• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@neelaa Ahojky, nene, dřív nemusí, ale je to pak rychlejší. Když už jsi otevřená a dostaneš kontrakce, má to rychlejší spád. Kdežto pokud máš kontrakce a neotvíráš se, je to nadlouho :unamused:
28. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak maminky, další monitor za námi, no zase jsme museli budit :grinning: Všechno je v pořádku, odminule žádná změna, krček stále měkký, 1,5cm a otevřená na prst, hlavička naléhá...dneska to byla sranda, učila se na mě praktikantka, byla chudák úplně vyděšená :grinning:
28. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krááásna rodinka ozaj
28. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,tak ja po kontrole,,ziadna zmena,,ani o 1mm viac otvorena,,,tak drzime stale
28. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky a maminky :wink:
@pepies mne moj doktor povedal, ze hned mam ist do nemocnice, ze pri najhorsiom vzdy sa najde volna postel. Ale ja to mam 30 km do porodnice. Neviem ci chces aj EPI, ale zevraj pri druhorodickach by ju mali pichat skor tiez.
28. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 tak to si ma teraz potešila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aaa no može byť že mi sa začneme otvarať až pri porode..Moja kamoška porodila v auguste...Poobede bola u doktora,nebola este absolutne otvorená ani pasy nezaznamenali kontrakcie a o 21:00 porodila... :wink: :wink: :wink:
Takže tak...Musíme čakať.... :wink: :wink: :wink: :wink:
Ja ked vidím to slniečko mam hroznu chuť kočíkovať... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak mne včera odišla zátka, ale stále nič. Aj spala som úplne skvelo - cikať som bola len 2x za noc - čo je úplne super. Zrejme ticho pred búrkou. :grinning:
28. led 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb tak to jsi mě potěšila...hnedka mám lepší náladu :wink:
28. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, takze dnesna poradna dopadla dobre, neotvaram sa a mala vazi o 300g viac, ako minuly tyzden, takze aj ked je akoze o 2tt mensia, krasne pribera. :slight_smile: Este mame 2-3 tyzdne, tak ked to tak bude pokracovat, tak pekne priberie a bude mat cez tie 3kg. :slight_smile:
28. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca to bude asi ozaj ticho pred burkou... :unamused: :unamused: :unamused:
podla mna bud pripravená každu chvilu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ja uz to mam aspon v tom lepsie, ze to je doktorandske studium, takze tam sa to da prisposobit a aj odlozit, lebo velmi sa mi nechce venovat studiu, ked bude maly na svete...skola nie je zajac, neutecie :grinning:
28. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies presne toto mi dr.hovoril pri poslednej kontrole tento týždeň.Že som pripravená a keby mi odtiekla voda,alebo by som mala kontrakcie každých 10min.mám hneď ísť do pôrodnice.ostala som aj ja prekvapená,že 10min.že sa mi to zdá skoro,a on mi povedal,že mám pomerne malý rozdiel medzi deťmi,že nemusí to byť pravidlom,ale zvykne to byť rýchlejšie,ako pri prvom,že aby som nevymýšľala a nečakala a keď budú pravidelné 10min.intervaly,mám ísť.
popravde,ja si ani neviem predstaviť 10minútové intervaly.malého mi vyvolávali a to som mala hneď 3minútové. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

28. led 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb - ja som už pripravená a keby sa dalo, tak by som šla do pôrodnice už aj teraz. Mala som dnes už aj mierne kontrakcie, ale jednu som mala o 15-tej na chvíľu a druhú o 16-tej tiež na chvíľu. Do pôrodnice stačí ísť, keď budú pravidelne raz za 10 minút, alebo keď mi odtečie plodová voda. :slight_smile:
28. led 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 aj ja to mám ďaleko,okolo 36km.,takže tiež to doma asi nebudem zbytočne naťahovať.Drobcovi som povedala,že keď sa rozhodne,nech sa neponáhľa,lebo potrebujem min.2hodiny na transport mojich rodičov z roboty a k nám a mňa do pôrodnice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedavá,či pochopilo čo od neho žiadam :grinning:

@leginca mne odišla zátka predvčerom,hneď na to ma 5xprehnalo,čo je vraj predzvesť pôrodu....a nič. :unamused: cítim sa tak dobre,ako už dávno nie.

ja by som mala mať v utorok poradňu,aj keď dr.hovoril,že podľa neho už sa asi neuvidíme.ale on len zastupoval moju dr. a som hovorila môjmu manželovi,že ak tam už bude moja dr.,keĎ ma ona vyšetrí,určite porodím ešte v ten deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooj
28. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no ahoooj, ako?
28. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoooooj.Už ste doma?ako sa máte?
28. led 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ano sdošli sme včera z pôrodnice. Ide to nejak
:wink:
28. led 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 a podrobnosti su kde???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 No moja nebuď taká stručná.všetky sme zvedavé na pôrod,na malinkú,samozrejme na fotečky. :slight_smile:
28. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 to sme na tom podobne. Ja mam este k tomu celu rodinu v ba a aj mm tam pracuje. Takze musia sa dopravit do pk a ja zase do ba, no bude to sranda :sweat_smile: ale ja strasne chcem aby ma to chytilo v noci, lebo nechcem ani aby ma videl Matko odchadzat, sa bojim aby neplakal... :frowning2: ale tebe to fakt vyzera, ze kazdu chvilu to uz bude. Blizi sa vikend a v nedelu sa rodia stastne deti :wink:
28. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, potrebujem radu, kazdy vecer ma pali zaha, neviete z coho to moze byt? alebo ako si s tym rady? niekedy neviem kvoli tomu hodnu chvilu zaspat, je to neprijemne :confounded:
28. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ahoj, ja si zvyknem dať chladné mlieko, celkom fajne pomôže. ale ja mám tento problém iba posledných pár dní :unamused:
28. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko dakujem za radu, skusim to hned, aj ja to mam len par dni, ale pravidelne je to vecer, ked si lahnem ze idem spat, a kvoli tomu sa mi nedati hodnu chvilu zaspat, kedze to nie je prijemne. a nevies z coho to moze byt? ci napriklad z nejakeho jedla alebo tak.
28. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 nemáš za čo. dôvod pálenia neriešim, keďže je to v tehu normálne. a včera mi lekárka na poradni povedala na môj problém s pichaním od spodku toto: na to je už iba jeden liek, pôrod! :grinning: myslím si, že pre záhu platí to isté
28. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyyyyyyyy

nikdy som nemyslela,ze budem tento problem riesit, ale ako prinutit chlapa k oneeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja uz chcem porodiiiiiiiit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :grinning: :grinning: :grinning: no pouzi zenske zbrane. sama predsa za en cas vies ako na neho, nie? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko aj ty mas to pichanie zospodu? ja to svojmu hovorim na kazdej poradni, ale on mi na to iba povie, ze to je uz normalne teraz :confounded: Ano viem, ze aj to palenie zahy je normalne v tehu, ja len ze ci nejem nieco cim to este viac podporujem :sweat_smile: Ale uz som si bola dat mliecko, tak uvidime ci zaberie :slight_smile:
28. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 nic nepomahaaaa,,,ani spolocna sprcha, uz mi je trapne,ako sa mu nukam,,tu aj naha mozem chodit,ani to s nim nehne...sakra vyskusala som uz vsetko,,,dokonca som sa mu uz vyhrazala,ze bud to chce dobrovolne,alebo nasilu,,,ale niiiiiiiiic :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: sa uz citim ako po prechode :frowning2: :frowning2: stara, tucna, skareda :frowning2: :frowning2:
ty kokos to uz kde sme, ked chlap odmieta mladu babu,,,a este chlap v jeho rokoch :confounded: :confounded: :confounded:
28. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :grinning: ja este pockam do buduceho tyzdna, lebo stolar nam ma priniest skrinu pre maleho, tak si do nej este poukladam vecicky, a ked sa dovtedy nic neudeje, idem aj ja na to, zacnem asi horucim kupelom, a ked nezaberie znasilnim draheho :grinning: takze davam malemu este taky tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek