TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
alexis13
27. led 2011
@bambulka0406 no tak som rozmyslala aj ja....pockame uvidime a dame jej meno 😃 😃
katarinasifrova
27. led 2011
@mirka0044 skor ako hrosica. Som sice nepribrala ale brucho mam jak svet 😃 maly ma uz skoro 4 kg 🙂
priatel ma vola pavucik 🙂 smeje sa, ze nic len ruky, nohy a velke brucho 😃
imzadi
27. led 2011
holky moc dekuju!! ono to asi tak rychle nepujde, jelikoz nemam moc pripravene porodni cesty...no uvidime 😃 kazdopadne vsem preji pohodovy konec tehulkovani a pripadnym rodickam, at je to rychle a mame miminka brzo u sebe!! jak to pujde, napisu nejake info 😉
katarinasifrova
27. led 2011
@alexis13 ja mam alexandru, chcela som ju tak aj volat, popripade aj Alex. Ona s tym vsak nesuhlasi. vsetci ju volaju saska, co sa mne velmi nepaci 😞 ked jej poviem alex, tak mi povie, ze ona nie je chlapec 🙂
domigb
27. led 2011
Mne sa zas páči volať Saša chlapca.....Ja keby že čakam chlapce tak sa volá Sasha 🙂 🙂 🙂
kkiki
27. led 2011
@imzadi drz sa a zelam ti lahky priebeh ... zdrave babanko a ty nech si co najrychlejsie oka 🙂
potokin
27. led 2011
@alexis13 mne sa tiez paci alexandra a ked ju kazdi budu volat od zaciatku alex prischne jej to 🙂 teraz co som pozeral rodia sa same niny ) je to velmi popularne meno
iwka123456
27. led 2011
@marhulka13 spoznala 🙂 a hlavne ked si pisala, ze si s muzom chodila stale - tak som vedela, lebo tam stale bol s tebou, znudene cakal na chodbe, kym ty si bola na monitore a ja som isla akurat tiez tam, tak som vedela ze ty si uz vnutri 😃 ...no ktovie ci doktora nezbil nejaky nespokojny tatinko, ved vies aky on je uprimny a povie vsetko na rovinu, ale tak ktovie, mozno sa smykol na lade :-N
...a to neni len tou siltovkou, ale mozno to robi aj to, ze na fotke mam este kontaktne a teraz nosim okuliare, ved aj tak som stale doma..a este aj to ze mam o 16 kg viac ako normalne :-p mam pocit ze uz sa mi aj tvar rozlieva a robi 2. brada 😃 😃 😃
leginca
27. led 2011
@imzadi - tak držím palce, aby všetko dobre dopadlo 🙂
natalca
27. led 2011
@imzadi veľa šťastia, drž sa 😉
verunka90
27. led 2011
@janette4 Jako on mě holit chce, ale mě to rozčiluje, jak je opatrnej, dlouho to trvá a stejně tam nechá vynechaný místa 😃
verunka90
27. led 2011
@imzadi Moc držím pěstičky 🙂
sunny1112
27. led 2011
@imzadi drziiiim palce 🙂
alexis13
28. led 2011
Dobre ranko bruška....žiadne nove babo??? ja som mala dnes vynimocne dobru noc az sa tomu cudujem 😃
@katarinasifrova .......mna volaju vseliako....v skole inak, doma inak, od Alex, Saša, Šaňa ..ale nikto nie Alexandra preto ak dame Alexandra od malička jej nikto nepovie Saša /ale to sa mi teraz lahko hovori 😃 /
@potokin jj Nina,Nela,Ella teraz najviac letia...dam ju do skolky a bude ich tam 10 😃
janette4
28. led 2011
@alexis13 keď ju naučíte na Alexandra,na to ostatné nebude reagovať.Kamarátka má Danielu a tiež nechcela,aby jej hovorili Danka,od narodenia jej hovorili len Danielka a teraz,keď jej náhodou niekto povie Danka,malá na to nereaguje,lebo to nepozná,nevie,že to je na ňu.
potokin
28. led 2011
@janette4 ty si este stale tu? 🙂 som myslela ze sa to uz u teba poriadne rozbieha 🙂 🙂 🙂
sharlotta
28. led 2011
@janette4 Inak to je pravda, mna cely zivot vsetci z rodiny volali Dasa, alebo Dasenka a ked ma zacali ludia volat na VS Daska, tak mi dlho trvalo, kym som zacala reagovat na to meno... :-N
alexis13
28. led 2011
@janette4 skusime 😃
.....ja som sa pustila do upratovania...dnes mi pride poobede navsteva s kt.som sa vyse 2 rokov nevidela tak sa tesim ze poklebetime 😃.......dostala som recept na vychvaleny mrkvovo-jablkovy kolac tak ho poobede upeciem som zvedava ci bude taky dobry
mirka0044
28. led 2011
@katarinasifrova 🙂 , aj ja sa tak citim.
katarinasifrova
28. led 2011
@alexis13 babka ju zacala volat Saska, lebo ona vraj take male babo nebude volat Alexandra a ja som mohla hovorit co som chcela 😞
A potom v skolke ju volali len Saska. takze mame Sasku 🙂
mirka0044
28. led 2011
@katarinasifrova no, babky si zvyknu robit , co chcu.. 😉
alexis13
28. led 2011
bude ako ma byt 😉
neelaa
28. led 2011
tak jsem doma z monitoru a měla jsem ho úplně ukázkovej, takže Sebíček svůj domeček jen tak neopustí 🙂
natalca
28. led 2011
@neelaa 😃 tak gratulujem k úspešnej poradni 😉
arrett
28. led 2011
..a vraj kontrakcie bolia🙂 To bolo asi pol hodinku pred porodom🙂 :-p :-p :-p :-p
takze ziaden strach baby, ide to aj s usmevom 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
arrett
28. led 2011
moje deturence 😎 😎 😎 😎
neelaa
28. led 2011
@natalca děkuju🙂 ale už bych chtěla aby se to taky nějak rozběhlo, ale tak malý má ještě čas
natalca
28. led 2011
@neelaa tak si daj dnes sexík a snáď sa to už pohne x-)
@arrett krásna rodinka, ti trošku závidím, že už to máš za sebou 😉
neelaa
28. led 2011
@natalca já si myslím, že u nás to nefunguje 😃 je pravda, že teďka už tak týden nic, protože se přítel bojí....ale moc na to nevěřim, ty už jsi aspoň otevřená?
mirka0044
28. led 2011
@arrett kraasne!!

Začni psát odpověď...

Odešli