• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta aj ja. mala som par dni pred svadbou vtedy a len som sa modlila, aby som si mohla dat na svadbe kolace :grinning: aj ked neviem ci by ma v tej chvili zastavila nejaka cukrovka :grinning: ale teraz uz sa idem krotit, nechcem priberat stale. inak na zaciatku som nemala vobec chut na sladke, to teraz sa v druhej polovici takto zmenilo
27. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
xixi tu sa teda prebieha ktora bude prva :grinning: :grinning: u mna prehrali uz stavku spolužiačka včera a dnes to asi prehra mamina lebo ma dnes narodky a chcela aby som uz rodila :grinning:
jedna baba od nas vcera porodila kočky 5 kg chlapca a normalne.....ufff to musela byt teda makačka....moja by mala mat do 4 kg tak uvidime ako to pojde :wink:
27. led 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta sa mi mm smeje :grinning: ze uz nemozem pribrat a pridem domov a objednam si pizzu :grinning: vravel svagrinej ked volala, ze uz zase tlacim :grinning:
27. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keď žena otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria : "gratulujem" - ale žiadna nepohladí penis a nepovie : "dobrá práca! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj :slight_smile: no praveze tie jeho carbance neviem :grinning: , ale ked mi robil utz tak to vypisuje sestricka a ta pise pekne :wink: ...sa cudujem, ze tebe on nerobil uz tak dlho utz, bo mne naposledy v 38 prietoky a to je vlastne utz len on tam kuka placentu viacej...aj presne tam isto ides do tych prvych dveri, viacej ma stve, ze mi nepovedal vtedy vahu, predtym mi robil janicek a ten mi povedal, ale tak to bolo este v 34 a to mi je na nic uz teraz :sweat_smile:
27. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 :grinning: by som im dala, keby ho hladkali tomu mojmu :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 :grinning: :grinning: :grinning: no to áno :grinning:

v tescu maju krááásnu novu kolekciu vecičiek...ale POčKAM NA VYPREDAJ :grinning: .......
a kočky z NR dnes som natrafila na zaujimavy obchod na mostnej ulici v takej ulicke kde predavaju metrovy textil je obchod a predavaju tam veci nove aj pouzite pre deticky fakt velky vyber a dobre ceny
27. led 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no a co! jedz, ked ti chuti... :wink:
@alexis13 :grinning: Inak ja neznasam, ked mi ludia sahaju na brucho :angry:
27. led 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ee, mne robil utz naposledy tam dole... aj mne uz to pride divne a ked sa ho na to opytam, tak ma vzdy odbije, ze mam este cas... ale uz ma to riadne stve :angry: :angry: sak furt je jak na klucik natiahnuty.... a teraz v stredu si bola?? robil ti aj teraz utz?
27. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ani mne to neni nejak prijemne..ale je mi blbe povedat nechytajte mi brucho ....tak co chytia pohladkaju vydrzim to :slight_smile:
27. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no, presne, keby kamaratky hladkali tomu mojmu penis, tak by som im teda dala! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja nemam az take hrozne skusky :wink: , to je v podstate iba polrocne preskusanie, kedze ja mam individualny studijny plan, takze z kazdeho predmetu to je dokopy 14 ma musia preskusat, zatial mam hotovo dve :grinning: ale tak to mam na to este cas aj dva mesiace....a dalsie dve by som chcela v pondelok, len sa musim dohodnut s profesorkami a hlavne riaditelkou aby vytvorili komisiu skusajucich, a este si mozem aj ja povyberat ako mi pojdu doradu predmety :slight_smile:
27. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a ked za tebou pride clovek ktoreho vidis dvakrat za cele tehotenstvo a hned ta chyta za brucho.... mam z toho nervy. keby sa aspon spytali. tiez mi je neprijemne nieco povedat
27. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 jaj, tak to je super ze mas este tolko casu. tak ty si doma cele tehu? ako budes riesit dalsi polrok? tiez individualne?
27. led 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 takí ma nechytaju :grinning: teda nepamatam si....len rodina.....a blizke kamošky spolužiačky tie sa striedali cez hodinu ked mala kopala aby ucitili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta baby, kam sa my nedostaneme :grinning: na hladkanie penisu :grinning: @alexis13 si nam vymyslela temu :grinning:
27. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ne ne hovorime o hladkani bruška...... :grinning: to som sem len hodila na zasmiatie
27. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
@bambulka0406 mne to vadi, ked sa mi dotyka brucha ktokolvek. Dokaonca aj moja mama :sweat_smile: Jedine mm mi nevadi...Neviem preco mi to vadi, ale je mi to neprijemne. :unamused:
27. led 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak kazda je v tomto ina, je to take chulostive
27. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 bola, bola a zas polku dna zabila..o pol 2 sme sa dotrepali domov...bol na nejakej operacii a trvalo mu to dost dlho samozrejme odisiel akurat vtedy ked uz som mala ist ja na radu...a nerobil mi,...hore mi robil 2 krat: raz v 35.tt teda vtedy mi janicek urobil, ale to zato ze scasny musel akurat vtedy odist a druhy krat mi robil v 38tt tie prietoky inak klasika - monitor, kontrola tlaku, mocu, kukne zospodu a mozem ist domov. :confounded:
27. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak idete kupovat nosic pre dieta? nam sa paci manduca, ale dalsich 100eur :confounded: rozmyslam, ze este pockame, aj ked nakoniec to aj tak kupime. neviem co robit
27. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no ja sa ulievam vlastne od zaciatku tehotenstva :grinning: hned ako som zistila ze som tehotna (2tt) tak som zacala vybavovat individualny aby mi to nezamietli nahodou keby som podala ziadost chvilku pred zaciatkom dalsieho roka...a tak mam na cely tento rok schvaleny ind. a od buduceho roka to musi byt zo zakona lebo vlastne to ako keby som na materskej, teda aspon na nasej skole sa to tak bere :slight_smile:
27. led 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 a co ti povedal??ako si na tom??? ja sa teraz v stredu tesila, bo som tam dosla skoro rano, hned ma poslali na monitor a vratim sa z neho a bum, ze musi odist k operacii, uz som vedela, kolka bije... dam mu uz preplatit parkovacie karticky :grinning: nenormalne to tam je...
27. led 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 zatial nekupujeme........uvidime neskor....a ked tak si pozičiam alebo cez bazos novu nie
27. led 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som an tom ako alexis, este teraz ee a pak z bazaru kupime, tam su super ceny, ja uz som tak viac veci kupila a max. spokojnost :wink:
27. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 to mas super, lebo by bolo narocne chodit kazdy den do skoly pri novorodencovi, aspon ten rok treba byt doma. ja som chodila zimny semester a idem na rok prerusit. ale padlo mi to dobre, ze som chodila medzi ludi a nebola doma, ale je pravda, ze som nemala ziadne problemy, takze som to v pohode zvladala
27. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no ked chces nosic pre male ja odporucam rozhodne novy. podla mna je to lepsie pre malea mozno aj bezpecnejsie to je akoby si kupovala obnoseny batoh :slight_smile:
ach taka som spokojna s dnesnym dnom, este aj monitor dychu sme vybavili. len tak som do googlu hodila (ma to napadlo akurat) a nasla som inzerat nanny za 50 € do konca roka 2011 v zaruke a ta predavajuca nam ho podrzi kym neporodim, pojdeme si prenho ked pojdeme z porodnice, lebo v tom istom meste ona byva :dizzy_face: :dizzy_face:
@alexis13
@marhulka13 budem musiet popozerat aj na bazaroch, 100eciek sa mi zda vela
27. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek