• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
...urcite mas pravdu no dufam teda ze to bude ok!!uvidime co mi zajtra povedia nooo hadam to len bude dobre :slight_smile: mate uz aj nejake meno vybrate pre malicke??
27. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 tak to sme zatial 2 :slight_smile:)))blahoželám:slight_smile:)))))ozaj,čítala som ako si písala,že sa ti sníva o smrti a o zvieratách.Skoro som odpadla-lebo mne sa sníva presne to isté........už týžden sa snažím dopátrat čo to znamená všade v snároch....no nič zaujímavé som nenašla....teraz už vidím,že to má aspon súvislost s tým,komu sa to sníva-tehulkám... :slight_smile:
27. čer 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme se shodli na holčičce a klučičí jméno nevíme ještě, ještě je spoustu času :wink:
27. čer 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi to mame naopak my sa zhodneme na chlapcenskom a na dievcenskom sa nejak nevieme dohodnut (my sme mena riesili uz koli adopcii)..
27. čer 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a takže byste raději chlapečka? vím že nejdůležitější je zdravé miminko a je to vlastně jedno, ale stejně každá znás ve skrytu duše po něčem malilinko víc touží :wink:
27. čer 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mne bolo počut srdiečko už na mojom prvom sone.Bola som v 6t+1d.
27. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 to vazne sa ti sniva ako mne, zeby to malo nieco s IVF ??
Juuj vies ako ti v dobrom zavidim to srdiecko :dizzy_face: moc vam blahozelam, nech krasne rastiete :dizzy_face:
27. čer 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 neviem či to má niečo s IVF ale bolo to úplne zvláštne,ked som to čítala.Písala si,že si po IVF a že sa ti snívajú presne také veci ako mne.....:slight_smile:neboj mony,aj ty budeš už čoskoro počuť tlkot srdiečka toho tvojho mimi:slight_smile:)))velmi ti to prajem:slight_smile:)))))))))))
27. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem suzanna :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubinka26.děkujeme :slight_smile:

moniciak . Ríša se strašně těší.Pořád říká,že mu bude dělat nyny a pusinkovat.

bambulka0406: třeba porodíme na stejný den :slight_smile: Já jsem Ríšánka přenášela týden.U kojení se člověk musí omezit za začátku a pak pomalu jíst všechno,aby si dítě zvykalo to uvidíš co vám bude vyhovovat.Já kojila 18měsíců.

mony80: v lékárně prodávají lízatka pro těhotné proti nevolnosti a pomáhají

Co se jídla týče může se všechno,Jen by se mělo omezit solené a mastné.

Jinak koukám,že jste řešili jména, také máme předběžné favority :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, na co sluzia tehotenske pásy? nechce sa mi to hladat :wink:

27. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 drzia tehotenske brusko, netlaci sa tak dole :slight_smile:
27. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som uz toho pocitania cela mimo. pomoz mi vymotat sa z toho :grinning: takze poslednu M. som mala 20.5, dajme tomu, ze som otehotnela 3.6. ako to mam teraz pocitat?

a co sa tyka toho lunarneho cinskeho kalendara, tak som to stale nepochopila, tak vas prosim o vypocet. nar. som oktober/1983 :grinning:
27. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubinka....tak podle mě jsi dneska 5tt+3 to znamená že 3 týdny a 3dny od početí
27. čer 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 k ovulacii sa pripocita 38 tyzdnov, to vychadza 24.2, ja som mala ovulaciu asi 3.6. a ked nevies kedy si mala ovulaciu, odcitas od poslednej menstruacie 3 mesiace a pripocitas sedem dni... tak by mali fungovat tehotenske kalkulacky
27. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma ja si tiez myslim, ze sa nie je coho bat, tomu usg zospodu sa asi nevyhnes a je lepsie prekonat strach a vediet, ze je vsetko v poriadku...vyhybanim sa lekarke si velmi nepomozes moja:(((
27. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lubinka aj toto by ti mohlo pomoct http://www.wunschkinder.net/interaktiv/schwangerschaftskalender/
ked das datum 3.6. ako predpokladas ovu, tak ti to pekne vypocita kde prave si,
tie dalsie policka su na pouzitie s dlzkou cyklu a datumom posledj mrsky.
27. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 jeeeeeeej, podla tej stranky, co si dala to vychadza uplne super
ze ovulacia okolo 3.6. - podla mna bola a vtedy som otehotnela, ze 17. 6. si mozem urobit TT - presne vtedy som si ho urobila a boli //, prve tehotenske vysetrenie 1.7. - presne vo stvrtok idem na prve vysetrenie :grinning: :grinning: :grinning: toto uz je aka nahoda :grinning:

dakujem babulky
27. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubinka....mě to podle toho taky sedí :wink:
27. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 nejde mi to otvorit :frowning2:
27. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 musis skopirovat link
27. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved som skopirovala a nabehla mi len taka horna lista, neni tam nic o vypoctoch
27. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj ty ides stvrtok?? aj jaaaaaa :grinning: :grinning:
27. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne nabehne horna lista miminko.sk a to okolo toho a bocny stlpec a kde by malo byt nieco pisane, to je biele.... ci tam treba kliknut na nejaky odkaz aby mi zobrazilo tu kalkulacku?
27. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.miminko.com je správná adresa, ne .sk

tam pak je těhotenský kalendář a tam si to zadáš datum poslední ms a délku cyklu
27. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hej, citala som :slight_smile: urcite bude vsetko ok a uz sa velmi tesim, ale aj trosku obavam tej mojej dr. kopnem ju do riti, ked bude neprijemna :confounded:
27. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 musela to byt chyba prehliadaca, pouzivam totiz google chrome a teraz som to skusala cez explorer a ide to bez problemov :slight_smile: na tom chrome mi nezobrazilo nic ked som klikla na tehotensku kalkulacku
27. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek