• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@yasminee212 objavilo sa mi to predvčerom, už je to v pohode. pichalo to iba vtedy, keď sa malá hýbala. ale vyslovene akoby ma niekto bodal v pošve. teraz chodím do poradne v nemocnici, tam mi povedali, že liekom na to je pôrod, ktovie, čo by na to môj gynekológ povedal...
28. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka viem o com hovoris, ja som tu tiez minule pobehovala okolo neho naha, a on nic, pritom inokedy by po mne skocil :rolling_eyes: tak som zacala fnukat, ze si pripadam tucna, skareda a stara :frowning2:
28. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ale urcite nie si skareda ani tucna, on sa len boji aby ti neublizil alebo malemu. no tak podobrom alebo pozlom :grinning: nenukaj sa mu a nebehaj pred nim naha, rovno chod na vec :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
28. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 tak mi potom daj tip ako si to dokazala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne ked povedal mm ze uz nebudeme do porodu sexovat, ze uz zavadzia brucho a jednoducho sme obmedzeny v polohach a tak, tak som mu kazdu chvili zo srandy vravela.... ty uz ani sex nechces, uz ta to nebavi, lebo sa ti nepacim.... a som hodila psie ocka a smiala sa pritom trochu. vravel mi aby som netrepala hluposti a potom nakoniec ten sex aj tak bol. ale je to tak raz za tyzden. uz sa inak tesim aj ja, po porode si to baby znovu budeme vychutnavat. teraz som nejaka nemotorna :grinning:
28. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no este neviem ci sa mi to podari, skor sa spolieham na ten kupel :grinning:
@bambulka0406 presne tak, po porode si to uz vynahradime vsetko :sweat_smile:
28. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ja by som tiez s mojim sla do vani ale neviem ako by sme sa tam teraz obaja zmestili :grinning: som cela pribrata a este ked som nebola tehu sme tam boli natlaceni, kedze mame malu vanu.
inak baby uz som sa nekupala odkedy som tehotna. bala som sa lebo pred tehu som mala velke problemy s mykozami. na to sa tiez tesim, dufam, ze si pri malom stihnem dat obcas kupel :slight_smile:
28. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak ja sa do vane tiez nechystam s drahym, ale sama. tiez odkedy som tehu, som sa nekupala, a vraj horuci kupel tiez zvykne vyvolat porod. a aj keby nie, aspon sa konecne fajne vykupem :slight_smile:
28. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 no dala si mi chrobaka do hlavy :wink:
28. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru,,jednak,ze aj brucho zavadzia,,jednak,ze to nechce robit v trojke,,,a dnes vyhlasil,ze to nechcem koli nemu,ale zo zistnych dovodov,aby som porodila,,akurat to uz nezvladol a zdrhol mi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 s tym kupelom? :grinning: vyskusaj, ja urcite buduci tyzden vyskusam, uz sa tesim ako si polezim vo vani, no a mozno to bude aj k niecomu dobre :grinning:
28. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to ako keby som mojho pocula, presne tie iste agumenty pouzil :grinning:
28. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka na ten sex by som sa velmi nespoliehala. u mna to nefunguje :slight_smile: ten moj by sa miloval aj dva krat denne :grinning:
28. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja uz som to pocula. som mu povedala na to, ze to neni kvoli nemu, ale kvoli sebe. ved aj ja na to mozem mat chut :grinning:
28. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 no uz som sa pytala mm ci nema chut na kupel a sa na mna pozrel stylom, ci to myslim vazne :grinning: ale ja pojdem asi aj sama
28. led 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hehehe takže podrobnosti by si chcela???tak čitaj :wink:
Niečo o pôrode. Do nemocky sme došli okolo 17.30h. priali ma,vyšetrili a doki povedala že to bude rychle lebo nalez je pekny , netušim aky bol. dali mi klystír no a to som myslea že už rodim velmi na to bolelo no nikto nepredpokladal že do hodiny bude mala na svet. poklystire som doatala asi o pol hodku čipky2x. Došiel doki asi okolo 19.30 a pustil mi plodovu vodu . No a od tej sekundy som dostala svinske bolesti čo som nechápala, lebo mali prisť v intervaloch ale moje došli tak že po 3min vkuse a potom už len bolesť. sestrička na mna pozerala a vravi dokimu pan doktor, ja neviem ale ta pani už ma asi velke bolesti .To som už kvalitne fučala a stonala. Doki sa opytal : Cítite tlak na konečnik a ja že ano.Skočil ku mne a vyšetril ma . Stihol len zvolať rodime . ani neviem ako som sa dostala na stôl. no až tam sa začalo naše trapebie. Aj ked bol priebeh pred pôrodom super . pôrod bol velmi bolestivy, maličku som tlačila asi na 12krat , ked šli ramienka tak ich zaprela a potrhala ma. nakoniec som ju porodila, ale ako vidite dosť som ju potlačila, ved som vravela že som vo vnutri uzunka , ale nikto nepočuval. Tak takto sme my rodili. . Pripájam niekoĽko fotiek Nelinky
Dnes o 10:40 • 3 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2011
28. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 dolezite, ze si to zvladla :wink: a ze to bolo rychle, ale mrzi ma, ze to bolo take bolestive a ze si sa potrhala :frowning2: blahozelam este raz k Nelinke. ako sa teraz citis? aka je malicka?
28. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 tak to asi ti chlapi hodia na rovnake skolenie :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malička je najkrajšia princeznička na svete. A ked vyvali na nás tie svoje okole joj. Zvykame si na kojenie , nechceme spinkať, ale ide to nejak . kuki album pridala som fotečky bambulky :wink:
28. led 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb Je fakt, že u každýho je to individuální. Moje dvě známé nebyly otevřené vůbec, když jim začly kontrakce, jedna rodila 72 hodin a druhá bezmála 20...ale myslím, že na to opravdu není žádný paušál, prostě každý tělo je jiný a taky si myslim, že hodně dělá psychika...Budu se snažit být co nejvíc v klidu a snažit se mezi kontrakcema co nejvíc odreagovat a ono to půjde...to zvládnem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 je nadherna :wink: velmi sa tesim s tebou. fakt sa vam podarila. dufam, ze rychlo si zvyknete na nejaky rezim. to chce len trochu casu.
28. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 paci sa mi tvoj pristup :wink:
28. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakujeme , verim že naskočime na nejake to normálne tempo.
28. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 No já se nějak zatím nebojím, obavy jsem měla tak kolem 30.tt, to jsem měla i blbý sny, ale teď se fakt snažím myslet pozitivně...no snad mi to vydrží, uvidíme, jak zareaguju až to příjde, ono se to teďka kecá :grinning:
28. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 urcite hej :wink: mala ma este len par dni, aj ona si musi zvyknut na novy svet :wink: poporodne rany sa uz zacinaju hojit?
28. led 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 gratulujemk princeznej :slight_smile: malicka je nadherna :slight_smile:
28. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 ani ja sa zatial nebojim, vravim si ze strach mi nepomoze, a v tej chvili ti neostane nic ine len vydrzat tu bolest. tak sa nad tym ani nejako nezamyslam. uz som sa zacala aj otvarat, tak len dufam, ze buduci tyzden budem otvorena kusok viac a takto to pojde dalej a potom nebudem mat taky dlhy porod :sunglasses: ale to su moje plany, uvidime :grinning:
28. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Já jsem dneska 38.tt+1, otevřená na jeden prst, tak taky doufám, že to bude pěkně postupovat..poslíčky jsem ještě neměla, ani necítím žádné ty "cvičné kontrakce" ani tvrdnutí bříška...Mám bříško tvrdší celé těhu, takže to prostě nepoznám...snad nebudu přenášet, už je to dlooouhý :slight_smile:
28. led 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 ja praveze mam aj bolesti aj tvrdnutie. dost casto, tak som nebola prekvapena, ze sa zacinam otvarat. mm sa smeje, ze nevydrzim do terminu, ale ktovie, mozno budem otvorena na prst dlhy cas a nebude sa nic menit. dufam vsak v opak
28. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 joj, ja to mam uz davno.. poviem ti, skusam vsetko mozne, ale osvedcilo sa mi, ked som si vyvisila hlavu, mam viac vankusov. Pali to asi pre to, ze male uz moc tlaci na zaludok a potom sa tie kyseliny nejako vracaju spat.. Obcas si dam pred spanim take tabletky tumms, daju sa kupit v lekarni (to uz ked fakt nemozem zaspat), a pomaha mi aj pivo. Inak sa to zhorsuje, ked jem koreniste a stiplave jedla (tym sa teraz vyhybam..)
28. led 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek