TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
apoloma
27. čer 2010
...urcite mas pravdu no dufam teda ze to bude ok!!uvidime co mi zajtra povedia nooo hadam to len bude dobre 🙂 mate uz aj nejake meno vybrate pre malicke??
suzanna85
27. čer 2010
@mony80 tak to sme zatial 2 🙂)))blahoželám🙂)))))ozaj,čítala som ako si písala,že sa ti sníva o smrti a o zvieratách.Skoro som odpadla-lebo mne sa sníva presne to isté........už týžden sa snažím dopátrat čo to znamená všade v snároch....no nič zaujímavé som nenašla....teraz už vidím,že to má aspon súvislost s tým,komu sa to sníva-tehulkám... 🙂
alienka24
27. čer 2010
no my jsme se shodli na holčičce a klučičí jméno nevíme ještě, ještě je spoustu času 😉
apoloma
27. čer 2010
no mi to mame naopak my sa zhodneme na chlapcenskom a na dievcenskom sa nejak nevieme dohodnut (my sme mena riesili uz koli adopcii)..
alienka24
27. čer 2010
no a takže byste raději chlapečka? vím že nejdůležitější je zdravé miminko a je to vlastně jedno, ale stejně každá znás ve skrytu duše po něčem malilinko víc touží 😉
suzanna85
27. čer 2010
@bambulka0406 mne bolo počut srdiečko už na mojom prvom sone.Bola som v 6t+1d.
mony80
27. čer 2010
@suzanna85 to vazne sa ti sniva ako mne, zeby to malo nieco s IVF ??
Juuj vies ako ti v dobrom zavidim to srdiecko x-) moc vam blahozelam, nech krasne rastiete x-)
suzanna85
27. čer 2010
@mony80 neviem či to má niečo s IVF ale bolo to úplne zvláštne,ked som to čítala.Písala si,že si po IVF a že sa ti snívajú presne také veci ako mne.....🙂neboj mony,aj ty budeš už čoskoro počuť tlkot srdiečka toho tvojho mimi🙂)))velmi ti to prajem🙂)))))))))))
mony80
27. čer 2010
dakujem suzanna 🙂
sykorova66
27. čer 2010
lubinka26.děkujeme 🙂

moniciak . Ríša se strašně těší.Pořád říká,že mu bude dělat nyny a pusinkovat.

bambulka0406: třeba porodíme na stejný den 🙂 Já jsem Ríšánka přenášela týden.U kojení se člověk musí omezit za začátku a pak pomalu jíst všechno,aby si dítě zvykalo to uvidíš co vám bude vyhovovat.Já kojila 18měsíců.

mony80: v lékárně prodávají lízatka pro těhotné proti nevolnosti a pomáhají

Co se jídla týče může se všechno,Jen by se mělo omezit solené a mastné.

Jinak koukám,že jste řešili jména, také máme předběžné favority 🙂
lubinka26
27. čer 2010
baby, na co sluzia tehotenske pásy? nechce sa mi to hladat 😉

bambulka0406
27. čer 2010
@lubinka26 drzia tehotenske brusko, netlaci sa tak dole 🙂
lubinka26
27. čer 2010
@bambulka0406 ja som uz toho pocitania cela mimo. pomoz mi vymotat sa z toho 😃 takze poslednu M. som mala 20.5, dajme tomu, ze som otehotnela 3.6. ako to mam teraz pocitat?

a co sa tyka toho lunarneho cinskeho kalendara, tak som to stale nepochopila, tak vas prosim o vypocet. nar. som oktober/1983 😃
alienka24
27. čer 2010
lubinka....tak podle mě jsi dneska 5tt+3 to znamená že 3 týdny a 3dny od početí
bambulka0406
27. čer 2010
@lubinka26 k ovulacii sa pripocita 38 tyzdnov, to vychadza 24.2, ja som mala ovulaciu asi 3.6. a ked nevies kedy si mala ovulaciu, odcitas od poslednej menstruacie 3 mesiace a pripocitas sedem dni... tak by mali fungovat tehotenske kalkulacky
leonard2002
27. čer 2010
@apoloma ja si tiez myslim, ze sa nie je coho bat, tomu usg zospodu sa asi nevyhnes a je lepsie prekonat strach a vediet, ze je vsetko v poriadku...vyhybanim sa lekarke si velmi nepomozes moja😞((
mony80
27. čer 2010
Lubinka aj toto by ti mohlo pomoct http://www.wunschkinder.net/interaktiv/schwange...
ked das datum 3.6. ako predpokladas ovu, tak ti to pekne vypocita kde prave si,
tie dalsie policka su na pouzitie s dlzkou cyklu a datumom posledj mrsky.
lubinka26
27. čer 2010
@alienka24 jeeeeeeej, podla tej stranky, co si dala to vychadza uplne super
ze ovulacia okolo 3.6. - podla mna bola a vtedy som otehotnela, ze 17. 6. si mozem urobit TT - presne vtedy som si ho urobila a boli //, prve tehotenske vysetrenie 1.7. - presne vo stvrtok idem na prve vysetrenie 😃 😃 😃 toto uz je aka nahoda 😃

dakujem babulky
alienka24
27. čer 2010
lubinka....mě to podle toho taky sedí 😉
bambulka0406
27. čer 2010
@alienka24 nejde mi to otvorit 😞
lubinka26
27. čer 2010
@bambulka0406 musis skopirovat link
bambulka0406
27. čer 2010
ved som skopirovala a nabehla mi len taka horna lista, neni tam nic o vypoctoch
mafynka
27. čer 2010
@lubinka26 aj ty ides stvrtok?? aj jaaaaaa 😃 😃
bambulka0406
27. čer 2010
mne nabehne horna lista miminko.sk a to okolo toho a bocny stlpec a kde by malo byt nieco pisane, to je biele.... ci tam treba kliknut na nejaky odkaz aby mi zobrazilo tu kalkulacku?
alienka24
27. čer 2010
www.miminko.com je správná adresa, ne .sk

tam pak je těhotenský kalendář a tam si to zadáš datum poslední ms a délku cyklu
lubinka26
27. čer 2010
@mafynka hej, citala som 🙂 urcite bude vsetko ok a uz sa velmi tesim, ale aj trosku obavam tej mojej dr. kopnem ju do riti, ked bude neprijemna :-S
bambulka0406
27. čer 2010
@alienka24 musela to byt chyba prehliadaca, pouzivam totiz google chrome a teraz som to skusala cez explorer a ide to bez problemov 🙂 na tom chrome mi nezobrazilo nic ked som klikla na tehotensku kalkulacku

Začni psát odpověď...

Odešli