• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett krasne foto, super, arrettka ty si nasa energeticka bomba, dakujeme za povzbudenie :grinning:
28. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mas nadhernu rodinku :wink: stastna zena :wink:
28. led 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa neboj nic, do toho 13 sa moze este vela zmenit. a mozno malicky chce prist na Valentina :wink:
28. led 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no tak v okuliaroch tam bola jedna holka v takych sedych cizmach, lebo som mojmu vravela, ze take cizmicky by mi bodli a sme si robili srandu, ci ta nevyzujeme :grinning: :grinning: teda ak si to boal ty, nikoho ineho som v okuliaroch nevidela.... uff, ale ty si potom aj riadne vysoka, ja si ta skor zapasovala tak do 160 cm, ani neviem preco :grinning:
hej, on vzdy sedi znudene na chodbe, lebo ho nebavi rano vstavat pred siestou, no uz si musel aj zvyknut.... mame stastie, ze am flexibilnu pracovnu dobu a dva dni v tyzdni si moze ktorekolvek dni vybrat volno
28. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ani ja nie osm este otvorená... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ani trošku.....a tiež by som už bola rada,keby sme sa niekam posunuli... :wink: :wink: :wink:
28. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb tak aspoň vidím, že nejsem sama no......jako mě doktorka říkala, že se můžu klidně začít otvírat až při porodu
28. led 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa to vieš že hej....aj mne to doktor povedal.... :unamused: :unamused: :unamused:
Ale nebolo by lepšie vedieť,že sa už niečo s nami deje??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa aaaa ake maš CS???? ja mám napisané CS 3-4 :confused: :confused: :confused:
28. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic si z toho nerobte, ja tiez nie som este otvorena.. ale kedy sa spusti porod, to nezalezi od toho, ci ste otvorene, alebo nie.. niekomu to ide rychlo..znama bola pri lekarovi jeden den, vsetko uzatvorene a v ten isty den v noci dostala kontrakcie, nadranom sla do porodnice.. a prisla uz otvorena na 7.. a to bola prvorodicka.. tak poho.. len nech to ide hlavne rychlo. nerada by som rodila 3 dni
28. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb já nevím co to znamená
28. led 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 určitě to půjde dobře:slight_smile: přesně..každá to máme jinak, kámoška taky nebyla ani otevřená a doktor jí říkal, že určitě vydrží do termínu, ne-li déle a po 3 dnech dostala kontrakce a už jeli, mě to jen prostě trošku stresuje, jak tu čtu, jak ste už skoro všechny otevřené
28. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa celkom ta chapem... porody vo velkom rozbehnute.. a my stale nic.. ani naznak. a tak uz by sme chceli malych pri sebe, vsak?
28. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 jsem ráda, že mě chápeš...vím, že maličký má ještě čas, ale už se tak šíleně těším, že bych prostě chtěla aspoň maličkou změnu..maličký náznak, že by se už mohlo něco dít.....místo toho pořád slyším na kontrole, jak to na porod ještě nevypadá, jak jsem uzavřená a už i doktorka se mě minule smála, že to řešim, když mám TP 13.2. Dneska mě od rána pobolívá bříško, tak jsem si myslela, že už to něco znamená a těšila jsem se na monitor, že by se mohlo něco změnit a vůbec nic
28. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ak ta to potesi ani ja nie som otvorena ani krcok nemam skrateny a pritom mi brusko tvrdne a bolievaju krize. drobcom je pri nas asi velmi dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: este maju chvilu casu :slight_smile:
28. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no já vlastně ani nevím, jestli mě břicho tvrdne, dneska mě třeba od rána pobolívá a cítím, že mi i občas ztvrdne, ale teďka ani nevím, zda je to to správné tvrdnutí
28. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
do toho mám hrozný depky od včera, protože mě hrozně natýkají nohy i prsty u rukou, takže sem včera večer myslela, že se fakt už zbláznim, ani si nepamatuju, kdy jsem se naposledy vyspala
28. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, tak ako? máme nejaké nové prírastky?
@domigb juuuj buď rada, že ešte nie si otvorená, nemáš sa kam ponáhľať, mňa prijali do nemocnice pri prvom tehu s kontrakciami každé 3 minúty a otvorená som bola len na 2 cm .......... Takže u niekoho sa to rozbieha pomalšie, u niekoho rýchlejšie, ale rozhodne je bábätkám najlepšie zatiaľ tam, kde sú ...
@neelaa ani ja nie som chvalabohu otvorená, mám ešte 2 týždne do pôrodu, tak som rada, že sa malá nikam neponáhľa ....
28. led 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja presne to isté - tiež mám napuchnuté prsty na rukách plus ešte k tomu sa mi pustilo mlieko,tak už môžem kojiť .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies já mám termín 3 dny po tobě.....myslíš, že se to už co nejdříve rozběhne? nebo se nezačnem otvírat vůbec...
28. led 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa neboj, to prejde, jeden den je lepsi, iny horsi.. aj mna to tak chyta.. ak sa do toho este nevyspis, tak nic moc.. ja som si uz dala prstene dolu z prstov, aby nezarastli... :slight_smile: a ked som sa minule lekarke stazoval, ze uz sa citim veelmi tehotensky, tak mi na to povedala, ze ved si to uzivajte, tehotenstvo je najkrajsie obdobie v zivote zeny.. :sweat_smile: no, co ti ja viem, mne sa nezda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 takze sa ti pacia moje cizmy, to som dostala min. rok od draheho :sunglasses: ... no hej ja mam vyse 170 cm a nevyzeram teraz velmi pritazlivo s tymi kilami navyse, ale tak co narobim :sweat_smile:
...mne sa tam tiez nikdy nechce cakat, bud. tyzden pojdem asi sama, priatel uz nebude mat volno, mna vzdy doveze bud svokor alebo brat a hore si to mozem odnudit sama :confounded:
28. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 :grinning: oni si to vždycky nějak okecaj, podle mě je daleko lepší mít broučka u sebe než v bříšku
28. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa buď rada, že sa neotváraš,načo sa ponáhľať? neboj, máš ešte dosť času.......... všetko je určite tak, ako má byť ........ ja som sa začala otvárať až keď prišli kontrakcie ....
28. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky druhorodičky, chcem sa poradiť - teraz som niekde čítala, že prvorodičky by mali ísť do pôrodnice, keď majú kontrakcie každých 5 min. a druhorodičky každých 10 min. - aké máte VY infošky? :wink: lebo sa mi to zdá skoro, že každých 10 min............... tak neviem ................
28. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies já si prostě nemysli, že ten kdo je otevřený musí za každou cenu rodit dřív než ten, kdo ještě otevřený vůbec není
28. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy sa stazujete, ze by ste uz mali najradsej pri sebe malickych...a ja zas toho mojho prehovaram neh vydrzi do terminu, na den predtym som si dohodla v skole skusku :sweat_smile: :grinning:
28. led 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 inak ani to som si na foto nevsimla, ze mas brckave vlasy :grinning: a mas ich velmi vela :grinning: no, my zase pojdeme spolu, nech sa tam nenudim sama a navyse keby som sla busom, cesta trva skoro 2 hodky, bo musim prestupovat bud v sali alebo seredi a este tu v nr ist mhd, takze to je komplikovane...

no, mne dnes prislo, ze mam skusku 11.2., takze to fakt netusim, ci bude mozne :grinning:
28. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby nebojte, uz to v kazdom pripade je vec kratkeho casu. babatka urcite raz pridu, uz to nejako vydrzime do konca :wink: aj tak to neovplyvnime, ostava len cakat, kedy bude ten spravny cas
28. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa, a čo mám povedať ja. Môj prvý termín je 29.1. a druhý 2.2. a krček neskrátený a pevne drží. Už nič nevládzem, dokonca sa lekár vyjadril že to vidí na vyvolávanie.
28. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: :grinning: ja som na tie vlasy uz zvyknuta, nic sa s nimi neda iba sa stale krutia a stale rastu a rastu a potom neviem co s nimi tak uz ich ani neriesim, preto aj trosku pocitam s tym ze maly bude vlasaty po mne a po priatelovy...ten ma tiez dost huste vlasy, a velmi rychlo mu rastu...a brada ani nehovorim, jeden den sa oholi a na druhy uz ma vyrasene, takze je oholeny na hladko vzdy iba jeden den...kebyze je zena asi neni moc nadseny :grinning:
...a tak to sa ti necudujem, ze 2 hodiny a este aj prestupovat, a este ked bolo cez zimu vsetko pozamrzane by som sa bala spravit krok a nie este prestupovat a dve hodiny sa trepat niekam :confounded:
...na skusku sa pekne uc teraz a 11. si odbehnes urobit ju a mozno im tam aj ja, aj ty porodime :grinning:
28. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek