• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin myslis, ze sa to tak opotrebuje?
27. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin mohla by si mi prosim napisat ako presne si ides davat tie homeopatika a kolko coho si kupila?
27. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 vies ako on hovori daco, ze este vacsi debil som zostala :grinning: a nemal nejaku dobru naladu, ani nejaky zhovorcivy nebol prilis, jedine tak z knizky som vylustila ze CS6 a pred tyzdnom to bolo CS5 tak neviem ci to pomaly postupuje alebo tak akurat ved uvidime, mam ist zas v stredu a to budem mat akurat den terminu :slight_smile:
27. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mozes ich da mne :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak pozerala som manducu, tak okolo 80euro predavaju manducu, za 95 viem najst novu, to neni velky rozdiel
27. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ja tam mam CS 7, no uz tri tyzdne... vcera som mu povedala, ze robi jak vo vyrobe, ze pacientky berie jak na pase... zasmial sa aeste mi aj pritakal...vcera som aj ja bola nervozna, tak som bola trochu drza, no este ani dvere som poriadne nezavrela a uz stepoval, ze rychlo sa vyzliekat.... potom sa upokojil, ale v tempe nepovolil :slight_smile: ale vcera tam bolo fakt narvane..ty chodis sama ci s niekym???
27. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja tak planujem ze dokoncim si tuto skolu, urcite nechcem pokracovat v zamerani jazyky,popri materskej si chcem urobit nejaky kurz (praca s pc alebo daco take ) a potom uvidim ako to bude s robotou, mozno popri externom studiu na vs daco najdem a to by som pohode stihala aj do roboty chodit ved malicky bude dovtedy aj do skolky chodit kym vsetko dokoncim (tuto skolu, ten kurz, vysoku)...inak ja by som asi ani nedokazla popri malinkemu skolu robit pocas toho prveho roka, sice ju mam 15 min. od domu ale aj tak, chcem si naplno uzit prvy rok s nim :slight_smile: skola sa da aj takymto sposobom dokoncit tak preco nie :slight_smile:
27. led 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ved jasne, teraz je maly najdolezitejsi, vsetko si dokoncis casom. skola pocka, horsie by bolo keby si chodila do skoly a maleho davala kade tade a potom by si si uvedomila, ze maly uz vyrastol a ty si pritom nebola. a ten prvy rok je najpodstatnejsi v zivote dietata. drzim palce, urcite to vsetko zvladnes podla planu :wink:
27. led 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcata ja mam v tehu knižke napisané CS 3-4 to je asi malo.... :unamused: :unamused: :unamused:
Malo by byt 9 na konci tehu co???
27. led 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne to pekne ide postupne konec 37tt - 4, konec 38tt - 5, a teraz v stredu konec 39tt - 6 takze sa nestazujem, pekna postupka :slight_smile: to ja som zvyknuta, ze ledvaj dopoviem dobry den a uz sa mozem aj vyzliekat...minule som sa obliekala a normalne vybehol z ambulancie ked mi isiel robit ten utz a este na mna z tej chodbicky krical, ze rychlo - rychlo musim potom utekat na operaciu...inak nezdalo sa ti, ze mal monokel alebo co to mal pod okom ? :sweat_smile:
...no ja chodim ako kedy, ked vyde priatelovy volno na ten den tak ide so mnou, a ked nie tak som tam sama, tento tyzden bol so mnou, ved sa mi zda, ze ty ako si bola na monitore tam na tej posteli v druhej miestnosti oproti dveram tak mna akurat zavolali na monitor do tej prvej kde aj sestricky maju stol
27. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja si myslim, ze tak ako sme tu vsetky co este skoly nemaju dokoncene si ich po case dokoncia kazda jedna, len najprv s babatkami si uzijeme, ale tak to ma byt :slight_smile:
...dakujem - aj ja tebe drzim palce :wink: , tebe vlastne kolko este chyba do ukoncenia celkoveho ?
27. led 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som do deviateho mesiaca pribrala 1 kg, ale teraz mi vaha zacala stupat. za tento posledny mesiac som pribrala 1,5 kg, cize asi 0,5 kg za tyzden.
27. led 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@marhulka13 na to BS som sa pýtala ja,ale nikde som to nenašla.ale v podstate tam píše to isté,čo výsledné CS pri grafe,takže do bude asi to isté.doteraz som mala stále BS:0,minulý týždeň BS:4 a tento týždeň BS:7.

@verunka90 ani môj ma nechcel oholiť.nakoniec som to spravila sama vo vani pred veľkým zrkadlom,ale keby ma niekto vide,čo tam prevádzam,povie,že som asi neni normálna :grinning: aj to tak vyzerá,pravdepodobne ma potom pri pôrode ešte doholia,ale nevadí.
27. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 vsimla, ze ma daco ako monokel, hihi, ktovie, co zas robil, sak ked sa furt ponahla...nechcem vediet, ako im to so zenou klape v posteli :grinning: :grinning: :grinning:
hej, ja som bola tam vedla, teda, ty si ma spoznala??? ja uz tiez po tebe pokukovala, no to by si si musela nasadit tuto siltovku, tazko sa to lusti :grinning: no ja bola aj z toho monitoru na nervy, vedla mna rodila dajaka baba a furt mala roztiahnute nohy oproti mne a mne sa tam nedalo nekukat, ake to tam mam velke... :sweat_smile: :grinning:
27. led 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova iba jedno kilo??? kokso, to som este necula :sweat_smile:
27. led 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 aha, no super, jedine, co sa mi podari rozlustit a aj to sa nevie, co je :grinning: mam tiez bs 7, no uz straaaaaaasne dlho
27. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 som stvrtacka na VS, takze este dva aj pol roka :wink:
27. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova to malo byť asi 10kg,nie? :grinning:

baby,riešili ste tu manducu.ja zrovna uvažujem,že si tiež niečo podobné zaobstarám,lebo bývame dosť ďaleko od "centra" a malý mi toľko neprejde,tak aby som mala voľné ruky.ale neviem sa rozhodnúť,či nosiť,manducu alebo šatku :unamused:

a ja som sa včera vytešovala,že hádam aj čosi bude,keď som to ráno mala také divoké a nič.cítim sa tak dobre,ako za celé tehotenstvo nie.ale nevadí,do víkendu vydržím.manžel mal včera narodeniny,aspoň oslávime.Dr.,ma presviedčal,že na ďalšej poradni sa už asi neuvidíme,tak ho pôjdem v utorok presvedčiť,že ešte áno :grinning:
27. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no zavisi kolko sa v tom dieta nosi. ja mam kamaratku a ta maleho v tom nosi od narodenia a ked ho bude nosit do napriklad 3rokov co v manduke mozes podla mna ano. najma ked to kupujes od niekoho cez net nevidis ako to vyzera. ja mam kupeny babybjorn ten u nas nie je taky rozsireny ale da sa kupit lacnejsie ako manduka. ale to je moj nazor tak ako by som nekupila asi detsku autosedacku z bazaru lebo by som sa bala o bezpecnost. homeo ti poslem do ip.
27. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja som o tom citala, vraj sa oplati investovat do kvalitneho. tie ergonomicke nosice su najlepsie kvoli spravnemu vyvinu bedrovych klbov a chrbtice. takze manduca alebo patapum alebo liliputi alebo ergo. ja chcem tu manducu
27. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja som napr autosedacku aj vanicku kupila ku kociku s4 v bazari, su super, ani nevidno ze su pouzivane. myslim ze autosedacka neni menej bezpecna. je krasne pevna a tak.ale je pravda, ze to su veci co tie zeny pouzivali len par mesiacov. sportak mame novy, to je na dlhsie a chcela som konstrukciu novu.
chcela by som manducu pouzivat od narodenia a co najdlhsie..... kupim asi novu, neni tam taky rozdiel a je to predsa na dlhe obdobie
27. led 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 inak ked si kupis nieco kvalitnejsie, bude to aj tebe setrit chrbticu, lebo zeny zvykne z tych nekvalitnych nosicov boliet chrbat
27. led 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin o tom tvojom som nepocula. to si kupovala v zahranici?
27. led 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ďakujem.pozrela som a ....ešte že sedím,lebo z tých cien by som asi odpadla.no na toto budem manžela asi dlho lámať :unamused:
27. led 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 v tn nemusis byt uplne oholena vraj to neriesia a ked bude mat sestricka problem mozes povedat ze podla stanov nemocnice ta k nicomu nutit nemozu a ani ta oholit. ten moj ma tiez holit nechce ked som mu to navrhla vyzeral akoby sa zlakol tak sa holim sama a minule ma napadlo ze som ako nevidiaca. robim to len podla hmatu :slight_smile:
27. led 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ono ako pises je dolezite aby bola kvalitna a ergo kvoli babatku to mi potvrdila aj detska doktorka.
27. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no su to riadne palky :confounded: mne sa to tiez zda vela, ale lepsie ako by si mala kupit lacny ani ho nepouzivat. ja rozmyslam ci kupit teraz alebo pockat kym bude maly na svete. lebo mame tolko vydavkov naraz :confounded: ale tak ci tak to budeme musiet kupit
27. led 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ano babybjorn je rozsireny v uk, tam ho ma velmi vela ludi, som ho kupovala este ked som mala mensie brusko aby som si ho odskusala ako sedi na chrbte a to radim aj tebe skus si nosic o ktorom uvazujes v obchode ako ti bude sediet na chrbte lebo nie vsetko musi sediet dobre. ja som ich skusala zopar kym sme sa rozhodli.
27. led 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja mam aj nosic aj babyvak. najprv budem pouzivat vak a potom nosic. ja som s nosicom bola pri dcera velmi spokojna. clovek je taky mobilnejsi ako s kocikom. nosic mam Chicco, uplne novy z bazara za 20 € a vak som kupila tu na koniku za 15 €.
27. led 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek