• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@verunka90 :wink: nech ostane doma cisto,ked budeme v porodnici :grinning:
26. led 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 Jééé tak to moc gratuluju :slight_smile: Já jdu na kontrolu v pátek. Minulý pátek jsem byla otevřená na 1 prst, hlavička naléhá taky a hrdlo je měkké. Malý měl 2,8 kg. Uvidíme, kolik bude mít po týdnu, asi tak 3,1kg myslim, 0,3kg za týden teď mimi přibírá...A já si myslela, že na prst otevřená je pomalu nic a ty jsi na 2 a uuž :slight_smile:
26. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Přesně tak :grinning: Přítel se snaží, ale stejně po něm všechno předělávám a spravuju :grinning:
26. led 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 tak to je super, ze mame tolko energie, no nie? no tu zivansku Ti zavidim....... ja mam v chladnicke pecene maso a gulky v paradajkovej - no ani na jedno nemam chut ............ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak prid na obed, po dialnici to mas do KE co by dup :grinning:
26. led 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, baby! Vidim, ze sa tu uz vazne sporodnieva.... :wink: Ja mam dnes za sebou kontrolu, vsetko je OK, v piatok si idem lahnut na gyndu a pondelok, ak sa malicka nepoponahla skor, by mala byt sekcia. Alemohla by sa vybrat uz v sobotu, lebo ma asi porazi - cely vikend v nemocnici len tak navyse. No zajtra sa este chystam upratat, nech nas pocka poriadok, kam prideme domov, v piatok vychystam malu k nasim a mozem ist.
Vsetkym vam drzim palce, myslim, ze tu uz bude plno deticiek, kym sa dostanem na net.
26. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 jasné, nasadám do auta a tak za 5 hodín som u VÁS :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,čo vás to všetky chytilo?tuším je tu to upratovanie chronické.
ja som zrovna dopiekla pizzovníky a dovarila polievku,idem trochu vyvenčiť dieťa.
26. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 baby vy mi robíte chute, mnam ....... ja som bez dietata ........... svokra ho sla vyvencit, tak mam veget ...... dnes sme mali ist do RK pozerat surodenecky kocik Baby Jogger, ale odvolala som to, bojim sa v tom pocasi ....
26. led 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky teraz pozerám, že mám úplne premočené tričko pri prsiach, začína mi tiecť mlieko, bože dúfam že nejdem rodiť - je to normálne?
26. led 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies moja myslim ze to je normalne :wink: fly tieklo mlieko uz velmi skoro tak hlavne kludik :wink:
26. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - ja mávam tiež také ťahanie dole. Myslím, že to bolí lonová kosť a je to úplne normálne a primerané nášmu štádiu tehotenstva. :slight_smile:
26. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 no pri prvom tehu mi hadam trvalo tyzden, kym sa mi spustila laktacia a teraz kukam a mlieko mi tecie, keby to videl Jakubko, hned by pytal cicik ..... :wink:
26. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mozno ze to je u teba uz 2 tehu to preto sa ti spustilo uz mliecko :wink: moja svagrinka tak mala
26. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 no mozno, som sa normalne zlakla .... :slight_smile: ale na druhej strane som rada, ze mliecko bude pre Jasminku, jupiiiiii :slight_smile:
26. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies presne tak to treba brat :wink: :wink: :wink: :wink:
26. led 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, tak ja si robim na obed lososa na masielku so zeleninou a hranolkami.. :wink: , a konecne som si zbalila tasku do porodnice, aj ked nemyslim, ze by som sla nejako skoro. Inak vsetky, co mate termin na zaciatku februara sa uz nejako rozbiehate a my, co mame na konci len budeme sledovat ako deticky pribudaju a my sa este trapime.. :frowning2:
26. led 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca moja, to poznám, ale toto je ako pichanie ihlou :confounded: hádam to prejde...
26. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak dnesna poradna za nami. doktor ma velmi potesil. nas drobcek sa predsa len otocil. uz je hlavickou dole. :grinning: dufam, ze tak aj do porodu zostane a uz si to nerozmysli :slight_smile:
aj ja som vcera upratovala kupelnu, ale nie preto, ze by som mala upratovaciu maniu, ale uz som sa na ten bordel nemohla divat.
ja vobec nemam pocit, ze by som uz bola nejake styri tyzdne doma na materskej. :frowning2: za chvilu tu bude maly jakubko a ja som v jednom kole. este stale ucim. ale februar mam volno !!!!!!!
som zvedava kedy sa myly vypyta na svet, ale dnes a zajtra ma zakaz :grinning: lebo priatel je odcestovany a chce byt pri porode :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - tak to potom netuším čo by mohlo byť. Spýtaj sa na to zajtra na kontrole.
26. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova super, ze sa malicky otocil - blahozelame ...
@mirka0044 mnam, losos, ja mam nakoniec parene buchty - mam full service - dedo mi doniesol ...... ja sa rodit zatial nechystam, takze dufam, ze malicka vydrzi do 14.2 v brusku - bolo by pekne, keby sa narodila na Valentina .....
ja vysavam, umyvam podlahy, prezliekam periny a mlieko mi tecie a tecie, no nechapem, hadam fakt nejdem rodit, ked sa mi spustila laktacia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my sme sa dali do prerabky chodby - ideme si prenajat cast chodby pred nasimi dverami v panelaku, vymurovat priecku a osadit dvere, zvacsi sa nam tak priestor - bude na haraburdy - kociky, traktor, trojkolku plus satnik .... len dufam, ze sa to este stihne, lebo zatial nam to este neschvalili, tak cakame ako blbi ...... a potom sa moze zacat robit :wink:
26. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies teeeda, ty si riadne akcna!!! Nechapem, kde beres tolko energie.. Ja sa posledne dni suchtam ako taka mrtvola.. nieco spravim a musim ist oddychnut, lebo sa rychlo unavim. Super s takym dedom!!! Aj ja by som brala.
S tou chodbou to je super napad.. Pre dve deti sa tych hraciek nakopi, co?
Ja som tiez rozmyslala nad tym 14.febr., ze by mohol byt :slight_smile:
no, nic, idem ja k lekarovi, som zvedava, co nove.. potom sa ozvem. papa
26. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 tiez neviem, co to so mnou je......
my predsa ideme do toho Ruzomberka pozriet surodenecky kocik, tak som zvedava, ci ho kupime, tak sa utekam olbiect a vsetko nechavam tak.........
majte pekny dnik
26. led 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 @pepies baby ja mam termin 14.2 ale snazim sa presvedcit malu nech sa narodi 7.2 alebo 11.2 :slight_smile: ten prvy datum ma nahovara moja mama lebo ma potom tyzden dovolenku a chcem byt pri nas a mne sa paci 11.2 :slight_smile: :slight_smile: ale tak kedy pride vtedy tu bude a budeme stastni :slight_smile:
26. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky a kinderká....do sekcie mám 8 dní a dnes mi začala hnusná chrípka.Bolia ma aj priedušky....teplotu zatial nemám.Neviem čo mám robiť....velmi sa bojím.Taktto rodiť nemožem :(((
26. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehule
tak co, mame nejaké nové bábätko? Hmmm?
Ja som dnes tiež upratovala, vysavala, utierala prach..a tak podobne. Po 2 týždňoch Ma už nebaví to nicnerobenie:slight_smile: Naobedik sme mali slivkove gulicky, mňam mňam..
26. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky...tak kontrola dopadla dobre....doki na sone ma posiela do horucej vody a umyvat okna :grinning: ze placenta je plne dozreta.... :wink: no a kontroloval ma aj zo spodu ale nie moj doki ten tam dnes nebol / a musim povedat ze vysetrenie tohto som dost citila a bolo to neprijemne/ no ale povedal ze som otvorena len na spicku prsta :grinning: a nieco 2 cm ale to neviem co hovoril prepocula som, pocuvali sme aj srdiecko 134 uderov za min.povedal ze vsetko v poriadku, este mi meral panvu....malinka ma viac ako 3,5kg odhad dokiho tak mi trosku odlahlo ze nema viac ako 4 kg ako som mala ja aj manzel.....povedal ze o tyzden mam prist ak neporodim tak uvidime :grinning:
kupila som dnes teplomer babu meria do 10sek. s ohyb.spickou....a odsavacku na vysavac kt.som kupovala so strachom ale vsade o tom pisu a odporucaju ze je to najlepsie..tak uvidime..hadam to nebudeme potrebovat :wink:
26. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcela som sa opytat na obale tej odsavacky je ze od 800 do 1800W vysavac...nevadi ked ja mam ten 1800W neublizim nejako babu? nenasla som nikde na vysavaci ten regulator vykonu :unamused:
26. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik ahoj tak to mame spoločný termin u mna tiez žiadne kontrakcie, otvorena som len na špičku prsta :grinning:
26. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 To možná hlásil délku děložního krčku, to by tak odpovídalo, ten rozměr, u mě říkala doktorka otevřená na prst a krček dlouhý 1,5cm :wink: Jinak moc gratuluju, že je všechno tak jak má :slight_smile: Teploměr jsme kupovali přesně taky takový rychle měřící, no ale měřila jsem se s ním a teplota mi po zapípání ještě o něco stoupla, takže po těch 10sec. ho radši ještě chvilku nechám...Jinak odsávačku jsem taky zvažovala, no nakonec jsme vzali foukací, protože bych nechtěla pořád vytahovat vysavač a zase schovávat..ty názory se na ni různí dost, někdo si ji nemůže vynachválit, někteří pediatři však ji moc nevítají, že prý pak děti více trpí na zánět středního uška, že nějak porušuje tlak v dutinách či co...to mi říkala prodavačka v obchodě, kde jsem ji okukovala.
26. led 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek