• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@majuska7979 aj ja to mam, boli ma hlavne v krizoch a pritom mi aj tvrdne. ale casto mi tvrdne aj bez bolesti
25. led 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak nakoniec idete vyvolavat? ta bolest u teba k nicomu neviedla, vobec este nie si otvorena?
25. led 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 neco malo jsem, ale jeste minuly ctvrtek bylo hrdlo vysoko, pochybuju, ze se neco zmenilo...takze ano, vyvolavani v patek :rolling_eyes:
25. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi zaujimave, vacsinou sa baby pri bolestiach zacinaju otvarat, maternica sa pripravuje a su tam nejake zmeny a v tvojom tyzdni uz duplom. drzim palce, aby to slo v piatok rychlo :wink:
25. led 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam baby celkovo tvrde brusko ale v noci to bolo riadne ako skala, :pensive: ale rano vsetko ok, proste uz by som to chcela mat zasebou :rolling_eyes:
25. led 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979z je to normalne v tomto stadiu podla mna. ja tiez mavam ako skala. neboj uz sa pomaly dockas, uz ti do terminu neostava vela casu a mozno to bude aj skor :wink:
25. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 moja co by som dala aby sa maly uz narodil, proste ten pocit :dizzy_face: ze budem o par kg lahsia a konecne si budem moct obliect po com tuzim a nie to do coho sa momentalne zmestim :rolling_eyes:
25. led 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
viete aka by bola haluz keby som porodila zajtra na narodeniny mojho svokra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
proste bola by haluz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 plne ti rozumiem :grinning: a k tomu pocit, ze maly je v poriadku a zdravy
25. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 nikdy nevies, aj zajtra to mozno stihnes :grinning:
25. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 proste se telu nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: dik moc
25. led 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 my sme s mm tiez najskor chceli, nech sa maly narodi v januari, lebo obaja sme tiez v januari, no ak nie, aj tak budeme mat narodky vsetci pokope :slight_smile:
25. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 no zajtra ma moja dobra spolužiačka narodky ta chce aby prisla mala na svet zajtra a mamina zase ma narodky vo stvrtok tak ta ze nech pride vtedy malinka... :grinning: ale ja si aj tak myslim ze mala pride az vo februari...prveho,druheho :grinning:
25. led 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 moja no mozne je vsetko :grinning: :grinning: :grinning: ale asi nie v mojom pripade take stastie mat nemozem :dizzy_face: :dizzy_face:
@marhulka13 no tak to je pravda, oslavovat budete tak ci tak spolu :grinning: :grinning:
@alexis13 ja som mala zo zaciatku pocit ze maly nevydrzi do toho februara, lebo je dost nizko, ale tak to vypada ze to este aj pretiahne :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 :grinning: no aj ja sa bojim aby som nepretahovala....a to sa zevraj v poslednom case deticky rodia skor :wink:
25. led 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 moja no moj pocit bude ze ten nas maly zbojnik bude asi po maminke, mne sa nechcelo ist von, zato nebola by som proti ak by sa troska rozhodol ako jeho tatko, narodil sa v 6 mesiaci, no nebola by som proti aby sa rozhodol vysjt troska skor a aj dnes :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 :grinning: no tak ja som sa narodila presne na den kedy doki vypocital...tak myslim ze aj malinka pride 2.2 :grinning: hlavne nech su deticky zdrave....
tak dnes by som rodit este nechcela mam zajtra navstevu, stvrtok poradna, piatok nakup, a cez vikend sa chceme ist s bruskom a mm odfotit :grinning:
25. led 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@leginca ,
@marhulka13 vám by sa chcelo do takéhoto počasia?mne veru nie. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@majuska7979 mňa bolí bruško ako cez mrchu takmer nonstop.
25. led 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 môj manžel si pôrod objednal na zajta,lebo má narodeniny.uvidíme,či sa s bábom dobre dohodli :grinning:

ja som bola dneska na poradni,všetko je ok..robila som si srandu,že ak bude malé po bračekovi,budem ho nosiť do Veľkej noci.Dr.ma zrovna vyšetroval a povedal,že prenášať určite nebudem,že už som pripravená,všetko je dozreté,mäkké,hlavička naliaha,že už to môže byť hocikedy,podľa neho najneskôr cez víkend.tak som zvedavá,či to vyjde.do grafu mi napísal CS:7,koľko máte vy?a pýtal sa,koľko mal malý,keď sa narodil,ja že 3kilá,že podľa neho,toto má 3500-3650g už teraz,a to mi nerobil sono.keĎ videl môj zdesený pohľad,rýchlo povedal,že to je len jeho osobný názor,nech sa na to nedržím,že veĎ prvé dieťa mu " vydlabalo cestičku", takže teraz to už nebude také hrozné.v kútiku duše dúfam,že bude mať pravdu.

inak posledné dni sa cítim fakt na "rozpadnutie", hrozne mi tvrdne bruško,mávam veľké bolesti,tlaky dole,tak snáĎ to k niečomu povedie. :unamused:
25. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja uz si rikala, ze rodis, kdyz si tu cely den nebyla :grinning: no zavidim, vypadas nadejne!!
25. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, aj mna pobolieva brusko ako pred mrchou, dnes som to citila asi 4x pocas dna. Baby chodili ste niektora na nejake kurzy ako spravne dychat, alebo na nejake cvicenia? ja som nechodila vobec, som leniva a normalne mam vycitky svedomia, dufam, ze to zvladnem aj bez toho :unamused:

@marhulka13 ten podvozok aj mna nonstop boli, vkuse len prava strana, a dnes som si vsimla, ze uz mi aj opucha len prava noha, lavu nemam takmer vobec opuchnutu oproti pravej :confounded:
25. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 nie nechodila som ....ked to zvladni ine musime aj my..mne sestricka vysvetlila ze ta pri porode bude usmernovat co a ako...a hlavne ked zacnu kontrakcie mame dychat nosom a nie ustami aby sme sa nevycerpali.....a potom ked uz budeme tlacit a rodit zavret oci tlacit bradu k hrudniku a tlacit tlacit a nemysliet nato zeby mohlo vist aj nieco ine...oni su nato zvyknutí :grinning:
25. led 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 :grinning: super, tak to mi staci vediet :slight_smile: ja si tiez myslim, ze ked to zvladli ine, zvladneme to aj my.
25. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 moja a co to znamena CS7???
25. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. gratulujem k babatkam :slight_smile:

ja akosi nemam cas a chut prispievat,lebo sa len rozculim,co mi neprospieva. aj ked mi to moze zvysit tlak :sweat_smile: ja mam za sebou jednu infekciu a dalsiu pred sebou. okrem toho pravidelne uzivat atb a pride mi to ako zbytocnost,kedze je to prislaba davka na preliecenie. som zvedava,dokedy ma nechaju trapit sa. dali mi silne lieky od bolesti a kontrolu az po sone,lebo tato doktorka sa viac zaujima o velkost babatka. je to na nervy,vidiet stale niekoho ineho a kazdy si riesi cosi ine. takze ani netusim,na com som. ja tiez v noci nespim,ale na wc mi netreba,aj ked by som mala. len nase babo vystraja ako blaznive. ci je noc alebo den,stale cosi vymysla :sweat_smile:
25. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...aj ja mám hlavne v noci bolesti v krížoch a dnes som normalne musela zobrať magnezium(aj ked ho už dva tyzdne neberiem)lebo mi prvy krat stvrdlo brusko a chytil ma krč do nohy,že som sa ledva postavila... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ja idem za svojim porodnikom vo štvrtok a kedže ho chcem pri porode pracdepodobne bude vyvolávany....Niekedy na budúci tyzden.... :wink: :wink: :wink: No možno este počká,ale pochybujem.... :unamused: :unamused: :unamused:
A ozaj podvozok aj mna pobolieva,no zvlaštne je že len v noci.... :unamused: :unamused: :unamused:
@hrozienko11 ty si v nemocnici???len nech vystrája aj moja vystrája,aspon vieme že su v pohode.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,nie je tu nejaka slovencinarka??
25. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ty chces mat vyvolavany porod? a preco mas nejake problemy? mne dnes tak strasne tvrdne brusko ze som sa az zlakla ale asi sa len maternica pripravuje na akciu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby... me brisko take casto tvrdne, boli me bricho hlavne dole v podbrisku, doktorka zanamenala i zmeny ny placente, ale nejsem ani otrevrena, zitra jdu na kontrolu, tak doufam, ze uz se zacne neco dit, protoze mam stale vetsi pocit, ze budu prenaset :unamused:
25. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no nechcela som ho mať vyvolavany ale doktor nebude určite kvôly mne vstavť z domu ked ma to chytí v noci.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: on neberie peniaze tak by som to nechcela...mne to nevadí už som s tym zmierená :wink: :wink: :wink:
a aj tak si myslím že budem mať problém s tvorením a pojdem na sekciu :unamused: :unamused: :unamused:
25. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek