• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@bambulka0406 no tak som rozmyslala aj ja....pockame uvidime a dame jej meno :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 skor ako hrosica. Som sice nepribrala ale brucho mam jak svet :grinning: maly ma uz skoro 4 kg :slight_smile:
priatel ma vola pavucik :slight_smile: smeje sa, ze nic len ruky, nohy a velke brucho :grinning:
27. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc dekuju!! ono to asi tak rychle nepujde, jelikoz nemam moc pripravene porodni cesty...no uvidime :grinning: kazdopadne vsem preji pohodovy konec tehulkovani a pripadnym rodickam, at je to rychle a mame miminka brzo u sebe!! jak to pujde, napisu nejake info :wink:
27. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja mam alexandru, chcela som ju tak aj volat, popripade aj Alex. Ona s tym vsak nesuhlasi. vsetci ju volaju saska, co sa mne velmi nepaci :frowning2: ked jej poviem alex, tak mi povie, ze ona nie je chlapec :slight_smile:
27. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa zas páči volať Saša chlapca.....Ja keby že čakam chlapce tak sa volá Sasha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi drz sa a zelam ti lahky priebeh ... zdrave babanko a ty nech si co najrychlejsie oka :slight_smile:
27. led 2011 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 mne sa tiez paci alexandra a ked ju kazdi budu volat od zaciatku alex prischne jej to :slight_smile: teraz co som pozeral rodia sa same niny ) je to velmi popularne meno
27. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 spoznala :slight_smile: a hlavne ked si pisala, ze si s muzom chodila stale - tak som vedela, lebo tam stale bol s tebou, znudene cakal na chodbe, kym ty si bola na monitore a ja som isla akurat tiez tam, tak som vedela ze ty si uz vnutri :grinning: ...no ktovie ci doktora nezbil nejaky nespokojny tatinko, ved vies aky on je uprimny a povie vsetko na rovinu, ale tak ktovie, mozno sa smykol na lade :sweat_smile:
...a to neni len tou siltovkou, ale mozno to robi aj to, ze na fotke mam este kontaktne a teraz nosim okuliare, ved aj tak som stale doma..a este aj to ze mam o 16 kg viac ako normalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam pocit ze uz sa mi aj tvar rozlieva a robi 2. brada :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - tak držím palce, aby všetko dobre dopadlo :slight_smile:
27. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi veľa šťastia, drž sa :wink:
27. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Jako on mě holit chce, ale mě to rozčiluje, jak je opatrnej, dlouho to trvá a stejně tam nechá vynechaný místa :grinning:
27. led 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Moc držím pěstičky :slight_smile:
27. led 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi drziiiim palce :slight_smile:
27. led 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko bruška....žiadne nove babo??? ja som mala dnes vynimocne dobru noc az sa tomu cudujem =D
@katarinasifrova .......mna volaju vseliako....v skole inak, doma inak, od Alex, Saša, Šaňa ..ale nikto nie Alexandra preto ak dame Alexandra od malička jej nikto nepovie Saša /ale to sa mi teraz lahko hovori =D /
@potokin jj Nina,Nela,Ella teraz najviac letia...dam ju do skolky a bude ich tam 10 =D
28. led 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 keď ju naučíte na Alexandra,na to ostatné nebude reagovať.Kamarátka má Danielu a tiež nechcela,aby jej hovorili Danka,od narodenia jej hovorili len Danielka a teraz,keď jej náhodou niekto povie Danka,malá na to nereaguje,lebo to nepozná,nevie,že to je na ňu.
28. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ty si este stale tu? :slight_smile: som myslela ze sa to uz u teba poriadne rozbieha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Inak to je pravda, mna cely zivot vsetci z rodiny volali Dasa, alebo Dasenka a ked ma zacali ludia volat na VS Daska, tak mi dlho trvalo, kym som zacala reagovat na to meno... :sweat_smile:
28. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 skusime =D
.....ja som sa pustila do upratovania...dnes mi pride poobede navsteva s kt.som sa vyse 2 rokov nevidela tak sa tesim ze poklebetime =D.......dostala som recept na vychvaleny mrkvovo-jablkovy kolac tak ho poobede upeciem som zvedava ci bude taky dobry
28. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova :slight_smile: , aj ja sa tak citim.
28. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 babka ju zacala volat Saska, lebo ona vraj take male babo nebude volat Alexandra a ja som mohla hovorit co som chcela :frowning2:
A potom v skolke ju volali len Saska. takze mame Sasku :slight_smile:
28. led 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no, babky si zvyknu robit , co chcu.. :wink:
28. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude ako ma byt :wink:
28. led 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma z monitoru a měla jsem ho úplně ukázkovej, takže Sebíček svůj domeček jen tak neopustí :slight_smile:
28. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa :grinning: tak gratulujem k úspešnej poradni :wink:
28. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a vraj kontrakcie bolia:slight_smile: To bolo asi pol hodinku pred porodom:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze ziaden strach baby, ide to aj s usmevom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje deturence :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca děkuju:slight_smile: ale už bych chtěla aby se to taky nějak rozběhlo, ale tak malý má ještě čas
28. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa tak si daj dnes sexík a snáď sa to už pohne :dizzy_face:
@arrett krásna rodinka, ti trošku závidím, že už to máš za sebou :wink:
28. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca já si myslím, že u nás to nefunguje :D je pravda, že teďka už tak týden nic, protože se přítel bojí....ale moc na to nevěřim, ty už jsi aspoň otevřená?
28. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kraasne!!
28. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek