• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@fialka12 no, my od znamej ho mame, lebo mala dva a tento nepouzivali :slight_smile:
@alexis13 hihi, no mozno, ved uz mam nr nemockzu okuknutu a je to tam pekne, aspon mne sa pacilo :slight_smile:
25. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jj aj ja som bola na exkurzii ukazali mi celu porodnu salu vsetky miestnosti aj sestonedelie je prerobene .....aj mne sa tam pacilo...len som pocula ze sestricky na oddeleni po porode su neni velmi mile....beru to ako samozrejmost a su neprijemne aj k prvorodickam akokeby som ja vsetko vedela co a ako ....ale tak nebudem si to vsimat a hadam to nejako s nimi zvladnem :slight_smile:
25. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tych par dni sa to s nimi da vydrzat... inak ked su tam studenti z vysky na praxi. je to tam fajn, tí su este takí snaziví a milí, nie sice este skusení, no dobre padne pocut mile slovo :slight_smile:
25. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no to by bolo fajn..ale uz ich asi nestretneme je po skuskach pomalicky ......ty to ako ides riesit dalej so skolou? prerusujes?
25. led 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja uz robim iba rigorozne studium a to mam este k tomu externe, takze to neriesim :slight_smile: tam sa zrovna od studia nejdem pretrhnut :slight_smile: pracu mam uz odovzdanu, vzdy mi ju posle spät s chybami, nech si opravim a je to...
25. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aha......tak ja som si dala dalsi semester individualne....a potom este diplomovka v 5 ročniku :wink:
25. led 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky jste tak unavene? ja v noci spala dobre, ale jsem jako by me prejel vlak a zivam v kuse... :rolling_eyes:
25. led 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 za individualny studijny plan sa aj plati???moj stryka uci na SPU, no nemam ziadne info, ake su moznosti studia tam :slight_smile:
25. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a co uci?? na akej fakulte
nie neplatim z kazdeho predmetu musim byt na 4 cvikach a 4 prednaskach s niekt.som sa dohodla a povedali ze staci 2 krat :grinning:
25. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi ja som tiez jak dolamana, no celu noc som nespala kvoli tomu zapalu, co ma to bolelo :frowning2:
25. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 nasi su rozvedeni a som s otcom a jeho rodinou v kontakte iba asi 2 mesiace, tak neviem konkretne, kde uci, no vola sa Alexander Feher :slight_smile:
25. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nepoznam ......
tak napapana som idem si lahnut pri telku a podriemat si s malinkou :wink:
25. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - ja tiež bývam veľmi unavená - ale je to normálne - veď predsa v nás rastie človiečik :slight_smile:
25. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja necítim žiadne príznaky, že by sa to blížilo, energie mám na rozdávanie a stále by som len niečo robila, či už upratovala, varila a lebo hocičo iné. Ja budem fakt asi 2 týždne prenášať...
25. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

dalsim maminkam zo srdca gratulujeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

baby ale uz fakt nejake rady ako rozbehnut porod,,ja uz nevladzeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chcem porodittttt :grinning: :grinning:
25. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer tak tu energiu ti ozaj zavidim mne sa chce len spat a spat nic nerobit
25. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, no, ja uz energiou tiez moc neoplyvam.. unavena som, aj ked celkom dobre spim.. Dnes som sice bola hore od pol6 do pol8.., no potom som zase zaspala a spala do 10hod. Aspon sa snazim oddychnut a pospat, inak sa tiez nudim.. pokazila sa nam telka, tak ani to sa neda.. tak aspon citam.
25. led 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, čo nové?
ja som dnes bez Jakubka, tak sa len tak povalujem, vonku snežííííííí, bláznivé počasie .....
25. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka čo tak chôdza po schodoch? dlha prechádzka? niekto tu spomínal aj ricínový olej, že môže vyvolať nielen prehánku ale aj pôrod :grinning:
25. led 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka malinik, sex, fyzicka namaha a ja neviem :grinning: ale ked sa babo raz zatne tak ho nedonuti asi nic :grinning:
25. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ja mam kokos-molitan-pohanka, objednavala som cez net. chcela som trochu hrubsi matrac, nie 8cm, co u nas v meste predavaju
25. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka sex, horúci kúpeľ, chodenie po schodoch ........... všetko však v rámci normy ..... :wink:
ozaj, už pijete čaj z ostružiny malinovej? ja som si ho kúpila minulý týždeň a úplne som nan zabudla, idem si uvariť .....
25. led 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hm, pijem caj, cele tehu chodim po schodoch, lebo mam panicky strach z vytahov, kupem sa, je mi tam dobre a nic :slight_smile: myslim, ze babo si aj tak robi po svojom :grinning:
25. led 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - ja tiež stále chodím po schodoch - bývame v štvorposchodovom paneláku na treťom poschodí. Nemáme výťah a tiež skôr uprednostňujem kúpeľ pred sprchou. Detičkám je v brušku zrejme ešte dobre. :slight_smile:
25. led 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ved aj keby bolo treba, oni ich von dostanu :slight_smile: navzdy tam urcite nebudu, takze to jedine ma drzi pri zivote :grinning:
25. led 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vas docitat, to je teda mazec.. kdyz to vsechno doctu, tak zase nevim na co reagovat.. :sweat_smile:
@imzadi .. ja jsem jak prejeta buldozerem.. uz se jenom presouvam z postele na gauc a z gauce na postel.. bez zajmu cokoliv delat, unavena a bez energie.. :confounded:
Uz aby byl patek . ty to budes mit za sebou a ja budu nastupovat vecer do porodky :slight_smile:
25. led 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 mam to dost podobne, ale jeste vcera to bylo ok, nevim, co se deje, snad na me neco neleze...a doufejme, ze to v patek budu mit za sebou, doktor me strasil, ze to vyvolavani muze trvat dele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, chcem sa vas opytat ci vas tiez bolieva chrbat a brusko v noci ako keby ste mali dostat kramy?? dnes rano to som mala take tvrde brusko ako skala?? mate to niektora??
25. led 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 ja presne to same, asi 14 dnu...za noc tak 2x az 3x, bricho vzdy jako kamen...
25. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 ja mam pocit, ze som tieto priznaky citala skoro u kazdej :slight_smile: mna to sice obchadza, mna boli podvozok a chrbat, no to z tych zlomenin :slight_smile:
25. led 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek