• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mirka0044 veru, my sa este potrapime :grinning:
26. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 nooo ja jsem druhorodicka, tak uz mne uz jsou dva prsty zajimavej posun :grinning: je to nadejnejsi nez pri prvnim tehu :slight_smile:
26. led 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett joj slivkove gule, to by som si dala :dizzy_face: alebo buchty na pare co mala @pepies
26. led 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby... ja len informacne dnesne spravy z poradne. krcok mam uz skrateny, plodova voda je na hranici, ale vraj stale OK. a na CTG som mala kontrakcie kazdych 12-15 min. predpisala mi Buscopan a mam brat aj magnezko nadalej. ja pocas dna ani nestiham vnimat tie kontrakcie (tvrdnutie bruska). je to uplne ine ako v 1. tehu so simcou. kazdopadne by som bola prestastna, keby sme vydrzali 2v1 do toho 38t :slight_smile:
26. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, mame tu nejake nove prirastky? nestiham vas citat
26. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb nie,nie som v nemocnici. este chodim do prace a popri tom uzivam lieky. je dobre,ze vystraja,len by obcas mohlo aj spat :sweat_smile:
26. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13, to máš super že si už otvorená aspoň trošičku. Mne keď vyšetruje lekár krček tak ma to vždy veľmi bolí. Asi to bude preto lebo je stále pevne zovretý.
26. led 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly zatial nie,ako sa mas ty s malou Matkou? :slight_smile:
26. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 no ved ano sto ludi sto nazorov...mne to zas pediater odporucil ten na vysavac...lepsie ako tie co saje mamina lebo ze pritom sa prenasaju bakterie a casto ochorie mamina ked sopliky taha...skusala som ho na vysavac a nie je to az taky velky tah ako som si myslela.... :wink:
26. led 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aj ja som si dnes pochutnala na parených buchtach, polievocky sosovicovu aj hraskovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@komarik no predtym ked ma vysetroval moj doki nic som necitila je velmi citlivy, dnes co ho zastupoval bol ako prijemny ale pri vysetreni som to dost citila a strasne silno mi aj brusko stlacal...ale vydrzala som :wink: hlavne ze je malinka v poradku
26. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 mňa takto vyšetruje moja dr.zakaždým,najradšej by som sa vtedy driapala až na strop.teraz ju 2týždne zastupoval jej otec,starý pán,ale teda,od neho by sa vyšetrovať mohli učiť mnohí gynekologovia.v živote ma žiadny dr.nevyšetroval tak jemne,ako on.keby mi nestláčal brucho,ani neviem,že ma vyšetruje zospodu.

26. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tá odsávačka na vysávač je super.keď máš aj vysávač do 1800kw,dáš ho na minimum a ako bude malinká rásť,budeš dávať silnejší ťah.ja som tomu zo začiatku tiež moc neverila,ale vyskúšala som to na sebe a je to v pohode.
26. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no len ja som na nasom vysavaci nenasla nic na reglovanie vykonu....ale nezdalo sa mi to silne ani teraz ked som to pustila...prilozila som si tu k dierke a nezdalo sa mi to az take silne...asi podla toho ako hlboko sa da.....ale uvidime...dufam ze ju nepouzijem a malinka bude zdrava :wink:
moj gyn.je tiez uplne super citlivy tento nebol.... :wink: ale dalo sa to vydrzat...tento mi napriklad dal aj pristroj a pocuvali sme ako bije srdiecko to moj nerobi, a meral mi panvu ale to asi preto lebo mam pred porodom
26. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 my sa mame zatial dobre, dnes sme boli na ockovani aj to sme rano zaspali a len tak tak stihali potom :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby,

ja idem na kontrolu zajtra, tak som zvedavá, či je oproti minulému týždňu nejaký posun.
26. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ja som mala v pondelok poradnu, ziadna zmena sa neudiala od minuleho tyzdna..ale vysiel mi trosku blbo monitor, skoro som musela zostat v nemocnici, ale nastastie sa to upravilo..zajtra ale idem rano na monitor znovu, tak snad to bude v poriadku, lebo na sekciu nechcem ist...a inac sa citim jak slon :slight_smile:
@medunka1 tak to mas fajn, o chvilu mas drobca pri sebe :slight_smile: super, ze sa Ti to takto pohlo :slight_smile:
26. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj my máme dnes za sebou kontrolu, krčok skrátený, uzatvorený, placenta 2 a plodovej vody máme ešte stále dosť, vraj keď je placenta 3 tak sa ide rodiť :wink:
26. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem vám k úspešným kontrolám :wink:
26. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
už si tu píšem sama sebe :grinning:
26. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 :slight_smile: Tak to je výborné! Moc držím pěsti, ať je to rychlovka :slight_smile:
26. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Gratuluju :slight_smile: my jdeme pozítří, tak jsem už úplně napjatá :slight_smile:
26. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak ja gratulujem k tej tvojej kontrole si na tom podobne ako ja :slight_smile: babatkam je v ich domcekoch dobre :slight_smile:
26. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
deckaaaa denne porodila ?! :sweat_smile: v tabulke pribudlo miminkooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: alebo uz ste pisali a ja som slepa :sweat_smile: :wink:
26. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaaaakze je to potvrdene, som tehudementnaaa :grinning: :grinning: :grinning: krasny vecer kinderka :wink:
26. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 tak sme dve, tehudemenciou trpím aj ja :grinning:
26. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin vďaka, kedy začneš brať tie homeopatiká? nemôže to mať nejaký nepriaznivý účinok na nás alebo bábo?
26. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 ďakujem, tak ti držím palčeky, nech je všetko v poriadku :wink:
26. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca @henri001 k tym tehudementym sa pridavam aj ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
natalca uz som zacala s tou arnicou. ja som sa radila v lekarni ohladne toho co mozem a ako to je presne lekarnicka kontrolovala v dvoch roznych knihach stravila som tam asi pol hodinu, je to lekaren ktora sa zaobera homeopatiou a takymi vecami takze sa nebojim a som sa rozpravala s teraz uz mamickami ktore ich brali a neboli ziadne nasledky :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin super, vdaka, pôjdem sa pozrieť či to u nás majú v lekárni, alebo nech mi ich aspoň objednajú, keby niečo spýtam sa ťa ešte na tie lieky, aj na sebe badáš nejaké pocity vplyvom tých liekov? a ktoré si si to vlastne kúpila? napíšeš mi, prosím ťa celý ich názov?
26. led 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca poslala som ti ip :slight_smile:
27. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek