• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
juuuuj, baby, uz jedno tehotenske kilo okrem tych desiatich co som nechala v porodnici je dole :grinning: :grinning: :grinning: to sa ale tesiiiiiim :dizzy_face:
27. led 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to je skvele ze to ide tak dole :slight_smile: ako sa vam dari?
27. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak hlasim , ze vcerajsia kontrola dopadla fajn. Streptokoky nemam, ale mam nejake ine koky, tak mi predpisala vagin. gulocky.., Inak maly sa ma fajn, vyzivovany je super. Ja stale zatvorena, na porod to nevyzera ani nahodou.. Len ma fakt zacina chytat riadny strach z porodu... :frowning2:
27. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak prave som sa vratila od kadernicky, nech sa ma drobcek nezlakne ked ma prvy krat uvidi. :grinning: :grinning: :grinning:
citim sa na rozpadnutie, brucho mi kazdu chvilu tvrdne a tie kopance.....
ked lezim a chcem sa otocit, tak to je neskutocny problem :slight_smile: idem odniest do bazara nejake veci po dcere a potom idem vegetit. obed mam, takze nemusim varit a babka sa ponukla, ze pojde vyvencit psa, takze hura volno :grinning:
27. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Gratulace největší :slight_smile: Doufám, že půjdu ve tvých šlépějích :wink:
27. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dorazila ze školy, další zkouška za 1 :slight_smile: No ještě mi zbývá poslední v pondělí, ale nevim nevim, už mám strach jezdit do Olomouce, aby mě to tam nechytlo :grinning: zítra konečně kontrola, tak uvidíme, jestli už se s malým uvidíme :slight_smile: Minulý pátek otevřená na prst, krček měkký, 1,5cm...Jsem zvědavá, jestli jsme nějak pokročili. Dost zesílily kopance a šťouchance a bolí mě spodek, asi jak malý naléhá hlavičkou..ale je to krásný :slight_smile:
27. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, dnes som bola na poradni, takze vsetko v poriadku :slight_smile: Len by som sa chcela spytat, ked mi do spravy napisal hrdlo sakralne, polopresiakle, dlzky 1,5 cm s vonkajsou brankou pre prst, na vchod nalieha hlavicka plodu, ktora vyplna celu klenbu....To neznamena, ze som otvorena na 1,5 cm nie? Som trosku mimo z toho, tak prepacte, ze sa tak blbo pytam :sweat_smile:
27. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 gratulujem ku skúške, si šikulka :wink:
@yasminee212 nie je to náhodou, že krček je 1,5 cm a že si na prst otvorená?
27. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ty sa máš, to je super :wink: aj ja by som tak chcela :grinning:
27. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 aj ja si myslim to iste co @natalca :slight_smile:

u nas vsetko po starom, stale otvorena na 3 cm, no uz skoro mesiac, takze vsetko v pokoji...teraz mi to aj vyhovuje, lebo mm bude prec do utorka, takze som cele dni sama doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no neviem, takto presne to tam mam napisane :unamused:
27. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13
@natalca asi to bude tak ako pisete baby, na najblizsej poradni sa ho uz opytam :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 mne to píše zrozumiteľnejšie, asi vie s kým má do činenia :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 gratulujem k úspešnej poradni :wink:
27. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca :grinning: tak asi aj mne by mal tak zacat pisat, moj este asi nezistil s kym ma docinenia :grinning:
27. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 hihi,,tak to ti riadne pise,,ani ja som to nikdy nechapala o co ide,,,ale tak mne to vzdy nastastie povie ked ma vysetruje,ze na kolko som ovtorena a skratena,,naposledy mi napisal,ze hrdlo spotrebovane,,takze uz hrdlo neriesime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne ale stale nejde do hlavy, ze ako som otvorena,,akoze ze co to vlastne je otvorene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to sa radsej ani nepytam,lebo by som vyzerala ako blba,,ale ja si to fakt neviem predstavit,co mam otvorene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 Jj, to znamená, že hrdlo je dlouhé 1,5cm a jsi otevřená na 1 prst...jsme na tom stejně :sunglasses:
27. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Já vlastně taky ne :grinning: To je dobrá otázka :grinning:
27. led 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Děkuju, snažím se, ať toho mám potom co nejmíń :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :grinning: no mne tiez kopec veci nejde do hlavy ale tiez sa radsej ani nepytam, lebo uz by som vyzerala jak totalna pipina :grinning: no ten moj je dost splaseny, niekedy mam kopec otazok pripravenych a polovicu sa zabudnem spytat, lebo on vsetko rychlo rychlo...este ze existuje konik :grinning:
27. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 tak aspon nie som sama :grinning: :grinning: :grinning: mne ked povie,ze som otvorena,,tak nemozem si pomoct, vzdy si predstavim,ze to chuda male mi odtial vypadne,,lebo si ani za svet neviem predstavit,co sa mi to otvara,,a to co si viem predstavit,ze by sa mi otvaralo, tak to je divna predstava :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 ved pozeram ze mame aj rovnaky termin :wink: a na kedy to vidis u seba? ja uz by som najradsej porodila o tyzden, nechcem prenasat, ale zatial to vyzera tak ze budem :unamused:
no, moja dokt. tak pise, ze neviem, ani za pana po nej precitat, tak co sa nespytam na poradni, potom neviem.. aj vcera som sa to snazila prelustit, no nic.. ale vravela, ze mame vsetko v poriadku, tak nestresujem.
@yasminee212 no moj mi na vsetko odpoveda,,,aj sam vysvetli,ked sa nepytam,,to ine ako moj gynekolog,co mlcal ako puk,,,ale keby som sa zacala na vsetko pytat,co ma zaujima,asi ma neposle na porodnicu,ale na cvokaren :grinning:
27. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 moj pise na pc
27. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 No mě minule řekla, že na 37. týden je všechno pěkně nachystané, tak si myslim, žebysme nemusely přenášet..proč ty myslíš? Zítra jdu na kontrolu, tak uvidím...No mě bolí docela dost spodek, jako stydká kost i kyčle, malý už dost tlačí, taky bych už příští týden chtěla! 2.2.2011 by bylo třeba skvělé datum :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem,,no ja som si uplne nieco ine predstavovala :grinning: :grinning: :grinning: inak naposledy som mala na jazyku otazku,ze ci tam malemu nahodou netaha, ked som uz tak otvorena,,ale nastastie som sa nespytala
27. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Jé děkujeme, tak to jsme asi ve druhém stadiu :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :grinning: :grinning: :grinning: To je super...No a co to přenášení? Tobě doktor něco naznačil?
27. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek