• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 ale to by som musela 9 dni prenasat :grinning: a to sa mi teda vobec nechce. Aj ja mam cukrovku, takze verim, ze prenasat ma nenechaju, lebo sa mi narodi obrik :grinning:
27. led 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ono možná lepší,když sem člověk ani nechodí :grinning: aspoň se nezačne stresovat, když na tom není jako někdo jinej :grinning:
27. led 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

kontrola v pohode. Zatiaľ som ešte 2 v 1, ale už som na 3 cm otvorená - tak si doktorka robila srandu, že uvidíme sa na pôrodných sálach. CTG záznam bol v poriadku a plodová voda zatiaľ neodteká - tak celkom fajn.
27. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no ved to je to, pri cukrovke vraj rastu babatka rychlejsie, tak som zvedava, kolko narastol z atento mesiac.... mna vcera trochu prekvapila vaha moja, lebo doposial som priberala tak kilo za mesiac ateraz za tyzden skoro 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vraj je to ok, no uvidime
@neelaa ja sa inak vcelku tesim, ze nemam ziadne priznaky, aspon ma zbytocne nic nebooli a tak ci tak rodit budem ako aj tie, co ich mesiac boli a tvrdne brusko :grinning:
27. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 vahu ani nespominaj,,minuly piatok som mala 76 kilo,,teraz jej idem nahlasit 82..som zvedava ako ma vyhresia
27. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kinderka, blahozelam k dobrym kontrolam, skuskam aj otvoreniam :grinning: ja este netusim ako s nami, budem vediet az zajtra poobede, tak napisem, chcem sa opytat, neviete co to moze byt? uz hodnu chvilu citim pravidelny tep nad pupkom,kde ma mala nozky, neviete mi poradit? pochybujem ze si kopka do rytmu :grinning:
27. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 - a kde máš uloženú placentu???? podľa mňa by to mohla byť ona.
27. led 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka na prednej stene, preto aj malu citim len tak menej,nie su to ziadne tvrde kopance :slight_smile:
27. led 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 presne toto mávam aj ja, akurát nie nad pupkom, ale na pravej strane bruška, väčšinou dole. sprvu ma to veľmi vyplašilo, ale už som mala odvtedy dve kontroly a malinká je v poriadku, hýbe sa statočne. naposledy mi sestrička povedala, že to môže byť tým, že dieťatko sa hýbe a plodová voda robí vlnky, tie narážajú na steny maternice. je mi to čudné, ale už to neriešim :slight_smile:
27. led 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko fiha, tak to som netusila :grinning: lebo stikutku ked ma,tak citim dole,je pekne otocena :wink:
27. led 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 -alebo to môže byť pupočník, ním preteká rytmicky pravidelne krv a kedže aj placentu máš spredu tak to môže byť on.
27. led 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak dnes kontrola, som otvorena na jeden prst, placenta 2 a z je vsetko v poriadku. co znamena ta placenta 2? neni to nejako skoro?
27. led 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 štikútka je úplne iná, aspoň u mňa, to sú také zášklby s väčším časovým odstupom, ale toto , čo aj ty opisuješ, to je fakt ako tep. tiež som už rozmýšľala, či to nie je pupočník, ale ono je to niekedy rýchlejšie, niekedy slabšie... v každom prípade to zrejme nie je žiaden problém :wink:
27. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka @dijefcatko vdaka baby, tak ktora je na rade? :sunglasses:
27. led 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte......aj ja hlasim ze stale sme 2V1 :grinning: cely den na nohach ale malinkej sa nechce este.....asi fakt pride toho 2.2 ako mi povedal doki :slight_smile:
aj ja sa dnes chystam ku kadernicke nech ma este ostriha potom ked bude mala nebudem mat cas....tak pekny zvysok dna prajem :wink:
27. led 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som na rade!!!!!!!!!!!!!!!!uz nech ma ziadna nepredbehne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee, na rade jsem ja :grinning: zitra nastupujeme do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ide o zrelost placenty. Nie, nie je to skoro, je to normalne.Ja mam placentu 2-3 :wink:
27. led 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak som rada, lebo sa mi to zdalo nejako skoro ta 2, kedze som dnes len zacala 37tt. ty ako sa mas? uz sa otvaras? ako sa citis? ja uz som nejaka unavena zo vsetkeho :unamused: :unamused: :unamused:
27. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som mala v 38.tt zrelost 2-3 takze myslim ze to je uplne v pohode :wink:
27. led 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Ja idem zajtra na poradnu a chce mi znova robit utz, lebo pred tyzdnom bol odhad vahy 2300g a vychadzalo to, ze mala je o 2tt mensia, ako by mala byt, tak som zvedava. Ja by som uz tiez najradsej rodila, ale ak bude aj tentokrat odhad vahy tak maly, tak budeme musiet vydrzat do terminu, aby mala este pribrala. Pokial viem, tak ja sa neotvaram, ale krcok sa mi uz zacal skracovat. Uvidime, co mi povie zajtra...ked sa k nej vobec dostanem, lebo v nemocnici sa neda objednavat. :unamused: Pribrala som zatial 9kg, ani brucho nemam nejak velke, ale spat sa mi neda a boli ma "podvozok" :sweat_smile:
27. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozik este ked mi dr. robil UTZ tak mi napisal do tych papierov, ze hlavickou 2 a to co znamena neviete ?
27. led 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ty si este neporodila? :grinning: som ta tu davno nevidela
27. led 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som pribrala 12kg, dnes mi doki povedal, ze si to mam strazit, ze to staci. tak mam z toho depku. ked ja mam taku chut na sladke :confounded:
no ak je malicka mensia, ozaj by bolo dobre vydrzat do terminu,. ale zas tie ich odhady nie vzdy sedia, takze je mozno aj vacsia ako si myslis. drzim palce
27. led 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta inak ja mam tiez take mensie brusko :wink:
27. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 :grinning: :grinning: este ne, ale uz by som rada ....nebola som tu lebo som sa musela ucit, dnes som mala skusku, mam ju uspesne za sebou, tak sa mozem ist ucit na dalsie dve :confounded: ale dnes si dam asi oddych :slight_smile:
27. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ahojky, ty dokazes rozlustit tie hieroglyfy?? ja ani neviem, ze co ktore znamena :grinning: aj ja uz myslela, ze si mamina :grinning:
27. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Dakujem. No, ja mam 158cm, tak co by sme chceli :slight_smile: Za toto tehotenstvo som zjedla tolko sladkeho, ako za cely zivot nie. Len som sa modlila pri testoch na cukrovku, nech ju nemam, lebo by som neprezila! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 fiha, nezavidim takto tesne pred porodom :confounded: ja som mala minuly tyzden a odvtedy uz pokoj az kym neporodim, co moze byt este dlho. ale ked sa otvaram, tak o nejake dva tyzdne dufam porodim :wink: drzim palce na skuskach. kedy to mas?
27. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 gratulujem ku skuske :wink:
@bambulka0406 ved 12kg nie je vela, tak co...
27. led 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek