiež bábatkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@dijefcatko ja som na tom podobne len zimnicu som nemala :unamused: :unamused: :unamused:
25. led 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer tá tmavá stolica bude zo železa.... :unamused: :unamused: :unamused:
A ked tak premyslam ja mam hnacky uz tyzden aj sa potim v noci a nic este :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no,nevadi ved ešte mame čas :slight_smile: mne tak aj tehotenstvo začalo prehankami...hlavne rano..
25. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ja sa už nejaký čas takto potím, pyžamo úplne premočené, až tak, že keď vstanem z postele, tak skúmam či to netiekla plodovka. akurát dnes sa ešte zimnica pridala. mňa nepreháňa, ja mám dlhšie práve opačný problém :unamused:
25. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa podla mna to skor zalezi od babatka, ked sa mu nechce, tak sa mu nechce :slight_smile: a ked hej, tak hej :grinning:
25. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, gratulujem k vsetkym novym babatkam, nech sa im aj maminkam dari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja nespavam poriadne uz viac noci po sebe mala mi tlaci na zaludok alebo zlcnik tak mi byva zle plus som nachladla tak mam plny nos ale apson hrdlo ma prestalo boliet.
dnes sme bola v poradni. vsetko v poriadku malej sa na svet asi moc nechce kedze som stale zatvorena a krcok stale na 2,5cm ale este stale ma dost casu aby dosla na termin :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata
do diskuse se moc nezapojuju, ale vždy po pár dnech kouknu a snažím se vás dočíst (je to fušku, píšete jak draci :slight_smile: )
- gratuluju všem novopečeným maminkám a přeju zdravíčko jim i miminkům, krásně to tu přibývá :wink:
-co se týče těhotenských problémů, jsem na tom stejně, jako většina z vás: nespavost, únava, WC desetkrát za noc, různé bolesti břicha, kyčlí a třísel, otoky; no prostě všechno co k tomu konci těhu patří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už to ani nijak zvlášť nekomentuju. Jen říkám, že jsem jako důchodce křížený se vzducholodí a že v břiše mám šestikilovou chobotnici :slight_smile: :wink: .
-do poradny jsem teď chodila dvakrát týdně, při každé kontrole CTG a prohlídka spodem :angry: (ohromná zábava, trávit tam tolik času)
- ale sláva, dojíždíme 38 tt a včera nám dali termín porodu :slight_smile: , mimi jsou obě hlavičkou dolu, takže přirozený porod :slight_smile: . Ve čtvrtek 27.1. v 6:45 ráno nástup do porodnice. Dostanu vyvolávací tabletu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už to pojede. Jen doufám, že to nebude tak dlouhé, jako u Ríši (30 hodin) a že se to nezkomplikuje :frowning2: . Začínám být pěkně nervózní, ale těším se že už v pátek budu mít ty bublinky u sebe.
- tak se všechny držte a vydržte, už běžíme cílovou rovinkou :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 držím veľmi palčeky, nech všetko dopadne čo najlepšie :dizzy_face:
25. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek baby, no ja som chytila zapal sedacieho nervu, takze teraz nechcem rodit, lebo som rada, ked sa nemusim ani pohnut.... nenormalne ma boli prdelka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj ja gratulujem vsetkym, novopecenym mamickam, nech sa im dari :slight_smile:
25. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte......tak dnes som mala aj ja nepokojnu noc....vkuse sa len prehadzujem a hladam si najlepsiu polohu ale vzdy ked sa otocim na bok malinka sa otaca so mnou =D ......a opat ma tlaci na pravy bok......tuto noc si dam preistotu pod seba nejaky stary uterak alebo podlozku preistotu aby som nezaspinila plachtu a madrac =D.....ach mne sa to teda riadne krati 8 dni =D....ale citim sa inak uplne v pohode..uvidim vo stvrtok na poradni co povie doki
uz som dozehlila posledne vecicky takze sme nachystaní.....este prehodim par veci co tu pepies smonila co si berie na salu a mozeme ist rodit =D
25. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som si nechala poradiť od leginky a už nejaký čas mám pod plachtou položenú tú nepremokavú lekársku podložku. kúpila som si ich do pôrodnice radšej viac, ak by som viac krvacala. jednu som si teda dala do postele, ak by v noci potiekla plodovka...
25. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko jj tie mam aj ja nachystane =D dnes si ju tam preistotu uz dam
25. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 držím palce a nech Vám všetko dobre dopadne :wink:
25. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak je tu dnes pusto.....všetky oddychujete? ja sa nejak nudííííím :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja kukam film, no v podstate to mam zapnute furt :slight_smile: ja sa dnes hrozne nudim a aj budem, nemam co robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som v telke nič nenašla..... :unamused: .....ochvilu tu mame babatka to uz nebude nuda......už sa tešíííím na to malinke stvorenie....milujem deticky a predstava ze bude moje ....juuuuj :wink: .....pojdem zajtra do Nr este dokupit teplomer, odsavacku, baterky do monitoru a vahy a pokukam este nejake vecicky pre malinku..... :slight_smile: ty si priamo z Nr?
25. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky aký matrac do postielky ste objednavali pre svoje srdiečka, kokos-molitan-kokos, alebo pohanka-molitan-kokos?
Ď. :grinning:
25. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja uz mam vseko nakupene z toho, co si pisala, len monitor dychu nemame, no chceli by sme... hej, teraz byvame priamo v nitre na klokocine, preto som zvedava, kde budem anpokon rodit, kedze galanta je odtialto hodinu autom :grinning:
@fialka12 my mame kokos-molitan-kokos :slight_smile: bol v dobrej akcii :grinning:
25. led 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ok ďakujem. A objednávali ste cez net, alebo kupovali v obchode?
25. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to sa mozno este stretneme v NR porodnici :wink: ja mam monitor pozicany, ak by nefungoval tak este suseda ma tiez hovorila ze mi pozicia.....
@marhulka13 mi sme kupili kokos molitan kokos tusim...alebo len kokos molitan neni som si ista :wink:
25. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 kokos molitan tusim :slight_smile: aby bol citlivejsi kedze mame monitor dychu
25. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 - tak držím palce, aby to všetko dobre dopadlo.

No ja mám hnačky už druhý týždeň - ale ja som na to zvyknutá - ja mám už 8 rokov diagnostikovanú Crohnovu chorobu - takže pohoda. Noci mávam aj ja také, že väčšinou chodím raz za 2 hodiny cikať a vždy keď sa dvíham z postele, tak čakám, či mi neodtečie plodovka. Akurát do dnes rána som spala super - na WC som bola len 2 krát čo je úplne super. :slight_smile: Vo štvrtok idem na kontrolu do nemocnice, tak som zvedavá, že čo a ako.
25. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek