• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte...pisete o tvrdnuti a stahoch a o bolestiach...vcera vecer som mala bolesti ako pred menzesom, ale neboli pravidelne...normane to do polnoci preslo..a nic sa nedeje..som uz z toho na nervy...zajtra mam ist na CTG som zvedava, co mi povedia.
Inak mna vysetrila doktorka minuly pondelok a povedala ze uz som na ROZSYPANIE, a nic, uz preslo 9dni odvtedy.
Ale utesuje ma,ze niesom sama, kto sa citi pred porodom takto...aj ked pri prvych dvoch porodoch som nic take nemusela riesit. no som zvedava
25. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja len ze sa mi zda zvlastne robit vyvolavany porod skor ako pred terminom ak nie je nejaky zavazny dovod. predsa len dorbice vedia kedy chcu prist na svet ale drzim palce aby ti to vsetko dopadlo presne ako chces :slight_smile: a neboj urcite sa v pohode otvoris a vsetko pebehne v pohode :wink:
25. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin suhlasim s tebou, baby, vydrzte, najlepsie je babetkam ostat v brusku az do konca,teda co najdlhsie, viem ze tie posledne tyzdne su uz velmi tazke, ja sama sa citim ako slon :grinning: ale nechcete predsa navstevovat babetko v inkubatore,ale mat ho hned pri sebe, vsetkym nam drzim palce, za chvilu sme vsetky statsnymi mamkami :wink:
25. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez uz by som chcela porodit, ale urcite by som si nedala vyvolat pred terminom. ak si malicky vyberie, ze sa narodi skor, ok, uz by to malo byt v poriadku o taky tyzden, ked budem mat ukoncenych 37tt. ale nahlit ho nebudem. vyvolat by som si dala az po termine. dovtedy je vsetko na malickom :wink:
25. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja mam pocit,ze som to tehu rozchodila..ziadne priznaky uz nemam..akurat sa drobec tak prevaluje,ze nadskakujem na posteli ..take je to zlate
25. led 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
strasne ma bolia nohy, strasneeeeeeeee :cry: co mam robit? ked sa tuto noc nevyspim, asi si to hodim :sweat_smile: predvcerom som zaspala o 4tej rano a o 8mej som vstavala a vecer som zaspala ako zabita o pol deviatej, ale spala som len do pol 12. potom som zasa cumela do stropu do pol stvrtej :unamused: a dnes urcite nezaspim zasa, tak ma bolia tie nohy :confounded:
25. led 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi pozerám,že ty tu ešte strašíš.asi by sme mali tvojmu malinkému dohovoriť,nech sa nenechá takto predbiehať. :grinning: ale verím ti,že to je už o nervy,

@majuska7979 do tehu knižky ti dr.zaznamenáva na taký graf veľkosť bruška a pod tým píše čísla,ktoré keď spočíta,tak výjde to výsledné.ja som mala minulý týždeň 4,teraz 7.má to niečo spoločné s krčkom maternice.

inak,baby,ja som dnes od pol3hore.do pol5som nejako vydržala v posteli,ale potom už som vstala,lebo ma tam išlo poraziť.tak tu čumákujem.Už ma 4krát prehnalo a odišla mi zátka,o ktorej som si myslela,že odišla už pred 2týždňami.ale vtedy to bolo asi len špinenie,lebo teraz toho bolo hrooozne veľa a husté. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám trochu tlaky v podbrušku,ale žiadne bolesti,tak som zvedavá.manželovi som ráno gratulovala k narodeninám a povedala,že možno už dnes dostane darček,nech má telefon pri sebe.ostal taký nervozny,že prehnalo aj jeho :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....tak ešteže som sa večer pozrela do knižky by som dnes nešla na poradnu uplne som bola v tom ze idem zajtra..... :wink: tak som nachystana este pockam na bus hadam pojde lebo do rana dost nasnezilo jaaaaj naco brrrrrr :angry:
tak prajem pekny dnik uvidime co mi doki povie mam 7 dni :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 porad strasim, ale koukam, ze ty uz dlouho nebudes :grinning:
26. led 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 aha, moja ty fakt nemozes spat :grinning: ale to je normalne, zhodou okolnosti som sa dnes nezobudila v noci ze som hladna ale zato dobieham teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, ja som sa dnes po dlhšej dobe v noci totálne neprepotila, bolo mi tak akurát. Aj vás pichá odspodu? Ja som si teraz všimla, že ako sa malinká hýbe, tak ma presne pichá zdola vo vnútri :unamused: dúfam, že to ešte neznamená nič, manžela mám mimo mesta...
26. led 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko moja mna obcas tak picha tie, proste neviem co to je , ale pokial citim ze maly sa hybe tak tomu nepripisujem ziadnu uvahu :wink: mozno ta tam podstipkuje :wink:
26. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 no mrví sa slušne, nemôžem sa sťažovať :dizzy_face: ale mňa to pichá akoby hneď za pošvovým vchodom alebo kolo krčku, nie vo vnútri bruška. zajtra sa na to na poradni opýtam ale ak to niečo znamená, tak mi to lekár povie asi aj sám :slight_smile:
26. led 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no ja viem moja co myslis, proste tam dole uplne dole :grinning: :wink: potom mi daj vediet zajtra co ti doki povedal :wink:
26. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá,
ja vás sledujem od začiatku ale neprispievam.
Včera sme boli na kontrole. Krček je pevný a po kontrakciách ani stopy. Ak sa pôrod nespustí do 2.2. tak 3-4.2. ideme na vyvolávanie. Držte palce aby sme to zvládli :wink:
26. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
krásne som sa nad tou manželovou nervozitou zasmiala :slight_smile: :slight_smile: som zvedavá ako bude reagovať môj - dúfam si to ale nerozmyslí a rodiť pôjde so mnou.
26. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ticho pred búrkou...
26. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. no ticho pred burkou uz skoncilo,,som celu noc nespala,co som si drzala brucho,lebo som mala bolesti na kramy,,,ale ze stale,,a maly do toho sa strasne vrtel
26. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik vitaj a veľa šťastia, už to máme všetky za pár
@janette4manžel pekne reagoval, ešteže tí naši chlapi nemusia rodiť, ak je každý ako môj, hrozilo by nám vymretie :grinning:
26. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka asi si hľadá cestičku
26. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam po kontrole.. otevrena na 2 prsty, hlavicka naleha, malicky ma idealni vahu 3,2kg.. (to je akorat tak na 4 zatlaceni a hotovo :grinning: ) porodni cesty pripraveny.. :wink:
v sobotu v 5 rano nastup do porodnice.. :grinning:
26. led 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca velmi pekne si to o tych chlapoch povedala uplna pravda :slight_smile:
@mafynka tak mozno to tu uz bude a budes mat malickeho za chvilu pri sebe. mozno sa maly uz pripravoval na najlepsiu poziciu :slight_smile:
u mna sa s tal zazrak a celkom dobre som sa vyspla na zachode som bola 2x ale inak uplna pohoda. normalne som rano bola prekvapena :slight_smile:
26. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, tak aký máte deň? u nás je totálna kalamita,napadlo kopec snehu, tak som rada, že nikam nemusím ísť .....
no rozhodne súhlasím s tým, že vyvolať pôrod určite nie, mám kopec kamarátok, ktoré to podstúpili a povedali, že nikdy viac - pokiaľ si to samozrejme zdravotný stav nevyžaduje. Správny pôrodník - pokiaľ ho má rodička dohodnutého ku pôrodu má byť k dispozícii 24 hodín denne, takže ak by to malo byť len o tom, že nebudem pána doktora vyrušovať, nech mi radšej vyvolá pôrod, to rozhodne nie .......... Najlepšie je, keď sa samo vypýta na svet, načo ho nútiť ....
Mne je teraz celkom fajn, žiadne bolesti, len večer trošku kríže, neviem, kde sa vo mne berie kopec energie, ale furt niečo robím, žehlím, periem, upratujem - som sa asi zbláznela alebo čo ..... :wink:
26. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 juuuj tak to budeme drzať palčeky :wink:
26. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin jaj no kiezby..aj teraz ma pobolieva,,ale uz by sa to mohlo rozbehnut poriadne
26. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 jeeee tak to se máš! já jsem se také teď vrátila z kontroly a pořád nic, otevřená nejsem, ale termín mám 13.2. tak má maličký ještě čas:slight_smile: na kontrolu jdu zase za týden,tak doufám, že už se začne něco dít
26. led 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies chytil ťa syndrom hniezdenia?vraj to prichádza pred pôrodom. :grinning:
26. led 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 myslela som, ze hniezdenie uz mam za sebou, lebo uz som mala take obdobie...... no potom mi bolo 2 tyzdne na figu, vsetko ma bolelo zospodu a neviem, co sa stalo - zo dna na den to preslo ........
ja budem urcite prenasat - brucho mam uplne hore a mame to v rodine - vsetky zeny v nasej rodine prenasaju .... by som sa zasmiala, keby som dnes vecer porodila - tak radsej nic nejdem hovorit .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ahojte, ja sa tiez citim skvele, prave som vysuchala wc, sprchovy kut a chystam sa do zivanskej :grinning:
26. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Taky jsem dnes měla koupelnovou uklízecí manii :slight_smile:
26. led 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek