• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka :grinning: :grinning: :grinning: ze ci nedostane prievan nahodou ? :grinning:
27. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 tak ja neviem, mozno preto ze tak velmi nechcem prenasat, ako naschval budem...spodok aj mna cely boli, ale to uz asi mesiac ak nie viac, a posledny tyzden uz sem tam mavam aj slabucke bolesti ako pred menstruaciou, ale ozaj len slabucke a vzdy to prejde :unamused: Takze mam taky tusak ze skor to bude po termine ako pred terminom, no uvidime. O tyzden mam dalsiu poradnu a konecne mi urobi aj ultrazvuk, tak sa strasne tesim, ze uvidim maleho a zistim aku ma vahu.
27. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozik baby, uz to tu niektora z vas riesila, neviem kto, ze co znamena skratka BS ???? :confused:
ja po mojom gyn neprecitam ani ň, to su nenormalne hieroglyfy a ked sa ho nan nieco spytam, tak mi tak odpovie, ze som z toho este sprostejsia, tak sa nepytam... sak keby bolo nieco v neporiadku, tak snad mi povie...len ma stve, ze mi uz 5 tyzdnov nerobil sono ani nic, tak ani neviem, ako je babo velke :angry: ani ci je ostatne v brusku ok
27. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 Jejda, tak třeba už ho uvidíš naživo :slight_smile: To zvládnem, nebudem přenášet..já už se cítím jak slonice, celé léto těhotná, celou zimu těhotná :grinning:
27. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 no mne doktor uz dva mesiace vravi,ze uz porodim,,a daaako sa nam nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: minuly piatok mi vravel,ze uz som otvorena velmi,ze uz to pojde rychlo,ze mu ani do dalsej poradne nevydrzim,ale ze tak objedna ma,,ale urcite pridem skor,,a zajtra dalsi piatok a ja zasa naklusem do poradne 2v1 :grinning: :grinning: :grinning: ako mi dali dolu pesar, tak take uvolnenie,,ziadne bolesti,,ani akoby som tehu nebola,,,

@yasminee212 no ved,ze ma hlavicku dolu, aby prievan nedostal,ked som otvorena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak to akoby pri okne lezal :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 presne na tom sa aj ja stale rozculujem ked odchadzam z poradne, ze zase mi neurobil sono, uz som sa ho minule aj pytala, ci neurobi, ze by som rada vedela aj vahu maleho, tak mi povedal, ze na to je este cas...dnes som zase cakala, ci uz prisiel ten cas a zase nic, ale povedal, ze o tyzden na dalsej poradni uz urobime ultrazvuk, aj to napisal do spravy...konecne. :confounded:
27. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1457/tehotensky_preukaz.html zkus mrknout tady...u nás v ČR takovou zkratku nemáme, nevím co by to mohlo být :unamused:
27. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 no nieco mi hovor, ja uz mam niekedy az depky ze nevladzem nic urobit, pri vsetkom sa zadycham, aj manzel sa zo mna smeje, ze dychcim jak slonik :angry: a to uz nehovorim o tom, ako rada by som si sama ostrihala nechty na nohach napriklad :sweat_smile:
27. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 dufam, ze aj mne uz urobi, bo ho uklincujem.... pred piatimi tyzdnami mi povie, ze babo je nevyzrete na svoj tyzden, plodovka presakuje a je na hranici a teraz 5 tyzdnov ho ani nenapadane to skontrolovat :angry: keby bolo vtedy vse ok, mozno by ma to tak netrapilo, no takto mi to ide na nervy... utesuje ma jedine, ze monitor bol ok a maly sa hybe, snad by ani monitor nebol v poriadku, keby tam vnutri daco nefungovalo tak ako ma
27. led 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :grinning: tak mozno ked na neho zacne viac fukat, aspon si uvedomi, ze uz je cas ist von :grinning:
27. led 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak mne naposledy robil ultrazvuk 7.12. cize uz to je aj viac ako 5 tyzdnov, ale tiez sa utesujem aspon tym, ze robi stale ten monitor a pocujem srdiecko. a neboj pokial je monitor OK a malinky sa hybe, urcite je vsetko v poriadku, aspon ja sa tym utesujem, no ja by som ho strasne rada uz aj videla a hlavne vedela aky je velky, aby som vedela na co sa mam pripravit :sweat_smile:
27. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka kokso, si zober, kolko stresov bolo kvoli hroziacemu potratu, potom predcasnemu porodu a napokon sa este aj prenasat bude... to su zakony schvalnosti :grinning:
27. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 no ved, nie ze ma potom sokne, ze ake je to babo velke ci male... ja mam este aj tu tehu cukrovku, tam vraj lubia babtka viac rast, no neviem, kde by sa mi tam zmestilo velke babo, no clovek nikdy nevie, ako sa tam tie detvaky dokazu naskladat :confused:
27. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 no dufajme,,lebo mu zapnem tam ventilator,,alebo mu zacnem baterkou svietit na cestu :grinning: :grinning:

@marhulka13 ved toto,,kolko slz koli tomu bolo,,strachu cele tehotenstvo,,a on si tam este veselo hovie.ale som rada,ze ostal v brusku,,len ma niekedy pochyti strach,ci za tie stresy nebude mat nejake nasledky,,lebo fakt som si tehu neuzila,,iba stale strach
27. led 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 dakujem za stranku, no ani tam to nie je... to on rukou pise tu skratku a do karty co mma unho, v knizke som tu skratku tiez este nevidela.... no sak on vie, co pise, teda mal by :grinning:
@yasminee212 Přesně tak. Přítel je furt samý vtípek, ale kdyby měl být v mojí kůži, nevím jak by to snášel :grinning: Já se vždycky ráno netěším na obouvání ponožek :grinning: a taky už bych se ráda pořádně oholila tam dole. Přítel se bojí a trvá mu to a já to tam škrábu jaksi poslepu...no sranda, ale dá to zabrat s tím bříškem. Všechny tyhle banální věci jsou najednou tak obtížný :unamused:
Ahojte baby.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mám za sebou poradnu....Absolutne sa este neotváram :unamused: :unamused: :unamused: Neviem či je to dobré alebo zlé....Mám si isť dať spraviť predoperacne vysetrenia že keby nahodou :wink: :wink: :wink:
Aaa malá ma vraj 3050 gramov,vraj je vsetko o.k a mám prísť opať o tyzden..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ked ja nemožem uveriť že este nie som ani na špičku otvorená ked mam kazdy vecer poslíčkov....A este aj kríže ma bolia :unamused: :unamused: :unamused:

@marhulka13 ty si uz na tri prsty otvorená a nič necitiš???ja tomu neroznumiem ja ked chodím tak mám pocit,ako keby mi ihlica pichala do podvozku ....ked toto nie je nic tak si fakt neviem predstaviť o čom su kontrakcie... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby..mě dělá oultrazvuk na každé kontrole, ale jen jednou za těch 14 dní malého váží a kontroluje více. Na kontrole jsem byla včera a žádné změny..stále uzavřená a ani nevím, na kolik cm mám ten krček, jak vy tu píšete. Zítra jdu na monitor, ale to bude určitě stejný jako minulý týden. Doktorka říkala, že mám ještě čas na to abych se začla otvírat, když mám termín 13.2. ale docela se začínám bát, že budu přenášet, když tu čtu, jak už jste otevřené a připravené k porodu a já nic :angry:
27. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak mne na tom poslednom ultrazvuku povedal, ze je trosku väcsi ako by mal byt, ze mozem ratat ze bude mat pri porode tych 3800g alebo 4000g. Tak som zvedava, uz teraz sa bojim ako ho vytlacim :confused: nooo tak to by sme sa asi cudovali ako sa tam tí nasi drobci vedia naskladat a poskrucat :slight_smile: a kedy mas dalsiu poradnu?
27. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb .......já také cítím stále tvrdnutí bříška a když chodím, tak mám pocit, že ze mě malý každou chvíli vyjde. A také nejsem vůbec otevřená....nevím, zda je to dobré nebo ne, doktorka říkala, že mám ještě čas
27. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb taketo bolesti mam aj ja, ako keby mi pichalo niekolko ihiel zospodu, niekedy mam pocit, ze maly mi uz vypadne odtial...a tiez to u mna zatial na porod nevyzera :unamused:
27. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 presne to mu hovorim, ze by som mu dopriala celkom aby bol aspon na 3 dni v mojej kozi :rolling_eyes: a co sa tyka holenia, mam doma to iste, manzel sa dost boji, takze to robim ja poslepiacky, zaujimave je to no :slight_smile: hlavne ked sa potom pozriem do zrkadla, je to niekedy dost vtipne ako som sa oholila krizom krazom :grinning:
27. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka sak prave, ja som si tehu tiez vobec neuzila, sak furt len lezat bolo o nervy... a tiez mam niekedy strach, ci maly nebude tiez nervacik po vyliahnuti
@domigb mna nic neboli, teda brucho ee, no podvozok mi ide rozsklbat, co tak boli, spavam s plienkou medzi nohami, nech ich nemusim spojit :grinning: ani sediet mi dobre nejde
@yasminee212 dalsi ko mam o tyzden v stredu, tak som zvedava, ako to dopadne a ci sa nieco zmeni, lebo teraz mam pocit, ze sa nic nedeje, ziadne tvrdnutie bolest, nic
27. led 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 také mám takový pocit, že se vůbec nic neděje.....
27. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja mam zasa ultrazvuk kazdu poradnu, ale ani raz ma nepozeral zo spodu. vobec neviem, ci sa otvaram alebo nie. ja som dala malemu termin 1.2. :grinning:
27. led 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, tak ja vas opustam, dnes mam este posledne stretko pred porodom s byvalymi kolegynami, tak sa majte krasne zatial :slight_smile:
27. led 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa :grinning: jedno je iste, raz s anieco bude musiet diat, ci uz po dobrom alebo po zlom :grinning:
27. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova pekny datum si si vybrala :grinning: mne by sa pacil 14. februar, to je na Valentina :grinning:
27. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no to je pravda :grinning: a nebo nás to také může přepadnout aniž bysme byly otevřená, kámoška se třeba začla otvírat až na porodnim sále, chytly jí kontrakce a bolesti a už jela
27. led 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ved prave, porod je tak nevyspytatelna vec, niektora ma priznaky dlhe tyzdne, niektora vobec a zrazu bum a je to tu...ale tento rok to bude urcite :grinning:
27. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek